|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/20
18.11.2020 12:48:45   
flamingos
Ana,Emice,Pari-hvala na pitanju,dobro sam.

Ana,obaveze,ali lepo.Možda si pisala,ali zaboravih-kako se zove kuca?Svima koji se ne osećaju dobro želim brz oporavak.Čuvajte se svi.Dete završilo domaći.Ja sedoh,planiram i malo da prilegnem.Da kunjam.Nema šanse da zaspim danju ma koliko da mi se spava(a spava mi se).Rano ustajem,plus loše spavam,ali dobro.Bitno da smo zdravi.Pozdrav.❤

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Razgovori mama 11/20
18.11.2020 13:04:01   
Ana RR
Flamingos, nije baš da mi je trebala takva obaveza, više mi je trebalo da se malo opustim i uživam posle svih ovih radova u kući (a još ih ima).

Kuca se zove Marley user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Razgovori mama 11/20
18.11.2020 13:37:25   
flamingos
Lepo ime.Verujem ti,obaveza je to.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Razgovori mama 11/20
18.11.2020 14:20:03   
Maraj

IZVORNA PORUKA: Maraj

Ja ispekla proju za dorucak.
L se produzava vreme izmedju brufena. Sinoc je popio u 18h, pa jutros u 4. Danas je 3.dan antibiotika pa se nadam da ce spasti T skroz


L opet raste T. Hladno muje. Sad ima 38.1. Popio je 4 doze ospamoxa, i evo i nocas i sada raste mu T na 10 sati. Jel to ok? Jess, sta ti mislis?
Jel mu dajem ok dozu ospamoxa? On ima 25kg, pije 2×6ml ospamoxa.
Vise ne znam sta da mislim. Tripujem se zbog korone najvise...
A on dal zbog njegivih krajnika, teze dise. Ustvari na usta dise. Otekli su mu sad.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Razgovori mama 11/20
18.11.2020 16:20:43   
emicaa
I David je oko 2 opet imao 38.4,popio sirup i zaspao.Spavao oko 40 minuta,bio je sav mokar.Njemu paracetamol bas sporo obara,tek sad je malo zivnuo.Dora odradila zadacu pa sad vjezba citanje

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Razgovori mama 11/20
18.11.2020 19:31:57   
flamingos
Maraj,Emice,kako su dečica?Duše mile.Samo da spadne temperatura.Držite se.Mislim na vas.❤


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Razgovori mama 11/20
18.11.2020 19:37:56   
Maraj
Flamingis, L je upravo popio 5.dozu antibiotika. Dakle usli smo u 3.dan davanja antibiotika. On je sad ok. Nema T od pola 3 danas. Ja se nadam da se nece javljati vise. U suprotnom, moramo sutra kod dr

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Razgovori mama 11/20
18.11.2020 20:53:29   
emicaa
David imao oko 19:30 39.4temperaturu.Popio brufen,pojeo tri palacinke i evo ga sad kao u struju ukljucem.

Maraj zasto pije ab,nisam ispratila

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Razgovori mama 11/20
18.11.2020 21:13:09   
Maraj
Emice S je imala bakterijsku upalu grla. Pila je antibiotik. Juce zavrsila sa njim. Pa sumnjam da je mozda L od nje pokupio tj "lepsa" varijanta bi bilo da je to nego korona. Al opet ne moguvda budem 100% sigurna

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Razgovori mama 11/20
18.11.2020 21:47:41   
vonavoj
Maraj,procice,polako.Emice,kad cete vi kod lekara? Visoka je temp.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Razgovori mama 11/20
18.11.2020 22:08:10   
flamingos
Maraj,super,samo kad je prošla temperatura i da se nikada ne vrati.

Emice,nadam se da se i vi rešite temperature.Ako ne,odite kod doktora.Hajd da imate mirnu noć.Deca da budu zdrave,a vi da se odmorite i ne brinete više.Sve vas ljubim i mislim na vas.Laku noć.❤

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Razgovori mama 11/20
18.11.2020 22:46:05   
Ivanka 75
Nije covek pametan, virusi, bakterije, kijanje, slinav nos... 😔
Da sve boljke sto brze prodju! 





(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Razgovori mama 11/20
19.11.2020 6:34:37   
flamingos
Dobro jutro.Maraj,Emice,kako ste?Ostale mame?Evo pijem kagu,pa spremanje za školu.Danas da odem do crkve,na današnji dan pre 17 godina ostala sam bez tate...

Pozdrav svima.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Razgovori mama 11/20
19.11.2020 7:31:52   
jess021
Jutro mame!


Maraj, kako ste? Emice, vi? 
Flamingos, zao mi je. Sve znam😟
L i ja budne, a mogla sam jos. Juce sam generalno spremala stan, imali goste, sinoc vezbala, bas sam umorna. Danas cemo kod zubara, imamo neki zubic da popravimo 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Razgovori mama 11/20
19.11.2020 7:35:45   
flamingos
Jess.❤Srećno kod zubara.Bravo za vežbanje.


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Razgovori mama 11/20
19.11.2020 7:48:49   
Milena18
Jutro!
Flamingos user posted image
Jess, da prođe sve ok kod zubara!
Emice, Maraj, kako je prošla noć?
Sanjice, kako su tvoji?
Ja stigla na posao, već sam i kafu skuvala. Popodne idemo kod sveki, danas joj je rođendan.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Razgovori mama 11/20
19.11.2020 7:53:27   
jess021
Milena, uzivajte danas!!!


Mislim da nece biti problema, bili smo jednom sve je bilo ok. E da jesi videla da je u Lidlu bio namestaj za barbike? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Razgovori mama 11/20
19.11.2020 8:06:54   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Spremam se za posao. Mm je ostao kod kuce. On ce voditi decu u skolu.


Milena, dug je oporavak. Samo cu to da kažem. Sinoc sam se bas isplakala. 

Moram da deci spremim dorucak pre nego odem. Pozdravljam vas sve.

Emi, bas vam je bila burna nocuser posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 19.11.2020 8:08:30 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Razgovori mama 11/20
19.11.2020 8:07:04   
emicaa
Doro jutro,kod nas noc haos.Imao temperaturu i dala mu paracetamol,u mlazu ga povratio.Sve ocistim i pokusam ponovo jer je bilo prerano za brufen on povrati opet.svaki put je tako kad pije paracetamol.

Von praticu ga danas pa ako naatavi pvako zvacu sutra doktora,danas i da nazovem rekao bi da cekam do sutra.Maraj kakvo je kod vas stanje

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Razgovori mama 11/20
19.11.2020 8:59:35   
flamingos
Milena.❤Lepo se provedite danas.

Emice,muke.Ljubim da budete dobro.Maraj,kako ste vi?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: Razgovori mama 11/20
19.11.2020 9:43:08   
smeško
Dobro jutro, mame!

Pari, kako si me ubacila u onu hum.grupu, rasplacem se bar jednom svakog dana. Molim se za svu decu kad i za moju. Niki je pitao Makija, hoce zajedno da ucestvuju sa svojim novcem iz tegle/kasice.Maro, Emice, kako su deca? Ja danas idem po uput za koprokulturu za J. Nadam se da konacno vise nema salmonele. Toliko mu fale deca, da mora da krene u vrtic. Juri N po celoj kuci i trazi da se igraju. U firmi mm je vec nastupila kriza, bice bas zetnuto sledece godine. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: Razgovori mama 11/20
19.11.2020 9:47:03   
Milena18
Smeško, divni su ti dečaci user posted image

Emice, hajde da vam dan prođe bolje od noći...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: Razgovori mama 11/20
19.11.2020 9:56:39   
emicaa
Moje dijete je neki vanzemaljac.sjeli da doruckujemo,on uze zalogaj i povrati i dorucak od prosle godine.Odem da mu nadjem bar stapice da pojede par,dok sam dosla do stola on jede opet kao placen.Zavrsi,ustade i kaze nabaci I od tad se vise nije smirio ni sekunde

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Razgovori mama 11/20
19.11.2020 9:58:42   
flamingos
Emice,Smeško.❤❤

Pari,kako si ti?❤

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Razgovori mama 11/20
19.11.2020 10:33:07   
pari
Emice, samo da mu bude bolje danas!

Maraj, nadam se i kod vas da će danas biti bolje!Smeško,baš mi je žao što se rastužiš...i ja sam non stop u grupi, teško je...evo baš mi stigle neke stvari što sam kupila...ja i prodajem i kupujem...
Flamingos, hvala što pitaš!Ja sam sinoć bila baš loše ali biću nadam se bolje ... Jako mi je bilo muka celo popodne i noć,plus grčevi u stomaku...možda sam pokupila neki stomačni virus ili sam psihički loše ..nešto jeste . Još me i glava boli od sinusa...Deca su dobro da kucnem u drvo...
Kako ste vi svi?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Neverovatan trik: uspavajte bebu za jedan ...
video
Internetom kruži neobičan trik. Jedan tata, koji je na sve moguće načine pokušavao da uspava bebu, to je i uspeo sa veom...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here