|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izolacija
8.4.2020 10:08:16   
vonavoj
Ni ja ne vodim decu kad vidim da je zagadjeno😂

Meni sestra sa klincem hoce ds dodje..i oni u stanu zatvoreni od pocetka...mislim se ni oni ni mi ne idemo nigde😬😬

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Izolacija
8.4.2020 10:18:46   
IvanaSK RR
Normalno da su veci gradovi imaju vise zarazenih,veca je i frekvencija ljudi. Von,planiraju na duze da dodju? Ne znam.. Meni je frka sto neko moze biti zarazen a da ni nema simtome,naročito deca. Ili u periodu inkubacije. Ali ako ce ti psihicki biti lakse,nek dodju.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Izolacija
8.4.2020 10:31:22   
vonavoj
Ma jok na duze..oni zive na 10min od nas..nego su i oni zatvoreni u kuci kao i mi,a navikli smo da se druzimo😁

Ipak.nece doci..mada niko nije imao gde da se zarazi,kad ne izlazimo😂ona je prof.matem,ne radi😂

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Izolacija
8.4.2020 10:33:11   
Dragica Draga
I mi smo takodje tako striktno shvatili... Ni sa kim sene vidjamo iako ovde ni nema neke bojazni, ni mi nigde ne idemo, ni prijatelji koji zive blizu, alibopet necemo da rizikujemo.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Izolacija
8.4.2020 10:36:07   
IvanaSK RR
Von,a do prodavnice?😁 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Izolacija
8.4.2020 10:40:57   
princezica1
Idemo gde moramo, u kupovinu namirnica. Bice vremena za druzenje kad sve ovo prodje.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Izolacija
8.4.2020 10:43:20   
vonavoj
Ne idemo nas dve,idu muzevi😂😂jednom nedeljno😜

Ali nece doci,mi se striktno pridrzavamo..nadam se jos max 2 nedelje😂😂

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Izolacija
8.4.2020 10:45:36   
Dragica Draga
Pa i apeluju da je najvaznije bez kontakata... Svima nam fali deustva zaista.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Izolacija
8.4.2020 10:47:21   
milicicak
Von, znas koji je najcrnji scenario? Svaki ali svaki odlazak u prodavnicu je rizik. Da je neko od vas ko je isao u prodavnicu u periodu inkubacije kad je zarazan. Drugi i jednako crn scenario je da je neko od vad asimptomatski prenosilac. I eto belaja.
Ono sto ljudi treba da shvate je da nikome na celu ne pise da li ima koronu ili ne, niko ne moze da zna da li ce se razboleti za par dana ili ne, niko ne moze da zna da li je asimptomatski prebosilac. Dok se ne testira naravno.Dakle, poruka je da mi cuvamo druge od sebe. Pa sta mislite zasto ja nisam odvela decu kod svojih gde imaju kucu i dvoriste? Zato sto mi ne pada na pamet da bilo sta rizikujem. Iako bi njima tamo bilo 100 puta bolje, prvensveno moram na druge da mislim.


Znam da je tesko ali proci ce

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Izolacija
8.4.2020 10:51:01   
vonavoj
Znam,mili,sve znam...zato smo tu gde smo😂sami sa sobom😭


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Izolacija
8.4.2020 10:51:32   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: milicicak

Von, ja sam i mislila na redovno stanje,bez ove situacije kad sam rekla da ne vidim smisao u odlasku napolje svaki dan kad je ovoliko zagadjenje. Al, to sam ja i prihvatam da moje misljenje nije mozda ispravno. Navuces traume kad ti deca duvaju sive sline kad dodjes kuci iz parka




Slazem se. Ne vidim poentu izlazenja napolju dok je zagađenje u vrhuncu.
Najbitniji je živi kontakt. To viberisanje i ostalo ne može da nadoknadi. Moja T je prvog dana nastave rekla da joj se ovakav vid nastave uopste ne dopada. Želi uzivo da vidi uciteljicu, da prica sa njom, da može da je zagrli.
Svakako na sve se covek navikne.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Izolacija
8.4.2020 10:53:40   
princezica1
Svi nesto kukaju da im fali druzenje, a otudjenje nikad vece nije bilo. I to bez vanrednog stanja.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Izolacija
8.4.2020 10:53:59   
Dragica Draga
Jeste, ovo jeste dokaz da se na sve moze navici. Velika je promena svima, i sok je. Ali proci ce... To nas negde drzi sve.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Izolacija
8.4.2020 10:57:25   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: princezica1

Svi nesto kukaju da im fali druzenje, a otudjenje nikad vece nije bilo. I to bez vanrednog stanja.


Ovo je tacno.

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Izolacija
8.4.2020 11:01:20   
princezica1
Nazalost Von. Sad je samo prilika da se to opravda.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Izolacija
8.4.2020 11:03:16   
Dragica Draga
Sto bi rekli - tek kada ti nesto oduzmu shvatis koliko ti to znaci.
Otudjenje jeste generalno, ali zbog manjka vremena kod svih ljudi, pa su se tu nasle neke alternative (drustvene mreze i slicno). Ali opet odes na posao, vidis konsiju, nije ti bilo zabranjeno da se vidis sa rodjenima kad to pozelis... A sada jeste. To je nesto sasvim drugo.

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Izolacija
8.4.2020 11:06:39   
princezica1
Draga na mnogo "rodjenih" se odnosi ovo sto sam napisala. I to nije samo moje iskustvo.

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Izolacija
8.4.2020 13:10:45   
Dragica Draga
Jeste slazem se skroz, znam i ja gomilu takvih slucajeva. Ali ima i nas koji bas volimo druzenja i cesto ih organizujemo 😊 alu generalno slazsm se sa tim sto si napisala.

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Izolacija
8.4.2020 13:21:56   
dunja RR
Pa nije zagađen vazduh sve vreme, to je bilo tek nekoliko dana, i tada nismo izlazili, jer je tih dana ne samo bio zagađen vazduh već je bilo i vrlo hladno (iako bez vetra), a nešto nas bilo prpa da rizikujemo neku prehladu sada, što dalje od lekarskih ustanova, ispada da se u svaku uvukao virus.. Čim je krenuo vetrić, vazduh se raščistio.

DANAS i prethodnih dana

user posted image


Po prodavnicama ne idemo, već pisah, ali šetnja bez kontakta da, jer nam je kretanje važno. Ja ovih dana zbog manje kretanja opet više trnem, tako da, svakako sam itekako ZA šetanje pomalo.


Mi u zgradi imamo decu koju ne izvode 3 nedelje, a roditelji špartaju po radnjama, dok je u stanu oblak dima od cigara.


< Poruku je uredio dunja RR -- 8.4.2020 13:27:18 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Izolacija
8.4.2020 13:25:47   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: princezica1

Svi nesto kukaju da im fali druzenje, a otudjenje nikad vece nije bilo. I to bez vanrednog stanja.


Da, ima dosta takvih. Mi vikende uvek provodimo u druženju i skitanju tako da mi to fali.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Izolacija
8.4.2020 13:26:37   
Dragica Draga
Uzas dunja.
Ja gledam ovde nase komsije stariji ljudi uglavnom, oni su preplaseni, dakle bukvalno ne otvaraju vrata i prozore da izluftiraju, oni misle da taj virus tsko lebdi u vazduhu i da ce im uci u kucu. Strasno.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Izolacija
8.4.2020 13:35:46   
dunja RR
Moje malo dete je u šetnji sa tatom već 2 sata, ja ću sada mog sinka da izvedem, a sutra se razmišljam da pokušamo do šume, treba nam nekih 20-ak minuta, ali je sve uzbrdo, sa kolicima ..ovde u šumi, kada god idemo, nikoga nema, a verujem da je i sada tako. Nisma još sigurna da li da probamo, pirka vetar, a gore uvek duva još više, mada je i vazduh kao da nisi u gradu. Ja sam ljubitelj Zvezdare, lokal patriota, kakav Košutnjak i bakrači user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Izolacija
8.4.2020 13:45:01   
dunja RR
Evo smejem se, zove me upravo tetka (penzioner, ne izlazi ali ima zalihe kvasca :D), ona živi na početku šume na Zvezdari, kaže dolazi odmah, spustiću ti sa terase paket krofni vrućih, upravo ih pečem user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Izolacija
8.4.2020 14:01:11   
vonavoj
Tetka carica!


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Izolacija
8.4.2020 14:17:42   
Dragica Draga
Joj divna zena user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here