|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2021
8.7.2021 7:53:35   
Filadendronka
Jess, ni traga mravima na koji se neki zale?! Dakle da trazim sobu koja gleda na bazen, nije buka uvece kao sto se neki zale na te sobe? Meni je neki poznanik rekao da trazim sobu kod recepcije, kazu da su te najbolje. A da su sobe u brdu najblize moru. Nista tu meni nije jasno. 😂



Devojkama koje obilaze ostrva mogu reci samo svaka cas_t, mi sa malom decom jedva cekamo da se dokopamo krajnje destinacije. Kraci obilasci oko hotela ok, ali sve preko toga mi je sad daleka buducnost. Inace moj zet je sa Skijatosa, sigurno cemo u nekom trenutku otici tamo, ostrva su ipak ostrva.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: Letovanje 2021
8.7.2021 9:03:34   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Jao ryanair ima akciju buy one get one free, iz Niša za Beč, Krf i Maltu. Karta za Beč za dve osobe ispadne 17 evra user posted image


Gdr ima ovo? Da skoknem kod kume u Bec?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 577
   RE: Letovanje 2021
8.7.2021 9:07:00   
dunja RR
Gaganče, zaboravih nešto da ti napišem, što se grada Skiatosa tiče.
Mi nismo išli često u grad jer smo bili smešteni na Trulosu, ali za tih par puta što smo bili mi nekako grad nije ostavio jak utisak u odnosu na druge gradiće u Grčkoj u kojima sam bila.
Recimo Parga mi je mnogo lepša, Mirina na Limnosu mi je potpuno fascinantna, ja sam odlepila na taj grad. Hanja ubedljivo najlepša i grad Krf naravno, ali oni su veći pa ne mogu ni da poredim toliko sa Skiatosom.

Imam utisak da bi se meni više svidela Hora na Skopelosu.

Kod Skiatosa mi je nešto falilo, previše mi je bio moderan, previše mladih, muzika koja mi nije prijala, falilo mi je malo grčkog začina. Ali to je bilo pre 10 godina...

Ali zato plaaaaže, druga priča. I voda, ta neka zelenkasta, topla, čista, predivna.

< Poruku je uredio dunja RR -- 8.7.2021 9:09:10 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: Letovanje 2021
8.7.2021 9:09:02   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: vonavoj



IZVORNA PORUKA: Ana RR

Jao ryanair ima akciju buy one get one free, iz Niša za Beč, Krf i Maltu. Karta za Beč za dve osobe ispadne 17 evra user posted image


Gdr ima ovo? Da skoknem kod kume u Bec?


Nema više, Von. Akcija je trajala do sinoć.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: Letovanje 2021
8.7.2021 9:14:56   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Ana RR

A ja idem u Crnu Goru user posted image user posted image

Drugarica koja živi u Solunu (udata je tamo) kaže od 15-og jula ćeš moći da ideš u kafić, tavernu, pozoriste, bioskop itd samo ako si vakcinisan ili imaš rapid test negativan (košta 20e). Moći će neki kafići napolju da imaju mesta i za nevakcinisane...Ali u sred sezone to je ludilo, a važi sve i za turiste.



Anci, pa to uopste nije lose. Sta fali Crnoj Gori? Tebi treba odmor. Bitno je da idete na more. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 580
   RE: Letovanje 2021
8.7.2021 12:37:06   
gagana83
Filadendronka, ćerka je imala 11 meseci kada smo bili na Zakintosu. Doduše, išli smo avionom, pa tamo uzeli rent a car. Naravno da je mnogo drugačije kada imaš dvoje ili više dece.
Dunja, sa većinom napisanog o Skijatosu se slažem. Grad Skijatos je lep, ali vidiš i sama da nisam oduševljena kao što sam bila mestima na Kritu ili Parosu (pre svega Hanjom i Nausom). Mada, lepši je puno kada se zađe sporednim ulicama, sporednim ulicama. Nismo zatekli žurke na plaži (na Banani nismo mi bili) i glasnu muziku. I opet kažem, verovatno ne bih imala ovako lepe utiske da smo ga obišli pre dve ili tri godine. Da je normalna situacija, teško bih se i odlučila za Skijatos,najviše zbog gužve. Plaže su lepe, ali čak i tu bih prednost dala Parosu, da ne pričam za Krit ili Kefaloniju. Ali taj prirodni hlad 🤩 To sam samo na Lagomandri videla.
Grad Skopelos je slične arhitekture, ali manje ulickan, našminkan. Mislim da bi se i tebi više svideo.
Evo malo grada Skijatosa.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: Letovanje 2021
8.7.2021 13:13:46   
emicaa
Gagana predivno,ja mislim da je Grcka uvjek pun pogodak 



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 582
   RE: Letovanje 2021
8.7.2021 13:16:29   
vonavoj
Ana,sledeci put kad naletis,pusti poruku .


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 583
   RE: Letovanje 2021
8.7.2021 13:18:45   
Ana RR
Važi. Ja sam za malo rezervisala ali mi mm nije bio kući da se dogovorimo. Extra ponuda.

Gago user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 8.7.2021 13:20:39 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: Letovanje 2021
8.7.2021 14:06:03   
Sanjica26 RR
Gagana, slike su ti fantasticne. 🥰



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: Letovanje 2021
8.7.2021 14:10:05   
gagana83
Hvala vam 😊

Još par slika od mene sa plaža i to bi bilo to.

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: Letovanje 2021
8.7.2021 14:43:17   
Didy
Gagana, ispratila sam te na fb od prve do poslednje (koliko sam stigla od ovog našeg ludilo tempa). Sad smo na ostrvu malo usporili - na 19 km2 sve i da hoćeš, nemaš gde. 

Juče smo bili na još jednoj divnoj plaži Kato Nisi. Videli smo morsku kornjaču, plivali za njom, a ona kao da nam je pozirala. Onda smo otplivali do ostrva koje se činilo da je blizu, a kad smo krenuli nazad nije bilo baš svejedno.Evo malo slika:
user posted image

user posted image
Uveče smo bili na večeri, morski plodovi.
user posted image
user posted image

user posted image

user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: Letovanje 2021
8.7.2021 22:24:23   
flamingos
Gagana,Didy,fotografije su predivne.Uživajte.❤


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: Letovanje 2021
9.7.2021 7:56:58   
jess021
Havana, Didy svaka čast za izbor mesta i za fotografije.


Fil, sto se tice mrava mi bih ih ni primetila da nisi rekla, ali onda sam se set_ila da kad je M ispalo neko parce hleba na terasu da su dosli, ali to mi je sasvim normalno. Sto se tice soba, nas prijatelji su u porodicnoj odmah na početku kompleksa ali imaju do sobe neke stepenice i terasa nije ogradjena, tako da deca tu je mogu biti sama. Kod nas je bolje, prizemlje je i zivica je ograda. Sto se tice buke kod bazena su svako veče zurke za decu od 21-22 h i to je to, meni je smeta jer one svakako budu napolju u to vreme 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: Letovanje 2021
9.7.2021 8:53:48   
flamingos
Jes,želim vam lep provod.❤


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 590
   RE: Letovanje 2021
9.7.2021 9:37:55   
Filadendronka
Devojke, sve izgleda fantasticno. Maraj, hvala ti, svakako samo da odemo i sve bude ok. Uzivajte, odmarajte, puno pozdrava za sve! 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 591
   RE: Letovanje 2021
9.7.2021 16:25:37   
Didy


user posted image
user posted image
user posted image
Mi smo isto skitali i kad su nam deca bila mala. To je sve do toga kako ih naučiš od malena. Nekad mislim da mi je lakše bilo kad su bili mali. 🤣

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 592
   RE: Letovanje 2021
13.7.2021 17:50:19   
flamingos
Pozdrav sa Srebrnog jezera

user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 593
   RE: Letovanje 2021
13.7.2021 17:55:58   
flamingos


user posted image user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 594
   RE: Letovanje 2021
13.7.2021 18:37:57   
flamingos
Izvinjavam se zbog dupliranih fotografija.Uspeh nekako sa tableta da ih postavim.


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 595
   RE: Letovanje 2021
14.7.2021 14:48:04   
Didy
Super, Flamingo, uživajte!

Moja ćerka ide na kamp sa plesom na Srebrno jezero krajem avgusta, mi nismo nikad bili. Mi smo i dalje na ostrvu, sutra ujutro krećemo za Atinu, usput idemo u Monemvasiju na par sati.Poslednja dva dana mi užasno prolaze, dobila sam strašnu upalu uha, nikad me tako nešto nije bolelo, ne mogu da žvaćem ni da pričam, nikakav pokret vilice, boli me cela desna polovina glave. Kljukam se tabletama protiv bolova ja koja posle porođaja i operacija nisam nijednu tabletu popila, kod zubara bez anestezije sve radim, ali ovo boli više od svega toga zajedno. Juče sam probala sama da se lečim kapima za uši koje sam imala, a jutros sam ipak morala ovde kod dr, jedva sam noć izdržala. Dao mi je neke jače kapi sa anestezinom i antibiotike, ne smem da kvasim uvo čak ni kad se tuširam posle plaže, ali evo sad sam opet morala da popijem nešto protiv bolova, strašno me boli, imam osećaj da mi je cela polovina lica natečena. Pored toga mi je i grlo otišlo od hladnog i gaziranog, pa se kljukam i septoletama, a pijem u za odlaganje menstruacije... Šaka lekova svaki dan... 🙄 Ko neka baba se osećam. 🤭Nadam se da će ova upala da popusti malo do sutra...

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 596
   RE: Letovanje 2021
14.7.2021 17:40:45   
flamingos
Didy,hajd da što  pre budeš dobro.Uživajte.Mi juče išli na Srebrno jezero.Ićićemo još koji put.❤


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 597
   RE: Letovanje 2021
16.7.2021 8:28:03   
nata11
Flamingos jel radi akva park? Jel guzva ?

_____________________________





(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 598
   RE: Letovanje 2021
16.7.2021 8:52:32   
medamisko
Bas je slatka devojcica.
Kako je bilo na jezeru?

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 599
   RE: Letovanje 2021
16.7.2021 12:13:30   
flamingos
Nato,radi akva park.Ima gužve.Medamiško-hvala.Super je bilo.


(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uskršnja čestitka sa skrivenom porukom
video
Ljubav iznenađuje zar ne? Budite kreativni tokom uskršnjih praznika i zadivite svoje najbliže tako što ćete napraviti pr...
L’ERBOLARIO SUN - sunčano darivanje na Rin...
Uživajmo u lepom vremenu uz L'Erbolario SUN!



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here