|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
1.12.2012 14:28:38   
jovana13
moj ne izlazi iz vise razloga. Prvi je sto radi do 17h dodje mrtav umoran pa ga ne zanima to. A i kad ne radi ne izlazi gleda samo sto vise da zavrsi oko kuce sta ima. Po kafanama kaficima itd ni njegovo drustvo ne izlazi skoro su svi ozenjeni i nisu vise za to. A kad ide kod drugara idemo zajedno nece bez mene. Kaze nisam ja udovac pa da idem sam, dosta sam isao sam sad imam zenu.. A ni ja ne izlazim vise sam za to da nam dodju drugari ili mi kod njih i opusteno sednemo zezamo se i pricamo. Nije mi do izlaska pored 2 mala deteta ja da stojim u diskoteci do jutra, neka hvala! Nekad sam mogla sad i da hocu ne mogu,umor me stize uvece..

_____________________________

Hodaj,nebo strpljive voli... Hodaj,mozda se ipak sve u dobro pretvori......

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
26.1.2013 22:48:28   
*milica*
Mi izlazimo zajedno vikendom. Petkom i subotom se zna da smo u gradu sa drustvom.
Naravno ako ne radi i ako nije na terenu....
sa klincima koji spavaju ostaju svekijevci....

_____________________________

Stefan i Sofija NASA SRCA DVA NAJDRAZA!!!!


(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
26.1.2013 23:11:01   
Sesilija 83
jedino kad mu dodju prijatelji iz daleeekee amrRike... a to je jednom godisnje..
a od kad imamo K nemamo je kome ostaviti na cuvanje a on nece bez mene,tako da se izlasci sa njom zavrsavaju najkasnije do 21h..
.mi smo vise za to da odemo negde na vikend da odmorimo ....user posted image

(odgovor članu *milica*)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
27.1.2013 10:03:16   
Olga75
ovaj moj i dalje ne bi ni danju izlazio iz kuce
dosadan i naporan covek pa to ti je user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
27.1.2013 10:51:57   
bojanica7
olga, podsetila si me sad na svekrvu, koja kaze: kad sam bila mlada, stalno mi je falio jer je isao po kafanama, a sad bih da ga isteram malo iz kuce a on ni da mrdne. ni danjuuser posted image

mm izlazi jednom-dvaput nedeljno sigurno. prvo kod drugara, onda malo do grada. on je '83. i jedini je ozenjen i ima dete u drustvu, tako da mu se drugari jos momce, a i on malo s njima user posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
27.1.2013 10:54:19   
Olga75
Olga user posted image svekriva user posted image
spremam se da budem zlo koje hoda user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
27.1.2013 11:46:54   
branki*
pa,sto se mene tice,mogao bi malo cesce da izlazi...izadjemo zajedno nekad kad se izdogovoramo sa drustvom u neki klub ili negde na zivu muziku..ja ga teram koliko puta-ajde,izadji malo,vidi se sa ovim,onim.sta samo kuka kako je umoran i kako mu se spava i vrti kanale!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
27.1.2013 12:07:59   
tijatija
Slabo, ali podje na pice sa drugom ili bratom.Uglavnom smo mi za kucna okuplanja, kad su mi tu svekijevci i kad legnem decu zajedno lutamo user posted image , mada se desi isto tako ( jednom u godini) da ostavim mm da cuva decu a ja uvece izadjem na pice.Meni je to sasvim normalno i zdravo !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
27.1.2013 12:12:02   
zece
retko izleguvame so drustvo a sami cesto pati

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
11.3.2013 17:47:36   
Maraj
ne, ne izlazi. Mi smo nekako navikli da izlazimo zajedno. Strasno mi je to sto par nasih prijatelja tj muski par izlazi nocu sam bez zene! Pa sta radi na splavu bez zene??!! Meni je to katastrofa

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
11.3.2013 17:52:38   
Sanja90
Ni moj ne izlazi,potpuno je posvecen nama. Kad hocemo da izadjemo izadjemo zajedno,on nece bez mene. Jednom sam mu rekla da ide na jedan koncert bez mene jer je jako zeleo,ali ipak nije otisao,kaze nije to to bez meneuser posted image Ljubav moja. A sto ti kazes Maraj ni ja ne razumem zasto neki muzevi izlaze bez zena,sta rade tad i meni je to katastrofa.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
16.10.2013 20:38:37   
dunja RR

Mm je zaluđeni šahista pa je često uveče na nekom turniru, Ali ja to mogu smatrati njegovim izlaskom, jer to je ipak muško druženje, sa koga on donese pariceuser posted image (male), ako osvoji turnir.

Ali to pruža meni priliku da gledam serije umesto sporta user posted image , i da uživam sa mojim drugarkama koliko želim user posted image



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
16.10.2013 20:40:29   
lesica

IZVORNA PORUKA: Olga RR

ovaj moj i dalje ne bi ni danju izlazio iz kuce
dosadan i naporan covek pa to ti je user posted image

Olga i ja ču da se pridružim tvom klubu istih muka user posted image user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
16.10.2013 20:54:56   
Lu
Ja ne znam da li moj izlazi, može da hoda svaku noć što bi ja znala, a i ja što bi on znaouser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
24.4.2014 14:00:51   
wivern

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ali to pruža meni priliku da gledam serije umesto sporta user posted image , i da uživam sa mojim drugarkama koliko želim user posted image



Ovo je i moja parola user posted image
Izlazi naravno jer mora covek malo da odmori od mene, potpuno ga razumem i podrzavam, jer i ja zelim slobodno vreme sa mojim drugaricama.


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
24.4.2014 14:19:45   
lelaigor
A kako ja da nateram mm da ponekad izađe?? user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
25.4.2014 6:50:06   
Misha i Ljisha
Moj ne izlazi ali redovno zaspi pa nekad cak i pre Duser posted image tako da mi dodje isto kao da nije tu

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
26.5.2014 13:10:09   
Klarita

IZVORNA PORUKA: Sanja90

Ni moj ne izlazi,potpuno je posvecen nama. Kad hocemo da izadjemo izadjemo zajedno,on nece bez mene. Jednom sam mu rekla da ide na jedan koncert bez mene jer je jako zeleo,ali ipak nije otisao,kaze nije to to bez meneuser posted image Ljubav moja. A sto ti kazes Maraj ni ja ne razumem zasto neki muzevi izlaze bez zena,sta rade tad i meni je to katastrofa.


Boze me sacuvaj! Sta rade? Pa, sta ako izlaze, izlazim i ja sa drugaricama pa ne naskacem na muskarce, a ni oni na mene, ako je to razlog "katastrofe"user posted image
Mm izlazi i vrlo cesto ga ja podsticem i teram. Eto bas sinoc smo zaglavili kod prijatelja, skupilo se celo drustvo, mi morali kuci zbog male dece i ja sam ga terala da se vrati kad smo sredili decu, on nije hteo. Ali isto tako, tera i on mene kad je neko meni bliskije drustvo u pitanju. Ne buni se da ostane s decom (mada mu nije svejedno sad kad ih je dvoje). I ne vidim nista lose u tome. On je dobar covek koji puno radi i meni pomaze, zasto da s drustvom ne ode na pice, u kafanu...ni ne pomislim da naskace na zenskeuser posted image

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
26.5.2014 13:42:29   
Torbica
Moj nije taj tip, njemu je to gubljenje vremena. Vise voli domacu atmosferu, tako da se druzenja svode na sedenje u dvoristu, pod nadstresnicom, ne vole covek kafanu nikako.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
26.5.2014 13:49:14   
Sanjica26 RR
user posted image Tvoj i moj muz bi se sigurno slozili. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
26.5.2014 13:56:51   
Torbica
Hehe, sto posto! Imali bi puno zajednickih tema, sigurna sam! user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
26.5.2014 15:44:32   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Klarita


IZVORNA PORUKA: Sanja90

Ni moj ne izlazi,potpuno je posvecen nama. Kad hocemo da izadjemo izadjemo zajedno,on nece bez mene. Jednom sam mu rekla da ide na jedan koncert bez mene jer je jako zeleo,ali ipak nije otisao,kaze nije to to bez meneuser posted image Ljubav moja. A sto ti kazes Maraj ni ja ne razumem zasto neki muzevi izlaze bez zena,sta rade tad i meni je to katastrofa.


Boze me sacuvaj! Sta rade? Pa, sta ako izlaze, izlazim i ja sa drugaricama pa ne naskacem na muskarce, a ni oni na mene, ako je to razlog "katastrofe"user posted image



vala bas!
mm ne izlazi cesto, ali zna da izadje sa kumom ili drugarom i to mi je sasvim u redu. ne izlaze ljudi samo da bi imali sex, nego brate mili da se opuste, popiju, pricaju o fudbalu, automobilima i ostalim temama koje su u mom prisustvu zabranjene . user posted image . mi najcesce imamo zajednicka druzenja ali nemam nista ni protiv odvojenih izlazaka. volim i ja da se opustim...

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
26.5.2014 16:03:17   
anci kv
jok,vezujem ga lancima!!!!user posted image
može slobodno u bilo koje doba dana,tako i ja. Kako bi se drugačije odmorili jedno od drugoguser posted image

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
26.5.2014 23:53:56   
dijana1*
Ne izlazi u diskoteke i kafice gde treba da bude u skockanom izdanju user posted image
Posle fudbala popije pice sa druagirima ili kada smo u BG-u npr voli da ode do Optimista. Tu moze da popije pivo i da prica o fudbalu, kladionici, automobilima, kombinacijama i parama user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
27.5.2014 0:45:38   
vikiveki
Haha ja mog teram da izlazi ali on neće,on se naizlazio dok je bio u prošlom braku bez dece,pa mu valjda dosadilo...a možda je u pitanju i mlada ženauser posted image zezaju ga kolege da on ne želi mene samu da ostavi kući,a i meni bi prijalo malo odmora kako vi kažete...mada bi mi najveći odmor bio kada bih negde otišla na recimo jedan dan...mada ni to mi ne bi vredelo kada bih non stop mislila šta mi deca kući rade.Koliko puta me mm tera da odem negde ali protiv ove lude glaveteško se izboriti....samo razmišljam šta deca kući radeuser posted image pokušala sam nekoliko puta i sedela sam kao na iglama,kad sam se vratila kući a mm se čudi zašto sam se tako brzo vratilauser posted image brža iz grada nego u grad

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here