|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vantelesna oplodnja
20.5.2010 15:11:00   
Cvetana
IZVORNA PORUKA: dunja


IZVORNA PORUKA: liliana

Dunja, ja kad sam radila VTO bio je 1 par  (radili su o trošku države), i on je več imao 1-og isna iz prvog braka. Mislim da par ne sme imati zajedničke dece, a ne dece iz prethodnih brakova , da bi ušao u postupak koji država finansira.


moguće, kažem nisam razmišljala o tome, a da nekako mi je logično ovo što si napisala.


Mozda racunuju, ko zna da l je to njegovo dete, pa rade user posted image user posted image user posted image  Al sam zla !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2401
   RE: Vantelesna oplodnja
20.5.2010 16:35:59   
cipiripi
Veco...zar miom nije opasan za trudnocu..
Bas sam juce citala neki clanak u novinama "Vas doktor"..kaze da se nikad ne zna kako on moze da reaguje prilikom ostaanja u drugom stanju... user posted image user posted image user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Cvetana)
Direktna veza do poruke: 2402
   RE: Vantelesna oplodnja
20.5.2010 18:22:45   
bebironcic
IZVORNA PORUKA: cipiripi

jel tacno da ako radis vto preko drzave moras predhodno da imas 3 neuspele inseminacije?

cipi,kad sam bila na komisiju mene su pitali da li je radjena inseminacija i zabelezili...


_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 2403
   RE: Vantelesna oplodnja
29.5.2010 11:12:39   
janci
IZVORNA PORUKA: cipiripi

jel tacno da ako radis vto preko drzave moras predhodno da imas 3 neuspele inseminacije?



Nije potrebno, ja sam jedan od primera. U ponedeljak su nam dali pozitivnu ocenu za ulazak u postupak vto o trosku drzave. Rekli su nam da cemo cekati oko mesec dana na odgovor iz Beograda. Neko je pitao da li je potreban HSG. Ukoliko je nalaz spermograma - normospermia tj. ukoliko je spermogram ok., potrebno je dostaviti nalaz HSG-a i /ili laparaskopije i/ili histeroskopije. U suprotnom nije potrebno. Samo bih jos da napomenem zenama koje prikupljaju analize da je u odnosu na stari spisak analiza dodat i antimilerijan hormona (AMH). Nadam se da sam nekom pomogla.

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 2404
   RE: Vantelesna oplodnja
29.5.2010 11:25:38   
dunja RR

Janci hvala puno ovim info, siguno nam značeuser posted image

(odgovor članu janci)
Direktna veza do poruke: 2405
   RE: Vantelesna oplodnja
29.5.2010 11:26:22   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: dunja


Janci hvala puno ovim info, siguno nam značeuser posted image


i draga srećno, da što pre dođeš na red i user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2406
   RE: Vantelesna oplodnja
31.5.2010 11:36:58   
Mari86
Evo drage moje ja sam danas krenula...dobila sam prvu inekciju Diferelina u rame nista nije bolelo,
sestra koja ih daje je divna i jako ima laku ruku user posted image ma super user posted image user posted image user posted image
Sutra tri ampule Merionala u stomak i Diferelin u rame!!

Sto se tice cene sam postupak je 1500 eura a inekcije izadju od 300-500 eura...user posted image
Oni nabavljaju inekcije ma sve je super user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2407
   RE: Vantelesna oplodnja
31.5.2010 11:38:13   
bluka
da bocanje prođe što bezbolnije, a onda da držimo palčeve!
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 2408
   RE: Vantelesna oplodnja
31.5.2010 11:39:41   
Maza82
Super Mari, već sam ti rekla user posted image user posted image
Ovdje kod nas je moju kolegicu sve izašlo oko 4.500 KM, tj. oko 2.300 eura

_____________________________

svako zašto, ima svoje zato......

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 2409
   RE: Vantelesna oplodnja
31.5.2010 11:41:08   
Iva979
Drzimo palceve!
user posted image

(odgovor članu Maza82)
Direktna veza do poruke: 2410
   RE: Vantelesna oplodnja
31.5.2010 11:45:18   
Mari86
blukaaa hvala mila user posted image  user posted image user posted image

mazo user posted image user posted image user posted image    ma ja sam rekla svaka je cena mala samo da sve bude dobro...user posted image
daje se 550 eura na dan punkcije i 950 eura na dan transfera user posted image   i posebno lekovi...

Ivaaaa user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Maza82)
Direktna veza do poruke: 2411
   RE: Vantelesna oplodnja
31.5.2010 11:50:27   
Anoniman
Mari, navijam za vas od srca!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mari86)
  Direktna veza do poruke: 2412
   RE: Vantelesna oplodnja
31.5.2010 11:52:04   
Mari86
IZVORNA PORUKA: Nejtiri

Mari, navijam za vas od srca!!! user posted image user posted image user posted image


hvala draga znam da navijas user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2413
   RE: Vantelesna oplodnja
31.5.2010 11:53:52   
Sanjica26 RR
Mari, jako, jako navijam. Da sve protekne onako kako zelis. Ja verujem da hoce. pa, da se posle radujemo. user posted image user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 2414
   RE: Vantelesna oplodnja
31.5.2010 11:54:53   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Mari86

blukaaa hvala mila user posted image  user posted image user posted image

mazo user posted image user posted image user posted image    ma ja sam rekla svaka je cena mala samo da sve bude dobro...user posted image
daje se 550 eura na dan punkcije i 950 eura na dan transfera user posted image   i posebno lekovi...

Ivaaaa user posted image user posted image



gde radiš draga, molim te pošalji mi ppuser posted image

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 2415
   RE: Vantelesna oplodnja
31.5.2010 11:57:19   
morena
Mari user posted image user posted image user posted image Da sve prođe super!!!!

_____________________________

Stigao nam je nas Jakov! :)

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2416
   RE: Vantelesna oplodnja
31.5.2010 11:58:50   
Mari86
IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Mari, jako, jako navijam. Da sve protekne onako kako zelis. Ja verujem da hoce. pa, da se posle radujemo. user posted image user posted image


hvala ti milaaa user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2417
   RE: Vantelesna oplodnja
31.5.2010 12:00:35   
Mari86
IZVORNA PORUKA: dunja


IZVORNA PORUKA: Mari86

blukaaa hvala mila user posted image  user posted image user posted image

mazo user posted image user posted image user posted image    ma ja sam rekla svaka je cena mala samo da sve bude dobro...user posted image
daje se 550 eura na dan punkcije i 950 eura na dan transfera user posted image   i posebno lekovi...

Ivaaaa user posted image user posted image



gde radiš draga, molim te pošalji mi ppuser posted image


Pa napisacu ovde to se sme zar ne?
Radim u Novom sadu kod doktorke Gordane Kozarov,ona je inace imala specijalizaciju u Americi za vantelesnu,a i ona je moj ginekolog vec neko vreme tako da mi je ona bila logican izbor...

Ne znam da li smem da napisem ime klinike user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2418
   RE: Vantelesna oplodnja
31.5.2010 12:02:00   
Mari86
IZVORNA PORUKA: morena

Mari user posted image user posted image user posted image Da sve prođe super!!!!


hvala mila moja user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 2419
   RE: Vantelesna oplodnja
31.5.2010 12:40:03   
bebironcic
Mari lepa moja....samo napred,navijam iz srcauser posted image user posted image

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 2420
   RE: Vantelesna oplodnja
31.5.2010 12:57:32   
Mari86
IZVORNA PORUKA: bebironcic

Mari lepa moja....samo napred,navijam iz srcauser posted image user posted image


Znam draga hvala ti... user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 2421
   RE: Vantelesna oplodnja
31.5.2010 13:40:31   
Pipi duga carapa
Mari duso navijamo za user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image .Zelimti da beta bude kao kucauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 2422
   RE: Vantelesna oplodnja
31.5.2010 13:44:27   
Mari86
IZVORNA PORUKA: Pipi duga carapa

Mari duso navijamo za user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image .Zelimti da beta bude kao kucauser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image   hvala mila mojaaa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Pipi duga carapa)
Direktna veza do poruke: 2423
   RE: Vantelesna oplodnja
31.5.2010 14:03:04   
janajana
Mari user posted image  user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

*Every saint has a past and every sinner has a future.
(Oscar Wilde)

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 2424
   RE: Vantelesna oplodnja
31.5.2010 14:05:54   
Nensi*
Mari,drzim palceve da sve prodje u najboljem redu i da ugledas svojeuser posted image a 9 meseci kasnije i svoju user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu janajana)
Direktna veza do poruke: 2425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here