|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori mama 06/20
1.6.2020 16:45:21   
Sanjica26 RR
Drage mame stigao nam je JUN!
Pošto chat teme ovog tipa koristimo isključivo za ćaskanja molimo vas da konkretna pitanja o trudnoći i roditeljstvu postavljate u za to predviđenim temama. Ako ta pravila budu kršena chat teme ćemo zaključavati.
U skladu sa tim predlazemo da procitate Opsta pravila koriscenja foruma
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori mama 06/20
1.6.2020 17:44:31   
mati
Pu ja i ovde... Zakazala sam M vakcinu sa drugom da primi, tj da idemo zajedno, mozda ga bude sramota da place i dere se. Krv cu sutra popodne da ga vodim, ponudila mi se prijateljica da me provede za vadjenje iz prsta da ne placam privatno. I tako, u sredu Boze zdravlje vakcina. A mozda i zubar, zvala sam danas opet kaze samo hitni slucajevi, ja joj reko kako je to bilo i pre deset_ dana, a kvar ce da se prosiri. "vi ako mislite da je hitno dodjite, dr ce da proceni". Pa neka procenjuje. Ja da uzimam sl dane svako malo ne mogu

< Poruku je uredio mati -- 1.6.2020 17:46:16 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori mama 06/20
1.6.2020 18:03:06   
vonavoj
Evo me. 

Preziveli smo svi! M je plakao malo,bio oko nogy kod vaspitacica,ali je ruckao. Danas nije spavao,sytra spava. Veseo je,smeje se.ali kad ga pitas hoces y vrtic,neeee.Na poslu,nemam komentar,nasla sam jako puno gresaka,ne znam odakle da krenem...A ukocen mi je vrat,tako sam ustala..

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori mama 06/20
1.6.2020 19:43:59   
pari
Dobro je von, prošao prvi dan...sad polako...biće sve u redu...

M će se navići, super je bio za prvi dan.
Ja sam nešto baš malaksala, srce brže kuca...da li je pritisak ili šta...Ovo ludo vreme...Svaki put se uplašim kad mi je tako, a sama sam sa njom ili njima

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori mama 06/20
1.6.2020 21:06:33   
branki*
Von,ja tek sad ukapirah da je njemu prvi dan u vrtiću, super će biti to.Moguće da će sutra još više da kuka,jer zna šta ga čeka, ali bice to sve dobro.

Je l muž progovorio?deca i ja u pidžamama. 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori mama 06/20
1.6.2020 21:07:55   
Sanjica26 RR
pari, kako ti je sada?


Branki, vala i ja cu da se presvucem u pizamu. To mi je najlepse. 😀
Von, super za malisu. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori mama 06/20
1.6.2020 21:15:02   
Maraj
Ja ne oblacim pidzamu. Sedim pored uljanog radijatora. Cim obucem pidzamu, ulecem u krevet...kod nas je bas hladno u stanu...von krenuli ste u vrtic user posted image
Ja cekam rezultate konkursa. Nadam se da je S primljena...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori mama 06/20
1.6.2020 21:39:07   
Sanjica26 RR
Maraj, ja cu i da ulecem u krevet😀



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori mama 06/20
1.6.2020 22:07:00   
branki*
I ja uletela u krevet,Sanjice ,još pre pola sata.cackam malo net i spavanjac.



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori mama 06/20
1.6.2020 22:14:05   
flamingos
Von,dobro je,polako,navknuće.Evo odgledah kviz"Poteru"i da legam.Klima nas greje.Kao novembar da je,strašno.❤


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori mama 06/20
1.6.2020 22:16:35   
Milena18
Hehe, i ja sam već u pidžami, mada neću još da spavam.
Von, super za M i vrtić! Što se posla tiče, isto mi je bilo kad sam se vratila sa porodiljskog, gomila posla je bila samo otaljavana tih godinu dana. Sredićeš ti to sve, ne sumnjam.
Ana, kako uspevaš da radiš usred svih tih majstorskih radova?
Pri, jesi li proveravala gvožđe skoro?
Mi danas išle do biblioteke, a tamo opsadno stanje još uvek. Može da se uđe samo do vrata, a knjige se ostavljaju na jedan sto i upisuje se broj kartona u svesku. Nisam imala volju ništa ni da uzimam, a i imam dosta nepročitanih knjiga kod kuće. M je uzela neke tri knjižice, nije ni ona mogla da bira kako je navikla.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori mama 06/20
1.6.2020 22:23:25   
Misha i Ljisha
Ja na brzaka da se upisem


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori mama 06/20
1.6.2020 22:23:54   
Sanjica26 RR
Milena, tako je i kod nas. Evo ti pomoc. KLIK Ja tako pretrazujem knjige u svojoj biblioteci i vidim sta ima trenutno, sta je pozajmljeno.user posted image

Inace, radim nesto privatno za novac. Radicu ga sigurno dugo, jer je to jedan veliki projekat.
Moram jos nesto da zavrsim za skolu, pa cu leci.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 1.6.2020 22:24:51 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori mama 06/20
1.6.2020 22:32:08   
pari
Sanjice, super za posao!Milena,nisam skoro proveravala nista...trebala bih,ali ne znam kad cu...Uhvati mene to ponekad...malaksalost, vrti mi se, muka...ja pripisujem pritisku ali ko zna...I ja se smrzla, pokrila zimskim cebetom...ne znam sta je to sa vremenom, sve se poremetilo...Jedva cekam da M dodje sutra prepodne :)Ana, kako se drzis sa majstorima?



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori mama 06/20
2.6.2020 8:56:44   
jess021
Dobro jutro!

Nakon jucerasnjeg jutra, poslepodne je bilo u divno, bile smo napolju do 20h. Evo one jos spavaju, ja popila kafu. Sad cu da ih budim. 
Von, jel ti devojcice same ostanu kod kuce? 
Pari, verovatno zbog vremena da se tako osecas, ali ne bi bilo lose da izmeris pritisak kad oset_is tako nesto. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori mama 06/20
2.6.2020 9:01:24   
Mirko Svirko
Dobar dan,drugarrke moje ❤


Kako ste danas?Ja pijem kafu.M gleda crtani.Kod nas se probijaju suncevi zraci 😉
U petak idemo kod logopeda zvali nas zbog slova s i c.Nije da ih ne zna. Ali malo suska.Inace je ostalo ok. Von, super i za vrtic i za posao. Pari, meni kad se vrti i omalaksam pa krene i glava da me boli,  merim pritisak i uvek mi je nizak. Pozdrav za sve

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori mama 06/20
2.6.2020 9:11:23   
Milena18
Hvala za link, Sanjice!
Meni često bude nizak pritisak, ali me ne boli glava, nego samo budem onako pospana i spora. U trudnoći mi je redovno bio 90/60.
Von, kako ti je vrat? Javi i kako je M bilo u vrtiću danas.


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori mama 06/20
2.6.2020 9:19:34   
Ana RR
Dobro jutro!

Ja častim, danas nam je 13. godišnjica braka user posted image ko šta pije?

Milena, ne znam ni sama user posted image prebacila sam se u spavaću sobu pa zatvorim vrata kada je buka ali kada krenu da buše i burgijaju ništa ne pomaže. Trenutno nije bučno jer sprovode cevi za grejanje ali biće kasnije. A mm ima još da lupa, treba jedan zid da sruši i ostalo mu je još pločica na jednom delu. Pa onda treba da skine parket. Uglavnom, ne nazire se kraj radovima user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori mama 06/20
2.6.2020 9:24:34   
Duškić
Turbulentno kod Ane.
Pijem kafu. Smrzoh se. Bas me nervira ovo vreme.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori mama 06/20
2.6.2020 9:26:20   
Ivanka 75
Dobro jutro 😊


Ana, srecna godisnjica i da sto pre zavrsite renoviranje 👍
Vec sat vremena mozgam sta za rucak. Nemam ideja vise. 

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori mama 06/20
2.6.2020 9:42:52   
pari
Ana,srećna godišnjica! I nadam se da ćete relativno brzo sve završiti...


Mene nešto bolucka stomak od jutros...verovatno pms...treba da dobijem za koji dan...Ovde opet oblačno, ne kao juče ali ipak nije ni sunce...Jedva čekam da M dođe...
Von, piši nam kasnije kako je...
Kako ste druge mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori mama 06/20
2.6.2020 9:47:45   
Maraj
Dobro jutro.
Ana, srecni bili user posted image
Pari kako ti se slazu deca? Tvoj decak ke godinu dana stariji od mog L jel da?
Moji su uleteli u neku fazu kad se malo malo nesto ćuškaju. Retko se zaigraju zajedno. Najcesce S rusi L igru. On se ljuti.... ili S hoce da ljubi L. To ljubljenje preraste u cupanje ,pa vristanje...i tako...user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori mama 06/20
2.6.2020 9:54:22   
Ana RR
Hvala ženske user posted image nismo uspeli ni pošteno da se izmazimo jutros, dete nam se uvalilo pa majstor poranio i ćao zdravo user posted image




_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori mama 06/20
2.6.2020 10:02:06   
Mirko Svirko
Milena i moj pritisak je takav. 

Meni samo malo da skoci glava puca.Ovako sam ok. Ana,  srecna godisnjica i ovde. Nadoknadicete sve kad se zavrse radovi. 

Mi pravimo nesto za vrtic i da ucimo pesmicu 🤔😥

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori mama 06/20
2.6.2020 10:06:07   
pari
Maraj, ok se slazu njih dvoje...uglavnom uspevaju da se igraju zajedno ili svako za sebe...retko se nesto posvadjaju i to uglavnom zato sto M smisli neku igru ili nesto a T to ne uspe da isprati, ili ne zna ili se smeje i izmotava...ali su u sustini dobri :) M ce sad 6, a T je napunila 2.



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







OJED I OSIP: KAKO LEČITI, A KAKO SPREČITI?
Posle nekoliko dana ovog kombinovanog tretmana (pranje, sušenje i mazanje, uz redovno menjanje pelena), kod većine beba ...
Zašto su deca koja su često bosa, srećnija...
Kako hodanje bosih nogu podstiče razvoj mozga kod dece?



Click Here