|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2021
10.1.2021 10:22:53   
gagana83


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Gagana to je samo hotel,bez leta?

Na Kritu se mogu naci super smjestaji po finoj cijeni ali su letovi skupi.Bar odavde.Ja nesto razmisljam ako na ljeto ne mognemo u crcku da idemo za Bosnu oa da usput opet svratimo na par dana u Hr ili Italiju.U Hrvatskoj nisam nikad bila



Jeste, samo hotel. Mislim da su na Kritu najjeftiniji hoteli, posebno u delu oko glavnog grada, al što se kaže - "u Solunu dinar somun, do Soluna sto somuna" 😁Mi bismo autom.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Letovanje 2021
11.1.2021 18:22:25   
Maraj
Ja ne razmisljam o letovanju ove god. Nesto ,.mislim da ono otpada i ove god posebno u Grckoj. Kada smo letos najmanji broj zarazenih imali, u regioni, Grcka nije htela da otvori granice za nase drzavljane... tako da cisto sumnjam da ce i ove god.da ih tek tako otvori

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Letovanje 2021
11.1.2021 18:58:04   
emicaa
Gagana mi gledali da odavde autom,morali bi do Italije se tu natovariti na brod i onda rogove dobiti ploveci 😂 tako da je za nas jedina do Krita avion.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Letovanje 2021
11.1.2021 18:59:05   
dunja RR
Grci znaju da samo mi lažiramo brojke, zato ne žele da rizikuju, i potpuno ih razumem.


IZVORNA PORUKA: Maraj

Ja ne razmisljam o letovanju ove god. Nesto ,.mislim da ono otpada i ove god posebno u Grckoj. Kada smo letos najmanji broj zarazenih imali, u regioni, Grcka nije htela da otvori granice za nase drzavljane... tako da cisto sumnjam da ce i ove god.da ih tek tako otvori



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Letovanje 2021
11.1.2021 19:01:37   
dunja RR
Nisam bila u tom hotelu ali u Hanji jesam, najlepši grad, ne samo na Kritu, nego sigurno i među najlepšima u Grčkoj.
Ali na sajtu hotela super izgleda, taj koji Gaganče gleda.

IZVORNA PORUKA: Duškić

Dunja, to znaci da si bila ili neko od tvojih.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Letovanje 2021
11.1.2021 20:04:53   
gagana83
Da l postoji iko ko je bio u Hanji, a da se nije zaljubio u nju?



user posted image user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Letovanje 2021
24.1.2021 13:06:27   
Didy
Jao, mi smo ovog leta trebali na Krit u Hanju autom. Planirali smo da Atine da se spustimo, pa na trajektu uzmemo kabinu s krevetima, prespavamo i ujutro smo tamo. Mi volimo autom da idemo, da stajemo svuda, usput razgledamo, a i tamo više volimo da imamo naš auto i da se vozamo, nego da uzimamo rent-a-car. Plus što nam je sad avion baš veliki trošak jer se Stefan računa u odrasle...

U svakom slučaju Krit ostaje za sledeće leto, jer nam stoji rezervacija i depozit kod gazdarice na Elafonisosu od prošlog leta. Baš smo se jutros čule, pita da li znamo okvirne datume. Tako sam srećna, kao da sledećeg vikenda krećemo, a ne za pola godine. 😂

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Letovanje 2021
24.1.2021 13:40:13   
dunja RR
Ne mogu da zamislim da postoji :)

IZVORNA PORUKA: gagana83

Da l postoji iko ko je bio u Hanji, a da se nije zaljubio u nju?



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Letovanje 2021
24.1.2021 15:30:39   
emicaa
Ja u Hanji nisam bila,uvjek idemo oko Herakliona.

Ali mislim da ne postoji niko ko je bio na Kritu a da se nije zaljubio

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Letovanje 2021
24.1.2021 23:13:26   
gagana83


IZVORNA PORUKA: Didy

Jao, mi smo ovog leta trebali na Krit u Hanju autom. Planirali smo da Atine da se spustimo, pa na trajektu uzmemo kabinu s krevetima, prespavamo i ujutro smo tamo. Mi volimo autom da idemo, da stajemo svuda, usput razgledamo, a i tamo više volimo da imamo naš auto i da se vozamo, nego da uzimamo rent-a-car. Plus što nam je sad avion baš veliki trošak jer se Stefan računa u odrasle...


Mi u Grčku idemo autom, pa i na dalje destinacije, samo smo na Krit išli avionom, oba puta, jer sam naišla na super povoljne aranžmane da je bilo greota propustiti 😁Na Kritu je rent a car povoljniji u odnosu na ostatak Grčke. Krit je ogroman i ima toliko toga da se vidi. Drugi put kada smo išli, uzeli smo auto na 8 dana ali nam i to nije bilo dovoljno pa smo poslednja dva dana opet zujali, jedan dan smo išli busom do Retimna a drugi dan pešaka do Baja Beach. Bili smo smešteni u mestašcetu Adelianos Kampos.
Svraćali smo i do Herakliona, obišli Knosos, muzej i prošetali gradom. Lep je Heraklion, meni se svideo, veliki je grad, ali su ostala veća mesta na severu Krita (Hanja, Retimno i Agios Nikolas) neuporedivo lepša.
Hanja je meni prirasla za srce, ali i Retimno i A.Nikolaos su predivna mesta.
Ma Krit je stvarno poseban. I ima sve. Divne plaže, divne gradiće, istoriju... Nema toga kome se ne bi svideo, samo da pametno izabere termin i lokaciju. Oni koji su došli nezadovoljni sa Krita su mahom ljudi koji odaberu recimo Retimno u periodu kad duva maltemi. Dešavalo se da se ljudi i ne okupaju pošteno zbog vetra i talasa.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Letovanje 2021
25.1.2021 21:54:19   
Didy
Gagana, ja sam već bila po Dunjinoj preporuci našla smeštaj u mestu Agio Apostoli kod Hanje prošle godine i taman da uplatim, prijatelji s kojima godinama unazad idemo na more nešto počnu da kukaju da im je skupo i prebacimo se za Elafonisos i Peloponez. Iščitavala sam dosta temu Krit i odlučili smo da idemo trajektom, deluje mi baš kao avantura. Realno ideš do Atine, spakuješ se na trajekt uveče i ujutro kad se probudiš na Kritu si. Duže mi je do Peloponeza. Idem do Atine, tamo prespavam i imam sutra još skoro pola dana do Elafonisosa da se vozim. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Letovanje 2021
25.1.2021 22:40:40   
emicaa
Gagana mi se drzimo Hersonissosa jer smo tu upoznali divne ljude koji nam se bas obraduju kad nas vide.jedan stariji Grk zadnji put kad nas je ugledao na plazi trci prema nama,grli nas.Bilo bi mi zao otici negdje gdje ne znam nikoga



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Letovanje 2021
26.1.2021 9:14:57   
gagana83


IZVORNA PORUKA: Didy

Gagana, ja sam već bila po Dunjinoj preporuci našla smeštaj u mestu Agio Apostoli kod Hanje prošle godine i taman da uplatim, prijatelji s kojima godinama unazad idemo na more nešto počnu da kukaju da im je skupo i prebacimo se za Elafonisos i Peloponez. Iščitavala sam dosta temu Krit i odlučili smo da idemo trajektom, deluje mi baš kao avantura. Realno ideš do Atine, spakuješ se na trajekt uveče i ujutro kad se probudiš na Kritu si. Duže mi je do Peloponeza. Idem do Atine, tamo prespavam i imam sutra još skoro pola dana do Elafonisosa da se vozim. 


Pa da, Elafonisos je velik zalogaj. 
Sledeći put kad budemo išli na Krit, biće autom. 
Mi smo pretprošle godine kada smo išli na Paros, trajekt hvatali u Atini, tako da mi to nije nepoznanica. Jeste do Parosa mnogo kraće - 5 sati traje plovidba (mada je cena trajekta slična) ali može se uzeti kabina pa lepo odmoriti. 

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Letovanje 2021
26.1.2021 10:59:44   
emicaa
Tako drugari putiju na Menorku.Voze odavde do Barselone 8 sati,navece se natovare na trajekt i ujutru oko 7 stignu na ostrvo.Nama odavde auto uopste nije opcija.Mogli bi se u Italiji natovariti ali predugo traje dok stigne na Kretu.Tako da ili avion ili nikako

Ja sam prije par dana gledala smjestaje u Hrvatskoj,ono nije normalno kakve su im cijene

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Letovanje 2021
26.1.2021 15:52:56   
dunja RR
Sad su javili da mozemo u Grcku sa testom ili vakcinisani. Do  1.10 vazi odluka.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Letovanje 2021
26.1.2021 20:07:04   
emicaa
Dunja jel to vazi za sve zemlje ili samo za Srbiju?



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Letovanje 2021
26.1.2021 20:09:20   
Sanjica26 RR
Saopštenje je bilo za Srbiju 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Letovanje 2021
26.1.2021 21:36:53   
dunja RR
A Travelland je sada javio demanti, tj. da su svi mediji preneli netačnu vest i da Grčka i dalje ne otvara granice za nas user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Letovanje 2021
26.1.2021 23:21:33   
Didy
Mi smo gazdarici potvrdili dolazak, pa valjda će se klupko otpetljati do leta.


Emice, vama nikako nije opcija autom. I nama je sa samog severa Srbije baš, baš daleko ići na sami jug Grčke, ali bukvalno će biti tri dana jahanja (dva usputna noćenja) do odredišta. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Letovanje 2021
27.1.2021 7:59:51   
emicaa
Didy da imamo vise godisnjeg isli bih,briga nas.Ovako od 7-9 dana godisnjeg vise bih provela u autu 😂



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Letovanje 2021
27.1.2021 11:41:50   
Didy
Jasno. Vama je baš daleko. Mm uzme 10 radnih dana godišnjeg + dva vikenda, a nekad uzme još i petak ili ponedeljak, zavisi kako ukopimo i to bude ukupno 16-17 dana. Ja sam tad svakako na raspustu, pa mogu da preuzmem na sebe veći deo organizacije, kupovine, pakovanja, raspakivanja...


Pošto je Elafonisos maleno ostrvo, svega 18 kvadratnih kilometara, na njemu imaš 3 plaže i jedno manje naselje, tako da će nam tamo biti penzija odmor, a pošto mi volimo aktivan odmor, onda smo isplanirali da u dolasku i u odlasku obiđemo Peloponez i Atinu (dve noći), zato kažem da ćemo imati tri dana jahanja do dole. Moglo bi to i u cugu da se izvoza uz menjanja vozača, ali nema potrebe da se silimo, nama je putovanje autom deo godišnjeg i uživanja. Staneš usput, obiđeš šta ti se sviđa, lagano, ne žuriš nigde.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Letovanje 2021
27.1.2021 13:08:47   
emicaa
Didy mi imamo ljeti dvije sedmice,ali ja bih i na more i za Bosnu 🤣



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Letovanje 2021
27.1.2021 13:51:16   
gagana83


IZVORNA PORUKA: dunja RR

A Travelland je sada javio demanti, tj. da su svi mediji preneli netačnu vest i da Grčka i dalje ne otvara granice za nas user posted image



Izgleda da su samo razgovarali, a ne i dogovorili konačno.A sama ministarka je na fb objavila da je dogovor postignut. Cirkus.
https://www.danas.rs/bbc-news-serbian/srbija-grcka-i-turizam-dve-vlade-spremne-na-dogovor-vakcina-pcr-ili-antigenski-test-za-ulazak/

Ja krenula da gledam smeštaj po Booking-u.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Letovanje 2021
31.1.2021 21:37:29   
gagana83
Ja rezervisala neki smeštaj na Parosu i to u najlepšem delu - u mestašcu Nausa, 150m od gradske plaže, 500-600m od centra a 3km od najlepše plaže na ostrvu.

Imamo fore do 2. juna da otkažemo ako nešto ne bude po planu, ili ako se predomislimo.



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Letovanje 2021
31.1.2021 21:47:06   
emicaa
Jao Gagana divno 😍 Nadam se da ce sve biti ok i da cete moci otici



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uskršnja čestitka sa skrivenom porukom
video
Ljubav iznenađuje zar ne? Budite kreativni tokom uskršnjih praznika i zadivite svoje najbliže tako što ćete napraviti pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here