|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korona virus
26.3.2020 10:59:28   
mati
Na 10m od mene je ambulanta i u sklopu nje apoteka. Kada sam izvela M jutros vidim dve zene se vracaju i nose maske. Meni bzv da bilo sta pitam, ispasce da im zevam u kesu. Ali pitah jednu. Kaze stigle jos juce, nema guzve ima jos maski, prodaju...
109din su. Sto je strasno, da im dozvole toliku cenu za nesto jednokratno. Ja sam moje perive placala po 100din.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 1276
   RE: Korona virus
26.3.2020 11:04:12   
nata11
Kod nas su 170 din. I opet se rasprodale.



_____________________________





(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1277
   RE: Korona virus
26.3.2020 11:05:16   
jess021
Sad sam cula da u Liliju ima maski, 100din/kom



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1278
   RE: Korona virus
26.3.2020 11:06:11   
Sanjica26 RR
Ma, nema sanse da jurcam vise za maskama. Jutros sam poranila i evo sva se tresem od hladnoce. Duva neki vetar. Uvila sam se u cebe. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1279
   RE: Korona virus
26.3.2020 11:41:47   
vonavoj
Nisu normalni sa maskama..onda sam ja i dobro prosla sa ovim perivim..


(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 1280
   RE: Korona virus
26.3.2020 12:28:44   
dunja RR
Ja zvala sad državnu apoteku preko puta nas, kažu najavili su mi da stižu amske u toku dana, ali još nisu, čekaju.
Privatne sam nazvala u okolini, oni kažu da država njima ne šalje.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1281
   RE: Korona virus
26.3.2020 12:39:24   
vocicana
Jebo te i maske i sve po redu. Pa jedna maska kosta 2,5 dinara, toliko kosta, neka je prodaju i za 20 ok, ali po 100 i vise dinara, pa to je stvarno cist bezobrazluk!!!
Kada ce vise ovo da se zavrsi, muka mi je i da citam i da mislim!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1282
   RE: Korona virus
26.3.2020 12:41:18   
pari
Kad spremaju tolike hale, znaci da se ocekuje da bude bolesno par hiljada ljudi???



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1283
   RE: Korona virus
26.3.2020 12:42:58   
mati
Nato ne bi smeli, ogranicili su im cenu na 120din, mada je i to puno po meni. Kupis jednu masku, pa prijavis... Ne treba da se cuti.
Prijateljica mi kaze, limun 350din... Covece

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1284
   RE: Korona virus
26.3.2020 12:45:44   
vocicana
Mati, nenormalno, ali nenormalno!!!!
Pari, neka bude i na hiljade obolelih, cini mi se da virus ulazi u trecu pasazu svog postojanja i da slabi, ne u smislu virulentnosti, ali da ce sve veci broj ljudi uspeti da se izvuce, sa ovakvim ili onakvim posledicama, ali ce preziveti.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1285
   RE: Korona virus
26.3.2020 12:49:59   
dunja RR
Pa ni 2,5 , ako je dobio od braće Kineza na poklon.

IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Jebo te i maske i sve po redu. Pa jedna maska kosta 2,5 dinara, toliko kosta, neka je prodaju i za 20 ok, ali po 100 i vise dinara, pa to je stvarno cist bezobrazluk!!!
Kada ce vise ovo da se zavrsi, muka mi je i da citam i da mislim!!!



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1286
   RE: Korona virus
26.3.2020 12:54:10   
dunja RR
Da da, limun je 300 kod nas, mm nije hteo da kupi iz Pprincipa.
Ja sam pre ovog svega imala osećaj da će nestati vit C i kupila pre 20ak dana veliko pakovanje Solgara, da imam za 3 meseca, jer ga inače uzimam obavezno već pola godine svakodnevno, od kako su mi onomad izlazile modrice, tj. dr ustanovila da je bilo zbog manjka vit C.

Sada ga više nema u mojoj apoteci, zvala sam Srbotrade imaju sličan, pa ću uzeti da dajem mm na silu, on to neće ali će sada morati.
Limuna ima sve manje, neće ga biti uskoro, nema odakle da se uveze, pričali su juče na kvantašu.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1287
   RE: Korona virus
26.3.2020 12:55:05   
vocicana
Dunja RR ja govorim i po onom cenovniku koji imam na poslu. Znaci donacija ili sta vec, pa je raspodeljeno po apotekama da se preproda po 25 PUTA vecoj ceni, dakle bezobrazluk bez granica, stvarno popizdim kada to cujem.
Ja imam svoju sa karbonskim filterima, perem je posle svakog nosenja, na poslu i ne uzimam to sto nam daju jer niakkva zastita nije. Virus Korone je krupna cestica, ali naravno da nije vidljiva golim okom, potreban je filter HEPA sa bar 7 slojnom zastitiom, da ne prodje ni 0,02 nm, to je zastita, naocare i ostalo, ovo je bre smesno sta se prodaje. Onda najbolje od kuhinjske krpe sklepati nesto, sto ce da zadihtuje sve sa strane da nigde nema prolaza vazduha, pa peri, otkuvavaj, u serpi kao pre 100 godina, pa peglanje.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1288
   RE: Korona virus
26.3.2020 12:58:28   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Da da, limun je 300 kod nas, mm nije hteo da kupi iz Pprincipa.
Ja sam pre ovog svega imala osećaj da će nestati vit C i kupila pre 20ak dana veliko pakovanje Solgara, da imam za 3 meseca, jer ga inače uzimam obavezno već pola godine svakodnevno, od kako su mi onomad izlazile modrice, tj. dr ustanovila da je bilo zbog manjka vit C.

Sada ga više nema u mojoj apoteci, zvala sam Srbotrade imaju sličan, pa ću uzeti da dajem mm na silu, on to neće ali će sada morati.
Limuna ima sve manje, neće ga biti uskoro, nema odakle da se uveze, pričali su juče na kvantašu.



Solgar proizvodi sa stranog sajta su mnogo jeftiniji. Bas brzo stignu. Moji narucuju njima i meni iz Engleske. Sad naravno ne možemo da narucimo. ☹️

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 26.3.2020 13:22:44 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1289
   RE: Korona virus
26.3.2020 13:02:13   
dunja RR
Ja uzimam Solgar u mojoj apoteci koja ima najbolje cene u Bg, jeftnija je i od Srbotrejda, ali trebutno Solgara nema nigde. Ja sam se snadbela za naredna 3 meseca.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1290
   RE: Korona virus
26.3.2020 13:03:49   
dunja RR
Solgar sa cinkom je trenutno na veliko akciji u Srbotrejd, može i online da se naruči, oko 1000 dinara je.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1291
   RE: Korona virus
26.3.2020 13:08:31   
princezica1
Pari nadamo se svi da nece biti na hiljade obolelih, ali moraju biti spremni bar veci gradovi za prihvat ljudi.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1292
   RE: Korona virus
26.3.2020 13:11:06   
Misha i Ljisha
Mm je pre ove frke uzeo najobicniji onaj nas c vitamin. Nemam pojma ko proizvodi da li je galenika ili ko vec. Ja sam danas kupila limun, bas dosta, sramota me bilo da uzmem sve sto je ostalo user posted image ali cena je 199. Kupila sam i 10 maski. 100 din komad. Dele inace samo po 5 ali ja sam zamolila da li mogu da uzmem i za svekrvu. I babi sam odnela pet komada, nama ostavila 5, i imam ove iz kucne radinosti jedno 4 komada. Stavljala je sveki i gazu i svasta izmedju slojeva. Sta zna cak mi je i pouzdanija nego ove jednokratne, ali ja idem sa Sendi sad svaki dan do veterinara. Idiot nece da mi da da joj kuci dajem terapiju. Odlepila sam. Reko zasto me terate u ovoj situacijij da se setkam svaki dan kad ja mogu da joj dajem kuci terapiju??? Debil. Da vidi pacijenta. Reko pacijenta ja gledam svaki dan i znam odlicno da li je dobro ili lose.uf sto sam besna.
Sto kaze mili ovo je mozda bil za negativu. O tome da vec koji pt razmenjujem evre necu ni da pricam ajd dobro je da imam sta da razmenim.

U svakm slucaju opet smo nadam se opremljeni za nedelju dana iako cu ove nedelje ici svejedno svaki dan zbog Sendi kojekuda mogu svaki dan onda i u prodavnicu. A svaki dan perem ves kao nenormalna, Skinem se pred ulazom i nosim sve pravac u masinu. Komplet. I carape. PRebrisem sve sto donesem. I vocke perem u sodi bkarboni. I ne znam sta je jos bilo juce npr i kazem muzu "paranoja taken to the next level" user posted image majke mi kao ludi da smo.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1293
   RE: Korona virus
26.3.2020 13:18:25   
vocicana
Ljiso, kod mene isto tako od pocetka, sa pranjem, sikdanjem, luftiranjem, zato mi je i muka kada treba da izadejm, povraca mi se od ulaska u kucu posle.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1294
   RE: Korona virus
26.3.2020 13:22:58   
Misha i Ljisha
e bas to. Cela procedura me izludjuje i za izlazak i za ulazak sto u kucu i iz kuce tako isto i u kola i iz kola jos sa psom

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1295
   RE: Korona virus
26.3.2020 13:26:52   
IvanaSK RR
Ljiso,a tuširanje i pranje kose?😀
Voci,sve to stoji,ali par hiljada ljudi zarazenih cemo sigurno imati. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1296
   RE: Korona virus
26.3.2020 13:37:36   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Solgar sa cinkom je trenutno na veliko akciji u Srbotrejd, može i online da se naruči, oko 1000 dinara je.


Nema više. Ja sam pre neki dan kupila neki vitamin C, Ivančić i sin. U prahu, rastvori se u vodi. Trebala sam više kupiti, jbg.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1297
   RE: Korona virus
26.3.2020 13:43:19   
Didy
Jao, ja kad čitam sve vaše komentare, shvatim da uopšte nisam disciplinovana kao vi. Masku nemama. Prosto, nema gde da se kupi. Danas sam stavila šal preko usta, makar nešto. Rukavice ne nosim kad izlazim, ni nemam ih. Odeću ne perem čim uđem, ne vetrim, ne iznosim napolje... Ne ribam podove domestosom, nisam natopila otirač. Ono što unosim u kuću od namirnica ništa ne prebrišem. Kad čitam vaše komentare, ko da smo u dva paralelna univerzuma. 😁 Jesmo svi u samoizolaciji. Deca izlaze samo u dvorište, mm i ja (uglavnom samo ja) po potrebi idemo u nabavku (jednom u 2-3-4 dana). Oboje radimo od kuće. Sve što sam od dodatnih mera preuzela je samoizolacija, ruke sam i inače prala svako malo, pogotovo kad sam s ulice ulazila. E, da, mm ponekad prebriše kvake i šalt_ere, mada je po meni i to nepotrebno jer nam ionako niko ne dolazi, niti idemo igde. Imam još jedan vid samoizolacije - TV više uopšte ne palim. Prijaju mi ovi moji onlajn časovi uživo, pogotovo s decom, skroz se isključim iz svega s njima.



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1298
   RE: Korona virus
26.3.2020 13:59:35   
Misha i Ljisha
Da didi mi smo u paralelnm univerzumu user posted image Negoja imam pitanje.Mogu hidrogen da koristim za dezinfekciju? Imam klasika onaj troprocentni. I recimo da ga imam "dosta" user posted image ne pitajte.

Didi ja gde god ovde krenem guzva je. Futog ima 50 000 ljudi verovali ili ne. Ustvari je skoro isto kao da si u gradu osim sto ljudi zive u kucama.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1299
   RE: Korona virus
26.3.2020 14:04:43   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Didy

Jao, ja kad čitam sve vaše komentare, shvatim da uopšte nisam disciplinovana kao vi. Masku nemama. Prosto, nema gde da se kupi. Danas sam stavila šal preko usta, makar nešto. Rukavice ne nosim kad izlazim, ni nemam ih. Odeću ne perem čim uđem, ne vetrim, ne iznosim napolje... Ne ribam podove domestosom, nisam natopila otirač. Ono što unosim u kuću od namirnica ništa ne prebrišem. Kad čitam vaše komentare, ko da smo u dva paralelna univerzuma. 😁 Jesmo svi u samoizolaciji. Deca izlaze samo u dvorište, mm i ja (uglavnom samo ja) po potrebi idemo u nabavku (jednom u 2-3-4 dana). Oboje radimo od kuće. Sve što sam od dodatnih mera preuzela je samoizolacija, ruke sam i inače prala svako malo, pogotovo kad sam s ulice ulazila. E, da, mm ponekad prebriše kvake i šalt_ere, mada je po meni i to nepotrebno jer nam ionako niko ne dolazi, niti idemo igde. Imam još jedan vid samoizolacije - TV više uopšte ne palim. Prijaju mi ovi moji onlajn časovi uživo, pogotovo s decom, skroz se isključim iz svega s njima.




Potpisujem ovo za casove. Tv se pali samo za crtace. Mm u 15 casova ukljuci konferenciju i to je sve.
Sto se tice higijene i dalje cistim kao pre. Ne dolazi nam niko. Podove domestosom ne ribam, a ni otirac nije mokar. Jedino sto ostavljamo jaknu i obucu u hodniku zgrade. Tu su nam bicikle, pa na njih okacim. Luftiranje je dva puta dnevno kao i pre.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here