|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (11.04.-15.04.2020) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
23.1.2020 22:18:05   
emicaa RR
Pokusaj sa ovo dvoje,stvarno.Nista ne gubis.25 e ti treba za oboje.Jos mi se ove flekice/oziljci nisu skroz povukli ali i to ce

user posted image Evo jedna od prije

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 276
24.1.2020 10:55:07   
mama Jo
Tako i moja brada izgleda (kad se upali jos je crvenije), i isto takve znaju da mi izlaze. Uglavnom po bradi. Hedno vreme po celu kao da su se smirili, i evo od nedavno opet pocele. Samo su mi se sad pojavile i iza usiju. Isti problem sam imala pre 6 godina kad smo se vratili sa mora.

Jesi ti isla negde pa su ti prepisali terapiju ili si uzela po preporuci to sto sad koristis?

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa RR)
Direktna veza do poruke: 277
24.1.2020 11:06:11   
emicaa RR
Imala sam i ja sa druge strane lice isto ovakve,po celu i slepocnicama takodje.

Ma na svoju ruku,citala sam da su seba med aapuni dobre za kozu sa aknama i prvo kupim njega jer jedan sto sam koristila mi nije odgovarao.Posle par dana u appteci kupovala losion za bobuljice i apotelarka mi preporuci i ovu kremu.I kao ajd da probam i to,ako nista onda cu dermatologu I eto,za manje od 7 dana mi se ocistilo

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 278
24.1.2020 13:12:17   
Rosita
Ja sam dobila preporuku za La roshe effeclar duo kremu plus seba ili dove sapun. Evo emica ima super iskustvo. Odlično, emice. Ti si dobila preporuku za tu kremu?

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 279
24.1.2020 13:35:44   
Filadendronka
Rosi, koristim LR vec neko vreme, mada ne redovno. Mislim da mi je od te kreme spala melazma tj. one trudnicke braon fleke na obrazima. Inace nemam bubuljice, pa ne znam da li ima efekta na to. Pitaj u apoteci za uzorke, pa isprobaj par puta kako ti se cini. Emice, super da ti otkrila tu kremu, tacno si pogodila sta ti odgovara. ✨🤗

user posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 280
24.1.2020 19:43:46   
emicaa RR
Fil dvoumula sam se dal da kupim,i na kraju se vratim po nju.Sreca pa jesam.Ustedila sam oko 100 e koliko bih platila pregled kod dermatologa opet 😂

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 281
15.2.2020 18:25:35   
Rosita
Kupila sam danas ovu efeclar duo kremu. Pošla sam za noreva toniranu za koju je sanjalica rekla da je na akciji 1+1, ali ne beše, već beše -30  posto. A onda videh da je i La roshe - 30 posto (Lilly), pa pomislih da mi je ta kupovina pametnija. Inače, meni je sad ok lice, al da vidim na par starih mrljicq da li će delovati. Meni je zadnjih mesec dana bilo ok nešto sasvim jeftino- balea heautrein krema i gel za pranje lica. 

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu

(odgovor članu emicaa RR)
Direktna veza do poruke: 282
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Idi na:

image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image
Kuvar: Torbica
Preukusna zarazna grickalica!

Anketa

Baby girl
SakiMiki1923

Najlepše ime za devojčicu je...

Oznake

Click Here