|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izolacija
8.4.2020 16:53:06   
dunja RR
E to Mili, pazi, mi nikoga ne srećemo na hodniku, nikoga. Prosto, stari su ljudi u zgradi većinom.
Ne samo sada, nego i inače je tako, a sada posebno.
A što kažeš, sve je do situacije, prosto su u takvoj fazi, tj. M, nije u fazi pipanja, još uvek, napolju. pa tu imam sreće. Sava se baš kontroliše, jer mu zvocam stalno.
Ta šetnja doduše izgleda napetije nego što bi trebalo, mislim za mene, ali ipak vidim da nam znači da izađemo, ne malo nego puno.
Njih dvoje su potouno drugačiji kada izađu u odnosu kada ne izađu napolje, meni zaista ti dani kada ne izađemo budu teški.
Ja i dalje imam posla kao i ranije, čak i više (jer su svi za netom, a klijenti to znaju :), tako da mi znači da smanjim pritisak sebi (doslovno). Plašim se i da ga izmerim ovih dana, majke mi.
Ja u stvari jako volim što posla ima, zaokupim se time, bar kada spavaju, ali je teško uskladiti sa njima tokom dana, ako su besni.

IZVORNA PORUKA: milicicak

Vidis, Suzi, ja iz zgrade ne mogu da izadjem da se ne sapletem o nekog, ulica je taman toliko siroka da dvoje ljudi moze normalno da prodje, V je u fazi kad nece u kolica i sve bi da pipne a mini buba non stop dira lice rukama... Sve je do okolnosti.





< Poruku je uredio dunja RR -- 8.4.2020 16:56:35 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Izolacija
8.4.2020 16:53:13   
IvanaSK RR
Poruke ce biti prebacene u temu o Korona virusu
Jos jednom bih zamolila da se pise u odgovarajucim temama. I da se procitaju uslovi korišćenja foruma!
Klik

Molim i da se vodi racuna o postovima koji se pisu. Samo su chat teme rezervisane za caskanje...postovi sa smajlijima ili napisani po par reci ce biti brisani.

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 8.4.2020 16:54:25 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Izolacija
8.4.2020 16:57:21   
Dragica Draga
Ova izolacija zaista zavisi od okolnosti. Od ljudi i dece koji imaju dvoriste i mogu po citav dan da provedu napolju, do onih koji zive u centru velikog grada i prosto ne movu da izadju, i ne treba da izlaze.

Kazem, kod nas u vikend naselje su dosli ljudi koji nisu decenijama bili. Izolacija sama po sebi nije laka, ni na fizickom ni na psihickom nivou.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Izolacija
8.4.2020 17:00:43   
Ana RR
Nas je već par parova pitalo da li znamo nekoga ko iznajmljuje kuću u našem kraju. Gledaju ljudi da se sklone, najviše zbog dece.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Izolacija
8.4.2020 17:04:00   
Dragica Draga
Jasno, sto bi rekli svako ko je imao gde da se skloni se sklonio.
Problem je sto vecina koja i ima mozda neku kucu u selu tu su bake i deke, koji pripadsju ugrozenim gruupama, pa zbog njih eto ne dolaze.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Izolacija
8.4.2020 18:13:27   
dunja RR
Ja se posle ovoga razmišljam ozbiljno da uzmem kuću negde. Imamo kuću u Barajevu, ali se već dugo razmišljamo da li nju renovirati ili to prodati a uzeti negde drugde. Ne znam.


Da li znate možda, kada sada penzioneri idu u kupovinu, ako ne mogu subotom, šta kažu?
Ja mojima naručujem online, pa platim ja elektronski da oni samo preuzmu, da se šo manje izlažu, jedino je tata išao jednom nedeljnu u tu kupovinu. Ne znam kada je sada, ili da im naručim za celu narednu nedelju večeras.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Izolacija
8.4.2020 18:15:27   
Ana RR
Suzi, ja mislim da se za njih ne menja i da će ići u kupovinu ili u subotu ili u nedelju ujutru.

A za kuću, ako je ta u Barajevu na finom mestu i ako već ima dovučenu struju i vodu onda je bolje nju renovirati.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Izolacija
8.4.2020 18:19:03   
milicicak
Za penzionere je petak od 04-07.


Suzi, sredjuj kucu ako ima struju i vodu 😉

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Izolacija
8.4.2020 18:20:15   
dunja RR
Anči, kuća je na dobrom mestu, tj. u Ravnom Gaju (7km od centra Barajeva, i na dosta višoj nadmorskoj visini), na putu ka Babama je. Na vrhu je brda, puca pogled. E sada, ja baš dugo nisam bila tamo, kažu mi ad se promenilo, napravile se neke kuće jpoš okolo, ranije bilo par vikendica okolo i šuma preko puta nas, i dole malo niže su starosedeoci bili. Kuća je baš na glavnom putu što ranije nije smetalo, kada smo bili klinci, malo je auta tuda prolazilo, ali se plašim da je sada prometnije. Plac ima 10 ari, prostran je.

< Poruku je uredio dunja RR -- 8.4.2020 18:22:19 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Izolacija
8.4.2020 18:20:59   
dunja RR
Ima, ima :)

IZVORNA PORUKA: milicicak

Suzi, sredjuj kucu ako ima struju i vodu 😉




Znači petak za penzionere, oook, tnx!

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Izolacija
8.4.2020 18:21:58   
Ana RR
Ne verujem da je mnogo prometno, Suzi. Zvuči savršeno, znam taj put, išli smo ranije u Babe. Ja bih to renovirala, pogovoto ako ima vodu i struju. I veličina placa je taman, ne treba vam više user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Izolacija
8.4.2020 19:17:37   
Mirko Svirko
Pravili smo Lava eksperiment. Soda, sirce, boja i deterdzent.

Draga, mi zivimo u stanu. U podnozju planine. I izlazimo svaki dan po jednom. Imamo lep parkic ispred zgarde. Skupljaju se deca ali mi idemo ka sumi set_amo ili odemo do placa jedno 10km pa provodimo vreme tamo.. Ali u selu je 100_x_ bolje.  Znaci,od petka od 17h pa do ponedeljka do 5h, nema mrdanja?

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Izolacija
8.4.2020 19:53:34   
Dragica Draga
Tako je Mirko, od petka 17h do ponedeljka 05h niko nigde 😏

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Izolacija
9.4.2020 12:22:51   
IvanaSK RR
Moja mackica trenutno lezi na terasi. Stavih joj cebice,jastuk i napravismo njen kutak 😀 sin ima dosta za domaci,a ona mu naravno smeta. Juce smo izasli malo napolje,danas necemo. Ja sam otišla do prodavnice da sutra ne bih morala,tako da do sledeće nedelje nigde ni ja ne mrdam 🙂Kupila sam svakakve boje za Uskrs pa cemo eksperimentisati sledeći vikend.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Izolacija
9.4.2020 12:27:03   
princezica1
Ima super ideja za ukrasavanje jaja sa decom a da nije farbanje. Pomocu belanca zalepi se komad sarene salvete na jaje i ostavi se da se osusi.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Izolacija
9.4.2020 12:27:49   
Dragica Draga
Vi ste se opremili skroz. Mi jos nista za Uskrs nosmo spremili, sve kao mislim ima vremena... Ali realno tu je... Jos sad i sa ovim zabranama ne znam ni kad bih stigla.
Probacemo danas ili sutra ako ima gde da se kupim

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Izolacija
9.4.2020 12:29:16   
IvanaSK RR
Ja sam narucila sinoc i doneli mi jutros na kucnu adresu. Stalak za cuvarkucu,boje i malo slicica.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Izolacija
9.4.2020 13:30:39   
Dragica Draga
Super, vama ce naredni dani biti kreativni.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Izolacija
9.4.2020 22:46:44   
gagana83
Mi smo sredili terasu i deo dvorišta iza kuće pa ćemo tu da provodimo više vremena.

Una vozi bicikl sa tatom skoro svakog dana bar sat vremena, šetamo po šumi koja nam je na korak od kuće. Sadile smo neki dan začinsko bilje, za koji dan ćemo i cveće. Uz ostale obaveze koje imamo dan prođe dok trepneš.A kuvam kao luda, non stop.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Izolacija
9.4.2020 22:49:32   
Sanjica26 RR
I toalet papir se praviuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Izolacija
9.4.2020 22:53:15   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: princezica1

Ima super ideja za ukrasavanje jaja sa decom a da nije farbanje. Pomocu belanca zalepi se komad sarene salvete na jaje i ostavi se da se osusi.

sto kaze mala komsinica moja to se zove Ze De kup user posted image iliti dekupaz

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Izolacija
9.4.2020 22:54:27   
Dragica Draga
Da to sa belancetom je odlicno za decu, sto bi rekli prirodno ne steti im. Mogli bi i to probati ove godine.
I meni dan prodje za cas bukvalno, nesto nemam neki pritisak i presiju, sta znam

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Izolacija
9.4.2020 22:58:22   
vonavoj
Brzo prolaze dane,cim je lepo vreme..mi smo bili ispred kuce,na terasi..sutra jdem da kupim J bicikl,i onda mogu sa njima sama da idem u voznju,M na moj,a njih dve ispred mene...odlican trening ce na biti. Tu nema kontakta.🤪

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Izolacija
9.4.2020 23:08:24   
mati
Blago vama sa dvoristem i kucom, ko ima...
I ja sam narucila jaja, juce, stizu u utorak. Bela sam narucila. Sutra cu uzeti salvete, rekla mi drugarica prodaju u jednoj knjizari na komad. Sto je super. Ja koliko ideja i materijala imam trebalo bi mi najmanje sto jaja. user posted image
Malo sam i cvece danas presadila, ovo sobno. Sutra se bacam na sredjivanje terase, zatvorena je, ali to je sto je. Bolje nema. Otvoricu sve prozore.
Danas sam trazila sir da narucim. Ali nemam face, pa sam angazovala drugaricu da potrazi...

< Poruku je uredio mati -- 9.4.2020 23:10:03 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Izolacija
9.4.2020 23:20:50   
gagana83


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

I toalet papir se praviuser posted image


Firma radi, ali posla ništa. Valjda svi već pokupovali zalihe 😁

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here