|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06/20
4.6.2020 12:43:26   
Mirko Svirko
Sanjice, mi ovde nemamo privatno logopeda.

Znaci dz nam ne gine. Ali zakazali sutra za pola 11.Videcemo kako ce biti.Prosli put se smejao kada je pitala " ako upuca pticu ili avion,koga ce da zaboli".. sav vazan kao "Boze, pa pticu, avion je od metala"..Ostalo jedva da saradjuje kaze stidi se. A inaca nije stidljiv.

Ovaj silikon malo popusta sa ovim mirisom. Radi ventilacija a i dobro da je cele noci bilo zatvoreno.
Suncano i kod nas ja u majici. A juce u jakni 😝

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori mama 06/20
4.6.2020 13:07:00   
Maslacak15
samo da mahnem! Evo me na poslu, dodjosmo sa Anine kontrole cetiri meseca posle operacije. Mislim da konacno mogu da odahnem- sve je super user posted image . i ocekivala sam da je tako, posto se A super ponasa i nama je pod rukom delovalo da je " sve ok" ali je svakako bolje kad potvrde UZ i profesionalci. Sad kontrola tek sledece godine po redovnom redu voznje.

Pozdrav mame!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori mama 06/20
4.6.2020 14:32:37   
pari
Super maslačak, baš mi je drago da je sve u redu!


Mi bili u zoo jutros i na kalemegdanu,oni se malo vozili u luna parku i malo na igralištu. T zaspala maltene čim smo stigli kući bez ručka. M je i dalje jako otečen...usna gornja i koren nosa...ali dobro je što ga ne boli.Danas baš vrućina...čudno ovo vreme stvarno.I popodne ćemo napolje negde, još ne znam gde...Ana, kako je?Von,kako si?Druge mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori mama 06/20
4.6.2020 15:09:57   
mama Jo
Pari, procitah sinoc kako se tvoj maleni povredio, dobro je da ga ne boli. Je l' ima podlive, kako izgleda?

Moje starije dete luta po gradu sa tetkom, a mladje evo spava, ja zavrsavam rucak. I tako. Lutamo ovih dana svuda negde, i mislim da zaspim dok spustam glavu na jastuk user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori mama 06/20
4.6.2020 15:54:17   
Maraj
Maslacak user posted image za A
Pari...sad citam....dobro ke da ga ne boli. Moze da jede?
Ja bila danas sa L napolju. Usvinjio se samo tako. Pistila am ga da se valja sa drugarima. Nasao je neko staro drustvo u parku. Bas mu nedostaju drugari od kad ne ide u vrtic

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori mama 06/20
4.6.2020 16:20:13   
vonavoj
Stigla i pijem kafy,dam im telefone da mogy da iskuliram..

M je bio bolji danas,spavao je 40min...sad rucamo i on pojeo pun tanjir i trazi jos.gladan.T stigla na Taru,7h su putovali,a sad toplo,a krenuli u ski jaknama..kako je ptethodnih dana bilo Pari,dobro ste prosli.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori mama 06/20
4.6.2020 16:26:09   
emicaa
I ja pijem kafu,pravila sa Dorom cjetice,poklon za uciteljice sad za kraj.Boze jos malo pa imam pravog skolarca

Pari bas tako kako si opisala se David stedio prosle godine.Iznad usne se jos vidi oziljak,usne bile kao kod Vučića 😂

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori mama 06/20
4.6.2020 19:32:40   
flamingos
Maslačak,super kad je sve dobro.Pari,kako ste vi?Evo nama dokazili moj zet i sestrić.Pre toga smo ušle u grad.Našla sam se sa prijateljicom i njenom ćerkicom,deca se izigrala,nas dve se ispričale.Sad Anđela oprala kosu,istuširala se.Sutra idemo do škole da nosimo učiteljici đačku knjižicu.Sad odoh ja da operem kisu.Ostale mame,dečica,jeste li dobro,?❤


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori mama 06/20
4.6.2020 19:37:06   
pari
Hvala što pitate. On je dobro, iako i dalje jako otečeno...dobro je da ga ne boli. 

Popodne bili tri sata napolju,tamo vamo ovde kod nas u kraju. Kupali se, sad večeraju...Nadam se danas ranije u krevet.
Von, kako si ti?Flamingos, baš lepo što ste se malo družile.Emice, baš to 😁Maraj, kako si ti?Druge mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori mama 06/20
4.6.2020 19:42:47   
flamingos
Pari,ljubi ga puno.Dobro je da ga ne boli.Polako,splasnuće otok.❤



(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori mama 06/20
4.6.2020 19:49:41   
Maraj
Pari dobro sam. Hvala ti. Ono nase set_aliste sredjuju. Jedan deo su jako lepo sredili, tamo kod vrtica pa sam danas skoro 3 sata bila napolju sa L. I tako...sutra moram do posla, pa organizujem sutrasnje cuvanje dece. L jos nisam pustila u vrtic a za S cekam rezultate konkursa, od sledece nedelje.

< Poruku je uredio Maraj -- 4.6.2020 19:50:17 >

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori mama 06/20
4.6.2020 19:53:43   
pari
Super Maraj,mogla bih baš da odem do starog kraja sa decom...nisam znala da su nešto radili...



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori mama 06/20
4.6.2020 22:29:23   
Ivanka 75
Dobro vece mame dame ❤️

Nista vas nisam citala danas, valjda cu postici veceras.... 
Danas rucak, pa nokti, pa cistula zekin kavez, pa prostrla ves, pa kisa pocela posle 5 min pa juri skini ves, pa kaci na susilicu, pa juri stolice da ne pokisnu i tako kisa prestade posle 15min 😕 
Jurnjava ni za sta. Pa rucasmo pa casovi od 5. I tako mi prodje ceo dan do 5 na nogama. A sad mi dupe utrnulo od stolice 😁
Ljubim vas zene, i decicu 😍😍😍

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori mama 06/20
4.6.2020 22:35:49   
flamingos
Ivank,vrednice moja.❤Ovde je bio prelep dan,sunce,milina.Na trenutak se naoblačilo,pala koja kap kiše,ali ubrzo je grejalo sunce.Konačnoooooo sunce.Odmaraj.Svima želim laku noć.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori mama 06/20
4.6.2020 23:14:42   
Mirko Svirko
Dobro vece 💗


Maslacak, ja nisam bas upucena. Sta je sa detetom? Ali raduje me da je sve dobro. 
Pari, kako je malisa?Von,kako je na poslu? Flamingos, super za druzenje..Ja danas sa mojim drugaricama mamama iz parka sedela od 12h posto sma ranije zavrsila rucak..Kulirale na suncu..Posle do druge drugarice i mi smo ceo dan provele zajedno 😉🤗Ali bas mi je bilo lepo. Malci se isposvadjali ko se brze ljulja,ko brze vozi trotinet, ko brze jede... znaci da poludis. Ali sve je to deo detinjstva.. pomire se brzo.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori mama 06/20
5.6.2020 8:54:53   
jess021
Dobro jutro!


Maslacak, super za kontrolu. Nema Dunje da nam se javi. Ja pijem kafu, sinoc bila kod drugarice do 2h, zenska ekipa, super nam je bilo Sad cu jos malo da budim decu, pa da vidimo sta cemo danas 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori mama 06/20
5.6.2020 9:02:30   
Mirko Svirko
Dobro jutro. 

Kako ste danas?Jess, bravo za zensko drustvo. 
Nema Dunje. Nema nikoga sada. Rano je jos 😩
Ja pijem kafu. M doruckuje. Mm ode da radi. Da se spremamo posle da krenemo kod logopeda..Danas petak.. brzo mi je prosla ova nedelja 🤗

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori mama 06/20
5.6.2020 9:04:15   
jess021
Mirko, dobro jutro.

Da, pitali ste me za L. Nosi naocare od marta prosle godine i ima veliku dioptriju koja srecom, za sad, ne raste. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori mama 06/20
5.6.2020 9:07:01   
mama Jo
Dobro jutro.
Mi se malo razvlacimo pa cemo da se spremamo i malo negde u skitnju.
Maslacak, sjajno da je u redu sve.
Mirko, vidim da si nesto pisala, ali nisam bas skroz ispratila, zasto idete kod logopeda?
Pari, kako je tvoj M?
Von, kako si ti? Posao, vrtic, ludilo a?


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori mama 06/20
5.6.2020 9:07:05   
jabudic
Samo da virnem sta se ovdje pise, nikad nisam pisala u ovoj temi. 😊


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori mama 06/20
5.6.2020 9:19:56   
Milena18
Dobro jutro!
Maslačak, drago mi je da je sve ok.
Pari, kako je M, je l' prolazi otok?
Mi smo juče popodne baš dugo šetale, išle na igralište, pa na sladoled, baš nam je lepo bilo. Za sutra planiramo piknik u obližnjem parku ako ne pada kiša.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori mama 06/20
5.6.2020 9:22:17   
Maslacak15
dobro jutro... imala je veliki tumor masnog tkiva u butini direkt ispod guze koji sam ja napipala kad je imala 10 meseci pa su se lekari odlucili da samo prate neko vreme posle slikanja magnetnom posto je bila bas mala a nije jos smetalo i bili su relativno sigurni da je benigno. Posto je ipak znacajno raslo odlucili smo se na operaciju koja je odradjena pocetkom februara. Tumor je bio veci od 10 cm ali je histo patologija potvrdila dijagnozu da je u pitanju benigna masa. Operacija je ekstra odradjena iako je trajala dva sata ( nije bas bila trivijalna stvar u misicu je bio dubinski) i ona se super oporavila. Nebi covek verovao. Proslo je 4 meseca, sve je cisto na ultrazvuki i ovako deluje da je perfektno odradjen posao.

Tako da u principu je sve super, samo je bio uzasan stres za celu porodicu i dugo je trajalo, posto te ipak vode onkolozi i sam odlazak tamo je psihicki naporan. Dete ima ogromnu budzu ispod dupeta i gledas stalno raste ne raste pipas mislis se... uzas. Osim toga meni mozgojedan nije dao mira dok god nisu izvadili sta ako ipak grese po pitanju procene posto je slika slika a histoloska analiza ipak pouzdanija. Srecom bili su u pravu. Ipak imaju ogromnog iskustva.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori mama 06/20
5.6.2020 10:17:06   
Ana RR
Maslačak, super da je to prošlo kako treba. Na vreme ste rešili, ona se svega toga i ne seća.

Moja drugarica se porodila noćas, stigao nam je drugar user posted image mnogo sam srećna!



< Poruku je uredio Ana RR -- 5.6.2020 10:19:11 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori mama 06/20
5.6.2020 10:19:36   
flamingos
Dobar dan.Maslačak,pročitah,dobro kad je sve super.Jess,bitno da ne raste dioptrija.Evo završih u kuhinji i još malo pa da se spremamo za školu.Pozdrav svima.❤❤


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori mama 06/20
5.6.2020 10:21:33   
Ana RR
Kako sam se smejala jutros... tek sam ustala i mm me zove da mu pomognem nešto, da držim usisivač dok on izbuši rupu u zidu. I buši on, buši, buši, ja držim usisivač, on završava i okreće se ka meni i kaže A majke ti, zašto nisi uključila usisivač?

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Baš sam mu pomogla user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here