|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korona virus - 2. deo
11.5.2020 16:34:11   
physio70
Stradaju i mladi ljudi od korone. Tuga.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Korona virus - 2. deo
11.5.2020 17:24:19   
Sanjica26 RR
Da, ljudi su bas neodgovorni. Kao pusteni sa lanca. Mm i ja smo sinoc proset__ali, ali smo izbegavali guzve. Covece, koliko omladine. Ne znam. Meni je jos rano da se sedi u bastama kafica, na igralista da se ide. I S ima ples uskoro ali mi je licno necemo voditi.


Gagana, ona je nase godiste☹️

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 11.5.2020 17:25:02 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Korona virus - 2. deo
11.5.2020 17:32:52   
gagana83


IZVORNA PORUKA: pari

Strašno.  Je l bila bolesna ili samo virus? 



Imala je problema sa štitnom žlezdom. Ništa drugo.
Kad već pričamo o pravilnom nošenju maski, ja se zaprepastio sinoć gledajući dr Kona kod Olje Bećković, sto puta je dodirnuo masku.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Korona virus - 2. deo
11.5.2020 17:37:30   
Misha i Ljisha
Mm i ja se razmisljamo da li D da krene ponovo na treninge. Evo nismo pametni. Nema vise leda. Da je na ledu pustila bih je. U hladnoj dvorani mi nekako nije "velika opasnost". A opet ako budu treninzi napolju nije mi ni to strasno. Jedne godine su imali celo prolece i dobar deo leta do pauze napolju na terenima. To mi je opet ok.

Strasno i ja sam 83. godiste.

Nestorovic je po meni zasigurno veliki lekar. U smislu generacije dece je vec lecio uspesno. Nemoguce da tako dobar pulmolog odjednom nema veze s mozgom. On je izuzetno covek vedrog karaktera i ima neke neke metafore neupotrebljive u ovim situacijama i ironican humor i svasta. Ja mislim da je on vrlo neshvacen a novinarima je zanimljiv jer ga je lako delimicno citirati i praviti skandale s njim. user posted image

Mili u pravu si. Evo mm kaze danas sve najnormalnije u gradu radi. Kaze tripovao se te stavi mask te ne nosi masku. Ma ludnica.

Bas sto kazes mere su bile spram naseg naroda. Nazalost.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Korona virus - 2. deo
11.5.2020 17:38:45   
ivaMark
Videcemo za dve nedelje posledice opustanja...a sto se maski tice, nije narod kriv....od koga da vide kako se nose maske pravilno... dr Konu je maska na bradi kad god ga vidim, brate..ili je stavi kako treba ili je skloni.

Mi krecemo u ponedeljak u skolu i vrtic.

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Korona virus - 2. deo
11.5.2020 17:41:36   
Misha i Ljisha
za tv je maska modni detalj. I kad stave maske ispada da mumlaju user posted image

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Korona virus - 2. deo
11.5.2020 18:37:54   
gagana83


IZVORNA PORUKA: ivaMark

Videcemo za dve nedelje posledice opustanja...a sto se maski tice, nije narod kriv....od koga da vide kako se nose maske pravilno... dr Konu je maska na bradi kad god ga vidim, brate..ili je stavi kako treba ili je skloni.

Mi krecemo u ponedeljak u skolu i vrtic.


Nisam htela da pišem al ajd. Sinoć gledam dr Kona kod Olje Bećković, sto puta je dodirnuo onu masku rukama. 

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Korona virus - 2. deo
11.5.2020 18:42:26   
milicicak
Maska ce nam dugo biti sastavni deo zivota, vreme je da ljudi nauce da pricaju sa njom. Verujte mi, moze i to bez problema. I da je ne pipaju, ne skidaju, ne namestaju i NE SPUSTAJU ISPOD BRADE.
Nestorovic je BIO veliki lekar. I samo jedna stvar, svaka javno izgovorena rec ima tezinu, a neslanim salama i crnom humoru nije mesto u preporukama o zdravlju i pravilnom ponasanju za vreme epidemije. Svakako pulmolog ne bi trebalo da prica o idealnom vremenskom okviru za zarazavanje i tome da virus unistava svetlost! On radi jako opasnu stvar karakteristicnu za mnoge antivakcina pokrete, uzme jednu dve cinjenice doda 5 neproverenih i potencijalno opasnih informacija iskombinuje ih i donese potpuno neadekvatan zakljucak koji se kosi sa elementarnim pravilima logike i uglavnom nema nikakvu naucnu pozadinu. Ali to sto prica ZVUCI, zabavno je,prijemcivo i ljudi mu veruju. Iako je vecina onoga sto izgovori notorna glupost


(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Korona virus - 2. deo
11.5.2020 18:52:13   
gagana83
Ja sam već pisala o tome. Veliki problem imam sa maskom, tj sa naočarima koje se magle zbog maske. Kako god da je stavim, isto je. A stakla kao imaju onaj sloj protiv magnjenja. Da ih skinem nema šanse, s obzirom na moju dioptriju. Isto je i sa pamučnom i sa jednokratnom maskom. Nosim kao neki vizir, home made, ali i to nešto stalno ispada, ma užas. Ne izlazi mi se iz kuće.


Što se naših stručnjaka tiče, nemam nikakve veze sa medicinom, pa izbegavam da pišem o tome. Ali mislim da je svima jasno da u nastupima pojedinih lekara ima mnogo besmislica i kontradiktornosti. 

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Korona virus - 2. deo
11.5.2020 18:58:38   
milicicak


IZVORNA PORUKA: gagana83

Ja sam već pisala o tome. Veliki problem imam sa maskom, tj sa naočarima koje se magle zbog maske. Kako god da je stavim, isto je. A stakla kao imaju onaj sloj protiv magnjenja. Da ih skinem nema šanse, s obzirom na moju dioptriju. Isto je i sa pamučnom i sa jednokratnom maskom. Nosim kao neki vizir, home made, ali i to nešto stalno ispada, ma užas. Ne izlazi mi se iz kuće.


Što se naših stručnjaka tiče, nemam nikakve veze sa medicinom, pa izbegavam da pišem o tome. Ali mislim da je svima jasno da u nastupima pojedinih lekara ima mnogo besmislica i kontradiktornosti. 



Gagana, to je zato sto ti maska ne leze lepo oko nosa i mm se isto pati sa tim a bez naocara ne vidi nista. Problem bi trebalo da resi ako je bas jako zategnes ali onda postaje neprijatno. Elem, kad ti se zamagle naocare, podigni naocare na gore ne diraj masku. Mozes naocare da isperes u blagoj sapunici, manje ce da magle. Ja to radim sa vizirom i stvarno manje magli.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Korona virus - 2. deo
11.5.2020 21:48:47   
Ana RR
Probajte da naočare prebrišete penom za brijanje. Ogledala sene magle kada se tako obrišu, možda i kod naočara radi posao.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Korona virus - 2. deo
11.5.2020 21:57:25   
vonavoj
Tuga,gago.

Drygar kaze da je Spanija kao drzava zombija..sve mrtvo,nema ljudi,trava do kolena..on je prevoznik,vozi iz Slovenije ka Spaniji..tek sad ima prvu turu...i kaze pympe ne rade,nema gde da se okupa..nista ne radi..A kod nas sve po starom...kafici puni,trzni centri,cujem,nisam bila....uzas..Mi smo jos uvek y nasoj ulici..s tim da nam dolazs deca iz drugih ulica.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Korona virus - 2. deo
11.5.2020 22:14:55   
Ivanka 75
Ispred skupstine preko 2000 ljudi...😔 😔 😔 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Korona virus - 2. deo
11.5.2020 22:25:41   
Filadendronka
Tacno sam znala da se nesto desava ispred Sk, videla sam saobracajca kako usmerava ljude dalje od Trga Nikole Pasica. Mi smo stigli kuci, od ljudi ne mogu da prodjem. Dece je pun park, svuda je kao da je vikend. Ne znam sta da mislim. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Korona virus - 2. deo
11.5.2020 22:31:20   
Ivanka 75
Ne valja ovo uopste... Do pre 7 dana smo bipi pod kljucem sad pusteni s lanca 😢
Uzas. 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Korona virus - 2. deo
11.5.2020 22:50:35   
ivaMark
Za magljenje probajte da onu zicu na maski bas uz nos stavite, onako jako da stegnete i da je spustite sto nize, na vrh a da nos bude prekriven naravno.
Ovde sve izgleda normalno, opet kazem...videcemo za dve nedelje kako ce sve izgledati. 

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Korona virus - 2. deo
12.5.2020 8:46:23   
Misha i Ljisha
Bas smo ko pusteni s lanca. Svuda i dalje stoje natpisi jedno ili dvoje u prodavnici (ovim manjim) ali to skoro vise niko ne postuje.Ne vidjam redove nigde ispred mesara i td. Sad je mm taj koji redovno izlazi jer ide sad svaki dan na posao. Dok je bilo vandredno stanje isao je prvo svake druge nedelje, pa onda su uveli dva dana da ide dva da ne ide sad je krenuo svaki dan redovno od 7 do 15.

Kaze sve je kao i ranije.

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Korona virus - 2. deo
12.5.2020 10:05:32   
Ivanka 75
U mom kraju jos uvek poneko ceka u redu na rastojanju. Kazem poneko jer ima pametnih koji ulaze bez pardona. Kazu ne znaju da treba da cekaju u redu. 👺👺👺👺👺👺👺


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Korona virus - 2. deo
12.5.2020 12:52:28   
physio70
To je ta "licna odgovornost" koja nam je sad ostala.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Korona virus - 2. deo
12.5.2020 14:53:36   
dunja RR
Komšija otišao na pregled kolena, boli ga, dobio valjda uput za negde, a tamo, rekli mu da mora prvo da se testira na covid, pa sa negativnim testom, na pregled kolena. Test je 6.000..



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Korona virus - 2. deo
12.5.2020 14:55:59   
Ana RR
Da, mojoj drugarici koja je trudna i ima problem sa pritiskom, već tri, četiri puta je ležala u frontu, su rekli da neće biti primljena sledeći put ako se ne testira na covid.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Korona virus - 2. deo
12.5.2020 14:59:00   
dunja RR
Baš me eto zanima, da li je tako i van Srbije, Maslačak, emi, IvaMark, javljajte.

I taj test koliko je validan (vremenski)?

Znači za svaki odlazak kod specijalste, 6.000 prethodno?



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Korona virus - 2. deo
12.5.2020 15:00:36   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Da, mojoj drugarici koja je trudna i ima problem sa pritiskom, već tri, četiri puta je ležala u frontu, su rekli da neće biti primljena sledeći put ako se ne testira na covid.


Ovo je sad vec strasno...o svom trosky da se testira??

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Korona virus - 2. deo
12.5.2020 15:06:52   
dunja RR
Von, pa o tome pričam, da, rekli su mu o svom trošku da uradi, a pretpostavljam da je tako i Aninoj drugarici rečeno.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Korona virus - 2. deo
12.5.2020 15:22:29   
milicicak


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Von, pa o tome pričam, da, rekli su mu o svom trošku da uradi, a pretpostavljam da je tako i Aninoj drugarici rečeno.



Ko mu je rekao o svom trosku da se testira? I gde ce da se testira? Koliko ja znam jos nista nije odluceno o tome.
Ana, ginekolog tvoje drugarice bi trebalo da zna kako ide procedura za testiranje ako neko mora da ide na stacionarno lecenje. To sto su joj rekli u frontu najverovatnije ne odgovara istini.
Dunja, generalno, test racunaju do 72 h da je validan. A ja ti iz iskustva kazem, svaki sledeci kontakt posle testa je rizican, svako neodgovorni ponasanje posle testa je rizicno... Test samo kaze da u trenutku uzimanja uzorka (dakle ne stizanja rezultata nego uzimanja uzorka) nisi bio Covid pozitivan

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

jel vam se dopada ime Korina?
pisuljica



Ne (73%)

Da (27%)


Ukupan broj glasova: 126

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here