|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2021
7.7.2021 0:01:49   
gagana83
Didy, pomno pratimo vaše putešestvije 😊

40e za ležaljke i suncobran? Koje cepanje 😯Slično je i na Parosu,malo manje, pa smo komentarisali kako bi nas ležaljke koštale koliko i smeštaj ili ako idemo na dve plaže na dan, onda duplo 🤣 Neka hvala.

Par reči od mene o Skijatosu.Ono što me je oduševilo pre svega je priroda, pre svega veliki broj plaža sa borovinom koja se spušta do peska. Prednjači Kukunarijes, za njom Vromolimnos. Na te dve plaže smo najviše vremena proveli. Ja sam ljubitelj malo krupnijeg peska, ali definitivno nemam zamerki ni na ovakav 😁 Kukunarijes ima neki svetlucavi pesak, izađeš iz vode i bukvalno imaš šljokice po sebi, da ti bude žao da se tuširaš 🤣 Žao mi je što to ne može da se uslika. Divna je i plaža Agia Eleni. Ostaje žal što nismo obišli Mandraki, nju smo ostavili za poslednji dan, ali je bilo vetra i talasa pa nam je gazdarica preporučila da ne idemo na tu stranu. Lalarija je baš lepa, sa onom tirkiznom bojom i belim kamenčićima, ali ni blizu plažama tog tipa na Jonskom moru. Turista je bilo za moj ukus taman koliko treba. Grci, Srbi i Rumuni i to bi bilo to. Ne želim ni da zamislim kako je to u normalnim uslovima, u avgustu npr. 
Gradić je lep, onako pravi grčki, sa uskim ulicama i divnim lokalima.Cene su malo jače, rekla bih kao na Kikladima, možda čak i skuplje 😳 ili se to meni čini.
Išli smo na izlet na Skopelos, priset_ili se našeg letovanja od pre 5 godina. Divni, mirni, zeleni Skopelos ❤️ 
Granice smo prošli bez problema, u povratku bukvalno bez čekanja. Odavde smo išli preko Bg, u povratku na Mk.
Poslastica za kraj - Pelion, Agios Joanis.  Koliko je samo divno ovo poluostrvo. Pravi netaknuti raj! Jeste problem doći do istočne obale, ali vredi. Od Volosa do A. Joanisa ima nekih 40ak km ali kakvih. Sve vreme vožnja po planini, od mora se penješ do skijaškog centra, pa ponovo do mora. Ceo put uzbrdo - nizbrdo sa brojnim serpentinama i lakat krivinama. A usput izvori šušte. Mi smo došli u subotu i frapirali se gužvom, jedva našli parking. Došli Grci iz Volosa i okoline na vikend. Međutim, već od nedelje uveče potpuno druga priča. Prelepa plaža Plaka u ponedeljak skoro prazna. 
Malo Skijatosa

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Letovanje 2021
7.7.2021 0:11:06   
gagana83
Lalarija i malo Skopelosa





user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio gagana83 -- 7.7.2021 0:12:21 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Letovanje 2021
7.7.2021 1:38:53   
dunja RR
Daaaa, šljokičasti pesak, to sam samo tu na Kukunariji videla, divna je plaža, pa nije za džabe u 10 najlepših na svetu.

IZVORNA PORUKA: gagana83

Par reči od mene o Skijatosu.Ono što me je oduševilo pre svega je priroda, pre svega veliki broj plaža sa borovinom koja se spušta do peska. Prednjači Kukunarijes, za njom Vromolimnos. Na te dve plaže smo najviše vremena proveli. Ja sam ljubitelj malo krupnijeg peska, ali definitivno nemam zamerki ni na ovakav 😁 Kukunarijes ima neki svetlucavi pesak, izađeš iz vode i bukvalno imaš šljokice po sebi, da ti bude žao da se tuširaš 🤣 Žao mi je što to ne može da se uslika.



Šteta, meni je Mandraki posle Kukunarije bila najlepša. Mandraki je divljina, onako sirova, ali lepa.

IZVORNA PORUKA: gagana83
Ostaje žal što nismo obišli Mandraki nju smo ostavili za poslednji dan, ali je bilo vetra i talasa pa nam je gazdarica preporučila da ne idemo na tu stranu.



Ne čini ti se, skup je Skiatos, a to je zbog trajekta koji je najskuplji na svetu, pa samim tim i sve što stiže na ostrvo od proizvoda ima u sebi veću maržu.

IZVORNA PORUKA: gagana83
Gradić je lep, onako pravi grčki, sa uskim ulicama i divnim lokalima.Cene su malo jače, rekla bih kao na Kikladima, možda čak i skuplje 😳 ili se to meni čini.




< Poruku je uredio dunja RR -- 7.7.2021 1:39:30 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Letovanje 2021
7.7.2021 1:42:42   
dunja RR
A za Vromolinos, ja je nisam videla, ali imala sam želju, onaj smeštaj što sam otkazala je bio na 300m, ali šta da radim... bila je ova godina idealna za Skiatos,ali ne da se. Nema smeštaja za dvoje dece, bzv.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Letovanje 2021
7.7.2021 8:46:52   
Duškić
Kakve slike, mame..

< Poruku je uredio Ana RR -- 7.7.2021 9:15:51 >

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Letovanje 2021
7.7.2021 10:07:09   
flamingos
Uživajte drugaRRke moje.❤


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Letovanje 2021
7.7.2021 11:17:49   
gagana83
Vromolimnos nam je baš legla. Ima malo nezgodan ulaz u vodu, s kamenčićima, ali tu smo imali najdeblji hlad.


Dunjči, jeste trajekt skup, možda je i najskuplji po km (mada mislim da to više ne važi, možda do pre par godina dok je samo jedna kompanija radila tu rutu, sada ih ima dve, jedna je je jeftinija, a i ova druga je smanjila cene) ali do Kiklada je trajekt skuplji, d Ane pričam za Rodos i ostala udaljena ostrva. Tako da teško da je to razlog.

< Poruku je uredio gagana83 -- 7.7.2021 11:20:13 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Letovanje 2021
7.7.2021 17:09:46   
mama jednog borca
Divne fotke user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Letovanje 2021
7.7.2021 17:16:59   
vocicana
Gagana ja sam odusevljena fotkama, verujem da vam je super.
Ja samo brinem sta ce se desiti sa koronom i zatvaranjem, zamisli da ne odemo na moreeeee, pa bas nmi bilo zao zbog malog, toliko se raduje.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Letovanje 2021
7.7.2021 17:18:43   
dunja RR
Gaganče, nisam znala da je pojeftinio trajekt, ali mi je ostalo u glavi, od pre 10 godina, kada smo bili na Skiatosu, da nam je Mile, naš čovek koji tamo žovi rekao da su namirnice skupe zbog trajekta.

Mislim da je taj trajekt jedini trajekt na koji se ne ukrcavaju autobusi, jer za Rodos, Kiklade, Krf i ostala ostrva, ceo autobus ulazi na trajekt, a za Skiatos ne, već se sve stvari vade iz autobusa, pa putnici svoje stvari vucaraju po trajektu. Jer je cena trajekta za bus tolika da se nijednoj agenciji to ne isplati da radi. Onda nas na ostrvu preuzima lokalni bus koji agencija zakupi za svoje potrebe.

Ovako to izgleda, kada smo išli ka Skiatosu, sećam se da su nam stvari stavili u neki kavez (mali, samo za putnike uz Srbije, tu smo valhda nekim čudom bili kao privilegovani), a u povratku ka Volosu, sve stvari, svih putnika na trajektu (i nas i stranaca) su nabacali na jednu gomilu, i možete zamsliti koji je to krkljanac bio na izlasku, trebalo je naći svoje kofere.

Mislim da ti dobavljači koji dovoze u hladnjačama i ne znam još čemu već svoje proizvode, debelo plaćaju to što im ta prevozna sredstva ulaze na trajekt, nije kao za ostala ostrva, pa je upravo zato i takva cena. Te Miletove reči su mi ostale baš u sećanju.

< Poruku je uredio dunja RR -- 7.7.2021 17:32:17 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Letovanje 2021
7.7.2021 17:20:29   
dunja RR
Voći, baš čitam danas da se očekuje pooštravanje mera u avgustu jer se povećava broj zaraženih u Grčkoj.

IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Gagana ja sam odusevljena fotkama, verujem da vam je super.
Ja samo brinem sta ce se desiti sa koronom i zatvaranjem, zamisli da ne odemo na moreeeee, pa bas nmi bilo zao zbog malog, toliko se raduje.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Letovanje 2021
7.7.2021 17:22:07   
vocicana

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Voći, baš čitam danas da se očekuje pooštravanje mera u avgustu jer se povećava broj zaraženih u Grčkoj.

IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Gagana ja sam odusevljena fotkama, verujem da vam je super.
Ja samo brinem sta ce se desiti sa koronom i zatvaranjem, zamisli da ne odemo na moreeeee, pa bas nmi bilo zao zbog malog, toliko se raduje.



Pa bre prelezali smo i vakcinisani i revakcinisani smo, aman, za maske se ne bunim, samo da nas puste.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Letovanje 2021
7.7.2021 17:23:20   
dunja RR
Prognoze su da neće biti zatvaranja, ali neke mere će pooštriti, tako kažu.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Letovanje 2021
7.7.2021 17:33:02   
dunja RR
Nađoh stare moje slike sa Mandrakija na Skiatosu, ali stari aparat, ne tako dobar.

Put do
user posted image

Plaža
user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 7.7.2021 17:41:22 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Letovanje 2021
7.7.2021 17:33:03   
Ana RR
A ja idem u Crnu Goru user posted image user posted image

Drugarica koja živi u Solunu (udata je tamo) kaže od 15-og jula ćeš moći da ideš u kafić, tavernu, pozoriste, bioskop itd samo ako si vakcinisan ili imaš rapid test negativan (košta 20e). Moći će neki kafići napolju da imaju mesta i za nevakcinisane...Ali u sred sezone to je ludilo, a važi sve i za turiste.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Letovanje 2021
7.7.2021 17:35:22   
dddaca
Gagana, Didy, dajte jos slika. Ovo je prelepo user posted image
Skiatos mi je uvek bio skup zbog trejekta, a Elafonisos prilicno daleko. Ali gldeajuci fotografije, mozda promenim misljenje.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Letovanje 2021
7.7.2021 17:35:38   
dunja RR
Anči meni zbog svega toga Crna Gora i deluje sada primamljivije.
Gledam smeštaje, samo nikako da dobijem Air Serbia da pitam za karte, ne javljaju se, poslala sam i mal, ne odgovaraju.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Letovanje 2021
7.7.2021 17:43:20   
Ana RR
Zato smo se mi i odlučili za CG, ne mogu da razmišljam, zaista.

Rezervisala sam nam i dve noći na Žabljaku u povratku, baš u centru. Nadam se da će biti fino.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Letovanje 2021
7.7.2021 18:08:43   
Ana RR
Jao ryanair ima akciju buy one get one free, iz Niša za Beč, Krf i Maltu. Karta za Beč za dve osobe ispadne 17 evra user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Letovanje 2021
7.7.2021 18:19:00   
Milena18
Didy, Gagane, divne su vam fotke ❤️
Ana, lepa je i Crna Gora. Meni je, na primer, miris Jadranskog mora, nešto što nigde drugde nisam oset_ila, asocira me na detinjstvo i bezbrižnost. Ne mogu se uporediti plaže sa plažama u Grčkoj, ali ima CG neki svoj šmek. 
Ja gledam sledeće godine gde ćemo, kad mi već ove nema mrdanja. 


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Letovanje 2021
7.7.2021 18:24:33   
nata11
Ana od kog datuma je to? Meni izadje krajem avgusta zanas dvoje i dete 215E?





_____________________________





(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Letovanje 2021
7.7.2021 18:25:52   
Ana RR
Nato, ima samo par datuma, evo link https://www.ryanair.com/hr/en/lp/bogof

Ali ponuda je samo za dvoje odraslih.

< Poruku je uredio Ana RR -- 7.7.2021 18:26:30 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Letovanje 2021
7.7.2021 19:15:57   
gagana83
Dunja, sada do Sporada voze Anes i Hellenic. Anesovi brodovi su manji i sporiji, ali im ništa ne fali. Npr za dvoje odraslih i auto povratna karta Anesovim brodom je 230e, Hellenic je, čini mi se, oko 270. Do Naksosa, Parosa, Sifnosa i tih okolnih ostrva pre dve godine je cena bila 340. Doduše, do Parosa se može i iz luke Rafina  i u tom slučaju je dosta jeftinije, ali ne ide svaki dan. Mi smo pre dve godine uboli taj jeftiniji u dolasku, u povratku smo morali skupljim pa nas je sve ukupno izašlo 300e (130+170) 
Baš mi je žao što se ne okupasmo na plaži Mandraki.
Što se maski tiče, na Skijatosu ih skoro niko ne nosi, čak i na trajektu to nisu gledali, osim kad ulaziš i izlaziš. Samo u marketu Sklavenitis je moralo sa maskom. Dok smo mi bili na Skijatosu, ukinuto je obavezno nošenje maske na otvorenom, ali naravno, i pre ukidanja ih gotovo niko nije nosio, posebno ne na otvorenom.
Daco, postaviću kasnije još koju sliku 😊



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Letovanje 2021
7.7.2021 21:55:53   
emicaa
Mi smo prvu planirali u Hrvatsku ili Italiju,ali avi traze negativan test,potvrdu o vakcini ili potvrdu da se imao coronu Ja nemam nista od toga a necu da se testiram,da mi test bude pozitivan pa vidi zla.Onda smo planirali Neum,kad sam vidjela "plazu" odustala sam istog momenta.Tako da,ideno dvije sedmice u Doboj.Ne pamtim kad smo usli na dvije sedmice,tako da se bas bas radujem



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Letovanje 2021
8.7.2021 7:37:46   
jess021
Mi smo evo treci fan na Atosu, Alexandros palace. Put je prosao super, samo sto su deca malo spavala, jer im se ova sedišta ne obaraju, ali bile su bas dobre. Na granici smo prosli za minut bukvalno. Prvi dan nam je bio naporan jer smo usli u sobu tek oko 16h ,ali dobro. Ja sam uplatila garden view, a dobili smo pool view, sto je odlicno. Soba je lepa, cista, hrana je odlična, bas ima svega, plaza je mala , ali je lepa. Danas cemo na krstarenje brodom, planiramo jedan dan ja Amuljani, do Jerisosa.....i tako.



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







5 dobrih razloga da spasite brak
U braku nije lako. Puno je kompromisa, problema, napetih situacija, ali i lepih, nežnih trenutaka koji odagnaju loše dan...
Mama je majka zauvek. I kad ti postaneš ma...
Moja mama mi i dalje maše da me pozdravi kad odlazim.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here