|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/21 [ chat]
17.7.2021 18:52:21   
Branchyca
Da Milena, jedva cekam. A onda si ti na na redu, ako ne gresim? :)


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/21 [ chat]
17.7.2021 18:56:48   
vocicana

IZVORNA PORUKA: vojvodjanka87

Drage moje, ja se opet pridružujem spisku, porodila sam se u decembru donela na svet dva dečaka prevremeno u 7.mesecu koji su hvala bogu zdravi i pravi, ostala sam prirodno trudna u majskom ciklusu a prvi ciklus je krenuo u martu, i to posle 13 god braka i 15 godina pokusavanja, sta se promenilo niko ne zna izgleda mi jajovod nije ni bio zacepljen 😁 uglavnom, danas sam videla bebu na uz a prošle nedelje se videla samo žumancana kesa, dr kaze da je kasnila ovulacija, sta god, ja sam sad 7+5 korigovano 6+1.



O draga moja, hvala velikom Bogu, pratim te odavno, cestitam ti od srca, neka sve bude u redu. Ljubim vas najvise!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/21 [ chat]
17.7.2021 22:43:58   
Milena18
Branchy, ima jedna trudnica na spisku kojoj je termin u avgustu, ali nije baš aktivna. Tako da od nas koje smo redovno ovde, ja da sam sledeća. Ali ne pre polovine septembra, nadam se 😊




(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/21 [ chat]
17.7.2021 22:57:24   
vojvodjanka87
Hvala vam žene drage 🤗

Odbijala sam dugo da uradim test jer je to kod mene prosto nemoguće inegde sam bila 6ned kad sam Uradila i naravno pozitivan koo iz topa, ja sok sok, nismo to hteli jer nam je zivot bas u haosu sa dečacima, planirali smo za neke 3,4god po devojcicu imamo zamrznuto 4 embriona uradili bi pgs da nadjemo ženski ali sta sad ovo čudo je sam Bog poslao 🙏 Vratio mi mozda moju devojčicu 🥺Nisam verovala da ovo moze ikad meni da se desi. 

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/21 [ chat]
18.7.2021 9:34:06   
flamingos
Vojvodjanka,čestitam.Pročitah sve.Bog je dobar.Samo on zna zašto se sve dešava.Štošta sam doživela i preživela...Želim ti od sveg srca sve najbolje.Da imaš laku trudnoću i da slavimo na našoj rr kad dođe beba.Uživaj sa svojim mališanima.Šaljem vam puno pozdrava i poljubaca.❤


(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/21 [ chat]
22.7.2021 6:39:30   
Branchyca
Dobro jutro devojke🌸


Evo da vam se javim, prekjuce sam se porodila, bebica i ja smo dobro, upoznajemo se 🙂
Kako ste vi?
Pozdrav i masem🤗

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/21 [ chat]
22.7.2021 7:17:25   
Milena18
Branchy, divno ❤️ Čestitam ti i želim ti brz oporavak! Čim sam videla da je neko pisao u temi ovako rano, pomislila sam da si ti sa lepim vestima 😊

(odgovor članu Branchyca)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/21 [ chat]
22.7.2021 7:54:37   
Branchyca
Hvala puno Milena!💗


Nadam se da si i ti dobro💜

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/21 [ chat]
22.7.2021 11:37:32   
Leptirica92
Branci, konacno lijepe vijesti 😊😊 Cestitam, bebici puno srece, a tebi brz oporavak ❤❤


(odgovor članu Branchyca)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/21 [ chat]
22.7.2021 12:13:43   
Sanjica26 RR
Čestitam. ❤️



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Leptirica92)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/21 [ chat]
22.7.2021 17:00:38   
Branchyca
Hvala puno! 💜


Uzivajte u vasim stomacicima🤗💗

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/21 [ chat]
22.7.2021 18:28:36   
lesli
Brancice, cestitam 🤗
Da ste zdravi, veseli i da uzivate sa njim!

(odgovor članu Branchyca)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/21 [ chat]
22.7.2021 18:50:27   
BubaBubica
Branči čestitke i od nas 😍 neka je živa i zdrava ❤️ jesam li ja nešto pobrkala ili si imala zakazan carski 27.? 

Mi smo još u banji, sutra idemo kući, a ja sam izgorela načisto, sve me peče i boli, ne znam šta mi je sa kožom, nikad nije ovako reagovala na sunce. Namazala sam se jekodermom i sutra ću u majici da sedim u hladu i ne mrdam na sunce više.

_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/21 [ chat]
23.7.2021 9:01:09   
Coconut
Branchice cestitam,zelim ti brz oporavak 🤗 


(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/21 [ chat]
23.7.2021 10:50:01   
Malaraja
Neka ste zive i zdrave :) i sve ce to biti ok. Ja sam imala obaveza par dana, pa nisam ni ulazila. Mada drago mi je sto ovako mozemo podijeliti dobro, lose...

Imam jedno pitanje za vas zenice, jel se nekoj od vas desavalo da vas presjece ispod stomaka kao kad vas jajnicu zigaju i dole ne znam kako drugacije da se izrazim imam osjecaj kao da mi je sve nateklo, i kao da me neko noktom zagrebe nekad kontam ispast ce nesto. Nisu to sad neki bolovi, vise nelagoda. Kontrola nam je za 10 dana, nebi da budem panicar i da odma trcim za bolnicu ako je to normalno(mislim ako se desava) 

(odgovor članu Branchyca)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/21 [ chat]
23.7.2021 12:13:46   
Milena18
Dobar dan!
Malaraja, nisam imala baš takve bolove kakve opisuješ, ali dešavalo mi se u prvim nedeljama trudnoće da me zaboli donji deo stomaka na nekoliko sekundi par puta u toku dana. Ako brineš, odi ranije, bolje nego da stalno razmišljaš o tome. 
Ja se sad vratih od ginekologa. Sve je ok, osim što još imam jednu od one dve bakterije koje su izolovane u vaginalnom brisu posle serklaža. Sad sam na drugoj terapiji, pa da ponovim briseve. Ali i leukociti i crp su mirni, to je dobro. Dečkonja nam već ima 1390 grama, taman prosek za punih 29 nedelja. 
Leptirice, Leni, Coconut, jeste li vi dobro? 
Branchy, kako si ti, kako teče oporavak? Kada idete kući? 
Bubi, jesu li dečica uživala na letovanju? 


(odgovor članu Malaraja)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/21 [ chat]
23.7.2021 12:33:31   
Malaraja
Nisam na pocetku :) i ja sam 28 puna. Vidjet cu kako ce se odvijat u ovi par dana, mozda sam se prehladila jer sam ja oduvijek osjetljiva na menstrualnu i slicne njoj boli pa osjetim kad vjetar puhne. Masalla, vec veliki 😃 moj je u 12 imao 1170 al kod mn je krupniji. Tvoj bas prati :* 


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/21 [ chat]
23.7.2021 12:55:19   
Malaraja


IZVORNA PORUKA: Malaraja

Nisam na pocetku :) i ja sam 28 puna. Vidjet cu kako ce se odvijat u ovi par dana, mozda sam se prehladila jer sam ja oduvijek osjetljiva na menstrualnu i slicne njoj boli pa osjetim kad vjetar puhne. Masalla, vec veliki 😃 moj je u 27 imao 1170 al kod mn je krupniji. Tvoj bas prati :* 





(odgovor članu Malaraja)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/21 [ chat]
23.7.2021 13:03:25   
Milena18
Malaraja, možda je onda kod tebe uzrok bola rastezanje ligamenata, liči na to. Ako se intezivira ili imaš osećaj da nešto nije u redu, svakako možeš da odeš kod lekara i ranije, da ne čekaš tih deset_ dana. 
Znači, mi smo tu blizu, samo nedelju dana razlike 🙂





(odgovor članu Malaraja)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/21 [ chat]
23.7.2021 13:24:42   
Malaraja
Da 😊 termin nam 15 Oktobra. Mada ja nesto imam osjecaj da ce ranije, a mozda sve trudnice imaju taj osjecaj 😄 polako me prpa hvata. 


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/21 [ chat]
23.7.2021 13:25:13   
Branchyca
Hvala vam jos jednom!💜


Bubi, 20.07. mi je bio zakazan carski rez :)
Milena, dobro smo, oporavljam se polako, bebica je sa mnom pa se nadam da cemo sutra moci kuci.
Malaraja, ja sam imala ponekad osecaj kao da me nisko beba ogrebe, takav osecaj..Neprijatno ali kratkotrajno..Proveri mozda i urin.


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/21 [ chat]
23.7.2021 13:37:42   
Malaraja
Nadam se da sada uzivate :) 

Provjeravam svaki mjesec, nikad nalaz nije dobar uvijek ima bakterije... al mn je tako odkad znam za sebe. Od 16,17 bijelo pranje, kandida, 3 put muku mucila sa cistitisom. Cak mi je cistitis bio prvi simptom trudnoce, nakon ovulacije 2 dana. Samo sam tada kontala evo ga opet...pila antibiotike. Sve sam ja pokusala al djaba sklona sam tim prehladama dole i tjt. Cak su mi i menstruacije bile toliko bolne da ako ne zavrsim na hitnoj, preplacem 1 dan u krevetu. 

(odgovor članu Branchyca)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/21 [ chat]
23.7.2021 14:28:10   
Leptirica92
Malaraja, meni se desavalo i desi se kad pretjeram u hodanju i poslovima. Stim da mene samo u desnu stranu jako boli i moram odlezat sat dva i popusti. Meni doktorka kaze da je to normalno, maternica raste, beba vrsi pritisak i tako od svega pomalo. Mada ako ti se cesto desava otidji i ranije i bit ces mirna.

Ostale cure, kako ste? Mene sad nekakva viroza sastavila. Skoci mi i temperatura, ali ne prelazi 37.6, pa sama spadne. Sinoc sam morala paracetamol popit, sad je nema. Grlo me boli i to je to. Najgore mi sto mi je kontrola u ponedjeljak, ona vanredna da vidimo koliko smo porasli. Sad ne znam, niti ici niti ne ici. A mozda se i smiri do ponedjeljka.Milena, bebac ti pravo veliki i napredan ☺

(odgovor članu Malaraja)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/21 [ chat]
23.7.2021 15:08:04   
Malaraja
Uvijek nesto, prosli put frka oko secera beba krupna secer uredu :) sad sam digla nalaze malokrvna, i upala. Ocigledno on uzima sve sebi. Jedno smo definitivno utvrdili-Nije lako biti trudan. Kako si ti, koja si sad :) 


(odgovor članu Leptirica92)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/21 [ chat]
23.7.2021 23:25:23   
Leptirica92
Malaraja, danas sam bas muzu rekla, ja ne znam kako neko moze da uziva u trudnoci 🤷‍♀️ misli daleko od toga da ja nisam sretna i sve to, ali stalno neke brige, treci put kupim neki virus, ne smijem bog zna sta piti, briga jel sve ok, hoce li biti. Ja jedva cekam roditi, hahah 

Inace sam 25 sedmica, guramo polako 😊

(odgovor članu Malaraja)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here