|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/21
20.9.2021 9:12:08   
flamingos
Dobro jutro.Lady,kako su stariji biće im jači imunitet i lakše će da prebrode.Srećan počerak radne nedelje.Tmurno vreme.Kiša je padala.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Razgovori mama 09/21
20.9.2021 9:12:54   
Dragica Draga
I, pa i danas imamo zurku... Sanjice srecan rodjendan 😍❤️

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Razgovori mama 09/21
20.9.2021 9:40:38   
Queen Lady
Znam Flam, ali treba sacuvati zivce dok im ojaca imunitet. Sad je i odlicno, kakav je bio do pre dve godine.

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Razgovori mama 09/21
20.9.2021 9:52:54   
flamingos
Lady,apsolutno te razumem.Mogu misliti sa dvoje dece kako je.Mi sa jednim,pa znam koje su to muke.


(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Razgovori mama 09/21
20.9.2021 9:57:23   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Dragica Draga

I, pa i danas imamo zurku... Sanjice srecan rodjendan 😍❤️



Hvala Dragice. 😊Evo izvadila sam tortu. Spremam rucak. Pa juris na posao. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Razgovori mama 09/21
20.9.2021 10:08:20   
Dragica Draga
Turbo svuda, na sve strane. Bar za rodjendane kad bi imali slobodan dan 😊

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Razgovori mama 09/21
20.9.2021 10:35:45   
Bambino1
Srecan rodjendan i od mene. 😘


(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Razgovori mama 09/21
20.9.2021 11:30:17   
Queen Lady
Srecan rodjendan i od mene. user posted image

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Razgovori mama 09/21
20.9.2021 16:45:37   
dddaca
Dobar dan, ne stizem nista danas. Cak ni da procitam sta ste sve pisale. Nadam se da ste sve dobro i decica takodje. Sanjice srecan rodjendan i ovde user posted image

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Razgovori mama 09/21
20.9.2021 16:51:55   
flamingos
Daco,dobro smo.Klasika.Dete u školi.Išla sam da poplaćam račune.Žurih da ne padne kuša.Baš je grozno vreme.


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Razgovori mama 09/21
20.9.2021 18:22:43   
Dragica Draga
Daco, naidju takvi dani.
Kako ste mame?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Razgovori mama 09/21
20.9.2021 19:27:02   
IvanaSK RR
Meni je brrrr,smrzoh se danas. Cim sam dosla kuci ukljucih grejanje. Tj. muz prvo ozracio radijatore. A crkao mi donji grejac na rerni pa je i to menjao. Jedva je uspeo. Naravno da je crkao onaj sto je teze zameniti 🙄



_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Razgovori mama 09/21
20.9.2021 19:29:25   
Dragica Draga
I ja se smrzoh danas, bas. I bas se nesto osecam bzvze ceo dan. Zaglavila u kuhinji, i sva sam nesto osamucena. Jedva cekam da polezemo 😊

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Razgovori mama 09/21
20.9.2021 20:35:22   
Sanjica26 RR
Ivana, i meni je danas brr. U stanu ne toliko. Spakovala sam se u krevet. Ne mogu vise da gledam.  Sutra bas rano ustajem.

I deca su otisla na spavanje. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Razgovori mama 09/21
20.9.2021 21:08:22   
Dragica Draga
I moji polegali, i ja cu uskoro mada imam svasta da radim. Ne znam hocu li biti u stanju

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Razgovori mama 09/21
20.9.2021 21:33:21   
flamingos
Ivana,kod nas je toplo u stanu.Dete večeralo,napisala domaći i sad se tušira,pa u krevet.Sutra pre podne u školu.


(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Razgovori mama 09/21
21.9.2021 6:12:18   
flamingos
Dobro jutro.Pijem jafu,pa spremanye za školu.Da odem i do Maxija.Kad dođem ručak itd.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Razgovori mama 09/21
21.9.2021 7:08:26   
Dragica Draga
Dobro jutro svima. Svasta i danas imam u planu ali hajde polako dan je tsk poceo. Uzivajte

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Razgovori mama 09/21
21.9.2021 11:55:27   
flamingos
Tek sad videh šta sam napisala"pijem jafu"-hoću reći kafu.😄


(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Razgovori mama 09/21
21.9.2021 11:59:40   
Dragica Draga
Ahahaha, ja nisam ni primetila. Novo jafa pice, pa zvuci zanimljivo bas 😊

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Razgovori mama 09/21
21.9.2021 13:22:02   
Milena18
Ćao, mame, šta radite? Jeste li sve dobro? 


Ja dovezla auto na tehnički pregled. A u toj ulici je baš danas vašar, naravno to nisam znala. Dvadeset_ minuta sam se vrtela po okolnim ulicama dok nekako ne nađoh kojim putem da prođem, sve zatvoreno. Ako se danas ne porodim, neću tamo negde do novembra sigurno 😂
Danas mi stižu i rezultati briseva, baš mi je neki dan uhhhh... 

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Razgovori mama 09/21
21.9.2021 17:11:09   
Dragica Draga
Milena, sta kazu rezultati?

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Razgovori mama 09/21
21.9.2021 18:44:58   
Milena18
Dragice, hvala što pitaš, sve je ok, osim te bakterije koju vučem već tri meseca, od kad sam bila u bolnici. Nikako da je se rešim. 


Šta radite, mame? Moji otišli da kupe pernicu za vrtić, a ja se ušuškala i ne mrdam. 

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Razgovori mama 09/21
21.9.2021 18:57:01   
flamingos
Milena,super kad je sve ok.I nasmeja me za ovo oko vožnje-sad ako se ne porodim...


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Razgovori mama 09/21
21.9.2021 19:34:58   
Dragica Draga
Dobro je Milena, resice se i bakterija. Samo odmaraj. I mi bili napolju, ja se smrzoh nesto, evo sedim u duksu i prsluku i pijem topli caj

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here