|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06/20
3.6.2020 9:41:46   
flamingos
Dobar dan.I ovde kao greje sunce.Von,jeste li dobro?Ostale mame?Pari,bravo za vežbe.👍


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori mama 06/20
3.6.2020 9:55:14   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: jess021

Dobro jutro!


Sto se tice zvona i nase je toliko glasno da i kad nekog ocekujem sva se istraumiram kad neko zvoni. 



Isto user posted image užasno je glasno za naš sprat, odskočim od zemlje kad neko pozvoni.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori mama 06/20
3.6.2020 14:46:22   
vonavoj
Kraj radnog vremena,pa idem po decu.

Zaspali su u pola 11,strasno.Popila sam diklofen duo u 9,i dalje sam ykocena...aman..Veceras pakujem T,sutra ide na Taru..Nema ivane😁

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori mama 06/20
3.6.2020 15:20:05   
flamingos
Von,hajd budi dobro.Mene ubi migrdna,popila sam lek i legoh.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori mama 06/20
3.6.2020 16:25:45   
Ivanka 75
Von im neki lek Mospilan mislim da se zove, proveru, on je bas za ukocenost. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori mama 06/20
3.6.2020 16:57:24   
Ivanka 75
Mospilan je za cveće.... Ups 😁😁😁


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori mama 06/20
3.6.2020 17:28:23   
Mirko Svirko
Sta radite zene?Mene ubija glava. Popila sam lek i odspavala. Ba sme boli opet iznad obrva. Da poludi covek... Ivanka, lek za ukocenost - lek za cvece 😉😂

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori mama 06/20
3.6.2020 17:35:25   
pari
Jao meni napeto popodne...

M pao i udario se na klupu...zube, usnu i nos...sve oteklo jako, krvario dosta.  Pa zaspao tako napolju na klupi...malo...Onda otišli do moje zubarke jer je blizu, sve je ok...rasekao je resicu, udario prednje gornje zube i nos. Dala mu je antibiotik za svaki slučaj. Užasno izgleda ali je bolje.U svemu tome me advokatica zvala sa nekim vestima...I tako baš napeto popidne. Nikako sad da se smirim.
Von, da bude bolje večeras!
Kako ste druge mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori mama 06/20
3.6.2020 17:37:54   
Mirko Svirko
Jao Pari.. jako nzgodno kad oni tako mali padnu i povrede se jer je to i bol a i stresno je za njih. 

Dobro da je sve ok.
Kako si ti?Posto mi mame tek kasnije osecamo strah ili sta bi bilo kad bi bilo.. Von, da prodje brzo. 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori mama 06/20
3.6.2020 17:38:49   
flamingos
Hajd kuvam kafu,izvolite.Mirko,vreme utiče na sve.Ti bar možeš da odspavaš,ja ni to ne mogu.Nema šanse danju da zaspim.Ali dobro,da se ne žalim.Proćiće polako i migrena,doćiće nešto drugo.Godine...😀


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori mama 06/20
3.6.2020 17:39:54   
pari
Da Mirko, ja tek sad osećam...

Baš napeta...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori mama 06/20
3.6.2020 17:44:21   
emicaa
Ja ludim od ovog vremena,teska sam Bukvalno se vucem po stanu.Isli u set_nju,jedva sam se vratila kuci.Kao baba neka

Pari,mrkvica mila jel se smirio,boli li ga puno

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori mama 06/20
3.6.2020 17:50:56   
flamingos
Joj Pari,mogu misliti koliko si se uplašila.Duša draga,boli li ga?Ljubim da brzo prođe.Ma da poludi čovek od brige.Kažem,i dok je bila manja-ne brinem što ćeš da padneš,nego što možeš da se povrediš.Budite mi dobro.Ljubim vas.❤


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori mama 06/20
3.6.2020 17:53:27   
Sanjica26 RR
pari, grlisa za vas.

Emi, nemoj da si takva. Do juce ste se kupali😀i ovde je hladno. Hocu sunce. Vratite nam sunce. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori mama 06/20
3.6.2020 18:22:26   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Mospilan je za cveće.... Ups 😁😁😁




Haha!Ima mydocalm..pila sam..nista.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori mama 06/20
3.6.2020 19:53:25   
ivaMark
Zdravo...

von a Brufen retard? Meni on pomogne kao.
Deca su dobro, skola, vrtic...jos malo pa kraj. L sam prijavila na predskolsko u muzickoj skoli, obozava da igra 😎 lopta ga nikad zanimala nije, od sportova samo voli da pliva. 
Imala sam EMG, bila kod plasticnog hirurga i imam 22.juna operaciju...prvo je dr rekao nerv kod lakta a na nalazu mi pise karpalni tunel...nista mi nije jasno..moracu da pitam pre nego sto krenu sa secenjem 😅😅😅



_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori mama 06/20
4.6.2020 8:30:32   
Mirko Svirko
Dobro jutro,zene.

Kako ste? Mi imali suvu noc. Ustao sam da piski. Eto samo te dve noci se upiskio. Sada ok. A sutra idemo na vezbe kod logopeda. Zbog slova s i c..Mm stavljao neki silikon u kupatilu, smrdi kao sirce.Sad me udari taj miris 😵
Idem da kuvam kafu.. 😉😊🤗

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori mama 06/20
4.6.2020 8:33:01   
jess021
Dobro jutro! M budna, gleda crtani, ja pijem kafu, L spava.

Juce smo bili sa L na kontroli kod očnog, sve ok, ista joj je dioptrija, kontrola za 10 meseci. Hvala Bogu. Mirko, taj silikonbas smrdi. 
Valjda ce danas konacno lepo vreme. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori mama 06/20
4.6.2020 8:47:46   
emicaa
dobro jutro.

Jess ona nosi naocare,to mi je promakloMoj srecko se jutros u 5 probudio,zaspao posle 45 minuta.Slomljena sam.Pada kisa ali je poprilicno  toplo,oko 17 stepeni

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori mama 06/20
4.6.2020 9:08:15   
Mirko Svirko
Jess, koliko vec nosi naocare? 

Kod nas suncano za sada..Ja stavila pasulj da mi se lagano krcka. I pijem kafu.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori mama 06/20
4.6.2020 9:43:35   
Ana RR
Dobro jutro!

Jess super za dioptriju user posted image Mirko, bravo za suvu noć user posted image

Joj Mirko, silikon je mala maca za sredstvo protiv rđe user posted image pre neko veče ja silazim do garaže i osećam da nešto smrdi, ubija! Prva pomisao je JBT izlila se kanalizacija! I krenula od sprata do sprata da obilazim kupatila. Dotrčim do mm u garažu i taman da zaustim kad provalim da smrad dolazi iz boce koju on drži u rukama i sipa u cevi za grejanje. Kad nisam u nesvest pala. Kaže izvini, pada kiša pa sam morao da zasmrdim garažu. Rekoh zasmrdeo si celu kuću i pola komšiluka ali nema veze, naši smo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori mama 06/20
4.6.2020 9:50:27   
Milena18
Dobar dan!
Jess, super što se nije menjala dioptrija.
Jao MS, znam taj miris, ili bolje reći smrad. Meni je bilo muka kad je mm stavljao u hodniku na nešto taj silikon.
Von, je l' otišla T na ekskurziju? Kako si ti?
Emice, kod nas danas pravo leto, a pre dva dana smo nosili jakne.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori mama 06/20
4.6.2020 10:00:58   
flamingos
Dobar dan.Emice,neka ih sralno nosi i biće ok.I ovde kao greje sunce.Kad završim ručak i ostalo,da odemo da prošetamo i u kupovinu.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori mama 06/20
4.6.2020 10:16:51   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.

Mirko, mi idemo sutra na logpedske vezbice. Vezbamo c i z😀 Krecemo u skolu. Znala sam ja da njoj trebaju vezbice. Isli smo kod logopeda privatno i dosta toga smo popravili, ali ova slova nismo. I kaze logoped nema potrebe vise. Hvala Bogu dobismo termin u dz i to na svoju inicijativu sad u petak. 
Moje spavaju. Do kasno smo mesili. Pa S se set_ila u, neko doba to da jede. I ako su one nesto drugo jede. Sou sa njom. Zato sad spavaju.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori mama 06/20
4.6.2020 12:41:29   
emicaa
Ne mogu da vjerujem da je tu vec raspust,sve mislim poceo neki proljetni 😂


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here