|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2021
31.5.2021 10:57:35   
bubulence
Nato, uplatis osiguranje koje pokriva Covid. Na ostala pitanja nemam odgovor 😁


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Letovanje 2021
31.5.2021 11:54:45   
dunja RR
Ček, a maske na otvorenom u Grčkoj, to važi i dalje? Kazna 300 eura ako ne nosiš?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Letovanje 2021
31.5.2021 12:02:41   
bubulence


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ček, a maske na otvorenom u Grčkoj, to važi i dalje? Kazna 300 eura ako ne nosiš?


Bas sam sada citalao ovom. Da, po zakonu jeste tako ali kazu da skoro niko ne nosi.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Letovanje 2021
31.5.2021 22:07:33   
Maraj
Mi danas uplatili Aleksandros Palace na 3.prstu.
Nekako mi to pase . Hotel na svojoj plazi. Pa ne moram ni nositi masku tih 10 dana.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Letovanje 2021
31.5.2021 22:11:36   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: Maraj

Mi danas uplatili Aleksandros Palace na 3.prstu.
Nekako mi to pase . Hotel na svojoj plazi. Pa ne moram ni nositi masku tih 10 dana.


Vi se uklapate u onih 600e..deca do 6godina🤭🤭Super je tamo more..idite do Jerisosa,mnogo je lepo i tamo.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Letovanje 2021
31.5.2021 22:40:28   
mama Jo
Cekajte, koji je to hotel tj.gde sa tom cenom? I mi se uklapamo sa decom do 6 godina ali meni stalno izlazi cena od 2000e 😏

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Letovanje 2021
31.5.2021 22:55:43   
jess021


IZVORNA PORUKA: vonavoj



IZVORNA PORUKA: Maraj

Mi danas uplatili Aleksandros Palace na 3.prstu.
Nekako mi to pase . Hotel na svojoj plazi. Pa ne moram ni nositi masku tih 10 dana.


Vi se uklapate u onih 600e..deca do 6godina🤭🤭Super je tamo more..idite do Jerisosa,mnogo je lepo i tamo.



Von, ja to nigde ne nalazim. I meni za jul mesec, za nas 4, 10 dana, ispadne preko 200 hiljada?! 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Letovanje 2021
31.5.2021 23:10:26   
jess021
Von, ta cena je za pocetak juna, ali nadjoh i u julu 10 noci 1100€, pp, sto je odlicno, samo se nadam da ima mesta.


Maraj, preko koje agencije ste uplatili? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Letovanje 2021
31.5.2021 23:10:26   
Tiziana

Mi smo bili tamo kad je L imao 10 meseci. Imali smo neku fenomenalnu sobu. Nismo se kupali na hotelskoj plazi jer je bila guzva, isli smo na neku obliznju plazu i nekad do Ouranopolisa.. 
IZVORNA PORUKA: Maraj

Mi danas uplatili Aleksandros Palace na 3.prstu.
Nekako mi to pase . Hotel na svojoj plazi. Pa ne moram ni nositi masku tih 10 dana.



(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Letovanje 2021
31.5.2021 23:21:13   
Didy
Nato, meni da sva ta pitanja prolaze kroz glavu, ne bih ni išla na more. Mi kad smo prošlog leta kretali u Tursku avionom, svi oko nas su bili prestravljeni, odgovarali su nas i bombardovali pitanjima - Šta ako...? Ja sam svima odgovorila - Ako se desi, tad ću misliti šta i kako (Skarlet O Hara - Misliću o tome sutra). Šta znam... Ja tako gledam na život. Neću da trošimo vreme i energiju da razmatram situacije koje se 90% neće desiti. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Letovanje 2021
1.6.2021 8:20:03   
jess021
Naravno da uvek ima neko ali kad naletis na tako dobru ponudu. Za taj hotel Alexandros place sam procitala da plaza bas i nije nesto, s tim da hotel nije na plazi. Ja se uvek zapalim, malte ne uplatim pa odustanem. Sad sam se vec pokolebala



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Letovanje 2021
1.6.2021 8:29:10   
vonavoj
Jess,to je sve kompleks hotela,ne znam kako da ti objasnim..ceo Uranopolis..

Nije letovaliste,sa set_alistem..Izvinjavam se za cenu,ja sam gledala period kraj juna..bas sam zvala za nas,delovalo mi primamljivo..

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Letovanje 2021
1.6.2021 8:29:33   
Tiziana

Tako je. Hotel nije bas bas na plazi, mora da se hoda malo da se izadje iz kompleksa i cini mi se da se predje magistrala. Istina, ne secam se tacno da li ima neka pasarela preko magistrale ili kako to izgleda, ima tome 11 godina,a i samo smo se jednom okupali na toj plazi.. 

IZVORNA PORUKA: jess021

Naravno da uvek ima neko ali kad naletis na tako dobru ponudu. Za taj hotel Alexandros place sam procitala da plaza bas i nije nesto, s tim da hotel nije na plazi. Ja se uvek zapalim, malte ne uplatim pa odustanem. Sad sam se vec pokolebala





(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Letovanje 2021
1.6.2021 8:29:59   
jess021
Ma sta se Izvinjavas, ja sam odustala. Plaza mi dosta znaci, tako da trazim dalje



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Letovanje 2021
1.6.2021 8:32:27   
Tiziana

Ovaj hotel nije u Uranopolisu, vise je onako in the middle of nowhere.. Blizu je trajekt za Amougliani..
Uranopolis je gradic, ima i hotele, ali ima i gde da se set_a. Ali od ovog  hotela do Uranopolisa ima da se vozi sigurno 15tak min. 

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Jess,to je sve kompleks hotela,ne znam kako da ti objasnim..ceo Uranopolis..

Nije letovaliste,sa set__alistem..Izvinjavam se za cenu,ja sam gledala period kraj juna..bas sam zvala za nas,delovalo mi primamljivo..



(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Letovanje 2021
1.6.2021 9:46:12   
mama Jo
I ja sam se isprva bas ,,zapalila'' ali odustajem iz tih razloga.
Jess, pogledaj, mi smo se dvoumili (ali smo najverovatnije ipak odustali), nasi rodjaci idu sad krajem juna u hotel Porro Matina, Metamorfozi. Pp i cena je skroz pristupacna, iako sam hotel onako nije neka ekskluziva, ali je odmah na plazi.

Inace.. Kako u Grckoj izgleda pp ili all inclusive? Kakvi su im obroci? Ja ne znam da li uopste tu varijantu i da gledam... Meni bi bilo lakse zbog hrane, a sa druge strane ako su obroci svaki dan isti i ako se deci ne budu svideli svakako im onda moram nesto spremati, pa ne znam da li da rizikujem ili opet da gledamo bez hrane pa na sta smo navikli...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Letovanje 2021
1.6.2021 10:12:27   
jess021
Mama Jo, Metamorfozis ne dolazi u obzir, najlosija plaza u tom delu, deklarisan kao odlicna polazna tacka za obilazak ostalih plaza, sto nama nikako nije opcija da se svaki dan vozam.


Poslala sam upit na nekoliko agencija, pa cu videti 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Letovanje 2021
1.6.2021 12:07:52   
vonavoj
Pogledajte Kriopigi,prvi prst,tu ima kao neki hoteli za male pare,plaze su blize,nesto je uzbrdo...

Preporuka da je lepo,nisam nikad bila...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Letovanje 2021
1.6.2021 12:13:41   
Didy
Mama Jo, mi smo jednom bili u Gerakiniju, to je par km od Metamorfozisa i rekli smo da taj potez precrtavamo sa mape Grčke. Voda je bila prljava, ustajala, nekako kao bara. Ako pogledaš na mapi, tu je baš daleko od otvorenog mora, a možda su i struje takve da tu nekako voda stoji, ne znam kako da opišem. Ne bih preporučila nikome taj potez između Kasandre i Sitonije.
Što se tiče pp i all inc. u Grčkoj, nama je to svaki put bilo dobro, čak i kad su deca bila mala (Sofija je imala nepune 3 godine kad smo 1. put išli). Uvek se može naći nešto što bi deca jela, u najgorem slučaju pica i pomfrit. Meni je to onako opušteno i da ne razmišljamo ni o čemu, s tim da smo mi u poslednje vreme gde god je moglo uzimali pp iz dva razloga:
1. Previše je to hrane, ne stigne ni doručak da ti se svari, hajde na ručak.
2. Mi volimo da smo na plaži od jutra do mraka i veće nam je opterećenje da se pakujemo u podne, tuširamo i spremamo za restoran, pa opet vraćamo na plažu. Prijatelji s kojima idemo insistiraju na all. inc. oni kažu da ne mogu bez ručka, a i vole da odu popodne u sobu. Nama je popodne dovoljno voće, sladoled, sokić, kafa, pa rana večera.
E, sad, ako gledaš finansijski, uvek ti se najviše isplati da sam spremaš tamo hranu, ali ako se inače hranite po restoranima, onda se više isplati koncept hotela i pp ili all. inc. S druge strane, kad nisi u hotelu, onda imaš tu slobodu da odeš i vratiš se kad hoćeš, ne žuriš na ručak ili večeru. Mi npr. na Tasosu (bili smo 2 puta) nikad ne idemo u hotel jer ujutro izađemo iz sobe i ceo dan zujimo po ostrvu, vratimo se uveče posle 21-22h, kupanje i krevet (jedemo usput kad i gde stignemo i gde nam se svidi). Razmotri šta vam i kako najviše odgovara i kako funkcionišete na moru. 




_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Letovanje 2021
1.6.2021 12:38:03   
jess021
Didy, slazem se. I ja bih ove godine neki pp, da nisam obavezna na rucku u hotelu, ali koliko vidim nema neka ponuda do nekih 1500€. Sve preko toga mi je mnogo, plus sto cemo jos sigurno potrošiti bar 500€.



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Letovanje 2021
1.6.2021 12:55:31   
Filadendronka
Mi smo uplatili Alexandros palace, dvoje dece do 6 god za oko 650e. Gledala sam ga jos pre par godina, ali bio je bar duplo skuplji. Ovo sad je bukvalno dzabe za ono sto dobijas. Pozicija je odlicna za obilazak treceg prsta, a do hotelske plaze je lako prolazom ispod magistrale. Nedaleko je i trajekt do Amuljanija sto treba iskoristiti.  Na zapadnoj strani prsta gde se nalazi hotel, vetar uglavnom duva popodne, tako da je prepodne odlicno za kupanje. Tako da cemo za popodnevno kupanje birati neke plaze na istocnoj strani koje su udaljene kratkom voznjom. Svakako u planu nam je da jedan dan budemo u Jerisosu, drugi u Nea Rodi, treci  na nekoj plazi isto u okolini Nea Rode....

Inace mi vec duze vreme idemo na pp uslugu, meni je to najbolja moguca stvar na odmoru. Ustanemo, dorucak, pa na plazu. Hrane uvek ima u izobilju, pogotovo zbog dece. Tokom dana smazemo giros, sladoled, grcka peciva... Veceramo u hotelu i pravac u grad u set_nju. 









(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Letovanje 2021
1.6.2021 12:57:16   
dunja RR
U Grčkoj ne bih uzimala all inclusive nikad, ok mi je opcija sa doručkom, ručak bude nešto za pregristi na plaži, a volimo da budemo na plaži ceo dan, zato i jurim prirodni hlad. Na paži ponesemo voće, sendvič, uzmemo giros. Ako je smeštaj blizu plaže, mogu da odem po voće i sl.
A za večeru restoran, uvek budemo u gradu uveče, pa menjamo lokacije, probamo sve i svašta, divna im je hrana, i toliki je izbor da mi greota da jedemo u hotelu. Posebno na Kritu i Limnosu, 2 naša poslednja letovanja i 2 gastronomska centra uživancije.

U slučaju Turske može All inclusive jer stvarno u hotelima imaju toliki izbor hrane da tu ne može da se pogreši.


< Poruku je uredio dunja RR -- 1.6.2021 13:00:41 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Letovanje 2021
1.6.2021 13:15:06   
jess021
Fil, jel u junu?Mi nikako ne volimo ta Mesta sto sh pozicija za obilazak. Volimo da nam je super tu gde jesmo pa ako hocemo neki dan negde super, a ako ne da nam bude lepo i tu. 
Ali hotel stvarno lepo izgleda. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Letovanje 2021
1.6.2021 14:37:34   
Filadendronka

Jess, kraj avgusta. Mi smo prosli put bili u Grand Otelu. Inace to je bas ta varijanta lepe lokacije smestaja, hotel na plazi u samom gradu. Hanioti je u pitanju. Ali opet smo svaki dan lutali po celom prstu, sa obe strane. Isli bismo opet u taj hotel, da nam nije ovo iskrslo. Imali smo savrsenu sobu sa bocnim pogledom na more, ogromnom terasom, odlicnom uslugom. 


IZVORNA PORUKA: jess021

Fil, jel u junu?Mi nikako ne volimo ta Mesta sto sh pozicija za obilazak. Volimo da nam je super tu gde jesmo pa ako hocemo neki dan negde super, a ako ne da nam bude lepo i tu. 
Ali hotel stvarno lepo izgleda. 



(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Letovanje 2021
1.6.2021 15:25:19   
dddaca

IZVORNA PORUKA: mama Jo

I ja sam se isprva bas ,,zapalila'' ali odustajem iz tih razloga.
Jess, pogledaj, mi smo se dvoumili (ali smo najverovatnije ipak odustali), nasi rodjaci idu sad krajem juna u hotel Porro Matina, Metamorfozi. Pp i cena je skroz pristupacna, iako sam hotel onako nije neka ekskluziva, ali je odmah na plazi.

Inace.. Kako u Grckoj izgleda pp ili all inclusive? Kakvi su im obroci? Ja ne znam da li uopste tu varijantu i da gledam... Meni bi bilo lakse zbog hrane, a sa druge strane ako su obroci svaki dan isti i ako se deci ne budu svideli svakako im onda moram nesto spremati, pa ne znam da li da rizikujem ili opet da gledamo bez hrane pa na sta smo navikli...



Mama Jo, bila sam u Metamorfoziju pre neoliko godina. Plaza nije ni slicna onima na Sitoniji, ali ne mogu da kazem ni da je neupotrebljiva. Ispred Porto Matine je dosta uska i ima oblog kamenja u vodi. Ispred hotela Golden Beach (oko 100 metara udaljenosti od porto matine) je pescana, ali taj pesak se posle podne podigne i zamuti. Voda nema tirkiznu boju, vec neku braonkastu i zato deluje prljavo. Ali nije prljava. Bar nije bila kad smo mi isli. Problem nastaje kad odes na neku od okolnih plaza koje su zaista prelepe... posle ti se vise ne kupa u Metamorfozisu. Ali mom detetu to nije smetalo da uziva bas tu, cak mnogo vise nego na nekim drugim.

Takodje, tamo vazduh fantasticno mirise. Mesto je prepuno borova, okruzeno borovom sumom, ima igraliste u parku, i puno je dece. Ma melem za pluca. I dobra baza za obilzak ostalih plaza na Sitoniji zbog povoljnije cene smestaja.

Sto se tice hrane, glasam za polupansion. All u Grckoj je previse skup za ono sto nude, a uz to te veze samo za jedno mesto. Pa taman odes na plazu, moras da trcis na rucak. Polupansion sa svedskim stolom je bolja varijanta, uvek ima da se izabere izmedju nekoliko jela i moje dete koji je veliki izbirac, ni jednom nije ostalo gladno.


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Pogledajte Kriopigi,prvi prst,tu ima kao neki hoteli za male pare,plaze su blize,nesto je uzbrdo...

Preporuka da je lepo,nisam nikad bila...


Nisam bila, ali mislim da su tamo hoteli dosta udaljeni od plaze. 500 do 900 metara, uzbrdo. Meni se to cini dosta. Mislim da ima nekoliko hotela koji su na plazi poput Palini beach, Alexander the Great i jos jedan sa 5 zvezdica, ali oni su za moj budzet preskupi. Da su malo jeftiniji, svakako bih ih uzela u obzir.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uskršnji običaji, tradicija i verovanja
Jaje je simbol obnavljanja prirode i života. I kao što badnjak goreći na ognjištu daje posebnu čar božićnoj noći, tako i...
Četiri osobine koje žene nasleđuju od majke
Kažu da se svaka žena s vremenom pretvori u svoju mamu, a iako to zvuči kao kliše, izgleda da u tome ima i nešto istine.



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here