|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/20
19.11.2020 10:34:50   
Maraj
Pozdrav mame.
L nema T od juce posle podne. U 14:30 sam mu dala brugmfen i od tad je bez T user posted image samo da tako ostane.
Smesko ja sam izasla iz te grupe. Ne mogu...jako se potresem. Razmisljam.o riditeljima te dece, o muci koju prezivljavaju, o toj deci. Pogotovo me Oliver i njegovo stanje potrese. Isplacem se... i ne mogu...izasla sam iz grupe...
Emice, nek pije nesto,.ne mora jesti. Bar na pola sata po zalogaj suvog keksa.
Flamingos user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Razgovori mama 11/20
19.11.2020 10:35:02   
dukic
Zdravo, drage. Danas obaveza puno.
Citam po malo, po malo svratim na rr.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Razgovori mama 11/20
19.11.2020 11:15:31   
emicaa
Maraj ne tjeram ja njega uopste da jede,kad su bolesni jedu kad hoce i koliko hoce.Ali on i dalje ima dobar apetit,i juce je jeo super.Nadam se da ce biti bolje,da ga ne vodim sutra doktoru

Pari ja mislim da je to kod tebe vise psihicki,nemoj da se ljutis.Ali stvarno mislim da ce biti bolje kad prodje svo to cekanje

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dukic)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Razgovori mama 11/20
19.11.2020 15:20:37   
Milena18
Maraj, super za T!
Emice, nadam se da će i D biti bolje danas. 



Pari, baš mi je žao što te je opet stiglo. 
Jess, nisam videla nameštaj za barbike, retko idem u Lidl. Mm je obećao M da će joj on napraviti kućicu od drveta i nameštaj, ali sad nešto zabušava. 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Razgovori mama 11/20
19.11.2020 15:26:48   
Sanjica26 RR
Gde ste devojke. Ja nemam nesto volje da vam pisem, a iskreno ne znam gde mi je glava od obaveza. Sad sam dovela T u muzicku, pa idem na moju nastavu. Mm sam ostavila da zasadi ruže. S gleda tv lekcije i ako ide u skolu. Zanimljivo joj je.


pari, nadam se da ce konacno da donesu odluku u petak u u tvoju korist. 

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 19.11.2020 15:28:43 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Razgovori mama 11/20
19.11.2020 15:48:13   
pari
Emice, ne ljutim se...verovatno i jeste tako...anksioznost koja vodi onda do fizickih problema...


Ne znamo da li ce biti sutra...bez obzira na rok...Moram sebi da kazem da moram da se strpim, da mislim na lepe stvari, da uzivam u momentima i da ne budem zabrinuta stalno...jos samo da primenjujem ;)


_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Razgovori mama 11/20
19.11.2020 16:13:03   
vonavoj
Pari,nadam se da ce biti reseno onako kako zelis! Sve nam je od stresa,anksioznosti...stalno neki strah,grc..

Mene glava boli,da mi se povraca...juce mi je bas islo..hormoni ubise..

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Razgovori mama 11/20
19.11.2020 20:54:52   
Sanjica26 RR
Emi, kako je maleni DAvidenko? jel mu je bolje?

Ja sam se zakopala sa planovima. Pisem za dva meseca. Imam previse obaveza. Sutra S odmara. Dan je skole, tako da ce duze da spava. T radi domaci, pa da posalje uciteljici. Ja se nadam online nastavi od ponedeljka, Sve vise i vise mojih kolega je inficirano ovih virusom.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Razgovori mama 11/20
19.11.2020 21:21:23   
Maraj
Pari navijam da se sutra sve resi user posted image
Sta je sa ljisom, nema je...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Razgovori mama 11/20
19.11.2020 21:42:01   
mama Jo
Pozdrav mame. Ja vas citam svaki dan a nesto mi mrsko da pisem, bez nekog razloga.
Pari grlim te... I ja imam period kad mislim da anksioznost upravlja mojim ponasanjem, ta neka nervoza i nemir koji ne mogu da opisem. Doduse, neko duze vreme me nije spopadalo, da kucnem u drvo...

Joj, ja sam sinoc rekla kako cu ili da ugasim fb ili da uzadjem iz grupe. Najpre hocu da postavim nekoliko stvari na licitaciju. Toliko se uznemirim kad god udjem i vidim slike decice da mi se zeludac zgrci. Non stop saljem poruke, mal' se nisam slogirala prosli mesec kad mi je stigao racun. Ali dobro naravno, znala sam sta radim i nije mi zao, i uvek ucestvujem ubacujem i u kutije gde god ima... Samo da im svima gospod podari ozdravljenje, srce me boli svaki put.



_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Razgovori mama 11/20
19.11.2020 23:20:03   
Tiziana
Ove reklame sto izlaze na ekranu svaki put kad se klikne na nesto uzasno iritiraju 


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Razgovori mama 11/20
20.11.2020 1:29:49   
Mirko Svirko
Kako ste,zene? 

Citam i ja. Svracam. Tu sam. Bila sam bolesna pa sam se istripovala pa malo strah pa ova situacija i sve sto se desava.Tatu nisam videla 2 god. (Ali ziveo Viber i What ap)I sve se nekako skupi. Sada sam tu, nije sve crno. Malo smo sredjivali stan. Obnovili neke stvari. Videla sam tu grupu u kojoj se licitira. Bas je korisna ali i potresna. Mama Jo,kako si ti? Druge mame? Maraj, kako ste vi? Nema temp?Pozdrav za sve

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Razgovori mama 11/20
20.11.2020 7:53:00   
Milena18
Dobro jutro!
Mama Jo, šta je bilo sa tvojom edukacijom za psihoterapeuta?
MS, važno je da si sada ok. Ovih dana se svi zabrinemo čim nam nešto fali. Baš juče pričam mužu, prošle godine sam u ovo vreme imala upalu sinusa i srednjeg uha i kašljala sam nenormalno više od mesec dana. Da mi je sada tako, ko zna kako bih bila psihički.
Sanjice, i ja se nadam online nastavi od ponedeljka jer je i kod mm-a u školi tako, baš dosta nastavnika je u izolaciji. Kaže da im je već organizacija postala problem jer nema ko da ih menja.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Razgovori mama 11/20
20.11.2020 9:03:19   
flamingos
Dobto jutro.Maraj,Emice,kako ste?

Pari,javi se kad završiš.Milena,šta znam,verovatno i hoće da pređu na online.Zafrknuta situacija.Videćemo kakve odluke danas donesu.Ana,kako kuca?Mirko,bitno da je sve ok.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Razgovori mama 11/20
20.11.2020 10:24:14   
Maraj
Jutro mame.

Nama mama moja napravila pancerote za dorucak, pa smo sad jeli. Jao jeste milena, zato sam se ja i "istripovala" oko L i njegove T. 
Inače,  jutros videh objavu u jednoj prosvetarskoj grupi. Pa ne znam gde da je objavim, pa cu ovde.Ovo  je strasno sta se radi...koleginicu su "rebnuli" sa 20% plate tri meseca, zato sto su se ucenici rukovali za vreme velikog odmora ....

user posted image

< Poruku je uredio Maraj -- 20.11.2020 10:25:29 >

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Razgovori mama 11/20
20.11.2020 10:33:35   
emicaa
Tiziana dijelim misljenje za reklame,uopste ni se ne pise kad znam da ce 300 puta iskociti.

Srecko je sinoc pred spavanje imao 38.7.Popio je sirup i spavao do jutros.Od jutros nema temperaturu,samo je jos malo promukao i kasljuca.Pari javljaj jel se ista rijesilo.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Razgovori mama 11/20
20.11.2020 11:27:34   
mama Jo
Jaoj Maraj, zar je moguce? Znaci strasno. Ja uopste nemam vise zelju da radim u prosveti kad vidim sta se sve desava, a bila sam puna entuzijazma kada sam pocela da radim.

Emice, odkud sad ta temp? Hajd' da se ne vraca vise, sad je sezona svih onih,,redovnih'' virusa pa nesto od toga sigurno...

Pari, drzimo fige jako!!

Milena, bas sam ih juce kontaktirala jer, letos kada smo se culi bilo je da grupa u NS krece prvi vikend decembra 05.06.12, a pre neki dan videh izmene na sajtu. I sad su prebacili za prvi vikend februara zbog cele situacije sad opet.
A ja se jos uvek neckam, i negde mi odgovara sto su prebacili da jos malo dobijem na vremenu za odluku.
Sve mi odgovara, sastajali bi se jednom mesecno i to svaki prvi vikend u mesecu - subota i nedelja, sto meni odgovara zbog dece i mm koji ne radi vikendom, nekada bi i mama dosla da ih cuva. Ja jako zelim. Jedino sto me koci je novac. Kad se sve uzme u obzir od 120-160 e mesecno bi bilo, a edukacija traje najmanje 4 godine. Ja ne radim, i iako lepo zivimo samo od plate mm-a, ovo mi je previse da dajem zaista sada. I to mi je najveci problem. Iako trazim posao, i verujem da cu se zaposliti tokom naredne godine, opet odkud znam... Eto, za sada je samo produzeno donosenje konacne odluke.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Razgovori mama 11/20
20.11.2020 11:43:43   
vonavoj
Maraj,da li je realno?!?sve je politika,sigurno nije u stranci,pa je maltretiraju..mobing!

Emice,niste bili kod dr?

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Razgovori mama 11/20
20.11.2020 11:55:42   
Maraj
Von ja se sokirala jutros kad sam videla...al eto... svega ima u prosveti...
Milena i moja prijateljica je htela. Al je trebalo kredit da podigne... za sad je odlozila

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Razgovori mama 11/20
20.11.2020 12:10:43   
flamingos
Emice,super kad nema temperaturu.

Maraj,strašno,nemam reči.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Razgovori mama 11/20
20.11.2020 12:49:43   
Maraj
Jess,zaboravih da te pitam, jeste bili kod zubara? Kako je podnela?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Razgovori mama 11/20
20.11.2020 13:18:58   
emicaa
Von nisam ga vodila,planirala sam danas ako ne bude bolje.Medjutim on se probudio kao nov.

Mama Jo koja je tvoja profesija uopste?Ma mani se skole,idi u blogere 🤣 Vidim to je jako popularno🤣

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Razgovori mama 11/20
20.11.2020 13:28:26   
pari
Ništa od presude danas...baš bezveze ali šta da radimo...nadam se da će biti nešto sledeće nedelje...




_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Razgovori mama 11/20
20.11.2020 13:38:19   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Von nisam ga vodila,planirala sam danas ako ne bude bolje.Medjutim on se probudio kao nov.

Mama Jo koja je tvoja profesija uopste?Ma mani se skole,idi u blogere 🤣 Vidim to je jako popularno🤣



Posebno ako se skidas👇

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Razgovori mama 11/20
20.11.2020 13:40:01   
mama Jo
Pari, jesu ti dali rok do danas a nisu poslali presudu?
Ako je tako, ja onda stvarno ne znam sta bih rekla.

Emice, jeste danas je vrlo popularno biti bloger. Kad vidim pojedine shvatim da bih ja zaista imala mnogo toga pametnog i lepog da kazem 😂
Ja sam po struci Master pedagog 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here