|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2021
19.5.2021 10:28:47   
jess021
Nato, da li je bas sve ispostovao kao sto pise u proceduri? Malo mi je to neverovatno, ali ne isključujem mogucnosti uopste



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Letovanje 2021
19.5.2021 11:49:40   
nata11
Jess covek krenuo poslovno. Davno vakcinisan znam sigurno. Kaze i onaj online formular popunio.


Kaze da nisu ni hteli da ga saslusaju, pokusao ds objasni carinarniku on mu pokazao kao i fazonu: ma ne zanima me, nazad.

_____________________________





(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Letovanje 2021
19.5.2021 12:07:28   
Ana RR
Mog tatu pre par dana nisu pustili da uđe u bus za Nemačku iako ima potvrdu o vakcini. Tražili su mu i pcr test. A niko mu nigde po Evropi nije ništa tražio, ni kada je putovao avionom niti kada je putovao busom ili autom. Morao je da propusti taj bus i tek sutradan je otputovao, uz negativan pcr test.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Letovanje 2021
19.5.2021 12:12:30   
nata11
Znaci nema pravila. Moras imati sve papire i potvrde i sertifikat i pcr. 🙄🙄🙄



_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Letovanje 2021
19.5.2021 12:20:50   
bubulence
Moja prijateljica je juce vracena sa granice. Vakcinisana, popunila obrazac, ima stan u GR. Muza su pustili ali on ima eu pasos. Ona je trazila da joj rade neki brzi test na granici, nisu hteli ni da cuju. Vratila se u Nis, tamo ce danas da uradi PCR pa da sutra opet proba da predje.


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Letovanje 2021
19.5.2021 12:54:22   
vonavoj
Znaci nista od Grcke..


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Letovanje 2021
19.5.2021 13:23:38   
jess021
E brate mili, sou program 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Letovanje 2021
19.5.2021 13:52:59   
mama Jo
Jaoj zezate? E, pa stvarno...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Letovanje 2021
19.5.2021 20:24:22   
pari
Možda se nisu još uhodali tj.organizovali ili nemaju sve informacije... Biće nadam se bolje...



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Letovanje 2021
19.5.2021 21:19:13   
mama Jo
I ja se nadam da ce se uskoro nesto srediti po tom pitanju. Bas sam mislila da nece biti nikakvih problema...


Inace, pre neki dan kad sam pifala Von za smestaj u Soko banji posle 2h zapratio me profil na ig - lepoteSokobanje 😂
Ja se plasim pomalo ovog interneta ljudi 😕

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Letovanje 2021
19.5.2021 22:35:48   
vonavoj
Mama jo,prati se sve sto pratis,sto istrazujes i odmah iskacu reklame.


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Letovanje 2021
19.5.2021 22:53:10   
dddaca

IZVORNA PORUKA: bubulence

Moja prijateljica je juce vracena sa granice. Vakcinisana, popunila obrazac, ima stan u GR. Muza su pustili ali on ima eu pasos. Ona je trazila da joj rade neki brzi test na granici, nisu hteli ni da cuju. Vratila se u Nis, tamo ce danas da uradi PCR pa da sutra opet proba da predje.



Mozda nije proslo 14 dana od drruge doze vakcine.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Letovanje 2021
20.5.2021 9:42:05   
Ana RR
Mi imamo ponudu za CG... ne znam šta da radim. Ja sam u CG bila jednom u životu i što se mene tiče sve sam videla. Ali išli bi opet sa kumovima tako da bi nam bilo zanimljivo. Ne znam šta da radim...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Letovanje 2021
20.5.2021 10:36:19   
vonavoj
Ana,idite,bitno je drustvo.

Mm i ja isto sinoc gledali,meni se to nista ne svidja,ja volim apartman blizu plaze....Lepo cemo kod sestre,pa malo vidimo more.a pomognemo im da vade krompir sad u junu,a ako budeml mogli opet u avgustu,onda da beremo papriku😂😂😂Iako mi sestra zivi na moru,oni rade do pola 4,sezona branja..poljoprivreda..

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Letovanje 2021
20.5.2021 10:38:16   
bubulence


IZVORNA PORUKA: dddaca


IZVORNA PORUKA: bubulence

Moja prijateljica je juce vracena sa granice. Vakcinisana, popunila obrazac, ima stan u GR. Muza su pustili ali on ima eu pasos. Ona je trazila da joj rade neki brzi test na granici, nisu hteli ni da cuju. Vratila se u Nis, tamo ce danas da uradi PCR pa da sutra opet proba da predje.



Mozda nije proslo 14 dana od drruge doze vakcine.


Proslo je 2 meseca. Anci, CG koju si videla pre vise godina nije ista kao ova sada. Znam da ce me sada mnogi napasti kako je tamo prljavo ali veruj, sve je cisto, uredno, savrseno. Naši kumovi su prosle god bili ''prisiljeni'' da letuju u CG, iako su rekli nikad vise (ljudi koji na letovanja trose i po 5000e) i odusevili su se. Ove god ponovo rezervisali Becice. Mi cemo vrv isto u CG jer iz principa necu da dam 360e na testiranje za GR (mada nije samo princip nego i stednja 🤣)

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Letovanje 2021
20.5.2021 10:52:54   
Ana RR
Bubi, videćemo. Ja sam bila 2005. godine, čini mi se, lepo je nama bilo, ali nisam nikad poželela da odem opet.

A šta traže crnogorci za ulaz, jel treba test da se radi?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Letovanje 2021
20.5.2021 11:01:19   
dunja RR
Anči, i ja bi išla na tvom msetu, ako već imate društvo.
Za koje mesto imate ponudu?

Ja nisam bila u CG, hm, preko 20 godina, ali sam pre toga bila nebrojeno puta, i jedino u Ulcinju nisam bila, ostalo sve znam napamet, i volela sam CG. U Bečiće smo išli stalno, jer je tata radio u MUP-u, a oni tamo mislim i sada imaju hotel, Beograd. Naravno svako veče iz Bečića za Budvu, ne znam kakva je Budva sada, ali tada je bila divna, mislim na stari grad.

Na ekskurzije smo isto išli, u Petrovac.
A posle sam sa društvom i kasnije sa mužem išla u Boku, HN, Kotor, Krašići, Radovići, Kumbor. Kada se završilo bombardovanje bila sam u Kumboru 2 meseca kod drugara, i tada sam bukvalno sve obišla što se Boke tiče.
I volim CG.


Anči, mislim da ne traže test za CG.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Letovanje 2021
20.5.2021 11:01:48   
bubulence
Koliko sam cula ne treba nista. Za odrasle lk, za decu po novom trebaju pasosi i to je sve. Bez testa i dokaza o vakcinaciji


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Letovanje 2021
20.5.2021 11:06:35   
Ana RR
Dunja, imamo ponudu za Utjehu. Ne sviđa mi se jer nema nikakvu plažu ali Ulcinjska velika plaža je na 15 minuta vožnje. Da nije kumova, ne bi ni razmišljali o CG ali sa društvom je lakše user posted image a cena je smešna.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Letovanje 2021
20.5.2021 11:12:04   
vonavoj
Ko ima dobar smestaj,neka pise. Mozda i odemo na par dana,u avgustu,ako sad idem kod sestre. Ja sam bila 2006te poslednji put.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Letovanje 2021
20.5.2021 11:12:13   
bubulence
Ana pitaj Boku, ona ima tamo kuću


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Letovanje 2021
20.5.2021 11:27:19   
dddaca
I mene interesuju iskustva vezana za Crnu Goru. Prvenstveno za cistocu vode.
Isli smo do pre desetak godina. Bili nekoliko puta, ali odustali zbog prvljave vode. Da li se nesto u tom smislu promenilo?
Da li su resili problem sa prljavim morem ili i dalje ima pene po povrsini vode i jos kojecega?
Ujutro je voda bila uglavnom cista, ali kako dan odmice, bude sve gore i gore.
Ova situacija sa PCR testovima odbija od Grcke, tako da sam pocela da razmisljam i o CG, ali mi je veoma bitna cistoca mora.

Ana, da li si se raspitivala kakva je situacija sa snabdevanjem vodom? Ranije su pojedini smestaji imali problem sa snabdevanjem vodom. Me znam da li se tu nesto menjalo.
Bubukence, ovo za vracanje sa granice mi je bas cudno. nije da ti ne verujem, da ne shvatis pogresno. Pratim informacije u grupi live from Greece i vidim da prolaze bez problema sa potvrdom o vakcinaciji

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Letovanje 2021
20.5.2021 12:02:16   
bubulence
Vecina prolazi GRA granicu ali eto, valjda se nadje neki nadrndani carinik pa pravi problem . 

Sto se tice cistoce vode u CG, mi smo odlazili samo na dve plaze i voda je uvek bila cista , za ostale plaze ne znam

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Letovanje 2021
20.5.2021 12:15:29   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: bubulence

Ana pitaj Boku, ona ima tamo kuću




Kod nje bi i išli user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Letovanje 2021
20.5.2021 12:22:22   
jess021
I mi gledamo Cg😉Ono sto mene i dalje odbija su bezobrazno visoke cene kao i zakup lezaljki i suncobrana 20-30€ po danu. Znam provereno da su npr apartmani na Jazu za jul-avgust cena 70-80€. A hoteli da ne pricam.

Ja sam nasla neki aparthotel David u Dobrim vodama, fino izgleda, lepa je plaza i dobre su recenzije. Mislim da ce u Becicicma, Rafailovicima....u sezoni biti bas velika guzva. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uskršnja čestitka sa skrivenom porukom
video
Ljubav iznenađuje zar ne? Budite kreativni tokom uskršnjih praznika i zadivite svoje najbliže tako što ćete napraviti pr...
Kako se živi bez majke? Teško. Ali neko i ...
Kako se živi bez srca ispod kojeg si disala i rasla prije ovog nepredvidivog svijeta.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here