|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/20
17.9.2020 7:41:01   
pari
Sto ste vredne sve...

Ja nocas lose spavala jer se T budila i u ponoc i u 3 pa me uhvatile neke misli u sred noci...
Ljiso, bas mi zao P...nadam se da ce sve biti ok...
Jess, javni kako proslo kod dr
Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Razgovori mama 09/20
17.9.2020 7:44:30   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ja sam u vec u selu. Trenutno sam sama u dvoristu. Jeste malo, zahladnelo ali prija.

Imam jos jedan u gradu, pa po Sofi i kuci. Kasnije imam i posle podne. Ali u međuvremenu T ima muzicku, pa skolu. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Razgovori mama 09/20
17.9.2020 7:47:51   
Milena18
Jutro!
Jess, držimo fige da se vratite bez gipsa.
Mama Jo, nadam se da će brzo proći i kod U. Kako vam je nogica, ima li nekih promena?
Pari, kada imate ročište?
Ljišo, kako je P?
M se jutros radovala jer je sutra petak, spevala je i pesmicu o petku. Blenta moja user posted image

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Razgovori mama 09/20
17.9.2020 7:53:36   
pari
Milena, divna ti je M 😊


Nama je rociste za 3 nedelje...priblizava se iako ima jos vremena...moram prestati da razmisljam za sad...
Nocas me i zeludac boleo, sad sam se set_ila...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Razgovori mama 09/20
17.9.2020 8:05:22   
emicaa
Dobro jutro,ne znam vise sta ra radim sama sa sobom.U 9 navece ni vec dusa spava i koliko god da spavam  nije mi dosta.

Jess jesu li oni njoj radili neko snimanje prije gipsa?
Mama Jo a da pitas jos nekoga za misljenje,da budes sigurna.Ljiso jel uradio P ista?Von ja se stalno pitam zasto ne nadjes nekoga da te zamjeni u kucnim obavezama.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Razgovori mama 09/20
17.9.2020 8:09:08   
Maraj
Jutro mame
Jess navijam da sve bude ok
Ljiso verovatno readaptacija, pa zato place. Niste bili jedan period

Ka ispekla hleb, sad pecem batake za rucak pa jurim na posao...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Razgovori mama 09/20
17.9.2020 8:53:13   
flamingos
Dobro jutrro.Vredne ste.

Jess,navijam da skinete gips.❤Razmišljam da li večeras da napravim tortu ili sutra.Mađaricu planiram da pravim za subotu.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Razgovori mama 09/20
17.9.2020 9:08:07   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Bas ste vredne.


Jess da se vratite bez gipsa. 🙂 
Upiskio se nocas i jutros normalno piskio. Hvala Bogu. Otisli jutros cak nije mnogo plakao. Bili kod sportskog sa D. Neki talas nesto je u minisu na ekg a ne bi trebao biti i sad moramo kod kardiologa 😖 znaci sto posto mislim da je drndanje samo sad odlazak kod kardiologa ali naravno moramo. Da bi dobilo pecat u sportskoj knjizici. Skrenucu. I tako zvala onda dz zakazala kod dr koji treba da nam zakaze kod kardio.... ja danas u skolu...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Razgovori mama 09/20
17.9.2020 11:53:46   
emicaa
Ljiso dobro je da je piskio.Jel kakio?

David i ja isli na nas cas fizickog.On je bio apsolutno nezainteresovan ali izdrzali smo sat vremena.Sad spremam rucak,sve na brzinu.U 12 ce Dora na rucak pa ide i popodne na dva casa.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Razgovori mama 09/20
17.9.2020 12:06:25   
vonavoj
Ja sa T cekam kod ocnog,guzva nemila..svi smrde..udavicu se pod maskom..kad i preko maske oset_im smrad...

Ljisho,za svaki slucaj kod kardiologa..

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Razgovori mama 09/20
17.9.2020 12:22:02   
jess021
Gips jos 3 nedelje. Specifičan je prelom, jos se vidi oziljak na kosti. Bas sam se iznervirala, plakala... Sad sam se smirila, sta da radim, proci ce i to. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Razgovori mama 09/20
17.9.2020 12:25:46   
mama Jo
Jaoj jess 3 nedelje... Pih, nije bas kratko, ali verovatno bolje tako, proci ce ne sekiraj se. Verujem da si se iznervirala. Grlisa veliki i za tebe i za M user posted image

Jaoj von, znam tacno o cemu pricas. A sto kod ocnog, ne znam mozda si i pisala nisam videla...

Ljisho user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Razgovori mama 09/20
17.9.2020 12:27:42   
Ana RR
Uh bre... baš mi je žao ali htela sam ti reći da se ne iznenadiš ako produže. Marko je imao samo nagnječenje pa su mu produžili, posle je morao da radi vežbice za tu ruku. Jbg, kad su slepci i nisu odmah primetili, šta da radiš. Proći će user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Razgovori mama 09/20
17.9.2020 12:32:39   
Sanjica26 RR
Greske lekara jezim se od toga.
Izdrzacete Jess. Nasa drugarica je skakala na trambolini i kako je skakala decko koji je bio tu skocio joj na nogu. Bila je i u bolnici. Nosila je Boga mi dva meseca gips. Izdrzali su. Posle su radili vezbice.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 17.9.2020 12:44:46 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Razgovori mama 09/20
17.9.2020 13:33:11   
pari
Jess, bas mi je zao...proci ce i to...Tako i sebi govorim za razne neke stvari...sve prodje...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Razgovori mama 09/20
17.9.2020 14:24:20   
lesli
Jess, bas mi je zao sto se mucite.Stvarno su kreteni... Procice i to brzo, sigurna sam bez posledica.

Sta je sa smeskom?Juce su trebali da vode i N i M na pregled, ako se ne varam. Nadam se da je sve ok.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Razgovori mama 09/20
17.9.2020 14:48:42   
Ana RR
Bili su sinoć do kasno u Tiršovoj ali su odradili sve. Ne znam kada će imati rezultate.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Razgovori mama 09/20
17.9.2020 14:55:05   
Sanjica26 RR
Jedan deo je ok, sad cekaju druge rezultate. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Razgovori mama 09/20
17.9.2020 14:58:33   
mikica88
Ja sam se bas umorila i smorila.
Pa kad mira jess, drzi se.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Razgovori mama 09/20
17.9.2020 15:09:47   
pari
Smeško, ako čitaš, mislim na vas...

Ana, Sanjice, hvala na informacijama...
Mi jutros obavljali nesto za auto pa bili na igralistu, posle cemo opet napolje...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Razgovori mama 09/20
17.9.2020 15:09:50   
Misha i Ljisha
Ja se smaram na dezurstvu u skoli. Policajisem.


Sad cu zvati svekrvu da cujem jel Dunja dosla. Malo mi frka. Ipak sama ide. Sutra p necu dati u vrtic. Nek ima produzeni vikend. Jess izdrzacete

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Razgovori mama 09/20
17.9.2020 15:27:31   
Sanjica26 RR
Znas Ljiso da moja T jos uvek nece sama da ide. Mora da pređe prugu, a usput uvek ima pasa. Ona ih se boji. Ova mala je prvi dan posle skole trazila da ide kod mm na posao. Ima samo da pređe ulicu. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Razgovori mama 09/20
17.9.2020 15:28:12   
lesli
Hvala Ana i Sanjice na informacijama.
Smesko 🤗 i drzim fige da sve bude ok!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Razgovori mama 09/20
17.9.2020 19:40:46   
Maraj
Gde ste mame. Ja po kuci s decom. Danas roditeljski kod L u vrticu ,pa sam jurila s posla... uhvatilo me neko štucanje veceras. Nisam štucala ne pamtim

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Razgovori mama 09/20
17.9.2020 19:51:22   
Sanjica26 RR
Evo mene Maraj. Prstice ne osecam. Pita me malo pre mm koliko sam danas koraka presla. 15000 sam presla. Tako svaki dan. A sta sve uradim u toku dana. Bolje da vam ne opisujem moj dan. Sad da rasklonim u kuhinji sta ima i da spakujem S. Ima sutra prvi kontrolni☺️

Mm odveo T na engleski. To dete isto ceo dan nije selo. Sutra nek spava koliko hoce. Sve je zavrsila. 

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 17.9.2020 19:52:21 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here