|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/21
17.5.2021 23:29:32   
Queen Lady


IZVORNA PORUKA: dddaca

Bravo Von, samo napred user posted image
Kakav to plan ishrane primenjujes? I meni je bas potrebna neka promena. Trebalo bih dosta kilograma da skinem, ali nikako da se nateram da krenem.
Milena, kako ti napredujes. Da li i dalje odolevas slatkisima?
Queen, pa oni su izgleda bas skloni tome. Poslacu ti poruku, ne znam da li smem da navodim nazive klinika i lekara ovde.




Na zalost jesu. Plus alergije. Mada su sada i ok. Pisi kas mozes poruku. Hvala

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Razgovori mama 05/21
18.5.2021 0:08:50   
Ivanka 75
Samo da vam pozelim laku noc ❤️❤️❤️


Ne stizem da vas vidim 😔
Ljubim vas sve! 

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Razgovori mama 05/21
18.5.2021 6:35:32   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa spremanje za školu.Posle idem da pazarim.Kad dođem da spreman ručak itd.Lepo što si se javila Ivanka.Nema nam Branki.Nadam se da su ok.Pari,jeste li dobro?Ladi?.Ostale mane?Pizdrav svima.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Razgovori mama 05/21
18.5.2021 7:16:33   
Queen Lady
Ja sam tu. Krenula u nove radne pobede... Pozdrav za sve mame...

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Razgovori mama 05/21
18.5.2021 8:13:38   
jess021
Jutro mame! Tu sam, citam redovno, nesto me mrzi da pisem, iskreno. Evo pristavila rucak, mm otisao za Bg, njih dve spavaju.... Sve po starom.


Milena, Von, lepo sto mislite na mene. 😘😘☹️

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Razgovori mama 05/21
18.5.2021 8:45:06   
flamingos
Jes,mislim i ja na tebe.❤


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Razgovori mama 05/21
18.5.2021 9:12:13   
vonavoj
Stigla sam na posao,zavrsili testiranje za skolu.. sjajno je prosla,kaze mama naklon,fantasticna je, natprosecna je,predznanje za skolu je odlicno.



(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Razgovori mama 05/21
18.5.2021 9:21:03   
flamingos
Bravo Von.❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Razgovori mama 05/21
18.5.2021 9:40:16   
Milena18
Jutro!


Von, bravo za devojčicu! 
Jess 😘
Sanjice, kako je bilo na Tari ? 
Mi se razvlačimo po kući. M nije otišla u vrtić, ima konjuktivitis. Juče smo počeli sa terapijom, danas joj je već mnogo bolje. 
Pari, tek sad vidim da si pitala kako sam. Hvala, prilično se dobro osećam, prošle su mučnine i iscrpljenost pre par nedelja. Jesi li ti dobro, prošlo je ono od pre par dana ? 
Šta radite, mame? 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Razgovori mama 05/21
18.5.2021 9:50:43   
mama Jo
Pozdrav mame.
Nas prvi vikend kod babe i dede je prosao super, kaze mama da su bas bile dobre, a i njih dve kazu da im je bilo super, bukvalno nisu uopste trazile nas 😊
Bas sam ponosna na njih...
Milena, bas sam pre neki dan pomislila na tebe, koja si nedelja ti sad, je l' se stimacic vidi?
Flamingos, kako si ti?
Pari, ti?
Von, jeste uzivali u banji? Idem sad u temu letovanje, imam jedno pitanje za tebe, a i za sve 😄
Ljubim vas puno sve ❤️

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Razgovori mama 05/21
18.5.2021 9:55:16   
flamingos
Milena,hajd da što pre prođe konjuktivitis.Mama Jo,bravo za velike devojčice.Nadam se da ti je mams dobro.Hvala na pitanju,dobro smo svi.Ljubim te puno.❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Razgovori mama 05/21
18.5.2021 9:59:05   
mama Jo
Flam, secam se da si pisala da si isla kod de zbog bolova u kicmi, i migrene. Mozda ti je to i povezano. Moj muz ima bas cesto glavobolje, i skoro mu je dr rekla da je moguce da je od vrata... Sad bi trebalo da ode fizijatru.
Dobro je da ste dobro svi... I mama je dobro, anemija se bas jako polako popravlja, ali bitno da se popravlja. Svi dr su i rekli da treba dosta vremena da rezultati budu skroz u redu. Bitno da ide redovno na kontrole i da prati.
user posted image user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Razgovori mama 05/21
18.5.2021 10:10:39   
flamingos
Mama Jo,drago mi je da je mama dobro.Da,sve je to povezano.Za kičmu idem kasnije.Sad gledam šta ću sa hemoroidima.Za sad imam terapiju,pa videćemo.Imam i tu fibrozu mišića,migrenu,sve to povezano.Donji deo kičme boli.Imam lekove,gel,ali moram da tražim uput od svoje dr.da odem i vidim šta ću.Možda neka masaža,šta znam.Da tražim da snimam kičmu.


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Razgovori mama 05/21
18.5.2021 12:32:11   
Sanjica26 RR
Milena, bilo je super na Tari. Prelepa je Tara. Deca su uživala. Nisu ulazili u kucu. Na 1200 metara nadmorske visine smo bili.

Zaspala sam u 4, ustala u 6. Ne vidim nista. Probala da dremnem. Nece san na oci. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Razgovori mama 05/21
18.5.2021 14:31:03   
Milena18
Divno, Sanjice. Verujem da vam je puno značilo što ste išli, s obzirom na to koliko radiš i koliko obaveza imaš.
Mama Jo, bravo za velike devojčice! Drago mi je da je mama bolje. Ja sam sad na pola puta, juče sam ušla u 20. nedelju. A stomak se baš vidi, mnogo više nego sa M u to vreme. 
Flamingos, rešavaj polako jedno po jedno. Verujem da bi ti neke vežbe pomogle što se kičme tiče, ali to sigirno mora neko stručan da ti pokaže. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Razgovori mama 05/21
18.5.2021 15:47:35   
Ana RR
Ćao devojke user posted image

Ja ne stižem ni da čitam ni da pišem, puno posla imam i gledam da se sklonim od laptopa kad god mogu. U subotu sam bila na pregledu kod fizijatra, imam išijas user posted image idem na neke terapije svaki dan.

Nadam se da ste svi dobro user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Razgovori mama 05/21
18.5.2021 16:30:47   
Sanjica26 RR
Kad pre Milena. 😊

Anci, dobro sto si otisla. Ja sam prosle nedelje isla na masažu. Bas mi prija.Sad sam stigla u skolu, pa posle imam dva casa grckog🙄 Obnevidela sam danas. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Razgovori mama 05/21
19.5.2021 4:10:34   
pari
Ivanka, Sanjice, jess, mama jo, baš lepo što ste se javile :) Ana, drži se, da te prođe brzo!

Milena, vreme leti, već pola, super!
Ovde leto, 30 stepeni ...danas smo dosta bili napolju...Ništa specijalno nema. T je dobro sad, nešto je protutnjalo kroz nju. I ja sam skroz dobro, osim što pomalo kašljucam ponekad kao da me nešto iritira. 
Puno vas pozdravljam!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Razgovori mama 05/21
19.5.2021 6:31:36   
flamingos
Dobro jutro.Pari,drago mi je da ste dobro.Ostale mame?Pijem kafu,pa spremanje zz školu.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Razgovori mama 05/21
19.5.2021 8:33:37   
Queen Lady
Jutro mame, kako ste? Muz juce vodio mladjeg kod frizera, kada smo S i ja dosli kuci, morala sam i njega da vodim, kaze porasla mu mnogo kosa, ako se ne osisa imace kosu kao ja dugacku user posted image Tako smo R i ja vodili starijeg batu da se sisa. Kako su ostale mame, trudnice? Pozdrav za sve...

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Razgovori mama 05/21
19.5.2021 8:57:25   
dddaca
Dobro jutro mame.
Kod nas jucerasnji dan prosao u nekom trku. Trci levo, trci desno, a opet nista nisam stigla. Valjda ce danas biti bolje.
Queen, pa kako drugacije? Brat da nesto uradi, a on ne? user posted image
Milena da brzo prodje, a verujem da hoce uz dobru terapiju. Mi smo u pocetku imali muke sa stavljanjem bilo cega u oci.
Ana, pa tebe je bas "steglo" cim moras na terapije. Sto bi Flam rekla, aj' brzo da prodje user posted image

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Razgovori mama 05/21
19.5.2021 9:02:15   
Queen Lady
Pa da, sve sto radi jedan mora i drugi. Najsmesniji su mi kad mali imitira i ponavlja sve od straijeg, a S mu kaze, ne imitiraj me imitatoru mali user posted image

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Razgovori mama 05/21
19.5.2021 10:25:30   
Milena18
Dobar dan!


Ana, baš bez veze. Da li te boli? 
Daco, već je prošlo, mada moramo terapiju da koristimo do petka. Ali danas je počela da kašlje 😔
Mi počele da sređujemo kuhinju, pa nam došla sveki, tako da pravimo pauzu.

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Razgovori mama 05/21
19.5.2021 10:40:46   
Ana RR
Dobro jutro.

Milena, danas me baš jako boli. Zapravo, noćas je počelo pa nisam ni spavala, a od kako sam ustala još je gore. Nije me ovako bolelo prethodnih dana, ne znam kako da se namestim da mogu da radim.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Razgovori mama 05/21
19.5.2021 20:22:44   
pari
Ana, kako si sad?


Mi bili malo napolju...mnogo je toplo, na suncu neizdrživo... Nisam se još navikla da je toplo...Htela bih neke sandale da kupim, neke sa debljim đonom, ove što imam imaju tanak đon i skroz su ravne.T ima sandale, M smo kupili crocs.
Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here