|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2021
16.6.2021 8:49:40   
dddaca
Nadam se i ja da ce omoguciti brzi test za decu ili ga ukinuti potpuno.
Ali u svakom slucaju ostaje mogucnost testiranja u Makedoniji. Jeste malo cimanje, ali je PCR vise nego duplo jeftiniji nego kod nas

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Letovanje 2021
16.6.2021 9:53:54   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Anči, možda da Čupu pitaš?


Suzi, zaboravila sam pod kojim imenom je na FB user posted image

Moja bivša koleginica je u Albaniji, oduševljena sam koliko je lepo. Tačno je preko puta Krfa, more je nestvarno lepo a ona je rekla da je Grčka više neće videti, toliko je oduševljena što ljudima, što lepotom, što cenama.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Letovanje 2021
16.6.2021 10:59:37   
mama Jo
Ja sam jos prosle godine pratila jednu mamu na insta koja je sa decom bila u Albaniji na moru, i bas sam bila odusevljena, i iznenadjena. Precisto more, oni su bili u nekom hotelu, po ceo dan je ona pravila live sa plaze, i bas sam bila cudu. Vidim da se i ove godine mnogi odlucuju da letuju tamo..

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Letovanje 2021
16.6.2021 12:05:26   
Didy
I ja sam čula pozitivna iskustva iz Albanije. 

Mene Grci toliko nerviraju sa cimanjima (granični prelaz ne radi noću, ne može brzi test, granica za decu za testiranje je baš niska...), baš gnjave i zatežu. Tačno da nemamo uplaćen depozit, ne bismo ni razmatrali da idemo tamo. Prošlog leta kad je korona divljala otišli smo u Tursku opušteno bez ikakvih testova, kod Grka granice bile blindirane. Previše cimaju i zatežu. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Letovanje 2021
16.6.2021 13:45:23   
Tiziana

Mislim da je to preveliko mačtreziranje pogotovu ako ne daj boze test bude pozitivan, a ta mogucnost uvek postoji. 
IZVORNA PORUKA: dddaca

Nadam se i ja da ce omoguciti brzi test za decu ili ga ukinuti potpuno.
Ali u svakom slucaju ostaje mogucnost testiranja u Makedoniji. Jeste malo cimanje, ali je PCR vise nego duplo jeftiniji nego kod nas



(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Letovanje 2021
16.6.2021 13:57:51   
dunja RR
Anči ako je preko puta Krfa onda je u Sarandi. Mi kada smo bii na Krfu, smešteni smo bili u Kasiopiju koji je tačno prekoputa Sarande, vide se svetla noću, čak mislim da se i muzika mogla čuti. Koliko se sećam pravoslavni je grad.

Ja nemam želju da idem u Albaniju ...



IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Anči, možda da Čupu pitaš?


Suzi, zaboravila sam pod kojim imenom je na FB user posted image

Moja bivša koleginica je u Albaniji, oduševljena sam koliko je lepo. Tačno je preko puta Krfa, more je nestvarno lepo a ona je rekla da je Grčka više neće videti, toliko je oduševljena što ljudima, što lepotom, što cenama.



< Poruku je uredio dunja RR -- 16.6.2021 13:58:25 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Letovanje 2021
16.6.2021 14:15:39   
vonavoj
Ni ja nemam zelju da idem u Albaniju...mada kazu da je lepo..

Mi cemo u Hr,krajem juna...malo da vadimo krompir,malo da se kupamo..7 dana😁

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Letovanje 2021
16.6.2021 14:28:15   
Ana RR
Jeste, Suzi, u Sarandi. Prelepo je.

Ja nemam problem sa Albanijom dok u Hr ne bih smela da odem, koliko god bih volela. Ne bih bila opuštena uopšte.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Letovanje 2021
16.6.2021 14:30:21   
dunja RR
Ja ne želim ni HR, ni Albaniju, ne mogu protiv sebe, to mi ne bi bio odmor ..




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Letovanje 2021
16.6.2021 14:31:27   
dunja RR
Von, jeste beše bili u Budimliji u sobi ili apartmanu? Ja ne znam gde ćemo biti smešteni..
Jeste išli na pešačke ture, vidim da ima nekoliko, do vodopada planiramo obavezno. Ako ste išli, da li se ide sa vodičem?
Jel uvek ima neke zanimacije za decu?

Znam da si mi rekla da peškire za bazen nosimo svoje, sinoć sam ih oprala. Polako krećem da odvajam šta treba, za 10 dana begamo.

< Poruku je uredio dunja RR -- 16.6.2021 14:39:13 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Letovanje 2021
16.6.2021 14:42:25   
dunja RR
Pre tri dana mi bila neplanirano sestra od strica, koja živi blizu Budimlije, ali u stanu, jer prave kuću trenutno.
Htela sam da je iznenadim i javim se tek kada dođemo, ali sam joj sada ipak rekla da dolazimo. Doći će kod nas svakako, ako ih puste na bazen, ali nadam se da hoće, kaže da su dolazili već. Njen sin je od moje M stariji 2 meseca. Planiram sa njom do manastira Tronoša do odemo.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Letovanje 2021
16.6.2021 15:04:42   
vonavoj
Mi smo jedne godine bili u apartmanu,jedne u sobi,ima mesta i u sobi,dovoljno.

Ide i vodic do vodopada,sve je organizovano prema satnici...Bice vam super.Mislim da se placa bazen ako nisi gost..

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Letovanje 2021
16.6.2021 15:07:24   
vonavoj
Dunja,za uvece obavezno topliju garderobu..hladno bude.


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Letovanje 2021
16.6.2021 20:05:27   
Maraj
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ja ne želim ni HR, ni Albaniju, ne mogu protiv sebe, to mi ne bi bio odmor ..




Isto. Da ostavljam pare nekom ko ce me gledati ispod oka ili psovati srpsku majku! Neka hvala.
Boze, koliko mi imamo slabo pamcenje...

< Poruku je uredio Maraj -- 16.6.2021 20:06:39 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Letovanje 2021
16.6.2021 20:22:42   
mama Jo
Ma ni ja ne bih mogla u Albaniju, a ni u Hr... Iz raznih razloga. Ali, realno lepo im je more. Ali ne bih mogla...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Letovanje 2021
16.6.2021 20:48:39   
Maraj
Mama jo, istorija nam se stalno ponavlja zato sto slabo pamtimo, brzo zaboravljamo.
Sta da mi bude lepo u Hrvatskoj? Molovi? Da lezim na kamenju, il da se kupam na Pagu. A svi znamo sta se tamo desavalo. Ili neki ne znaju zato sto tako brzo zaboravljaju!
A Albaniju bi preporucila svima onima koji misle da imaju neki organ viska npr bubreg, da im tamo izvade besplatno

Ne znam... ja stvarno neke stvati ne mogu da zaboravim. Ne mrzim nikoga, ali necu svoje pare da ostavljam u Hrvatskoj i Albaniji. Necu da "hranim" njihovu privredu. Necu da me neko psuje sto sam dosla...
A vi ako ste zaboravile...idite...

< Poruku je uredio Maraj -- 16.6.2021 20:49:20 >

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Letovanje 2021
16.6.2021 21:39:29   
Filadendronka
Moj cukundeda predje Albaniju, nije nesto bio odusevljen. Trazih ga na Zejtinliku, ne nadjoh. Negde pociva na obroncima Kajmakcalana. Mene Albanija nece videti, ali da ne bojim ovu temu surovom prosloscu.
Moja drugarica ide u Egipat sa detetom za nekoliko dana, a druga drugarica u Alexandros palace u avgustu. Vec su podigli cene za 200e. Inace razmisljam da ostanemo jos par u Grckoj nakon sto nam istekne aranzman. Ne znam samo u kom mestu, posto cemo vrv traziti taj drugi smestaj na licu mesta. 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Letovanje 2021
16.6.2021 21:41:36   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Maraj

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ja ne želim ni HR, ni Albaniju, ne mogu protiv sebe, to mi ne bi bio odmor ..




Isto. Da ostavljam pare nekom ko ce me gledati ispod oka ili psovati srpsku majku! Neka hvala.
Boze, koliko mi imamo slabo pamcenje...


Teško da će te neko psovati u Albaniji... to nisu istu ljudi kao što su na Kosovu. Nama su šiptari u Skoplju skinuli felne sa auta i pokušali da izvuku benzin. Albanija, pogotovo primorje, je nešto sasvim drugo.

A što se tiče pamćenja, odlično pamtim i vrlo dobro znam kroz šta sam prošla. I iako sam preživela rat u Hr, opet bih otišla tamo jer ne želim da živim sa mržnjom u srcu. Ali pošto svuda ima zlih ljudi (ne samo u Hr) i uvek se može naći neko ko će, ako ništa drugo, bar auto da nam ošteti, ne želim da mi propadne odmor.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Letovanje 2021
16.6.2021 21:44:26   
Ana RR
Ali izgleda da ja nemam pamćenje... ok. Svima želim lep odmor u svakom slučaju.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Letovanje 2021
17.6.2021 6:50:37   
vonavoj
Ja imam sestru tamo,nemam pamcenje,da je drugacije bilo bi drugacije.😂

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Letovanje 2021
17.6.2021 7:55:00   
Filadendronka
Svako ima nesto sto drzi u srcu i najbolje bi bilo kad se niko ne bi mesao u posao/zivot drugog. Ja sam politikolog i politika mi je u krvi, a nasa proslost je toliko opterecena istorijom da ce tesko ikada izbledeti ti neki oziljci. Ali nikada ne zelim da nekome namecem svoje stavove, pa tako ni o banalnoj temi gde cemo na odmor. Svako neka ide gde mu je lepo i gde se prijatno oseca. :) 


Nego, Von, koliko ste vi ono placali smestaj u Jerisosu? Mm sve hoce, samo da ja organizujem. 😂

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Letovanje 2021
17.6.2021 8:09:14   
vonavoj
Fil,mi smo apartman 65e dan,ima i studio 55e.


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Letovanje 2021
17.6.2021 8:35:58   
BubaBubica
Mi želimo da odemo u banju Vrujice i štedimo sa decom, imamo ove godine puno izdavki pa je stvarno upitno da li ćemo uspeti... A volela bih jer onda sa bebom vrlo teško da ćemo otići negde. A nikad još nismo bili na više dana.

_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Letovanje 2021
17.6.2021 11:12:06   
nata11
Moram da kazem da jako gresite. To su jednom divni ljudi, kulturni, dosta njih je pravoslavne vere. Mesta o kojima Ana prica su Saranda i Ksamil. To su pravi Evropski maldivi. Raj na zemlji. Imate fb grupu Letovanje u Albaniji.  Put preko Kosova sa decom je potpuno bezbedan. Jednim poznanicima se desilo da su im na letovanju skinuli tablice. Kazu da su se policajci i vlasnici hotela toliko izvinjavali da im je bilo neprijatno. Ljudi -albanci su zastajkivali i cudili se. 
Mi planirali ove godine Valonu ali mm mora u banju pa videcemo. Stali smo sa planovima.



< Poruku je uredio nata11 -- 17.6.2021 11:24:47 >


_____________________________





(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Letovanje 2021
17.6.2021 11:13:55   
nata11
post otiso 2x sorry


< Poruku je uredio nata11 -- 17.6.2021 11:22:51 >


_____________________________





(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







5 razloga za kuvanje na indukcionim pločama!
Uz elegantan dizajn, efikasnu upotrebu i bezbednost, Gorenje indukcione ploče su savršen izbor za bržu i lakšu pripremu ...
5 pravila za savršene vaskršnje praznike
Da li ste suzdržani prema zapadnoj tradiciji i lovu na jaja, koji nemaju veze sa našom uskršnjom tradicijom? Zaboravite ...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here