|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/21
26.9.2021 12:16:18   
Sanjica26 RR
Dobar dan svima. Srecan praznik svima. Sutra je isto praznik. Ja gledam da odmorim. Ovih dana sam non stop ucila. Položila sam ispit. 🙂Bas me je namucio taj ispit. Sutra na nove radne zadatke.

Lep je dan. T i ja smo same, a mm i S kod muževljevih da sređuju auto. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Razgovori mama 09/21
26.9.2021 12:36:29   
Dragica Draga
Sanjice bravo za ispit user posted image
Svaka cast stvarno, kako imas volje toliko za ucenje stvarno zasluzujes veliko bravo user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Razgovori mama 09/21
26.9.2021 15:36:41   
flamingos
Tek sad sedoh,ali sam sve planirano i nepkanirano završila.Da ručamo i odosmo u šetnju.Pretoplo je,ali ako.Volim sunce.❤


(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Razgovori mama 09/21
26.9.2021 15:47:36   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Dragica Draga

Sanjice bravo za ispit user posted image
Svaka cas_t stvarno, kako imas volje toliko za ucenje stvarno zasluzujes veliko bravo user posted image



Hvala Dragica. Prekjuce me bas koleginica pita, da li je sve u redu posto sam uzela slobodan dan. Kad sam joj rekla da sam isla na ispit, ona me pita: "Kad szižeš ženo"? Sve je stvar organizacije. I velika podrška muža, dece, mojih koji me bodre. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Razgovori mama 09/21
26.9.2021 16:24:25   
dddaca
user posted image Cestitam Sanjice!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Razgovori mama 09/21
26.9.2021 16:39:39   
Bambino1
Cestitam Sanjice. Sve se moze kad se dobro organizuje, slazem se. 🙂


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Razgovori mama 09/21
26.9.2021 18:23:07   
Dragica Draga
Slazem se, ali treba biti i istrajan i uporan. Zato jos jednom svaka cast.

Kako provodite nedelju? Kako ste?

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Razgovori mama 09/21
26.9.2021 20:07:07   
IvanaSK RR
Sanjice, bravo!!!

Ja se za vikend vise umorih nego odmorih 🙄

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Razgovori mama 09/21
26.9.2021 21:45:34   
flamingos
Odmaraj Ivana.Da,gledaš sve da završiš i vikend ti bude gori nego radni dan.Mi sutra pre podne u školu.Laku noć želim svima.❤

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Razgovori mama 09/21
26.9.2021 22:18:03   
dddaca
Ivana, slicna situacija i kod mene. Bas se umorih danas

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Razgovori mama 09/21
26.9.2021 22:28:26   
Dragica Draga
I ja sam ovaj vikend otpala, malo smo lutali, panjos sve po kuci. Hajde da nam lepo pocen nedelja radna

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Razgovori mama 09/21
26.9.2021 22:41:07   
vonavoj
Cestitam sanjice!

Ivana,dobro kazes..ja se svakog vikenda vise umorim nego odmorim😂

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Razgovori mama 09/21
27.9.2021 6:18:30   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa spremanje za školu.Mm je danas rođenda.Nadam se da ste lepo proveli vikend i da ste dobro.Želim vam srećan početak radne nedelje.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Razgovori mama 09/21
27.9.2021 6:53:29   
Dragica Draga
Dobro jutro. Srecan rodjendan tm flamingos, pa i tebi je skoro bio? Mozete i zajedno da slavite 😊
Uzovajte!
I svima vam zelim srecan i lep pocetak radne nedelje 😄

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Razgovori mama 09/21
27.9.2021 7:30:08   
flamingos
Hvala Dragice.❤


(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Razgovori mama 09/21
27.9.2021 8:42:55   
Tiziana
Dobro jutro.

Uvek mi fali jos jedan dan vikenda. Nema smisla kako brzo proleti. Ja ove nedelje radim od kuce. Jos uvek pijem kafu pa da se ukljucujem i nastavim gde sam stala u petak. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Razgovori mama 09/21
27.9.2021 10:34:46   
Sanjica26 RR
Subota je dan za ribanje. Tako svi.

Dobar dan. Ja nemam celo pre podne časove, pa sam sređivala deciju sobu😁 Uskoro cu na posao. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Razgovori mama 09/21
27.9.2021 10:57:02   
Ana RR
Dobro jutro! Mi smo se jutros uspavali za školu, ne znam kako ali nisam čula alarm (ja koja spavam kao zec). Hronično sam umorna.

Ja se trudim da kuću sredim četvrtkom i petkom, pod uslovom da mi nije haos na poslu. Vikendom se uživa.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Razgovori mama 09/21
27.9.2021 20:18:26   
Dragica Draga
I ja se trudim da cetvrtak i petak sklanjam, pa petkom jos kuvam i za subotu, da bi mogli za vikend da malo smugnemo negde svi zajedno.
Uf, i ja sam umorna, ma preumorna, toliko lose spavam da me to nervira jako. Samo se budim...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Razgovori mama 09/21
27.9.2021 21:08:35   
IvanaSK RR
Ma nisam ni ja nesto mnogo radila osim sto sam sredila kupatilo. Nego mi nesto proslo u spremanju hrane 😅 mada sam izgleda i ja bas umorna,jedva stojim trenutno 🙄



_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Razgovori mama 09/21
27.9.2021 21:25:25   
Sanjica26 RR
Ja ove subote nisam cistila jer nismo bili tu. U petak sam usisavala i sklanjala. A i mm od kako je na odmoru, on sređuje. Tako da nema mnogo.Laku noc svima. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Razgovori mama 09/21
27.9.2021 23:11:27   
Dragica Draga
I meni najvise vremena u kuhinji prodje, bas sam nesto spora tamo, uvek sto stvari pored planiranog krenem da odradim, pa dok to sve posle pocistim... Naravno nemam ni masinu za sudove i onda pranju sudova nikad kraja.
Prodje ponedeljak... Dobro je.
Hajde zene pozdrav do sutra

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Razgovori mama 09/21
27.9.2021 23:54:32   
flamingos
Dragice,nemam ni ja mašinu za sudive,a ni ne treba mi.Volim da perem sudove,to mi nikad nije bio problem.U kuhinji vazdan posla.Družimo se sutra.


(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Razgovori mama 09/21
28.9.2021 6:22:11   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,grozno je vreme,pada kiša.Dete spava,pa spremanje za školu.Mama Jo,ne javljaš se,kako je mama?Branki,Pari,jess,ostale mame,jeste li dobro?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Razgovori mama 09/21
28.9.2021 7:16:39   
Dragica Draga
Dobro jutro.
Da, i ja primetih da nema dosta mama. Cak i kad ne pisem kad posetim forum pisale su. Stotinu obaveza ne moze se stici, a vreme leti.
Ugodan dan svima

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here