|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korona virus
26.3.2020 14:10:56   
Misha i Ljisha
ma u kuci i ja odrzavam sve kao i ranije. Ali def brisem sve sto donesem iz prodavnice i perem. Eto skidam se napolju turim u ves masinu a ja u kupatilo odmah. Ali imam i rukavice i maske. Obucu ispred ostavim. ali ipak prebrisem od dole


Jao pre neki dan kaze mm ma nece nas virus ubiti ali neka salmonela oce user posted image (pomerio sporet a iza...nisam davnouser posted image )

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 26.3.2020 14:12:15 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1301
   RE: Korona virus
26.3.2020 14:12:50   
dunja RR
Negde pročitah da je neki zaraženi koronom lizao ambalaže po radnjama u Americi, ne znam jel istina.

Nekako mislim da nema takvih mozgova kod nas, tj. nadam se.

< Poruku je uredio dunja RR -- 26.3.2020 14:13:52 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1302
   RE: Korona virus
26.3.2020 14:14:11   
IvanaSK RR
Ljiso,ja sam negde citala da je ok hidrogen 0,5 posto.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1303
   RE: Korona virus
26.3.2020 14:15:50   
Misha i Ljisha
A bokte i to sad treba da razblazujem 😂 a zasto kad se dete ogrebe ja sipam taj troprocentni. Da isperem. Zastoooo se razblazuje?


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1304
   RE: Korona virus
26.3.2020 14:19:33   
IvanaSK RR
🤣🤣 citala sam negde po netu,guglaaj 😆

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1305
   RE: Korona virus
26.3.2020 14:38:25   
Misha i Ljisha
Hehe ko nema u vugla ima u gugla. Ajd sad cu. A mozda se i mili javi sa racionalnim.objasnjenjem


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1306
   RE: Korona virus
26.3.2020 14:50:17   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Negde pročitah da je neki zaraženi koronom lizao ambalaže po radnjama u Americi, ne znam jel istina.

Nekako mislim da nema takvih mozgova kod nas, tj. nadam se.


Jeez user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1307
   RE: Korona virus
26.3.2020 15:13:05   
Maslacak15
Ja stvarno neznam zasto kod nas mora uvek represija i pendrecenje. Sve za dobro naroda. Kakva je to politika zatvoriti u kavez 1,5 miliona penzionera nedeljema mozda i mesecima ? Ako i ne dobiju koronu dobar broj ima da ih se razbolji od sedenja u malim stanovima. Ovde stalno ponavljanju da je boravak na svezem vazduhu zdrav i da ljudi mogu i da se bave sportom samo je bitno da budu sami. Ja neznam da se iko zarazio koronom setajuci sam oko zgrade. Sreca moj tata ima dvoriste inace bih se bas brinula.

od smesnog virusa dogurasmo u rekordnom vremenu do policijskog casa. Pa je jos i psima zabranjeno da idu u WC. Haos,

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1308
   RE: Korona virus
26.3.2020 15:26:11   
Ana RR
Maslačak, problem je što se ne pridržaju socijalnog distanciranja. Mali je broj onih koji se odgovorno ponašaju i zbog toga je tako kako je.


Moji imaju 60 godina ali su u izolaciji jer je tata došao iz Nemačke, ni mama ne sme napolje. I ne žale se.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1309
   RE: Korona virus
26.3.2020 15:31:17   
Maslacak15
proslo je pet dana, pitacu za tri nedelje...ne dopada mi se to da se postulira da je narod nerazuman. osim toga ko ce da proverava te njihove dobrovoljce da ne sire zarazu okolo??? mnogi zive  i u vecim porodicama a njihova deca rade i mogu da donesu sta oces. prosto licna odgovornost ne moze da se zaobidje i ja ne vidim poentu takve represije. pa im se onda jos preti grobljima .....


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1310
   RE: Korona virus
26.3.2020 15:34:47   
Misha i Ljisha
Sto kazu elektricari  bolje izolacija nego uzemljenje hahah valjala sam se kad sam videla tu opasku 😂


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1311
   RE: Korona virus
26.3.2020 15:36:29   
Ana RR
Slažem se ali veruj, da kažu sada da se ukida vanredna situacija ali da je potrebno da se i dalje pridržavamo određenih mera i soc. distanciranja veruj da bi nastao haos jer se većina ne bi pridržavala.


Moji su već 10 dana zatvoreni, nekoliko puta dnevno ih proveravaju iz policije. I kada im prođe ta samoizolacija neće nigde šetati, samo po namirnice. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1312
   RE: Korona virus
26.3.2020 15:37:11   
Ana RR


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Sto kazu elektricari  bolje izolacija nego uzemljenje hahah valjala sam se kad sam videla tu opasku 😂





I ja, morala sam tati da pošaljem, on je električar 😅

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1313
   RE: Korona virus
26.3.2020 15:40:50   
branki*
Ukratko prosla kroz poslednje stranice bez detaljisanja i procitah za maske .PosTo sam danas bila volonter,imala sam prednost svuda.ni u jednoj apoteci u mom gradu nema maski,ni rukavica.Znam jer su neki imali molbe da im se kupe rukavice.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1314
   RE: Korona virus
26.3.2020 15:44:31   
Maslacak15
kao sto su imali resenje da mogu kucici da set_aju, mogu da kazu da penzioneri mogu da izadju na vazduh od 20-21h na primer. da ne idu nigde posebno ali da mogu da se nadisu vazduha. 

    ovde su nanprimer ekstra rekli da decu ne treba voditi kod babe i dede da ih cuvaju. ali penzioneri smeju napolje. juce sam pricala sa sestrom od tetke mog muza. razvedena je i zivi sa cerkicom od 8 godina sa roditeljima u kuci. oni u prizemlju njih dve na spratu. dve nedelje unucica im nije prisla. kaze Jana nece da rizikuje i nebi sebi mogla da oprosti da nekim slucajem ona ili dete zaraze njene roditelje. a koliko  ih ima u beigradu da se pridrzavaju tako?? anto iako zvuci preterano mnogo je realniji scenario zaraze nego ako penzos izadje da ubije krug oko zgrade....

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1315
   RE: Korona virus
26.3.2020 15:50:07   
pari
Maslačak,skroz se slažem sa tobom!



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1316
   RE: Korona virus
26.3.2020 15:56:50   
milicicak
Ljiso, ne razblazujes hidrogen, koristi se 3%


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1317
   RE: Korona virus
26.3.2020 16:10:06   
jess021
Slazem sa sa Anom, zato sto smo mi takav narod i sa nama ne moze drugacije. Koliko god to surovo zvučalo i ocigledno da ni u drugim drzavama nije bolje, ali mislim da je ovo jedini nacin.


Ja i dalje od okoline slusam price kako to nije nista, i dalje u prodvanicama disu jedni drugima za vrat itd. 
Dok nas ne lupe po dzepu, kod nas disciplina ne postoji. 
Gde sa decom u velikom gradu? 
U dvoristu su nam parkirani auti, Fruska Gora bila prepuna... Pisala sam vec o tome. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1318
   RE: Korona virus
26.3.2020 16:10:50   
Maslacak15
drugo ne cujem da se spominje: jel obezbedio neko vrtice i boravak ljudima koji rade u tzv"sistemski relevantnim" strukama. lekari, medicinske sestre, policajci itd???? sta oni rade sa svojom decom?. to je ovde bila jedna od glavnih stavki da se obezbedi. a ne da ih cuvaju babe i dede...nego neke nenormalne represije a bez cilja.


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1319
   RE: Korona virus
26.3.2020 16:12:34   
vonavoj
Haaha,maslacak,dobra si!

I ja ne pustam decu kod mojih dole..mada oni nisu penzioneri,oni oboje rade.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1320
   RE: Korona virus
26.3.2020 16:13:51   
pari
Maslačak, naravno da niko ništa nije smislio...samo da se uvedu neke mere, da se bude moćan i bitan.. to je najvažnije



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1321
   RE: Korona virus
26.3.2020 16:20:59   
jess021
Pari, ja ne mislim tako. Totalno sam apoliticna, ali mislim da su mere sasvim ok. 
Evo, sta mislite sta bi bilo bolje da se uradi? Da se kaze budite odgovorni, nemojte se druziti, nece biti nikakve kazne.... Sta bi onda dobili? Opet pune kafice, parkove... 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1322
   RE: Korona virus
26.3.2020 16:21:51   
branki*
Nije..To sam pisala..je li su trubili da se majkama dece male omogući rad od kuce iili da sede kod kuće i primaće punu platu.i sada stoje tu članci u novinama.i...moja snaja je lekar .ne može da uzme.ko čuva  malecku..brat je u vojsci...stalno ima haos.kod babe i dede ne može. Pa ti vidi.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1323
   RE: Korona virus
26.3.2020 16:25:25   
branki*
Ne znam...zato sto je kod nas sve u svom interesu pričano.Sa druge strane..ok..ako je zaista korona tolika globalna opasnost.i globalna i naša unutar grada...pa onda je sve drugo nebitno..kakva on.line nastava..kakav rtb..proizvodnja. .kinezi..kafići. ..privatni biznis..spasavaJa golu glavu..A,opet ispada da nije tako baš. 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1324
   RE: Korona virus
26.3.2020 16:28:19   
Maslacak15
bice kazne sto nece biti. ovde policija ima nalog da rastura sva okupljanja veca od dve osobe.ima katalog kazni od 200 evra pa navise....sad evo ekstra upozoravaju, ide lepo vreme, da dozvoljeno je otici u park ali sedenje na cebetu, piknik i slicno zadrzavanje strogo zabranjeno ...kazne. igralista su zatvorena. evo nase u unutrasnjem dvoristu zgrade, zatvoreno. ali ne drze ljude po kavezima.

    to sa cuvanjem dece je iskreno skandal. da nisu obezbedili. to je valjda najbitnije. ljudi od kojih ocekujes da ti rade danju nocu u nenormalnim uslovima, da spasavaju zivote treba da razmisljaju gde ce sa decom. a to je samo mali primer.....
ne radi se da ne trebaju pravila, nego koliko su svrsishodna. ja vidim nazalost dosta izivljavanja.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here