|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko često imati odnose da zatrudniš?
16.2.2009 22:54:31   
Buba76
To mi je malo cudno da 3 dana pred ne radis nista.Pa kako ce nam se radjati devojcice? Njih mozemo dobiti ako mutimo slag pre O,u toku i posle O =decaci.

(odgovor članu lucia)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Koliko često imati odnose da zatrudniš?
16.2.2009 23:02:52   
Anoniman
Nema veze kada mutis slag vec da li X ili Y uspe da oplodi jajnu celiju. Mislim da je to glupost da se devojcice prave pre O, jer bi onda sve radjale devojcice s obzirom da je vecina nas u akciji cim pocnu plodni dani user posted image

(odgovor članu Buba76)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Koliko često imati odnose da zatrudniš?
16.2.2009 23:12:48   
Buba76
Pa da ,ali kazu da su Y sporiji od X pa njima uspeva da oplode bas kada je O. Ko zna to su sve price.Ali mozda se zato i radja vise devojcica jer svi krecu ranije u akciju. Moje 2 drugarice imaju po 3 cerke i obe kazu da su mutile 2 dana pre O sva 3 puta. Ja imam sina,a volela bih da vidim sadauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Koliko često imati odnose da zatrudniš?
16.2.2009 23:17:00   
Jacaca
Pa da devojcice se cesce i radjaju, ja imam cerku, a kada bih mogla da biram opet bih cerku. neka je zivo i zdravo, pol nije toliko bitan.

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Koliko često imati odnose da zatrudniš?
16.2.2009 23:22:09   
Anoniman
Pa jeste to tacno, ali ne znaju sve devojke tacno kada im je pukao folikul pa da tada obave akciju. Mozda su imale akciju ujutru, a folikul pukao uvece, pa su jajnu celiju mozda ipak oplodili X spermici iako je na sam dan O user posted image  Tvoje drugarice su mutile slag samo 2 dana pred O i posle toga nisu sve dok nisu prosli plodni dani?

(odgovor članu Buba76)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Koliko često imati odnose da zatrudniš?
16.2.2009 23:24:42   
Buba76
Da

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Koliko često imati odnose da zatrudniš?
16.2.2009 23:52:06   
Anoniman
Blago njima kada su uspele da zatrudne iz jednog odnosa u toku plodnih dana user posted image

(odgovor članu Buba76)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Koliko često imati odnose da zatrudniš?
17.2.2009 11:35:16   
Jacaca
Ja pocnem tri dana pred i tako do tri dana posle ne prestajemuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Koliko često imati odnose da zatrudniš?
17.2.2009 16:37:15   
Anoniman
Kod nas je uvek bilo svakodnevnog sexa (osim kada imam M), ali sada kad smo poceli da radimo na bebi i videli da to i nije bas jako pametno, malo smo promenili navike tj. imamo restrikcije user posted image

(odgovor članu Jacaca)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Koliko često imati odnose da zatrudniš?
17.2.2009 16:45:48   
Verus
IZVORNA PORUKA: Buba76

Pa da ,ali kazu da su Y sporiji od X pa njima uspeva da oplode bas kada je O. Ko zna to su sve price.Ali mozda se zato i radja vise devojcica jer svi krecu ranije u akciju. Moje 2 drugarice imaju po 3 cerke i obe kazu da su mutile 2 dana pre O sva 3 puta. Ja imam sina,a volela bih da vidim sadauser posted image


Mislim da je ovako, ali provericu pa cu napisati-spermici koji nose Y hromozome zive krace nego oni sa X tj. oni sa X su da tako kazem, izdrzljiviji.  Po tome, sa decacima se zatrudni ranije, a sa devojcicama kasnije u toku ciklusa...ali idem da proverim pa 'cem da javim!

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Koliko često imati odnose da zatrudniš?
17.2.2009 16:57:03   
Verus


If you want a girl - aim for earlier intercourse before ovulation - at least 4 days before she ovulates.

If you want a boy - aim for later intercourse before ovulation - say about 1 day before she ovulates.

http://www.healthegoods.com/product/baby-gender-prediction/natural-health-articles



(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Koliko često imati odnose da zatrudniš?
17.2.2009 16:59:42   
Verus
IZVORNA PORUKA: Verus



If you want a girl - aim for earlier intercourse before ovulation - at least 4 days before she ovulates.

If you want a boy - aim for later intercourse before ovulation - say about 1 day before she ovulates.

http://www.healthegoods.com/product/baby-gender-prediction/natural-health-articles



Znaci kaze ovako: sperma koja nosi Y je manja, ima manje mitohondrije koje nose energiju pa je s' toga brza ali i krace zivi, znaci ako imamo odnose 1 dan pre ovulacije-onda je veca sansa za decakom, spermi kaza treba od 20 minuta do 2 sata da dodje do jajovoda, tako da Y sperma brzo stigne i ako se odmah sretne sa jajnom celijom-decak.  Ako imamo odnose 3-4 dana pre ovulacije, Y sperma ce stici brze, ali nece naici na j. celiju- i posto krace zivi umrece user posted image , a X sperma je sporija ali ima vece mitohodnrije i s'toga moze duze da zivi.  Lepo ce stici u jajovod i cekati tu dan, dva i kada stigne j. celija posto je samo X sperma ostala ziva-ta je jedina tu da oplodi i eto-devojcice!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Koliko često imati odnose da zatrudniš?
17.2.2009 17:17:57   
Jacaca
XIXIXIXI kazem ja da je lakse dobiti devojcicu.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Koliko često imati odnose da zatrudniš?
17.2.2009 22:13:24   
Buba76
Da Verus na ovo sam i ja mislila

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Koliko često imati odnose da zatrudniš?
18.2.2009 12:59:03   
andrijana
A mi smo ga uboli iz prve,i to slucajno...user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Koliko često imati odnose da zatrudniš?
18.2.2009 21:39:11   
pucka
Znam da je zena tokom ovulacije samo tri sata plodna,tako da dzaba ako to radis svaki dan...user posted image
Ne bi trebalo da budes opterecena time...Kad se desi,desice se...Srecno!!!!!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Koliko često imati odnose da zatrudniš?
18.2.2009 21:53:30   
sani71
Dr kaze da je jajna c sposobna za oplodnju 12 sati,i tacno je  verus da su xy brzi,a krace zive a xx sporiji i duze zive,ja sam ostala trudna 14 dan bas na dan ovulacije,i kazu da je user posted image , sada sam u 11 nedelji 

(odgovor članu pucka)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Koliko često imati odnose da zatrudniš?
23.2.2009 3:39:10   
Verus
http://www.nasa-obitelj.com/hr/bracni+parovi/bracne+teme/Prirodno+planiranje+obitelji.html

(odgovor članu sani71)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Koliko često imati odnose da zatrudniš?
28.9.2009 13:52:33   
Anoniman
Prenos poruke iz teme "Bazalna temperatura":
IZVORNA PORUKA: zvezdica009

pa valjda je najbolje tako svaki drugi dan, a mi se nismo toga pridrzavali, ali od sledeceg meseca cemo tako, svaki drugi dan po jednom, mislim da je to recept user posted image

koji programcic?


Zvezdice, zasto mislis da je recept svaki drugi dan? Ja cu ovog meseca svaki dan u plodnim danima (naravno ako mi se bude htelo, ali htece nam se, nemamo problema sa tim) user posted image

< Poruku je uredio Katjica -- 28.9.2009 13:56:52 >

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Koliko često imati odnose da zatrudniš?
28.9.2009 14:09:24   
Anoniman
Ja sam negde pisala da je kod mene uspela iskljucivo preporuka za pozu...
Moj muz i ja smo ciljali par dana pre O, tokom i posle i nije bilo nista godinu dana...
A jednom...samo jednom u toku O kad smo spavali...tad smo zatrudneli...
To je bilo tri dana pred vencanje...kad smo bili u haosu...
Moja preporuka je
- pet dana pred O, tokom O i posle O
- poza iskljucivo ON NA TEBI
- nema ustajanja posle...miruj pola sata, dizi noge
A glavna preporuka: opusti se , opusti se...Bavi se necim sto ce da ti smetne sa uma pravljenje dece...tad oni dolaze, lepe se.
To je ono sto sam ja od iskustva prikupila sa mojim zatrudnjivanjem i zatrudnjivanjima devojaka oko mene.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Koliko često imati odnose da zatrudniš?
28.9.2009 14:22:52   
Anoniman
1 odnos 5 dana pred O, 1 odnos na dan O i jos jedan odnos posle O? Tesko da mi je ovo izvodljivo jer ne znam tacno kada mi je O, a necu jos da se zamlatim sa pracem kog ginekologa ili testovima za O ili ko zna cime jos, jer mislim da cu u tom slucaju postati jako opterecena. Lakse mi je ovako s vremena na vreme, jer mi i inace imamo ceste odnose, tako da nam ovaj mesec kada smo se odlucili da pocnemo sa bebom nista bitno ne menja u odnosima, samo sto nece da ga izvadi pred kraju user posted image
Lep i iskren savet za sve trudilice user posted image , a mislim da je najtezi deo za trudilice onaj sa opustanjem user posted image Ja sam jos uvek nova u svemu tome, i nisam se jos opteretila, ali sigurno je tesko opustiti se onim devojkama koje vec duze vreme pokusavaju.

< Poruku je uredio Katjica -- 28.9.2009 14:25:11 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Koliko često imati odnose da zatrudniš?
28.9.2009 14:36:44   
Anoniman
Hm...

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Koliko često imati odnose da zatrudniš?
28.9.2009 14:39:38   
cicko
Mi smo oba puta kad smo zatrudneli imali, odnose u vreme ovulacije, tj. izracunala sam da mi je ovulacija 14.dan ciklusa i onda smo od 10. do 18. dana imali odnose svaki drugi dan. Oba puta je bilo uspesno!user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Koliko često imati odnose da zatrudniš?
28.9.2009 15:27:35   
Anoniman
Kako si uspela da izracunas tako tacno kada imas O? Ja je obicno imam 15-16-ti dc, ali to je moje misljenje, ali nisam to potvrdila sa 100% user posted image

(odgovor članu cicko)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Koliko često imati odnose da zatrudniš?
28.9.2009 15:39:36   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Katjica

1 odnos 5 dana pred O, 1 odnos na dan O i jos jedan odnos posle O? Tesko da mi je ovo izvodljivo jer ne znam tacno kada mi je O, a necu jos da se zamlatim sa pracem kog ginekologa ili testovima za O ili ko zna cime jos, jer mislim da cu u tom slucaju postati jako opterecena. Lakse mi je ovako s vremena na vreme, jer mi i inace imamo ceste odnose, tako da nam ovaj mesec kada smo se odlucili da pocnemo sa bebom nista bitno ne menja u odnosima, samo sto nece da ga izvadi pred kraju user posted image
Lep i iskren savet za sve trudilice user posted image , a mislim da je najtezi deo za trudilice onaj sa opustanjem user posted image Ja sam jos uvek nova u svemu tome, i nisam se jos opteretila, ali sigurno je tesko opustiti se onim devojkama koje vec duze vreme pokusavaju.

Katjice,u potpunosti se slazem sa tobom,nama je upalilo kad smo se opustili i nismo razmisljali o tome. U tom periodu smo imali odnose svaki dan tako da ne znam kad smo uspeli da napravimo user posted image A pre toga smo skoro dve godine ciljali,racunali plodne dane i nista.
Znaci samo opusteno. Znam da je lakse reci nego uraditi,ali pokusajte da ne razmisljate previse o tome,to govorim iz sopstvenog iskustva.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Pitali smo doktor-ginekologa: Utvrđivanje ...
Ringeraja vam je dala priliku da pitate lekara sve što vas zanima u vezi ovulacije kao i rešenja problema sa njom. Farma...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here