|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/20 [chat]
7.4.2020 22:37:59   
ida_na
Nakon sto sam potpuno ocajna poslala upit na delu zatrudnjivanje "pitajte doktora", poslusali smo sve predloge i vec mesec i po dana nakon toga ostali smo u drugom stanjuuu 😁. Danas je ulazak u 6-tu nedelju u ponedeljak idem na ultrazvuk. Osecam se odlicno osim povremenih bolova u krstima i grudima i cestim mokrenjem sto je potpuno normalno. Imam pitanje. Zna li neko trudnicu sa hashimoto sindromom ili hipotireozom? Kakva su iskustva? Na terapiji sam letrox 50 i 25 micrograma ... nemam nikakvih poteskoca ali pretpostavljam da zbog nekoliko bioloskih pre ovoga i nekih 2 godine pokusavanja, treba da mirujem. Doktorka mi je samo u razgovoru kad smo zakazivale rekla da najnormalnije uzimam terapiju i da pijem folnu kiselinu i da odmaram... hvala na savetima i na odgovoru. Veliki pozdrav svim clanicama. 🤰💓


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/20 [chat]
7.4.2020 23:14:52   
blizanac2

Bravoooo, divno!!! Dobro dosla! 🤗Ja imam i hasimoto i hipotireozu, i nista, nije mi se nista menjalo tokom trudnoce, cak mi je sada u 9om mesecu najbolja od pocetka trudnoce. Najnormalnije uzimas terapiju, kontrolisaces stitnu jednom mesecno i to je. Sada odmaraj, uzivaj, leskari! 🍀
IZVORNA PORUKA: ida_na

Nakon sto sam potpuno ocajna poslala upit na delu zatrudnjivanje "pitajte doktora", poslusali smo sve predloge i vec mesec i po dana nakon toga ostali smo u drugom stanjuuu 😁. Danas je ulazak u 6-tu nedelju u ponedeljak idem na ultrazvuk. Osecam se odlicno osim povremenih bolova u krstima i grudima i cestim mokrenjem sto je potpuno normalno. Imam pitanje. Zna li neko trudnicu sa hashimoto sindromom ili hipotireozom? Kakva su iskustva? Na terapiji sam letrox 50 i 25 micrograma ... nemam nikakvih poteskoca ali pretpostavljam da zbog nekoliko bioloskih pre ovoga i nekih 2 godine pokusavanja, treba da mirujem. Doktorka mi je samo u razgovoru kad smo zakazivale rekla da najnormalnije uzimam terapiju i da pijem folnu kiselinu i da odmaram... hvala na savetima i na odgovoru. Veliki pozdrav svim clanicama. 🤰💓





(odgovor članu ida_na)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/20 [chat]
7.4.2020 23:22:39   
Beca.t


IZVORNA PORUKA: ida_na

Nakon sto sam potpuno ocajna poslala upit na delu zatrudnjivanje "pitajte doktora", poslusali smo sve predloge i vec mesec i po dana nakon toga ostali smo u drugom stanjuuu 😁. Danas je ulazak u 6-tu nedelju u ponedeljak idem na ultrazvuk. Osecam se odlicno osim povremenih bolova u krstima i grudima i cestim mokrenjem sto je potpuno normalno. Imam pitanje. Zna li neko trudnicu sa hashimoto sindromom ili hipotireozom? Kakva su iskustva? Na terapiji sam letrox 50 i 25 micrograma ... nemam nikakvih poteskoca ali pretpostavljam da zbog nekoliko bioloskih pre ovoga i nekih 2 godine pokusavanja, treba da mirujem. Doktorka mi je samo u razgovoru kad smo zakazivale rekla da najnormalnije uzimam terapiju i da pijem folnu kiselinu i da odmaram... hvala na savetima i na odgovoru. Veliki pozdrav svim clanicama. 🤰💓





Ida, dobro došla! Divno da si ostala trudna, srećno draga! 👍🍀❤
Eto Blizanac ti je odmah odgovorila, nemaš brige.
Samo mislim da u ovo vreme nije dobro da se ide na bilo kakve preglede ako nije hitno. Dobro se posavetuj sa dr. Čuvaj se! Nigde ne mrdaj! 

(odgovor članu ida_na)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/20 [chat]
7.4.2020 23:33:03   
ida_na
Moram zbog geneze u porodici, problema sa zatrudnjivanjem koje sam imala, moram da budem mirna i sigurna da je sa trudnocom sve uredu. Za izlazak iz kuce se ne brinem, iz kola u ordinaciju i iz ordinacije u kola, suprug je to sve sterilisao. Meni je samo bitno da mi potvrdi da je za sada sve uredu, da mi progesteron ako treba i da budem mirna ... hvala na predivnim recima i podrsci, znate i same da puno znaci 💓🥰💜 


(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/20 [chat]
7.4.2020 23:40:15   
Beca.t
Znam da vodià računa ali ordinacije su te koje su rizične zbog frekvencije ljudi..znam da su zabranili rad dr koji rade u  državnim ustanovama da rade privatno. Ali verujem da se tvoj dr i ordinacija gde radi pridržavaju svih neophodnih mera.
Budi pozitivna, svakako ćeš pretpostavljam raditi prenatalni test u nekom trenutku i verujem da je sve super! Znam da si nestpljiva i uplašena, mi te ovde razumemo! 

(odgovor članu ida_na)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/20 [chat]
9.4.2020 8:52:03   
blizanac2
Gde ste zenske? Kako ste?

Ja pocela da odbrojavam. 🙈 Juce sam isla u visegradsku, tamo je skroz mirno, provera na ulazu, i svega nas tri zene na kontroli kod svojih dr. A u dom zdravlja supruga nisu pustili da udje nego je sestra sa odeljenja iznela uput, bas sam se iznenadila jer su ozbiljni i nema zezanja. Ja u utorak idem da legnem na kliniku i za dan-dva ce biti carski, sada skupljam potrebne nalaze. Beba je dobro, ima 3570g, sve ostalo je u redu i ja jedva cekam da je upoznam. 🥰 Ja sam ogromna i sve mi je stomaku, ali jos malo samo. Sve vas ljubim! Nadam se da ste dobro ❤️

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/20 [chat]
9.4.2020 10:13:44   
Bebana17
Blizanac, jos vrlo malo pa ces upoznati svoju bekanicu :)... Navijam da sve prodje mirno i opusteno, cuvaj se maksimalno, pa da nas obradujes sa lepim vestima. Kod kog lekara si u Visegradskoj?Beco, na Novom Beograu ne rade savetovalista za bebe, otkacili su nas i rekli da zovemo za dve nedelje, nemaju nikakve informacije i ne rade sa bebama trenutno. 

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/20 [chat]
9.4.2020 10:18:15   
Beca.t


IZVORNA PORUKA: Bebana17

Blizanac, jos vrlo malo pa ces upoznati svoju bekanicu :)... Navijam da sve prodje mirno i opusteno, cuvaj se maksimalno, pa da nas obradujes sa lepim vestima. Kod kog lekara si u Visegradskoj?Beco, na Novom Beograu ne rade savetovalista za bebe, otkacili su nas i rekli da zovemo za dve nedelje, nemaju nikakve informacije i ne rade sa bebama trenutno. 



Bebana, jos odavno je karantin na pedijatriji, na Halo Bebi su mu rekli jos onomad da je neko od dr na skolskom bio zarazen pa su ih stavili u izolaciju. E sad, posto su jedini dz, mozda imaju covid ambulantu pa ne mogu da primaju. Pozovi Halo Bebu da pitas sta i kako. Javi mi please
Srecno Blizanac!!! Bice sve super! 

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/20 [chat]
9.4.2020 10:19:05   
blizanac2

Hvala Bebana! Jos malooo samo. 😊 Ne izlazim iz kuce, samo juce kod dr, i sad ovo sto moram od nalaza. Kod dr Dosev. Reci mi molim te u cemu si nosila stvari kad si isla da legnes na kliniku, meni napomenuli da nema torbi i kofera, pa ja ne znam kako da se spakujem u kesu. 😁 Niko ne radi, ja sad ne mogu da nadjem internistu privatno. 🙄
IZVORNA PORUKA: Bebana17

Blizanac, jos vrlo malo pa ces upoznati svoju bekanicu :)... Navijam da sve prodje mirno i opusteno, cuvaj se maksimalno, pa da nas obradujes sa lepim vestima. Kod kog lekara si u Visegradskoj?Beco, na Novom Beograu ne rade savetovalista za bebe, otkacili su nas i rekli da zovemo za dve nedelje, nemaju nikakve informacije i ne rade sa bebama trenutno. 



(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/20 [chat]
9.4.2020 10:36:55   
Bebana17
Ja sam se popakovala u vecu torbu koja ide na rame, bila je dupke puna, a voda nije mogla da mi stane pa sam je nosila u ruci tj. odgore na torbi. Razlicito je ako ides da lezis dan dva na odeljenju ili dolazis samo na carski. Sve zene sa odeljenja su imale torbu za odeljenje koju su vracale muzu, a posebnu torbu za porodiliste. Ponesi vise onih podloga za krevet, meni je trebalo vise nego sto sam planirala, kada skinu flaster sa rane treba ti pamucni ves (dublje gace da ti idu preko reza), a ne one mrezaste gace, i to je morao muz naknadno da donosi. 


(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/20 [chat]
9.4.2020 10:39:37   
blizanac2

Hvala ti puno, to mi znaci jer sam spakovala malo i vesa i podloga. Lezacu na odeljenju dva dana pre carskog. Hvala jos jednom 💞
IZVORNA PORUKA: Bebana17

Ja sam se popakovala u vecu torbu koja ide na rame, bila je dupke puna, a voda nije mogla da mi stane pa sam je nosila u ruci tj. odgore na torbi. Razlicito je ako ides da lezis dan dva na odeljenju ili dolazis samo na carski. Sve zene sa odeljenja su imale torbu za odeljenje koju su vracale muzu, a posebnu torbu za porodiliste. Ponesi vise onih podloga za krevet, meni je trebalo vise nego sto sam planirala, kada skinu flaster sa rane treba ti pamucni ves (dublje gace da ti idu preko reza), a ne one mrezaste gace, i to je morao muz naknadno da donosi. 





(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/20 [chat]
10.4.2020 9:30:51   
Bojana05
Jao blizanac dosle je vreme👏👏sva sam se nesto najezila kad sam procitala🥰🥰malo pomalo i sve bekane stizu,zive i zdrave...zelim ti svu srecu i da brzo dodjete kuci da uzivate💕💕Ni kod nas ne radi savetovaliste,ustsvi radi ali kada zovnes da pitas kazu ti da niko ne dolazi i da mozemo da dodjemo ali na nasu odgovornist😕😕tako da nismo bili...bas me to nervira,on stvarno fino napreduje ali bih bila mirnija da ga pogleda pedijatar i kada bi uradili UZ kukova...nosite libebicama siroki povoj? Ja jesam prvih mesec dana ali kako su grcici postali intezivniji skinula sam mu orvo u toku noci oa u toku dana da moze noguce da skupi kad krene da ga boli...inace nema klasicne grceve vec se muci kada treba da kaki,nateze se po pola sata,sat i onda nista ili vrlo malo...ali valjda ce i to proci za mesec dva kada jos malo porastu...Bebana,Beco,nadam se da su i vase bekane dobro💕💕ljubimo vas punooo

(odgovor članu ida_na)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/20 [chat]
10.4.2020 15:02:49   
blizanac2
Daa Bojana, doslo vreme. 😊 A izgledalo mi je kao vecnost! Jedva cekam da upoznam moju bebicu, vec bi sad mogla plakati kad samo pomislim kako cu da je zagrlim i da se mazim sa njom. Sve je uzas sto se tice ustanova, ja sam sve pripreme morala da uradim privatno, i to sam jedva nasla i privatne klinike da imaju internistu i da imaju ginekologa da uradim briseve. Dace Bog da se sve ovo brzo zavrsi, pa da mozemo polako sa bebama napolje. Ja sam ogromna, beba je aktivna a velika pa me ubija. Ugojila sam se 12 kg, juce sam smogla snage da stanem na vagu. 😂 Ljubim vas, ljubite vase bebe slatke! 💞💞


(odgovor članu Bojana05)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/20 [chat]
10.4.2020 17:44:03   
blizanac2
A moj hemoglobin nikad gori, 102.😏 Videcu sta ce dr reci na to.. 


(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/20 [chat]
10.4.2020 21:35:06   
ida_na
Imam probadanje i ne tako jak, ali neugodan bol u levom jajniku (leva strana, valjda je jajnik). 6-ta nedelja je, u ponedeljak idem na pregled danas sam trebala, ali je suprug imao problema sa kolima. Moze li takav bol da bude opasan ako nije neizdrziv, ali onako neugodan, vise nervira. Ako je neko iskusio samo da znam da mogu mirno da spavam ....panicar sam po prirodi i evo pokusavam da skuliram, ali ne ide bas 🙄 hvalaaa


(odgovor članu ida_na)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/20 [chat]
10.4.2020 23:09:57   
blizanac2

Cao Ida! Ja sam imala bolove, pa skoro kroz celu trudnocu, probadanja, rastezanja.. Odmaraj, uzmi neki magnezijum, ali svakako pricaj sa dr o tegobama koje te muce. 🤗
IZVORNA PORUKA: ida_na

Imam probadanje i ne tako jak, ali neugodan bol u levom jajniku (leva strana, valjda je jajnik). 6-ta nedelja je, u ponedeljak idem na pregled danas sam trebala, ali je suprug imao problema sa kolima. Moze li takav bol da bude opasan ako nije neizdrziv, ali onako neugodan, vise nervira. Ako je neko iskusio samo da znam da mogu mirno da spavam ....panicar sam po prirodi i evo pokusavam da skuliram, ali ne ide bas 🙄 hvalaaa





(odgovor članu ida_na)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/20 [chat]
11.4.2020 0:23:25   
Beca.t


IZVORNA PORUKA: ida_na

Imam probadanje i ne tako jak, ali neugodan bol u levom jajniku (leva strana, valjda je jajnik). 6-ta nedelja je, u ponedeljak idem na pregled danas sam trebala, ali je suprug imao problema sa kolima. Moze li takav bol da bude opasan ako nije neizdrziv, ali onako neugodan, vise nervira. Ako je neko iskusio samo da znam da mogu mirno da spavam ....panicar sam po prirodi i evo pokusavam da skuliram, ali ne ide bas 🙄 hvalaaa






IZVORNA PORUKA: ida_na
Imam probadanje i ne tako jak, ali neugodan bol u levom jajniku (leva strana, valjda je jajnik). 6-ta nedelja je, u ponedeljak idem na pregled danas sam trebala, ali je suprug imao problema sa kolima. Moze li takav bol da bude opasan ako nije neizdrziv, ali onako neugodan, vise nervira. Ako je neko iskusio samo da znam da mogu mirno da spavam ....panicar sam po prirodi i evo pokusavam da skuliram, ali ne ide bas 🙄 hvalaaa 


Ida, slobodno procitaj moje tegobe u forumu od juna pa do porodjaja, mislim da ce te umiriti. 🙂 I ja sam panicarka, iako druga trudnoca, opet nesto drugacija pa sam brinula. Mene je zigalo, probadalo, pa kao da cu da dobijem,  te jsanik levo te desno. Inace sam prva tri mesec i krvarila u talasima pa sam strogo mirovala ali to nije imalo veze sa tim ziganjem. Mislim da to svaka druga trudnica oseca.  Ono sto mi je pocelo brzo da se javlja jeste to jako ziganje nisko u preponama ako se naglo pomerim ili kinem, neizdrziv bol 10ak 15 sekundi, morala sam da promenim polozaj i umirim  se i odna prodje, narocito ako lezim pruzenih nogu. To su ligamenti! I to prodje sa poodmaklom trudnocom ali dodje sledece. Bice uvek necega ali cini mi se najvise nekih tako zigyanja i stezanja u prvom tromesecju. Nemoj da se sekiras! Svakako kazi i dr ali sve je i redu! Lepo spavaj draga

(odgovor članu ida_na)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/20 [chat]
11.4.2020 11:20:30   
Bojana05
Kako ste drage moje? Danima trazim odgovor po internetu pa se set_ih da mogu vas da pitam...nisam jos uvek bila kod ginekologa na kotrolu posle porodjaja,pretpostavljam kao i ostale s obzirom na ovaj haos...zadnjih dana pojavio mi se nekakav sekret (bez bilo kojih drugih simptoma)pa sam htela odmah da uzmem  neke vaginalete pre nego se zakomplikuje...meni su odlicne Macmirror ali nisam sigurna da smem da ih koristimzbog dojenja...da niste kojim slucajem upucene? U domu zdravlja ne mogu da stupim u kontakt sa doktorkom a nisamnesto slobodna da zovem ovu sto sam isla kod nje privatno...

(odgovor članu ida_na)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/20 [chat]
11.4.2020 13:49:20   
blizanac2

Ja u velikom spremanju kuce 😂Macmiror se ne preporucuje u toku dojenja ukoliko to doktor ne prepise. Ono sto sigurno smes je da skuvas caj od zalfije i njime da se ispiras. Ja to radim kroz celu trudnocu zbog utrogestana, dva puta sam imala gljivice ali caj je to resio. I sada dok odbrojavam koristim zalfiju, uvece. Nemoj na svoju ruku nista od toga dok ne uradis briseve, jer ako je sve cisto samo bzvz narusavas zdravu vaginalnu floru. 😘
IZVORNA PORUKA: Bojana05

Kako ste drage moje? Danima trazim odgovor po internetu pa se set__ih da mogu vas da pitam...nisam jos uvek bila kod ginekologa na kotrolu posle porodjaja,pretpostavljam kao i ostale s obzirom na ovaj haos...zadnjih dana pojavio mi se nekakav sekret (bez bilo kojih drugih simptoma)pa sam htela odmah da uzmem  neke vaginalete pre nego se zakomplikuje...meni su odlicne Macmirror ali nisam sigurna da smem da ih koristimzbog dojenja...da niste kojim slucajem upucene? U domu zdravlja ne mogu da stupim u kontakt sa doktorkom a nisamnesto slobodna da zovem ovu sto sam isla kod nje privatno...



(odgovor članu Bojana05)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/20 [chat]
11.4.2020 15:36:02   
Bojana05
Hvala,Blizanac...ma znam,ali meni su brisevi uvek uredni a sekret obilan i na kraju uvek moram da koristim vaginalete,bas imam problem s tim oduvek...najbolje onda da kupim irigator i zalfiju,mozda mi to pomogne....barem dok ne pocnu da rade doktori opet🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

(odgovor članu ida_na)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/20 [chat]
11.4.2020 15:43:02   
blizanac2
Kod mene je upalilo, i sad imam pojacan sekret ali su brisevi uredni. A da uradis negde privatno? Msm malo je teze naci kliniku, ali po neka radi. Mislim da mozes i tantum rosu, ili multi gyn sumece tbl, pa i sa tim, vidi sta ti vise odgovara. 😘


(odgovor članu Bojana05)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/20 [chat]
13.4.2020 10:44:30   
Jecko89
Zdravo zenice. Nesto me muci...ja sam danas 6+0, usla sam u sedmu nedelju po racunicama od poslednjeg ciklusa, znate li da su me vratili iz DZ, ni jedan ultrazvuk nisam imala a inace isla sam na VTO, trudnoca je potvrdjena betom, ali ultrazvuk nistaaaa, rekli su mi da dodjem tek u 12 nedelji tada je obavezan uktrazvuk, ovako samo hitni slucajevi. Mislim da je to malo kasno, zar ne? Inace imam sve vreme blagi bol u stomaku, jajnicima, , kazu da je bol normalan, mada malopre mi se pojavio i cini mi se malo braonkasti iscedak, ne mogu bas da provalim zbog utrogestana.. nadam se da nije nista strasno. 


(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/20 [chat]
13.4.2020 10:48:35   
blizanac2

Pozdrav Jecko! Skroz razumem tvoju brigu. Sto se bola tice, mislim da ga je vecina nas imala. U DZ ne primaju nikog, cak ni za uput, nego iznese sestra do ulaza. A da li si pokusala da zakazes uz u nekoj privatnoj klinici? Ja bih tako utadila da sam na tvom mestu, cisto da bi bila mirna. Sta su ti rekli iz klinike, kada da radis uz nakon bete? 
IZVORNA PORUKA: Jecko89

Zdravo zenice. Nesto me muci...ja sam danas 6+0, usla sam u sedmu nedelju po racunicama od poslednjeg ciklusa, znate li da su me vratili iz DZ, ni jedan ultrazvuk nisam imala a inace isla sam na VTO, trudnoca je potvrdjena betom, ali ultrazvuk nistaaaa, rekli su mi da dodjem tek u 12 nedelji tada je obavezan uktrazvuk, ovako samo hitni slucajevi. Mislim da je to malo kasno, zar ne? Inace imam sve vreme blagi bol u stomaku, jajnicima, , kazu da je bol normalan, mada malopre mi se pojavio i cini mi se malo braonkasti iscedak, ne mogu bas da provalim zbog utrogestana.. nadam se da nije nista strasno. 





(odgovor članu Jecko89)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/20 [chat]
13.4.2020 13:13:24   
Beca.t
Dobro dosla Jecko, cestitamo! Ima nas ovde sa VTO trudnocama. Situacija je takva da je sve podredjeno ovoj situaciji. Mislim da je dobro sto ne ides na uz jer je zaista prva 3 meseca jako kriticno za tebe u pogledu virusa...i privatne ordinacije nisu sigurne ali najbolje da proveris sa Klinikom gde si radila VTO. Koja je to klinika?Obavezno im javi za braon iscedak ja sam krvarila prva 3 meseca osim uttogestana su mi uveli i progesteron inekcije i strogo mirovanje, kasnije je sve bilo ok. Ne brini! Sve zaista bolucka, ziga i neprijatno..kod svake trudnice. Cuvaj se i uzivaj!!! 


(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/20 [chat]
13.4.2020 13:42:09   
Despacito
Ćao žene, kakve ste mi danas? Ja sam bolje, raspoloženje mi se malo vratilo, samo kad je došao ponedeljak :) Nego sam htela da vam zahvalim na podršci, vaše reči leče i da poželim Blizancu srećnu i uspešnu avanturu koja započinje sutra ako nisam  nešto premašila. Držim ti tvige da sve prođe kako treba i da što pre zagrliš svoje čedo


💞💟💕naravno očekujem izveštaj posle😁

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
VIDEO: Beba spava u vodenjaku, doktori je ...
Neverovatan video bebe rođene u plodovoj vrećici, dok je lekari bude pre dolaska na svet.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here