|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2021
18.6.2021 23:46:29   
bubulence
Bilo je za ocekivati, pravili su ozbiljne propuste poslednjih godina. Moj rodjeni brat je uzasno prosao sa njima, bio je i u novinama


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Letovanje 2021
18.6.2021 23:46:56   
dunja RR
Da li je Big Blue ok agencija, znam da su poznati, ali nisam do sada išla preko njih.
Ovaj aranžman koji gledam za Skiatos, čini mi se da je ista cena kod njih i kod Kontikija, i samo te dve agencije rade tu vilu koja me zanima.

Big Blue mi je blizu mene, pa bih kod njih rezervisala, jer su samo dve sobe ostale, i ima mesta u avionu trenutno, za datum koji me zanima.
Nije mi ni Kontiki daleko.

Ima neko iskustva sa Big Blue?

< Poruku je uredio dunja RR -- 18.6.2021 23:57:28 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Letovanje 2021
18.6.2021 23:53:36   
dunja RR
Pojma nisam imala, meni u glavi da je Gagana išla čini mi se preko njih, i da su bilo povoljniji od drugih, i da je bilo ok. Ako se dobro sećam.
Čak sam se ovih dana razmišljala da i njih nazovem (kada smo išli na Krit bili su mi druga opcija, ali se odlućih tada za prvu opciju - Filip travel). Dobro je da ih nisam sada zvala ..


IZVORNA PORUKA: bubulence

Bilo je za ocekivati, pravili su ozbiljne propuste poslednjih godina. Moj rodjeni brat je uzasno prosao sa njima, bio je i u novinama





_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Letovanje 2021
18.6.2021 23:55:49   
bubulence
Jeste, ja sam pisalq tada na rr o njegovom uzasnom iskustvu, ali ih je ona branila jer je imala dobro iskustvo. Sto nista ne znaci. Bas cu probati da ti nadjem link da vidis kako su prosli sa njima


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Letovanje 2021
18.6.2021 23:59:36   
bubulence
https://www.espreso.co.rs/vesti/drustvo/267141/srbin-je-uplatio-1-000-evra-za-luksuzan-hotel-u-grckoj-a-zatekao-je-budj-i-daske-tvrdi-da-je-prevaren-ali-iz-agencije-kazu-drugacije-foto

Ovo je on, zao mi je sto se na slikama ne vidi horor u koji su bili smesteni. Sin mu je jednu noc spavao u koferu. 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Letovanje 2021
19.6.2021 8:11:41   
Maraj
Dunja, vlasnik Mauzenidisa je preminuo. Navodno se sada ceka prenos vlasnistva agencije, sto ce trajati 2-3 nedelje, pa da ce nakon toga sve biti ok... to ke ono sto sam ja cula.
Mi smo preko Mauzenidisa isli na Metamorfozis. Prezadovoljnji. Mauzenidis je ja mislim Ruska agencija. Celim Halkidikijem "patroliraju" njihovi autobusi, ali sa ruskim turistima. Tako sam jos tada shvatila da su poprilicno "jaka" agencija.
Sto se Big Bluq tice i oni su imali peh pre jedno 8 god. Bas se secam da su turisti otisli u Tursku u hotel koji jos nije bio izgradjen. To mi je bas ostalo urezano u pamcenju. Mi smo isli preko njih posle toga u Alanju. Mislim 20114.god. nismo imali zamerke

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Letovanje 2021
19.6.2021 9:58:15   
mama Jo
Pa koliko sam ja shvatila maske su ibavezne svuda osim na plazi, u svom smestaju i restoranu. Oni su bili na granici bez maske.

Ja sam juce procitala obavestenje te agencije da su putovanja u odredjenomperiodu samo stopirana i da putnici mogu da ih zamene za nesto drugo ili da prebace za letovanje naredne godine.

Joj bubi, pa ovo je strasno. Pa kako se to zavrsilo do kraja? 😕

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Letovanje 2021
19.6.2021 10:01:32   
dddaca
Dunja, mislim da su Big Blue i Kontiki ista agencija, ali posluju pod starim nazivima. Cini mi se da je pre par godina Big blue kupio Kontiki. Ili obrnuto, nisam sigurna.
Ovo sto Maraj pise za Big Blue mi zvuci poznato. Mada u poslednje vreme nisam cula neka negativna iskustva.
Sto se Mouzenidisa tice, oni su Grcka agencija koliko ja znam, ali dosta rade sa Rusima. Otuda mozda pomisao da su ruska. Lepo su poslovali prethodnih godina, nadam se da ce uspeti da se izvuku iz ove krize.
Bubulence, strasno, nisam znala da ti je brat tako prosao. Koliko vidim u tekstu, on nije uzeo aranzman direktno preko Mouzenidisa, jel da? Nego prego subagenta. ne bih da ispadne da branim Mouzenidis, nemam nista od toga, ali mozda je subagent u zelji da proda aranzman obecao vise nego sto se zaista dobija. Kako se na kraju zavrsilo?

I da... Da li ste cule? Od danas moze ulazak i sa negativnim antigenskim testom ne starijim od 48 sati, a za decu do 12 godina ne treba ni to ni PCR

< Poruku je uredio dddaca -- 19.6.2021 10:02:07 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Letovanje 2021
19.6.2021 10:06:01   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: dddaca



I da... Da li ste cule? Od danas moze ulazak i sa negativnim antigenskim testom ne starijim od 48 sati, a za decu do 12 godina ne treba ni to ni PCR


Da, da i ja sam videla. Super. Nadam se samo da ce sad tsko ostati do kraja, nesto mi precesto menjaju.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Letovanje 2021
19.6.2021 11:01:17   
bubulence


IZVORNA PORUKA: mama Jo

.

Joj bubi, pa ovo je strasno. Pa kako se to zavrsilo do kraja? 😕



Jednu noc su prenocili u tom hororu. Sledeci dan doplatili 390e da ih premeste u drugu sobu koja je bila za trunku bolja. Kada su se vratili slali su mejlove agenciji, zvali i niko nije odgovarao. Onda su se obratili advokatu, advokat pre tuzbe kontaktirao agenciju . Agencija je ponudila mislim oko 600e da vrate da ne bude tuzbe i da ne iznose vise slika u javnost. I tako se zavrsilo . 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Letovanje 2021
19.6.2021 12:19:51   
dddaca
Dobro je da su uspeli da se nagode. Mislim, tesko moze nesto da nadoknadi sav taj stres koji su doziveli, ali opet bar su dobili neku finansijsku nadoknadu. Da su ih tuzili verovatno bi bilo jos strenije i pitanje je koliko bi uspeli da nadoknade.
Mama Jo, da, menjaju dosta cesto. Donose mere na 7 do 14 dana koliko sam uspela da ispratim, ali svaki put su sve relaksiranije. Nadam se da ovu odluku nece menjati

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Letovanje 2021
19.6.2021 14:59:41   
dunja RR
Daco, ja baš juče htedoh da napišem ovde, da mi liči da su jedna agencija jer im je program za rezervaciju i vizuelno i funkcionalno isti, a i sajtovi im isto izgledaju, samo su u drugoj boji i sa drugim logom.. I naravno rade iste aranžmane, hotele i vile, obe agencije.

Elem, ja malopre otišla do Big Blue-a, na 5 minuta su mi od zgrade i rezervisala poslednja 4 mesta u avionu i vilu, za avgust. Bukvalno su sve prodali što se tiče aviona. Sad, šta nam Bog da, ako ostane stanje kao sada i ne vrate Srbiju na crvenu listu, biće ok.
Agencija nema opciju osiguranja od otkaza od putovanja, pa ću u ponedeljak to uplatiti u Dunavu, mora 3 dana od datuma rezervacije.
To svake godine (od kako imam decu) uplatim u paketu sa putnim zdravstvenim, smešna je cena, i mirna sam, ako dođe do otkaza putovanja iz nekog razloga, vraćaju sve pare.

I još nešto, u agenciji mi rekoše, u povratku, mogu da biram ili da se testiram ili da budem kući 10 dana, kao neki karantin, mada kaže da niko ne zove niti proverava taj "karantin", tako da većina ljudi koji rade od kuće izabere tu opciju, umesto da plaća test u povratku.


IZVORNA PORUKA: dddaca

Dunja, mislim da su Big Blue i Kontiki ista agencija, ali posluju pod starim nazivima. Cini mi se da je pre par godina Big blue kupio Kontiki. Ili obrnuto, nisam sigurna.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Letovanje 2021
19.6.2021 15:14:18   
dunja RR
Ja mislim da sam ja "navučena" na grčka ostrva, skontala sam da mi ništa na kopnu, koliko god da gledam, nije dovoljno dobro. Šta ću kada su me razmazili ostrvljani user posted image
Imam par mesta na kopnu, koja su mi u rangu sa ostrvima, prvo Parga, u koju sam totalno zaljubljena, i ponoviću je nekad ako Bog da, kada deca budu veća. Zatim Kavala mi deluje kao nešto što bi mi se svidelo iako nisam bila.


Nisam neko ko voli da ponavlja ista mesta za letovanje, izuzetak je Krit, na njega bih mogla uvek, jer ima toliko toga da se vidi, a na Skiatos mi je bila želja da se vratim kada budem imala decu, i to dok su manji, bila sam pre tačno 10 godina. Kaže mi muž juče, ma daj ne pričaj, pa zar nismo bili pre 5, ja reko nemaš pojma user posted image . Imam želju i na Krf da se vratim, isto sa decom, ali možda kada budu straiji i kada budu mogli da shvate i oset__e koliko i zašto je nama kao narodu Krf bitan. Mada mogu i sami da odu kada budu odrasli.
Krf mi je ove godine bio skuplji od Skiatosa, kada sam poredila ono što mene zanima, tj. znam tačno gde želim a ne bih išla u Dasiu koju većina agencija nudi.


S obzirom da smo konačno kupili kola, ja se nadam da ćemo se do naredne godine uvežbati da budemo sigurni da možemo na more kolima, tako da mi je ovo idealna prilika da sada iskoristimo avion. A moj stav je bio da ću drugi put na Skiatos ići isključivo avionom, kolima ne bih išla i da mogu sada, trajekt za Skiatos je naskuplji na svetu, a autobus mi je naporan do tamo sa decom (išli smo busom pre 10 godina, tada nismo imali decu). I ok mi je cena koju sam našla, opcija busom nije puno povoljnija. Izabrala sam lepu ali po agencijskim stavovima skromnu vilu, koja meni izgleda božanstveno, imamo ogromno dvorište ispred apartmana (vila je prizemna), sve je u zelenilu, divna plaža sa prirodnim hladom nam je 150 metara od vile, a imamo još plaža u blizini, koje se vode kao neke od najboljih na ostrvu, mada realno, Skiatos nema lošu plažu, a ima ih 66 (jedino bih preskočila Megali Amos), ko je bio zna.

< Poruku je uredio dunja RR -- 19.6.2021 15:31:08 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Letovanje 2021
19.6.2021 16:55:39   
dunja RR
E nisam vam rekla, da smo pre deset_ak dana skontali da su nama matorima pasoši istekli user posted image
Prošle godine smo išli u Bosnu, ali tamo prelazimo sa ličnom, i nismo 3 godine proveravali pasoše, jer smo poslednji put išli na Krit 2018.

Deci još važe.

Tako da sledeće nedelje idem da kampujem ispred policijske stanice, kažu da oko 5 ujutru mora da se dođe, veselo.
Ja obično završim to na jesen, zimu kada nema gužve, ali sada u ovoj najluđoj godini, kada nema dana da se nešto vanredno ne desi sa članovima naših porodica (uže i šire, ja nisam stigla da pogledam da li važe, bila sam ubeđena da su deci knap, a nama matorima da su ok, kad ono ...

< Poruku je uredio dunja RR -- 19.6.2021 16:56:39 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Letovanje 2021
19.6.2021 16:57:36   
dunja RR
I sva sreća, Dunav osiguranje će mi završiti osiguranje i bez pasoša, zvala sam ih.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Letovanje 2021
19.6.2021 18:13:17   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: dunja RR

E nisam vam rekla, da smo pre deset__ak dana skontali da su nama matorima pasoši istekli user posted image
Prošle godine smo išli u Bosnu, ali tamo prelazimo sa ličnom, i nismo 3 godine proveravali pasoše, jer smo poslednji put išli na Krit 2018.

Deci još važe.

Tako da sledeće nedelje idem da kampujem ispred policijske stanice, kažu da oko 5 ujutru mora da se dođe, veselo.
Ja obično završim to na jesen, zimu kada nema gužve, ali sada u ovoj najluđoj godini, kada nema dana da se nešto vanredno ne desi sa članovima naših porodica (uže i šire, ja nisam stigla da pogledam da li važe, bila sam ubeđena da su deci knap, a nama matorima da su ok, kad ono ...



Suzi, zakazi ti lepo i nemas brige.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Letovanje 2021
19.6.2021 18:14:15   
dunja RR
Gledala ja, nego nema termina do novembra :D

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Letovanje 2021
19.6.2021 18:18:07   
Sanjica26 RR
Ju, da li je moguce🙄

Verovatno je i kod nas gužva. A mi moramo svi da menjamo pasoše bez obzira sto je samo S istekao. Zbog promene adrese. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Letovanje 2021
19.6.2021 18:18:29   
dunja RR
Zvala sam ih pre neki dan, kaže mi teta na termine zabiravite nema slobodnih unapred par meseci, i sad postoje 2 reda, za zakazane i za nezakazane. Naravno ovaj drugi u kome ću ja biti, kreće od 5 ujutru user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Letovanje 2021
19.6.2021 18:19:21   
dunja RR
Bilo juče u novinama, redovi ispred stanica, tuče... muka me već hvata,

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Letovanje 2021
19.6.2021 18:28:06   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Ju, da li je moguce🙄

Verovatno je i kod nas gužva. A mi moramo svi da menjamo pasoše bez obzira sto je samo S istekao. Zbog promene adrese. 


Mi svi imamo razlicite adrese u pasosima i tako putujemo godinama a granicu bas bas cesto prelazimo. Niko nikada nije pravio problem

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Letovanje 2021
19.6.2021 18:52:31   
Sanjica26 RR
Znam bubi da nece da prave problem, ali mm voli sve da bude pod konac
Svakako nigde ne idemo, tako da se ne žurimo oko pasoša. Kad prođe ova gužva, onda cemo da izvadimo pasoše.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 19.6.2021 18:55:50 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Letovanje 2021
20.6.2021 6:04:14   
dunja RR
Ja se probudila pre sat i nece san na oci vise. Razmisljam o Skiatosu 🏊‍♀️


Gaganče ima li te? Jel i ti beše ove godine na Skiatos?Iščitivala sam ovih dana Skiatos temu na Putovanjima, mislim da te videh, čak mislim da smo smešteni u istoj regiji. Samo ti ideš ranije, isto kao kada smo išle na Krit 😍.

< Poruku je uredio dunja RR -- 20.6.2021 21:24:03 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Letovanje 2021
20.6.2021 6:14:19   
dunja RR
Samo se plasim da sam previse optimisticna, ko zna sta nas ceka do avgusta ..



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Letovanje 2021
20.6.2021 22:09:17   
gagana83


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ja se probudila pre sat i nece san na oci vise. Razmisljam o Skiatosu 🏊‍♀️


Gaganče ima li te? Jel i ti beše ove godine na Skiatos?Iščitivala sam ovih dana Skiatos temu na Putovanjima, mislim da te videh, čak mislim da smo smešteni u istoj regiji. Samo ti ideš ranije, isto kao kada smo išle na Krit 😍.


Evo me 😁Ne idem ja ove godine, ja idem za dva dana 😛Dunja, prvobitno smo rezervisali smeštaj izmedju A.Paraskevi i Trulosa, ali smo kasnije promenili i sada smo u gradu, tj. iznad grada. Duša me boli za tim smeštajem jer je bio fenomenalan. Joj, a što sam našla fenomenalan smeštaj iza Kukinarijes plaže, nešto malo preko 80e na dan za nas 6, ali b

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







5 dobrih razloga da spasite brak
U braku nije lako. Puno je kompromisa, problema, napetih situacija, ali i lepih, nežnih trenutaka koji odagnaju loše dan...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here