|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04/20
8.4.2020 11:25:22   
Dragica Draga
Sta kaze Sanjice?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Razgovori mama 04/20
8.4.2020 11:31:57   
IvanaSK RR
Von,bas cu probati i taj,cim odem do apoteke kupujem.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Razgovori mama 04/20
8.4.2020 11:37:55   
vonavoj
Sta kaze?


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Razgovori mama 04/20
8.4.2020 12:42:31   
Sanjica26 RR
Ne mogu da prepricavam. Morate da slusate. Sve u svemu nije za igranje. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Razgovori mama 04/20
8.4.2020 13:06:24   
Dragica Draga
Verujem. Citala sam redovno sta je i Maslacak pisala u temi, a i kad svi kazu da uopste nije bezazleno jeza me prodje. Bas nas zahvatilo.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Razgovori mama 04/20
8.4.2020 13:27:43   
Ana RR
Jao ovo moje dete razbilo glavu o sto user posted image a sto ima oštre ivice pa je malo i zasekao i iskočila mu čvoruga. Držao je zaleđen gel dobrih pola sata, kaže zaledilo mu se i oko user posted image Da poludiš!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Razgovori mama 04/20
8.4.2020 13:30:35   
Dragica Draga
Jaoj 😒
Ne vredi ni da ga vodite negde sad kad je haos sa ovim virusom. Je l' ga boli?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Razgovori mama 04/20
8.4.2020 13:31:37   
Ana RR
Pa boli ga malo. Ma ne bih ga ni inače vodila kod dr zbog čvoruge ali mogao je gore proći, jako su oštre ivice.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Razgovori mama 04/20
8.4.2020 14:18:58   
Dragica Draga
Dobro je.
Mi smo bas skoro menjali neki raspored u spavacoj sobi, i sad je krevet i police tako namesteni da su ivice bas opasne. Bas moram da kupim one zastite za ivice. Pitacu tamo u temi gde to ima.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Razgovori mama 04/20
8.4.2020 22:33:59   
flamingos
Ana,ljubim da prođe.Dečica,uvek kažem-ne brinem ja što će da padne,već što može da se povredi.Kako je,boli li ga?


(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Razgovori mama 04/20
9.4.2020 7:58:17   
Dragica Draga
Pozdrav mame. Kako ste? Kakvi su vam planovi za danas... Mi imamo bas dosta da obavimo sto se tice kupovine, ostasmo malo na ivici sa nekom hranom, nadam se da ce muz to danas obaviti bez problema

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Razgovori mama 04/20
9.4.2020 8:19:35   
jess021
Jutro mame!

Ustala sam da ispecem proju, uspeli smo da improvizujemo rernu sa unutrašnjim staklom, jest da je citava operacija, ali bar cu moci da je koristim. Kasnije moram do mame da joj odnesem stvari, pa da se spremimo za vikend. Iskreno meni je i ovo kao 24 sata karantin, samo da kupim sve sto mi treba..

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Razgovori mama 04/20
9.4.2020 9:50:10   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.

Super Jess za ispecenu proju. Nas dvoje smo se probudili. Deca spavaju. Ceka me puno posla. Sto ocenjivanja formaticnog, preko sednica, spremanje casova. 
Odoh da im spremam dorucak dok se nisu probudile

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Razgovori mama 04/20
9.4.2020 9:56:09   
pari
Jess, super što si se snašla za rernu! Sanjice, vredna si 🙂 

Ja nešto loše spavam...dugo mi treba da zaspim plus spavam sa njih dvoje pa mi je nezgodno, ne mogu da se mrdnem...
Kako ste druge mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Razgovori mama 04/20
9.4.2020 10:00:31   
flamingos
Dobro jutro mame.Jess,super za rernu.Pari,iste smo-ne trenuh noćas,sad sam kao da me voz pregazio.Da popijem kafu,mm u 11 h ide po roštilj,tako da sam osllbođena ručka.Ostale mame,dečica,jeste li dobro?Pozdrav svima❤


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Razgovori mama 04/20
9.4.2020 11:05:44   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Super jess!!Ja cu otici samo da kupim mleko i to je to. Stigle su mi neke sitnice za Uskrs i tepih servis odneo tepihe na pranjem. A i dobila sam pa mi sve lakse 🤣

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Razgovori mama 04/20
9.4.2020 11:11:29   
Dragica Draga
Ivana, dobro je, valjda nece glava vise boleti.
Nama je za nabavku najveci problem hemija, treba mi vec svega praska, omeksivaca najvise... A u jednim marketu koji ovde imamo nema skoro nista 🤣

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Razgovori mama 04/20
9.4.2020 11:39:59   
IvanaSK RR
Ja imam jos jedan omeksivac. To cu kupiti sledeće nedelje u slučaju da nam stave karantin 24/7. To i jaja 😀

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Razgovori mama 04/20
9.4.2020 11:42:11   
Dragica Draga
Dobro je, ja juce poslednju kap omeksivaca stavila... I uopste ne znam kako mi se to desilo, obicno uvek imam kad dodje tako pred kraj. Ali sad sam valjda skroz sludila oko svega, samo razmisljam sta mi treba od hrane i na to skroz zaboravila.
Moramo nekako naci, znaci perem dnevno 1 masinu u najboljem slucajh, obicno su 2.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Razgovori mama 04/20
9.4.2020 12:25:16   
IvanaSK RR
Ja sada manje imam vesa jer smo uglavnom u kuci,a i muz nije tu... Ana,kako Maretu cvoruga? 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Razgovori mama 04/20
9.4.2020 12:28:40   
vocicana
obar dan. Mare kako je, brinem ja jos za jedno dete.
Ja na poslu, standardni rezim, pa cemo videti kako cemo odmarati i sta ce biti. Cekam da me posalju u infektivnu sredinu. Dolazi red i na mene.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Razgovori mama 04/20
9.4.2020 12:33:15   
Ana RR
Dobro je, ima čvorugu i ogrebotinu ali nije strašno. Hvala što pitate user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Razgovori mama 04/20
9.4.2020 12:34:37   
vocicana
Ljubi Mareta.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Razgovori mama 04/20
9.4.2020 12:35:50   
Dragica Draga
Dobro je Ana, proci ce i cvoruga.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Razgovori mama 04/20
9.4.2020 12:39:11   
princezica1
Vocicana pa gde te to salju?

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here