|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izolacija
8.4.2020 14:22:49   
dunja RR
Javili da je u celoj Srbiji zabrana izlaska od petka u 17h, do ponedeljka.

Ništa, odoh po krofne.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Izolacija
8.4.2020 14:26:37   
Dragica Draga
Da, koliko se meni cini sad je taman ulazak u tu 6.kriticnu nedelju, zato verovatno.
Mozda i bolje.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Izolacija
8.4.2020 14:36:10   
Maslacak15
kao da oni imaju pojma koja je nedelja kriticna.....


al ako.mislite da je u redu lakse vam pada.tako je bolje.

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Izolacija
8.4.2020 14:44:56   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: Maslacak15

kao da oni imaju pojma koja je nedelja kriticna.....


al ako.mislite da je u redu lakse vam pada.tako je bolje.


Vec sam flipnula...aman,subotA mi je za nabavku,mm radi,dok dodje,vise nista ne radi...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Izolacija
8.4.2020 14:46:28   
Ana RR
Von, i ja subotom izađem u nabavku jer ne mogu radnim danima. Dok završim sa poslom već je uveliko pol. čas.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Izolacija
8.4.2020 14:49:10   
vonavoj
Uzas...bas vala,svaka nedelja im je kriticna,muka mi je vise..samo panika,panika.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Izolacija
8.4.2020 14:53:22   
Dragica Draga
Vala bas. Prvo je bila 4.nedelja najkriticnija, onda 5, sad 6. 🤣

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Izolacija
8.4.2020 14:54:09   
princezica1
Sad i zvanicno. Nagrnuce ljudi u prodavnice danas i sutra.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Izolacija
8.4.2020 14:55:05   
Dragica Draga
Pa kako drugacije. Mi smo nabavljali za 3 dana recimo. Sad ce biti jos gori rsdovi.

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Izolacija
8.4.2020 14:57:11   
princezica1
Ipak su najavili 2 dana ranije sta se spremauser posted image

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Izolacija
8.4.2020 15:07:17   
Dragica Draga
Pa verovatno iz tog razloga, da bi se ljudi pripremili.
Mada, za one koji su se striktno pridrzavali (a nadamo se da je vecuna takvih) nista novo ovo ne znaci.

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Izolacija
8.4.2020 15:16:09   
milicicak
Znam da je moje misljenje nepopularno ali moram.
Von, svaka nedelja je kriticna zato sto nema prave procene broja zarazenih jer testiranje nije dovoljno obimno. Zasto nema vise testiranja je duga i grozna prica ali tako je kako je.
U celoj ovoj prici zaista je najvaznija izolacija. Po Bg se set_a gomila zarazenih prenosilaca koji jos nisu ispoljili simotome i jos bar toliko onih koji su zarazni a simptome nikad nece ispoljiti... Dok god ne dokazu da se virus prenosi samo kapljicno svaka povrsina koju dodirnete je potencijalni izvor zaraze,svaka kvaka,, dugme i predmet mogu nositi virusne cestice jer ne znate ko ih je pre vas pipnuo. Pa sta mislite,zasto toliko podvlace vaznost pranja ruku?! I nosenje maski i rukavica vam stvara samo laznu sigurnost. Koliko vas zna da pravilno skine rukavice i masku? Koluko ste se puta pipnuli po licu da tu masku namestite dok set_ate?



Suzi, ti znas da ja tebe mnogo volim, ali ako se Milica nije hodala sa tatom tih dva sata isti benefit bi imala i da je sedela u kolicima na terasi. A ja u toj set_nji vidim 100 miliona mesta gde su i ona i tm mogli da pokupe zarazu, profesionalna deformacija sta ces. Sto se kretanja tice, niko vam ne brani da svaki dan prodjete par puta uz i niz stepenice zgrade, vezba je svakako bolja nego set_anje. I da ne bude zabune meni je uzasno sto sam zatvorena u stanu, patim svaki put kad V stoji na prozoru i vice brm brm a mini buba kako nije fer sto ne moze napolje, ali trudim se da svaki dan ispunim nekim i fizickim i drugim aktivnostima.
Italijani su na pocetku na sav glas kukali kako epidemija nije strasna nego je strasno to sto su im oduzeli slobodu. Kad je djavo odneo salu sloboda im je poslednja bila na umu.


(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Izolacija
8.4.2020 15:23:55   
princezica1
Ja ne mislim da je tvoje razmisljanje nepopularno. Lakse je ljudima da kukaju nego da nesto preduzmu dok su u izolaciji.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Izolacija
8.4.2020 15:27:25   
Misha i Ljisha
Evo sad diskutujemo da li cemo u petak da zapalimo na salas. Pa do ponedeljka da ostanemo. U principu na salasu nikad vikendom nismo ni mrdali 😂 tamo si po prirodi u izolaciji. 


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Izolacija
8.4.2020 15:27:37   
vonavoj
Tacno to.obecavali su pre 3 nedelje masovno testiranje,a ono corak.nijedan dan nisu testirali preki 1000,zadnja 3 mozda..

Izdrzacemo,daleko od toga...samo psiha jos da izdrzi😂

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Izolacija
8.4.2020 15:28:53   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: princezica1

Ja ne mislim da je tvoje razmisljanje nepopularno. Lakse je ljudima da kukaju nego da nesto preduzmu dok su u izolaciji.


Sta da se predyzme? Konkretno?

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Izolacija
8.4.2020 15:33:25   
Dragica Draga
Bas, sta da se preduzme?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Izolacija
8.4.2020 15:41:01   
milicicak
Von, obecavali su oni svasta. Ali realnost je jedno a obecanja drugo.
Svako mora da nadje nacin kako da se bori sa svim ovim sto se oko nas desava i to nacin koji njemu odgovara. Zivimo gde zivimo i nista ne funkcionise kako bi trebalo i ja zato mislim da je na svakom pojedincu da nadje modus operandi da ostane koliko toliko normalan u ovom (ne)vremenu. Ja sam nasla svoj, to je izolacija i nekako se nosim sa tim. Sto ne znaci da set_nja i boravak u prirodi nisu dobri, jednostavno to za mene sa sobom vuce previse opterecenja.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Izolacija
8.4.2020 15:43:32   
princezica1
Ostanak u stanu ne znaci apsolutno nekretanje. Moze se vezbati, voziti stoni bicikl. Subotom ujutru stariji mogu u nabavku i da izadju iz kuce. Ovako rade moji roditelji, a mogli bi da sede i kukaju jer je tako lakse.

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Izolacija
8.4.2020 15:50:33   
pari
Ja ne mislim da je to kukanje. Ja stvarno mislim da je to lišavanje slobode. Da li nam neko govori o tome koliki je porast depresivnih ljudi,nasilja u porodici.. zamislite samo to.  Meni je to strašno. A da ne kažem starijim ljudima kojima je šetnja prepisana od strane lekara...




_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Izolacija
8.4.2020 15:52:15   
vonavoj
Mozes voziti bicikl,ako ga imas😂Ja u nabavku ne mogu,nema ko decu da mi cuva,jer mm radi do 16😬a vezbam neprestano oko njih troje😫Koliko dece ti imas?Nije da kukam,i pre vanrednog stanja sam bila u kuci 80% dana..tako da sam vec navikla..tj.vec mi je preko glave,sve jedno isto,hahaa,kuvaj,spremaj, dadiljaj😎😎

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Izolacija
8.4.2020 16:33:55   
dunja RR
Mili, i ja tebe volim, znaaaš.

Mi stvarno ništa ali baš ništa ne dodirujmo napolju, niti se približimo bilo kome ne na 2m, nego na 3m, široka nam ulica. A ono što vidim, i ostali šetači isto se tako ponašaju.
Evo sada smo bili zajedno u šetnji, nas 4-oro.

Ja stvarno ali stvarno mislim da nema načina da pokupimo virus, ako se šetamo kako se šetamo. Sava ništa ne pipa, niti dira lice, nos, usta, ništa, pratim ga sve vreme. Milica u kolicima, ne pipa ništa.

Jedino gde možemo da pokupimo, to je prodavnica, gde niko ne poštuje razmak, i zato i ne idem, ja sve naručujem online (ali i to retko, mi nismo neki potrošači iskreno), a i dosta toga sam uzela kada je počeo haos, baš da ne bih išla često u radnje. Mm ode ponekad, tipa po banane za Milicu, i sl., vodu u podrum pića ispod nas, ali su to radnje gde puštaju po jednog unutra.
Što reče jedna moja Ringerajka, da nas ovog trenutka zatvore, svi u stanu imamo hrane da jedemo i mesec dana minimum, nego toga i nismo svesni user posted image
Ali mi ni pre ovoga nikada nismo išli u velike nabavke, jer nam je pijaca pored zgrade, prosto nemamo tu naviku, sve nam je na izvolte. I sada piljare sve rade oko nas, i svi puštaju po ejdnog samo.




< Poruku je uredio dunja RR -- 8.4.2020 16:43:52 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Izolacija
8.4.2020 16:40:16   
dunja RR
Meni je ostala u sećanju scena od pre 20-ak dana u Liliju, kada sam ušla da kupim farbi, nikoga nije bilo unutra, i u tom trenutku je stigao alkohol, koji haos je nastao, koje guranje, dranje, sva sreća šefica mi odmah dala alkohol, jer me znam ai bila sam prva realno u redu, pa sam platila i odmah izašla, inače ne bi se gurala tamo, ne bi ga ni kupila. A i dalje se isto ponašaju ljudi u Aromi i tako nekim radnjama po kraju, vidimo spolja, nema razmaka, ništa, u maloj radnji brdo ljudi.

< Poruku je uredio dunja RR -- 8.4.2020 16:41:48 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Izolacija
8.4.2020 16:46:36   
milicicak
Vidis, Suzi, ja iz zgrade ne mogu da izadjem da se ne sapletem o nekog, ulica je taman toliko siroka da dvoje ljudi moze normalno da prodje, V je u fazi kad nece u kolica i sve bi da pipne a mini buba non stop dira lice rukama... Sve je do okolnosti.


I blago vama koji mozete i imate gde da set_ate bez bojazni da dodjete u bliski kontakt sa bilo kim, iskoristite sto vise mozete.
Slazem se da je zatvoren prostor najopasniji, zato u nabavku ide mm jednom nedeljno.
Ne znam ko rece, sad bi bilo pametno iznajmiti negde neku kucu na selu

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Izolacija
8.4.2020 16:46:48   
dunja RR
Malopre Sava kaž meni, napolju, svrbi nooos, i ja mu kažem, trpi, dok ne operemo rukeuser posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here