|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 28 [29] 30   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/20
30.12.2020 12:35:58   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: Lilly5

Ljiso, sta dobijas tom prekvalifikacijom tacno?





Dobijem diplomu i mozda posao ako se pokazem.na praksi posle prekvalifikacije. Jer firme koje nam i drze kurs nude posle toga najboljima posao kod njih Nakon kursa imas 120 sati prakse. I tako. Resih ove godine da menjam posao 😂.  Treba to s vremena na vreme. A i mozak ti ne zakrzlja. A i stalno nesto novo ucis. Ja sam covek koji kad mu je dosadno bude uzasan radnik. Evo priznajem. Meni stalno treba nesto novo. Ja nikad ne bih mogla imati stalan posao. 

(odgovor članu Lilly5)
Direktna veza do poruke: 701
   RE: Razgovori mama 12/20
30.12.2020 13:12:14   
flamingos
Bravo Ljisho.👍Otkucah podugačak post i ne ode,grrrr.Elem,odoh do prodavnice,moji hoće sutra palačinke,pa da kupim šta mi treba.Za doček ne spremam ništa,idemo kod Anđeline školske drugarice.Bićemo samo mi,zbog korone i njihovi smo gosti.Družimo se i privatno više od godinu dana.Dolaze kod nas i na selo,i u grad,idemo mi kod njih.Prošle godine smo kod njih bili za doček,ukupno 4 bračna para,svi smo dali novac,oni pripremili svei sutradan smo išli pošto ostalo dosta hrane.Ove godine,zbog korone,nema okupljanja,već samo mi.❤


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 702
   RE: Razgovori mama 12/20
30.12.2020 13:28:30   
Lilly5
Ljiso, srecno sa nalazenjem posla. Jos jednom cestitke na diplomi.


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 703
   RE: Razgovori mama 12/20
30.12.2020 13:38:08   
Maraj
Dan mame.
Ljiso ti si pravi genije user posted image
Pari, ne znam sta da ti kazem. Sve nas to ceka jednom... znam da ni meni nece biti svejedno...
Ja napravila rusku salatu. Skuvala rucak za danas. Posle cu po L i S u vrtic.

(odgovor članu Lilly5)
Direktna veza do poruke: 704
   RE: Razgovori mama 12/20
30.12.2020 14:03:25   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: Lilly5

Ljiso, srecno sa nalazenjem posla. Jos jednom cestitke na diplomi.





Hoho cekaj daleko sam ja jos od diplome. 43 nedelje daleko

(odgovor članu Lilly5)
Direktna veza do poruke: 705
   RE: Razgovori mama 12/20
30.12.2020 14:29:54   
mama Jo
Gdr ste mame. Flamingos, baci koji palacinak 😊
Jess, jesi uspela da prodjes bez guzve?
Nama bila drugarica sa malenim pa on ostao malo, oko 6 cemo ga odveesti kucibi ja tad planiram da krenem nesto da pravim za sutra.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 706
   RE: Razgovori mama 12/20
30.12.2020 15:30:27   
emicaa
Ja sam ludak koji jedva ceka da upadnem u menopauzu samo da se rijesim menatruacije 😂 Mislim znam sta to sve nosi sa sobom ali eto.Luda zena.

Jess budila sam ih u 9,bilo mi zao prije.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 707
   RE: Razgovori mama 12/20
30.12.2020 17:22:23   
Lilly5
Bice i diplome i posla Ljiso. Ti ces to sa pola snage, vidis kako si prosla na eliminacionom testu 🙂

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 708
   RE: Razgovori mama 12/20
30.12.2020 17:41:37   
flamingos
Mama Jo,sutra palačinke.Nema da brineš,služim  čim ih spremim.Šta se radi?Evo ja oprala kosu i sedoh da vidim šta pišete.


(odgovor članu Lilly5)
Direktna veza do poruke: 709
   RE: Razgovori mama 12/20
30.12.2020 18:37:00   
mama Jo
Evo mi dosle iz nabavke, napolju lije kisa.
Sad da skontam sta odakle da krenem da pravim sta sam isplanirala. Eto...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 710
   RE: Razgovori mama 12/20
30.12.2020 18:39:51   
Lilly5
Napravila sam ja palacinke ako neces da cekas do sutra 🙂 


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 711
   RE: Razgovori mama 12/20
30.12.2020 18:46:14   
emicaa
Ja sam malo prilegla,zabolila me ledja.Cijeli dan nisam sjela kako treba.Trebam se ofarbati.Dora vjezba matematiku pa svaki cas neato zapitkuje.

Mama jo pravicu posle americke palacinke,saljem ti brzom postom,ili eto me na metli sa licnom dostavom 😄

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Lilly5)
Direktna veza do poruke: 712
   RE: Razgovori mama 12/20
30.12.2020 19:23:18   
pari
Hehe emice, na metli ;)


Ja pisala danas pa me izbacilo...
Uglavnom,dr kaže da je po parametrima perimenopauza tj.da idem ka menopauzi... Dešava se. Sa druge strane se dešavaju i čuda,kaže ona :) dala mi je cyclo progynovu par meseci da pijem pa da vidimo. Čudan osećaj ali bolje sam već danas sa tim saznanjem.Uradila sam keratin, staviću sliku i objašnjenje u temi.Nas dve ćemo sutra biti same, a u petak ujutru nam dolazi M na par sati.Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 713
   RE: Razgovori mama 12/20
30.12.2020 19:59:42   
emicaa
Pari on ce sad biti kod tate sve do polaska?Kako se tbm nosi sa tim da uskoro odlazite.

Ja se ofarbala,opet cu biti siva siva 😄

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 714
   RE: Razgovori mama 12/20
30.12.2020 20:07:49   
pari
Da, M je tamo već nedelju dana i biće još nedelju dana kod njega. Samo će u petak doći na 2-3h.

Ne znam kako se nosi moj bivši, nije mu lako sigurno. Mi ne pričamo baš mnogo. Samo pričamo oko M što je i normalno. 
Ja sam nešto žuta danas posle ovog keratina, valjda će se isprati malo...ali ok sam

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 715
   RE: Razgovori mama 12/20
30.12.2020 23:56:08   
emicaa
Ja sam poludila,svaki put kupujem istu farbu i ova sad ni s od sive.Ma nista.Porast neki zuckast,pojela bih se od muke.

Pari bitno je da imate  zdravu komunikaciju zbog M,on je najbitniji u svemu tome

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 716
   RE: Razgovori mama 12/20
31.12.2020 0:02:19   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: pari

Hehe emice, na metli ;)


Ja pisala danas pa me izbacilo...
Uglavnom,dr kaže da je po parametrima perimenopauza tj.da idem ka menopauzi... Dešava se. Sa druge strane se dešavaju i čuda,kaže ona :) dala mi je cyclo progynovu par meseci da pijem pa da vidimo. Čudan osećaj ali bolje sam već danas sa tim saznanjem.Uradila sam keratin, staviću sliku i objašnjenje u temi.Nas dve ćemo sutra biti same, a u petak ujutru nam dolazi M na par sati.Kako ste mame?



Ja sam je pila. Par meseci pij. I posle ces videti da li je to to. Uh, pa meni je dr rekao sa 34 da idem ka menopauzi. Hvala Bogu nije to u pitanju. Ali sam se isto tako pomirila sa time. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 717
   RE: Razgovori mama 12/20
31.12.2020 7:28:59   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Ja se za danas jos nista nisam odlucila sta cu kuvati. Isto planiram deci palacinke za veceru. Pojeli smo tortu sto sam pravila. Ja ustala u pola 7 kad eto ti i derana u 20 do 7. A D u 7. Mm jos spava. Kisa ovde pada. Ma bas je za spavanje. Idem da spremam dorucak.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 718
   RE: Razgovori mama 12/20
31.12.2020 8:08:34   
pari
Sanjice, da,nikad se ne zna...videćemo...

Ja imam još danas da kupim neke sitnice. I nešto za jelo za nas dve iako ništa ne planiram specijalno...Za svoj rođendan sam naručila malu torticu. Jedva čekam da zagrlim M.
Šta ćete vi večeras?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 719
   RE: Razgovori mama 12/20
31.12.2020 8:09:58   
Misha i Ljisha
Od kako imamp decu korona ili ne kuci smo. I to uglavnom u carstvu snova😂


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 720
   RE: Razgovori mama 12/20
31.12.2020 8:42:22   
mama Jo
Dobro jutro.
Ja sam opet lose spavala, probudila se u 5 i jedno sat ipo nisam mogla da zaspim. I pre toga sam se budila. Sad naravno kao slogirana.
Ja jos moram danas u postu. Narucila za J neku azbuku i juce me zove ta zena kao postar nije uspeo da nadjebulicu a broj telefona je nepostojeci. To se jos nikada nije desilo, garant imaju gomilu paketa i lakse im da mi odemo po to. Valjda cu stici.

Mi nista ne planiramo, kod nas dolaxi sestra od mm posle podne da zajedno rucamo i ona ode oko 22h recimo. Decu cemo kao i uvek na spavanje. Mi tek onda pakujemo poklone

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 721
   RE: Razgovori mama 12/20
31.12.2020 8:46:40   
jess021
Jutro mame! I ja sam lose spavala, nisam mogla da zaspim, M se budila 100 puta


Juce sam crkla, nabavku, torta, sinoc u Dexy co, pa ono je strasno, ni za dzabe da dele. Da nemamo vaucere ne bih sigurno isla tamo. 
Mi cemo veceras kod drugara sa igralista, prvo napolje, ako ne bude kise, pa posle unutra. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 722
   RE: Razgovori mama 12/20
31.12.2020 8:59:57   
Tiziana


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Ja sam poludila,svaki put kupujem istu farbu i ova sad ni s od sive.Ma nista.Porast neki zuckast,pojela bih se od muke.

Pari bitno je da imate  zdravu komunikaciju zbog M,on je najbitniji u svemu tome



To se meni desilo prosli put. Kupila naku silver, koja bi trebalo da je ljubicas_ta kad se otvori, otvorila, ono zlatno zuta intenzivna boja.. naravno i ispala je bezveze posle farbanja. 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 723
   RE: Razgovori mama 12/20
31.12.2020 9:11:38   
flamingos
Dobro jutro.Ljisho,i kod nas danas palačinke.Praviću bečku šniclu i krompir pire,a za večeras sam pisala juče,da ne ponavljam.Želim vam svima lep provod i srećnu i uspešnu 2021.Da nestane korona i da svi budemo zdravi.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 724
   RE: Razgovori mama 12/20
31.12.2020 9:32:14   
Milena18
Jutro!


Ja sam sinoć napravila Saher tortu. Za ručak još ne znam šta ću. Kako ne možemo sami u nabavku, nisam mogla baš da se izvoljevam. Od ovoga što imam ću nešto zbrčkati.
Nas je juče lepo iznenadila Martina vaspitačica. Donela nam je pred kapiju poklončić. Za svu decu je pravila i svima koji ne idu u vrtić odnela kući.
Pari, još malo i putujete. Divno.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 28 [29] 30   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 28 [29] 30   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here