|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 [98] 99 100   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vantelesna oplodnja
31.5.2010 14:25:03   
Mari86
Hvala vam mile moje..mnogo mi to znaci user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 2426
   RE: Vantelesna oplodnja
31.5.2010 16:30:49   
liliana
Mari!!!
user posted image
A ja sam baš danas razmišljala o tebi i planirala ti poslat PP! Baš si me obradovala! Cmokič!


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 2427
   RE: Vantelesna oplodnja
31.5.2010 16:43:04   
Mari86
IZVORNA PORUKA: liliana

Mari!!!
user posted image
A ja sam baš danas razmišljala o tebi i planirala ti poslat PP! Baš si me obradovala! Cmokič!



user posted image user posted image user posted image user posted image hvala ti milaaaaaa


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 2428
   RE: Vantelesna oplodnja
31.5.2010 16:51:04   
Anoniman
Mariiiiiiiiiiiiii,zelim ti jednog malog cupavca ili cupavicu kroz 9 meseci od kada ugledas user posted image ,uskoro vrlo uskoro....srecnoooooooo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mari86)
  Direktna veza do poruke: 2429
   RE: Vantelesna oplodnja
31.5.2010 16:51:32   
Sonreir
Mari, srecno, draga, svim srcem sam uz tebe! Zelim ti da odmah bude uspesno i da napokon i ti osetis radost kucanja malog srca koje raste ispod tvog. Bices i ti uskoro necija mamica user posted image

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 2430
   RE: Vantelesna oplodnja
31.5.2010 16:52:55   
Veca77
Mari, Mari user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

'Ajde mila probij led, da iz prve ubodete, da imate slatko bepce (ili bepcad user posted image user posted image user posted image ) pa da i mi krenemo tvojim stopama!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2431
   RE: Vantelesna oplodnja
31.5.2010 17:07:19   
Mari86
Hvala vam drage moje....divne steeee user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image

Da Veco ja da povecem nogu...mi smo vec dosadile sa cekanjem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sad cemo mi!!!! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Veca77)
Direktna veza do poruke: 2432
   RE: Vantelesna oplodnja
31.5.2010 19:03:50   
diamond
MARI MILA.. user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio diamond -- 31.5.2010 19:04:33 >

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 2433
   RE: Vantelesna oplodnja
31.5.2010 19:33:01   
Cvetana
user posted image user posted image user posted image user posted image E, ajde stvarno zene da neka od nas "problematicnih" povuce nogu vise.

Pa, vi nemate pojma koliko cu ja da se radujem kad budem videla kad napisete user posted image

Ajdeeeeeeeeeeeeeee, sa srecom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu diamond)
Direktna veza do poruke: 2434
   RE: Vantelesna oplodnja
31.5.2010 22:11:57   
Mari86
hvala vam lepe moje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Cvetana)
Direktna veza do poruke: 2435
   RE: Vantelesna oplodnja
1.6.2010 18:23:39   
NinaMandarina
Mari draga, zelim ti svu srecu, da sve dobro prodje i da ugledas svoje user posted image , a onda da nas sve redom povuces za nocice user posted image i da bude puno beba user posted image

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 2436
   RE: Vantelesna oplodnja
1.6.2010 18:25:34   
Mari86
IZVORNA PORUKA: NinaMandarina

Mari draga, zelim ti svu srecu, da sve dobro prodje i da ugledas svoje user posted image , a onda da nas sve redom povuces za nocice user posted image i da bude puno beba user posted image


hvala ti mila....user posted image user posted image user posted image

ajde u temu o kucnim ljubimcima imam problem,ako znas nesto o macama user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu NinaMandarina)
Direktna veza do poruke: 2437
   RE: Vantelesna oplodnja
1.6.2010 18:41:30   
Pipi duga carapa
Mari sada draga moras da se pricuvas od virusa i prehlada izbegavaj velika okupljanja i posete ako znas da je neko bolestan i molim te ne njuskaj se sa macom,znam da je volis,ali molim te misli na sabe i nauser posted image .Ljubi te Pipi

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 2438
   RE: Vantelesna oplodnja
1.6.2010 23:29:04   
Mari86
Pipi draga necu da se njuskam sa macom...user posted image user posted image user posted image
pazicu se!!! user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Pipi duga carapa)
Direktna veza do poruke: 2439
   RE: Vantelesna oplodnja
1.6.2010 23:40:14   
cipiripi
peri ruke posle svakog mazenja i nek tm cisti govanca user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 2440
   RE: Vantelesna oplodnja
1.6.2010 23:41:13   
Mari86
IZVORNA PORUKA: cipiripi

peri ruke posle svakog mazenja i nek tm cisti govanca user posted image


perem mila ruke posle svakog mazenja i mm cisti user posted image user posted image user posted image sve sam sredila user posted image user posted image user posted image

a reci mi u vezi folikula? Znaci treba da ih bude ?


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 2441
   RE: Vantelesna oplodnja
1.6.2010 23:41:58   
cipiripi
MORA! ne opterecuj se velicinom jer tu nije isto stanje kao kod prirodnog procesa.. user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 2442
   RE: Vantelesna oplodnja
1.6.2010 23:43:26   
Mari86
IZVORNA PORUKA: cipiripi

MORA! ne opterecuj se velicinom jer tu nije isto stanje kao kod prirodnog procesa.. user posted image


da da tako sam i mislila...nista me ne bole inekcije user posted image user posted image
samo sam primetila da mi se menstruacija polako smiruje i da je ima manje nego inace user posted image
i osecam neko grgotanje u stomaku user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio Mari86 -- 1.6.2010 23:44:13 >


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 2443
   RE: Vantelesna oplodnja
1.6.2010 23:44:27   
cipiripi
pa kad si debelokozac  user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 2444
   RE: Vantelesna oplodnja
1.6.2010 23:46:14   
Mari86
IZVORNA PORUKA: cipiripi

pa kad si debelokozac  user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bas si ti debelokozac user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 2445
   RE: Vantelesna oplodnja
2.6.2010 13:42:22   
Mari86
Osecam neko krkljanje u stomaku i malo me bole jajnici...nije strasno samo malo ponekad...
jedva cekam UZ sutra user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 2446
   RE: Vantelesna oplodnja
2.6.2010 14:36:38   
Iva979
Cekamo i navijamouser posted image user posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 2447
   RE: Vantelesna oplodnja
3.6.2010 9:39:07   
Mari86
Drage moje evo izvestaja sa UZ...user posted image

Endometrijum pravilan 13 mm,
na levom jajniku 10 folikla od 8-10mm.
na desnom 15 folikula isto od 8-10mm.

Smanjena mi je doza Gonala,umesto tri primam dve ampule.
Doktorka je zadovoljna,kaze malo ima vise folikula ali zato mi je smanjila stimulaciju.user posted image user posted image user posted image user posted image
U subotu ponovo na UZ.user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Iva979)
Direktna veza do poruke: 2448
   RE: Vantelesna oplodnja
3.6.2010 9:43:26   
Anoniman
Bravo, Mari! user posted image user posted image user posted image
A koliko ti posle vracaju - jedan, dva, tri? Ja nemam pojma koliko to ide user posted image

(odgovor članu Mari86)
  Direktna veza do poruke: 2449
   RE: Vantelesna oplodnja
3.6.2010 9:45:29   
Iva979
Vau Mari, koliko folikula! user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 2450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  96 97 [98] 99 100   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 [98] 99 100   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...
Bakterijska vaginoza
Najnovije preporuke svetskih stručnjaka su da bakterijsku vaginozu, koja je u 50 odsto slučajeva asimptomatska, ne treba...



Anketa

Imena
Barbarica

Koje vam se ime najvise svijda?

Vuk (21%)

Lazar (19%)

Filip (25%)

Petar (14%)

Pavle (21%)


Ukupan broj glasova: 111

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here