|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
10.9.2009 19:36:36   
magnetic
Dali je neka probala onu nasu masku za lice i kosu BIMASK?Ja sam jako zadovoljna.Ocisti,zategne i proradi cirkulacija na licu

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
10.9.2009 20:02:23   
Verus
Ovo mi je moja mama uvek govorila.  Sto jednostavnije-to bolje.  I mislim da je u pravu, jer cim sam pocela da stavljam neke oil of olay kremice i zezancije, lice mi se pogorsalo i dobila sam akne sa kojim sam se borila pa, oko godinu dana, sada je bolje, ali nije to ona koza koja je bila do moje 24 godine kada je sve otislo do vraga...
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Probaj lice da pereš sapunom (recimo nekim dečijim), opereš uveče i gotovo. Nikakve kremice i nikakva sr***... ja tako radim, jer čim nešto namažem... lice mi postane horor.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
10.9.2009 20:11:29   
stevajela
Posto imama seboroicni dermatitis,koristim zorac gel 0,1% ili 0,05%.Moze da se nabavi u Hrvatskoj i u Bosni.Kada redovno primenjujem nemam ni jednu aknu,jer od tog gela lice se oljusti,a od krema koristim Eucerin hidroprotekt fluid.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
10.9.2009 21:17:16   
Lu
Ja sam prala lice dječijim sapunom i ok,malo je kao bolje,ipak kad treba doći vještica kao sada ovih dana one jednostavno izlaze i bole,male bubuljiceuser posted image
Jedino pravo čišćenje lica sam imala dok sam bila na moru,odnosno kad sam se vratila kući,valjda sunce i slana voda...kako to da nadomjestimuser posted image


(odgovor članu stevajela)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
10.9.2009 21:19:41   
stevajela
IZVORNA PORUKA: lu

Ja sam prala lice dječijim sapunom i ok,malo je kao bolje,ipak kad treba doći vještica kao sada ovih dana one jednostavno izlaze i bole,male bubuljiceuser posted image
Jedino pravo čišćenje lica sam imala dok sam bila na moru,odnosno kad sam se vratila kući,valjda sunce i slana voda...kako to da nadomjestimuser posted image




Pa to radi ovaj Zorac gel sto ja primenjujem.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
10.9.2009 21:21:18   
Lu
Kako se koristi,svakodnevnouser posted image

(odgovor članu stevajela)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
10.9.2009 21:32:52   
stevajela
Prvih 10-14 dana svako vece,a onda svako drugo.Moja sestra od ujaka je imala grozno lice do pre 2 godine,kada sam joj predlozila moju dr,koja je inace i prof dermatovenerologija na med faxu.Od tada lice joj je za ne prepoznati.Takodje mojoj prijateljici koja je je imala bukvalno rupe na licu uz odredjenu terapiju i ovaj gel , ispeglala joj je lice.
Samo da znas da je reakcija prvih dana od ovog gela uzasno jaka.Mene stravicno pece i svrbi,ali dr kaze da je to dobro.Sinoc kada sam prala kosu,lice mi se dosta navlazilo.Bas sam se iznenadila koliko epitela sa lica mi je otpalo.
i da nemoj da te zabrine to sto na gelu pise da je za psorijazu.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
4.10.2009 21:48:51   
aliki
Ja imam problematicnu kozu otkad znam za sebe! Isprobavala sam zaista svasta, ali rece mi kozmeticarka da je moja koza jednostavno takva- reaguje kada sam pod stresom, kada jedem slatko previse :), kad mi padne imunitet... Zato mislim da treba s vremena na vreme otici na ciscenje kod kozmeticarke koja to zna da radi (jer i na tom polju imam svakakva iskustva), a sto se tice kozmetike, slazem se da sto manje- to bolje, ali mislim da najbolje rezultate daje 3 koraka- ciscenje. toniranje i krema. Ja trenutno koristim Vichy Normaderm kremu i gel za umivanje i Vichy tonik bez alkohola. Toplo preporucujem svima sa osetljivom i masnom kozom. :) 

(odgovor članu stevajela)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
5.10.2009 2:26:32   
Delijagirl
Ja moram da nabijam glavom o drvo ali nikada nisam imala bas ono jako puno bubuljica ili akni pojavi se pod stresom neka, pre mensturaciju obavezno i uvek kada mi neko hvali kozu kako je lepa i cista... Inace ja sam koristila od garniera neku kremu gj gel ono nesto spot mala tubica ali pravi otrov za bubuljice. Inace koristim i obojenu kremu za mladu kozu od nivea young i isto je tako odlicna... A moj drug koristi od vichya onu kolekciju za aknastu kozu jest da je malo skuplje ali ono pre i posle nema veze sa zivotom kako se je promenilo.  A i kazu da mnogo zavisi od genetike a meni bilo uzhas jer moja keva imala kozu da izvinete ko neki topljeni sir na pici ali hvala tata sto me napravi tako dobro da nemam njenu kozu. 

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu aliki)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
18.12.2009 12:26:07   
Anoniman
Uzas kakvo mi je lice sada! Leva strana obraza mi je skroz sarena! Ja ne znam sta cu vise! user posted image

(odgovor članu 2002m)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
18.12.2009 13:07:33   
saaja
Opet, najbolje ako su problemi veeeeeliki ili ako se stanje pogorsava treba otici kod dermatologa...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
18.12.2009 15:59:01   
Suncicabg
Kad mi jednom prilikom buknulo lice od bubuljica, pomogao mi je veoma losion Clear & Clean ljubicasti, pa posle ciscenja s njim namazem PANTENOL kremu ili penu

(odgovor članu saaja)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
18.12.2009 21:08:53   
Anoniman
meni clean&clear oupste nije pomogao,ni jos par skupljih preparata! A ta pantenol krema jer se na recept uzima ili? 

(odgovor članu Suncicabg)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
18.12.2009 21:14:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

meni clean&clear oupste nije pomogao,ni jos par skupljih preparata! A ta pantenol krema jer se na recept uzima ili? 


draga pantenol krem (ima i mast) se kupuje na slobodno u bilo kojoj apoteci je imaš... ali nisam znala da se s njoj maže lice... ? vidiš, ako pomaže..... inače pantenol je super za regeneraciju kože! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
18.12.2009 21:15:08   
Anoniman
znam da se pantenol rastvor koristi kod opadanja kose... ali nisam cula za kremu i sl.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
18.12.2009 21:15:54   
Anoniman
Ceo zivot sam imala uzasno lice, puno bubuljica, u trudnoci katastrofa, lice mi je bilo skroz crveno. Probala sam svasta.
Sad korisitm nivein gel za umivanje, zeleni je za masnu kozu, i koristim dnevnu i nocnu niveinu kremu, neka teen kolekcija za problematicnu kozu. Konacno se vidi napredak i lice mi je puuuuno bolje.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
18.12.2009 21:18:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nedja
Konacno se vidi napredak i lice mi je puuuuno bolje.


Ko za reklamu!user posted image user posted image user posted image
Moje lice je uzasno,muka mi da se pogledam u ogledalo!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
18.12.2009 21:22:33   
LillyT
IZVORNA PORUKA: Nedja

Ceo zivot sam imala uzasno lice, puno bubuljica, u trudnoci katastrofa, lice mi je bilo skroz crveno. Probala sam svasta.
Sad korisitm nivein gel za umivanje, zeleni je za masnu kozu, i koristim dnevnu i nocnu niveinu kremu, neka teen kolekcija za problematicnu kozu. Konacno se vidi napredak i lice mi je puuuuno bolje.



Nedjo, prosle godine mi se krajem leta totalno sjeb**o lice, uzas zivi. Od svega mi je najvise pomogla obicna apotekarska krema!!! Apotekarka me je samo pogledala i dala obicnu njihovi hidratantnu i za 2 nedelje su bubuljice nestale. Posle 2 meseca je sve bilo normalno. Ali, cim se sredila koza, bacila sam tu kremu, jer mi vise nije prijala


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
18.12.2009 21:25:50   
Anoniman
Ja imam drukciji problem-to je kod mene nasledno, bubuljice sam dobila sa prvom menstruacijom, sa 10 godina, i godinama se stanje samo pogorsavalo. Od najskupljih krema, do nikakvih, sapuna, tonika, gelova, raznih dermatologa i kozmeticara...ma uzas...nikad bez korektora i pudera nisam isla ni u prodavnicu...sad ponosno setam bez sminke, iako sam bleda sa podocnjacima, kao podgrejan les...al luftiram kozuuser posted image

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
18.12.2009 21:26:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

znam da se pantenol rastvor koristi kod opadanja kose... ali nisam cula za kremu i sl.



aha, ima i mast i krem...

(da *prostiš s njima ponekad namažem user posted image ako me pecka posle user posted image jer imam osetljivu kožu, smem samo one pamučne uloške.....)

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
18.12.2009 21:27:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: LillyT

IZVORNA PORUKA: Nedja

Ceo zivot sam imala uzasno lice, puno bubuljica, u trudnoci katastrofa, lice mi je bilo skroz crveno. Probala sam svasta.
Sad korisitm nivein gel za umivanje, zeleni je za masnu kozu, i koristim dnevnu i nocnu niveinu kremu, neka teen kolekcija za problematicnu kozu. Konacno se vidi napredak i lice mi je puuuuno bolje.



Nedjo, prosle godine mi se krajem leta totalno sjeb**o lice, uzas zivi. Od svega mi je najvise pomogla obicna apotekarska krema!!! Apotekarka me je samo pogledala i dala obicnu njihovi hidratantnu i za 2 nedelje su bubuljice nestale. Posle 2 meseca je sve bilo normalno. Ali, cim se sredila koza, bacila sam tu kremu, jer mi vise nije prijala



draga jesi li tu kremu uzela ovde u Zr , možda?


(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
18.12.2009 21:37:36   
LillyT
Kaliopi, nisam je uzela u ZR-u, ali to nije nikakva specijalna krema, fora je sto nema nikakvih cudesa u njoj, nema parfema i konzervansa, pa traje samo par meseci. Meni se izgleda stvorila jaka alergijska reakcija na nesto iz klasnicnih krema i upalilo mi se lice (tacnije, donji deo lica), bila sam ocajna. Medjutim, sredila sam je na neocekivani nacin (i za male pare)

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
18.12.2009 21:41:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: LillyT

Kaliopi, nisam je uzela u ZR-u, ali to nije nikakva specijalna krema, fora je sto nema nikakvih cudesa u njoj, nema parfema i konzervansa, pa traje samo par meseci. Meni se izgleda stvorila jaka alergijska reakcija na nesto iz klasnicnih krema i upalilo mi se lice (tacnije, donji deo lica), bila sam ocajna. Medjutim, sredila sam je na neocekivani nacin (i za male pare)


kupovala sam jednu takvu (bez tih čudesa) u Zrenjaninu u Centralnoj... bila je super  (za suvu i osetljivu kožu)
Reko* možda smo koristile istu.  Uf i meni je kritičan taj donji deo lica ( tu gde muškarci štrickaju bradu user posted image )..... baš mi bude suv...


(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
18.12.2009 21:46:57   
Suncicabg
IZVORNA PORUKA: kaliopi

IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

meni clean&clear oupste nije pomogao,ni jos par skupljih preparata! A ta pantenol krema jer se na recept uzima ili? 


draga pantenol krem (ima i mast) se kupuje na slobodno u bilo kojoj apoteci je imaš... ali nisam znala da se s njoj maže lice... ? vidiš, ako pomaže..... inače pantenol je super za regeneraciju kože! user posted image



Mast nikako na lice! Najbolja je PANTENOL PENA ali je ona dosta skuplja od kreme! Cak sam i za kremu cula da nije bas za lice, ali ja sam eto mazala i pomoglo je ! Kosta 100 din u Lilly drogerijama

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Lice s aknama i bubuljicama
18.12.2009 22:13:40   
Anoniman
citala sam nesto i pise da moze za lice da se koristi i krema,ma pokusacu sve jos za male pare user posted image user posted image user posted image

Krema PANTENOL se primenjuje za: ubrzavanje zarastanja povreda kože: ogrebotina, oderotina, blažih opekotina ublažavanje tegoba nastalih usled prekomernog sunčanja, trenja ili pritiska na kožu ublažavanje svraba, crvenila, peckanja i bola kod alergijskih promena na koži negu i sprečavanje pucanja bradavica dojki kod dojilja negu i regeneraciju suvih i ispucalih usana i suve i ogrubele kože ruku negu i regeneraciju kože posle brijanja i depilacije negu i regeneraciju kože oštećene zbog poremećaja periferne cirkulacije krvi


< Poruku je uredio pcelica Maja -- 18.12.2009 22:15:08 >

(odgovor članu Suncicabg)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NIVEA Rose Touch sa organskom ružinom vodicom
Beograd, jul 2021. - Ruža je poznata kao kraljica cveća, simbol lepote i znak ljubavi. Međutim, ona ima i dugu tradiciju...
MELA B3 revolucionarno rešenje protiv hipe...
photo
Ovaj revolucionarni proizvod, kreiran u saradnji s vodećim svetskim dermatolozima i stručnjacima za hiperpigmentaciju, d...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here