|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/20 [chat]
13.4.2020 13:44:35   
Beca.t
Bravo Despacito! Tako te volimo ❤❤❤ Uzivaj !!


Blizanac, uz tebe smo!! Draga jos malo pa krece carolija 💝💝💝

(odgovor članu Despacito)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/20 [chat]
13.4.2020 13:46:03   
blizanac2
Despacito! Bas mi je drago da cujem da si bolje! Samo tako i nastavi, i sve ce biti kako treba! 🍀💞Hvala ti puno! Nisi omasila, ja privodim kraju pripreme, ujutru idem da legnem u visegradsku, pa cu videti kad ce biti upoznavanje sa mojom bekom. 😊 Naravno da cu vas obavestiti!Hvala vam drage moje zenske! 💜💜💜


(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/20 [chat]
13.4.2020 13:47:46   
gocic
Da sve prodje u najboljem redu,drage Rr trudnice.

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/20 [chat]
13.4.2020 13:58:57   
Jecko89


IZVORNA PORUKA: blizanac2


Pozdrav Jecko! Skroz razumem tvoju brigu. Sto se bola tice, mislim da ga je vecina nas imala. U DZ ne primaju nikog, cak ni za uput, nego iznese sestra do ulaza. A da li si pokusala da zakazes uz u nekoj privatnoj klinici? Ja bih tako utadila da sam na tvom mestu, cisto da bi bila mirna. Sta su ti rekli iz klinike, kada da radis uz nakon bete? 
IZVORNA PORUKA: Jecko89

Zdravo zenice. Nesto me muci...ja sam danas 6+0, usla sam u sedmu nedelju po racunicama od poslednjeg ciklusa, znate li da su me vratili iz DZ, ni jedan ultrazvuk nisam imala a inace isla sam na VTO, trudnoca je potvrdjena betom, ali ultrazvuk nistaaaa, rekli su mi da dodjem tek u 12 nedelji tada je obavezan uktrazvuk, ovako samo hitni slucajevi. Mislim da je to malo kasno, zar ne? Inace imam sve vreme blagi bol u stomaku, jajnicima, , kazu da je bol normalan, mada malopre mi se pojavio i cini mi se malo braonkasti iscedak, ne mogu bas da provalim zbog utrogestana.. nadam se da nije nista strasno. 








Rekli su mi da petak prosli ili ovaj ponedeljak uradim uz, medjutim sada nista. Jesam, zakazala sam uz za sredu na jednoj privatnoj , jedva sam  nasla neku koja radi ovde u Nisu,  sve su pozatvarali zbog ove korone. 

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/20 [chat]
13.4.2020 14:01:17   
blizanac2

Super, mislim da je bolje da odes i da ne razmisljas mnogo. Ipak je pocetak. Ti lezi, odmaraj i sve ce biti ok. Mnoge smo prosle kroz sve to. Ja sam pre neki dan isla na dve privatne klinike, i zaista je stroga kontrola, a da ne pricam da su mi stavili i kapu na glavu i celu dezinfikovali. Srecno i javi kako je proslo! 🍀💜
IZVORNA PORUKA: Jecko89



IZVORNA PORUKA: blizanac2


Pozdrav Jecko! Skroz razumem tvoju brigu. Sto se bola tice, mislim da ga je vecina nas imala. U DZ ne primaju nikog, cak ni za uput, nego iznese sestra do ulaza. A da li si pokusala da zakazes uz u nekoj privatnoj klinici? Ja bih tako utadila da sam na tvom mestu, cisto da bi bila mirna. Sta su ti rekli iz klinike, kada da radis uz nakon bete? 
IZVORNA PORUKA: Jecko89

Zdravo zenice. Nesto me muci...ja sam danas 6+0, usla sam u sedmu nedelju po racunicama od poslednjeg ciklusa, znate li da su me vratili iz DZ, ni jedan ultrazvuk nisam imala a inace isla sam na VTO, trudnoca je potvrdjena betom, ali ultrazvuk nistaaaa, rekli su mi da dodjem tek u 12 nedelji tada je obavezan uktrazvuk, ovako samo hitni slucajevi. Mislim da je to malo kasno, zar ne? Inace imam sve vreme blagi bol u stomaku, jajnicima, , kazu da je bol normalan, mada malopre mi se pojavio i cini mi se malo braonkasti iscedak, ne mogu bas da provalim zbog utrogestana.. nadam se da nije nista strasno. 








Rekli su mi da petak prosli ili ovaj ponedeljak uradim uz, medjutim sada nista. Jesam, zakazala sam uz za sredu na jednoj privatnoj , jedva sam  nasla neku koja radi ovde u Nisu,  sve su pozatvarali zbog ove korone. 



(odgovor članu Jecko89)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/20 [chat]
13.4.2020 14:02:48   
Jecko89


IZVORNA PORUKA: Beca.t

Dobro dosla Jecko, cestitamo! Ima nas ovde sa VTO trudnocama. Situacija je takva da je sve podredjeno ovoj situaciji. Mislim da je dobro sto ne ides na uz jer je zaista prva 3 meseca jako kriticno za tebe u pogledu virusa...i privatne ordinacije nisu sigurne ali najbolje da proveris sa Klinikom gde si radila VTO. Koja je to klinika?Obavezno im javi za braon iscedak ja sam krvarila prva 3 meseca osim uttogestana su mi uveli i progesteron inekcije i strogo mirovanje, kasnije je sve bilo ok. Ne brini! Sve zaista bolucka, ziga i neprijatno..kod svake trudnice. Cuvaj se i uzivaj!!! 



VTO sam radila u Nisu na drzavnoj, pokusacu da ih dobijem danas, mada sam zakazala privatno pregled za sredu, nadam se da se nista nece desiti do tada. Bas se brinem , covek jednostavno nikad ne moze da bude miran 😥

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/20 [chat]
13.4.2020 14:07:05   
Beca.t


IZVORNA PORUKA: Jecko89



IZVORNA PORUKA: Beca.t

Dobro dosla Jecko, cestitamo! Ima nas ovde sa VTO trudnocama. Situacija je takva da je sve podredjeno ovoj situaciji. Mislim da je dobro sto ne ides na uz jer je zaista prva 3 meseca jako kriticno za tebe u pogledu virusa...i privatne ordinacije nisu sigurne ali najbolje da proveris sa Klinikom gde si radila VTO. Koja je to klinika?Obavezno im javi za braon iscedak ja sam krvarila prva 3 meseca osim uttogestana su mi uveli i progesteron inekcije i strogo mirovanje, kasnije je sve bilo ok. Ne brini! Sve zaista bolucka, ziga i neprijatno..kod svake trudnice. Cuvaj se i uzivaj!!! 



VTO sam radila u Nisu na drzavnoj, pokusacu da ih dobijem danas, mada sam zakazala privatno pregled za sredu, nadam se da se nista nece desiti do tada. Bas se brinem , covek jednostavno nikad ne moze da bude miran 😥



Samo Je vazno da je ta privatna ordinacija pouzdana i da rade dobri dr. Samo ti lezi i odmaraj, videces da ce sve biti kako treba! 
Mi smo prvo dete i sada drugo dobili iz vto i oba puta sam imala branokasto, jesam mirovala na pocetku a kasnije sam se normalno ponasala. Zato ne brini! Sreda je blizu! ❤

(odgovor članu Jecko89)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/20 [chat]
13.4.2020 15:40:15   
Jecko89
Zvala sam svoju dr koja mi je radila vto, kaze da propratim situaciju, ako mi se taj braonkasti iscedak nastavi ili predje u krvarenje da odem do klinike, pregledace me neki dezuran dr. Iskreno se nadam da nece biti potrebe ☺ Hvala vam zenice, pa vam pisem u sredu, posle pregleda ako da Bog da  sve bude ok do tada. 😘 🙏🙏🙏


(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/20 [chat]
13.4.2020 17:09:58   
Beca.t
Super da ste se cule! To mnogo znaci. Samo miruj i ne naprezi se, javi se u sredu! Prvi UZ Je bas veliko uzbudjenje! 


(odgovor članu Jecko89)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/20 [chat]
15.4.2020 12:50:55   
Jecko89
Zenske, bila sam na prvi ultrazvuk, dobro je hvala Bogu! Blizanci su , imacu dve bebice dace Bog . ☺☺☺🙏🙏🙏 Za bol u jajnicama kaze da je normalno, zbog trudnoce, za ono braokasto sto sam imala , kaze nije strasno, da se ne plasim i ne strepim jer svaki stres steti plodu. Pa cu probati da se malo opustim. ❤


(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/20 [chat]
15.4.2020 15:15:20   
Despacito
Jecko čestitam!! Lepe vesti... Najlepše 😊sve će biti dobro, samo budi optimista. I budi opuštena i miruj.. Sad tek kreće avantura... Super što su blizanci 💖💖

(odgovor članu Jecko89)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/20 [chat]
16.4.2020 19:08:10   
Beca.t
Divno Jecko!!! Moze li biti lepse? Bliznaci! ❤❤❤ Sedi kuci i uzivaj draga! 


Blizanac, javi nam da cujemo kako si i bebac! 💖💖💖🍀🍀🍀

(odgovor članu Despacito)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/20 [chat]
16.4.2020 19:36:16   
blizanac2
Drage moje! Mene danas nisu zavrsili, zakazali me za 22.🙄 To mi je 2 dana pred termin. Nocas sam imala neke bolove ali nista sto je hitno za salu, ovde je haos sto se tice porodjaja jer sve sada salju ovde.. Tako da ja lezim i cekam, ili 22. ili da krene samo pa da me voze u salu. Juce sam bila van sebe, iscekivajuci da ce se ugrabiti mesto u sali da me uradi, ali dzaba, do jutros sam cupkala i nije uspelo. Nadam se da ste vi dobro?! 🍀💜


(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/20 [chat]
16.4.2020 19:42:15   
Bojana05
😕😕bas steta sto mora da sedis tamo do 22-og ali nije ni cudo da se ceka kad je ovaj haos...uh samo da se porodis i da bezite kuci☺️☺️ali to je to,kraj puta,izdrzi jos malo!!💕saljemo ti poljubce😘😘

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/20 [chat]
16.4.2020 19:42:22   
Beca.t


IZVORNA PORUKA: blizanac2

Drage moje! Mene danas nisu zavrsili, zakazali me za 22.🙄 To mi je 2 dana pred termin. Nocas sam imala neke bolove ali nista sto je hitno za salu, ovde je haos sto se tice porodjaja jer sve sada salju ovde.. Tako da ja lezim i cekam, ili 22. ili da krene samo pa da me voze u salu. Juce sam bila van sebe, iscekivajuci da ce se ugrabiti mesto u sali da me uradi, ali dzaba, do jutros sam cupkala i nije uspelo. Nadam se da ste vi dobro?! 🍀💜





Ooo Blizanac, ja mislila ti se porodila. Nema veze, bice mozda bas za Uskrs, jos koji dan. Sad si na sigurnom, budi stropjiva i pisi.
Mi po kuci, dan proleti sa decom, i tako u krug 😀

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/20 [chat]
16.4.2020 20:24:32   
Despacito
Blizanac želim ti da ti što pre prođu dani do tvog trenutka! Nemoj da se plašiš, ne slušaj teške priče, pokušaj da se zabaviš..čitaj knjigu ili gledaj tv ako imaš u sobi. Izdrži, ako ti trebamo tu smo. 


(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/20 [chat]
16.4.2020 20:28:33   
Beca.t


IZVORNA PORUKA: Despacito

Blizanac želim ti da ti što pre prođu dani do tvog trenutka! Nemoj da se plašiš, ne slušaj teške priče, pokušaj da se zabaviš..čitaj knjigu ili gledaj tv ako imaš u sobi. Izdrži, ako ti trebamo tu smo. 





Da! Sve si dobro rekla! I slusalice ako ima da stavi i da se "iskljuci" 👍

(odgovor članu Despacito)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/20 [chat]
16.4.2020 20:37:03   
blizanac2
Hvala vam drage moje! Sta da radim, tu sam gde sam, cekam.. Srecom sto nas ima samo po 2-3 u sobi, i sto su sve trudnice koje cekaju, tako da nema teskih prica, srecom! Sve vas ljubim! 💗💗💗


(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/20 [chat]
22.4.2020 16:08:44   
Despacito
Ženske gde ste? Nema vas, a i blizanac nam se ne javlja... Da li je došla na red konačno? Čekamo 

😉😉😉💔💕💓💋💜

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/20 [chat]
22.4.2020 16:19:17   
Beca.t
Cekamo sa se blizanac javi!!! Drzimo joj pesnice.


Mi smo u akciji sa decom, stalno nesto radimo. 
Kako si? 

(odgovor članu Despacito)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/20 [chat]
22.4.2020 16:50:09   
blizanac2
Drage moje, jutros u 8:30 je rodjena moja Marija, 3800 i 52 dugacka. Mnogo je slatka, sa sve nekim napucenim usnicama. Oko 13h su mi je dovodili na pola sata. Ja sam sada bolje u odnosu na jutros, tako da se nadam da ce sve bolje biti kako dani odmicu. Ljubim vas sve! 


(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/20 [chat]
22.4.2020 16:52:39   
gocic
Blizanac,čestitam. Da je ziva i zdrava !

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/20 [chat]
22.4.2020 17:06:39   
Beca.t
Draga Blizanac, cestitam!!!! Divno za Mariju, veliku i slatku bebu!!! Masala!!! Neka je ziva i zdrava sa vama!!!❤❤❤
Bice bolje, ne brini, secas se da sam vam pisala detaljno kako ide oporavak, a sve je lakse uz dusu malenu!!! Ljubim te punoooo!!!! Javljaj se! A na leto da set_amo bebce 😘😘😘





(odgovor članu gocic)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/20 [chat]
22.4.2020 21:07:37   
Jecko89
Blizanac cestitam ziva i zdrava bila bebica! Divnooo 🌻🌻🌻 Uzivajte zajedno ❤❤❤


(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/20 [chat]
23.4.2020 17:11:16   
Despacito
Blizanac, čestitam, super si izdržala, ponosna sam na tebe! Konačno si dočekala svoje čedo. Marija draga dobrodošla💝💞💔💕💖💗Želimo vam brz oporavak i da što pre dođete kući kod tate! Radujem se zbog vas

(odgovor članu Jecko89)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here