|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/21
22.12.2021 9:49:18   
Mirko Svirko
Dobro jutro - dobar dan...

Kako ste? Sta radite? 
Kod he mnogooo hladno. -8C.Sa terase vise ledenice.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Razgovori mama 12/21
22.12.2021 9:57:39   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Ovde, bre, sami Ajnstajni! Cime hranite tu decu?? Mozda su moje zamenili u porodilistu 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Razgovori mama 12/21
22.12.2021 10:35:18   
ivaMark
Dobar dan i od mene...
Moji idu u skolu do petka i krecu 3.januara ponovo. Inace, idu samo prepodne u skolu...casovi im pocinju u 8.20, i ne znam koliko puta ujutru ponovim...oblači seee, oblači see...oblaci see.



_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Razgovori mama 12/21
22.12.2021 11:49:11   
Sanjica26 RR
Iv, to Sofi sve nas opominje. Zakasnicu zbog vas. A mi krecemo na vreme. user posted image
Blesavica.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 22.12.2021 13:19:37 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Razgovori mama 12/21
22.12.2021 12:13:51   
Mirko Svirko
Mi u utorak krecemo i samo idemo prepodne. Ali nasa skola ima i boravak,  i tek sada se M oslobodio pa ostaje. 

Ne znam da li prvi razRed ima po 4 ili 5 casa. Mozda zavisi i od skole. Ali vidim da je njemu lepo.

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Razgovori mama 12/21
22.12.2021 14:12:34   
flamingos
Śta radite?Mi smo ručali.Mašina pere,pa da raširim veš.U 18 h imamo roditeljski.I dete će sa mnom,da bude sa drugaricama dok smo mi na roditeljskom.Evo piše domaći.


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Razgovori mama 12/21
22.12.2021 18:35:29   
Bambino1
Dobro vece mame. Hbama na pitanju, dobro smo. Malisi ne izlaze nove boginje, a ove sto ima vec se pola njih sasusilo. Jao, ja sam se ranije uvek trudila da stignem 10-15 min ranije, a sada ako stignem 5 min ranije dobro je. 🙂Kako ste vi? 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Razgovori mama 12/21
22.12.2021 18:43:17   
Sanjica26 RR
Бамбино, одлично за богињице. Ја завршавам нешто око е-дневника. Боле ме леђа од куцкања.
Моје уживају. Сад ћу да умесим нешто за вечеру и тако.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Razgovori mama 12/21
22.12.2021 19:01:35   
dddaca
Bambino, super da ne izlaze novr.
Sanjice, kako ste vi? I vama nije bilo dobro prosle nedelje

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Razgovori mama 12/21
22.12.2021 19:08:14   
Sanjica26 RR
Одлично смо.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Razgovori mama 12/21
22.12.2021 21:00:35   
flamingos
Bambino,super za boginje.Evo išla sam na roditeljski,pa sam vodila dere na picu.Sad se ona tušira,ja spremih stvari za sutra i sedoh,pa ja da se sređujem u kupatilu,pročitam neku stranu knjige koju dobih od naše Dore i na spavanje.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Razgovori mama 12/21
23.12.2021 6:26:53   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa spremanje za školu.I dete je budno.Navikla da ustaje rano ovih dana.Bambino,kako boginje?Ostale mame,kako ste?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Razgovori mama 12/21
23.12.2021 7:13:35   
dddaca
Dobro jutro! Sanjice super da ste dobro. Vidim da si juce pisala nesto na temi "pitajte pedijatra" pa se setih da ste bile prehladjene.
Moja spavalica se jutros probudila pre alarma, umila se i oprala zubice i tako me cekala. Ja sam cula da nesto sapuce tati, ali sam mislila da je otisla do toaleta i da se vraca u krevet. A ona da me iznenadi, posto sam je sinoc pricala kako nece moci da ustane jer je kasno otisla u krevetuser posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Razgovori mama 12/21
23.12.2021 8:53:01   
Milena18
Dobro jutro, mame !
Daco, bravo za devojčicu ! 
Sin i ja budni, pričamo kao nešto. Velika još spava. Izgleda da će danas biti sunčano, mogli bismo malo u šetnju dok je dan. Ima li kod vas smoga? Kod nas je noću grozno. 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Razgovori mama 12/21
23.12.2021 9:12:18   
dddaca
Ima smoga, kako nema. Ne mozes da proluftiras stan koliko smrdi vazduh napolju. Nekad skoro celog dana, nekad pocne predvece i traje do jutra

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Razgovori mama 12/21
23.12.2021 9:25:43   
flamingos
Daco,bravo za devojčicu.❤


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Razgovori mama 12/21
23.12.2021 9:34:32   
dddaca
Ma ona je takmicarskog duha. Mogu da pricam i da ubedjujem dva dana, ali cim kazem da nesto nema sanse da uradi, racunam da je to vec uradjeno user posted image Mada me je jutros stvarno iznenadila

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Razgovori mama 12/21
23.12.2021 10:34:51   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: dddaca

Dobro jutro! Sanjice super da ste dobro. Vidim da si juce pisala nesto na temi "pitajte pedijatra" pa se set_ih da ste bile prehladjene.
Moja spavalica se jutros probudila pre alarma, umila se i oprala zubice i tako me cekala. Ja sam cula da nesto sapuce tati, ali sam mislila da je otisla do toaleta i da se vraca u krevet. A ona da me iznenadi, posto sam je sinoc pricala kako nece moci da ustane jer je kasno otisla u krevetuser posted image



Pisacu daco za koji dan. Važno da smo dobro. 
Bravo za tvoju devojcicu. Deca uvek umeju da iznenade. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Razgovori mama 12/21
23.12.2021 11:25:25   
Bambino1
Dobar dan. Evo i mene, dobro je malisa. Ja jutros ustala dok su jos spavali, spremila dorucak, rucak, opeglala ves, pocistila kucu i sad malo da odmorim. 🙂

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Razgovori mama 12/21
23.12.2021 13:08:11   
dddaca
E Bambino, super da je malisa dobro. Ti si bas bila vredna od jutros. ja se tek sad malo razmrdala.
Sanjice, vazno je da ste dobro, a ako budes htela da pises, pisaces user posted image

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Razgovori mama 12/21
23.12.2021 13:13:43   
Ivanka 75
Daco, suoer za, malenum rastu deca pa im i osecaj  odgovornosti raste.


Moje dete se bori sa ruznim komentarima jer je dobila zadatak od razredne da nesto uradi. Sto viber sto u lice joj pojedini pricaju. Ali, izdrzava stojicki. Nije nevaspitana ni ratoborna, prilican diplomata postala. 😊 A sve to zahvaljujuci toj deci. 
Jedva cekam petak. 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Razgovori mama 12/21
23.12.2021 13:29:19   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Daco, suoer za, malenum rastu deca pa im i osecaj  odgovornosti raste.


Moje dete se bori sa ruznim komentarima jer je dobila zadatak od razredne da nesto uradi. Sto viber sto u lice joj pojedini pricaju. Ali, izdrzava stojicki. Nije nevaspitana ni ratoborna, prilican diplomata postala. 😊 A sve to zahvaljujuci toj deci. 
Jedva cekam petak. 


Jao Iv, pa deca su bas zajedljiva i zavidna. Tako su vaspitani. Moja se T raduje svacijem uspehu. I kad su deca bolesna, ona salje. Pricala mi je za jedan trenutak, kad je pobedila na nekom kvizu iz likovnog, da su se mnogi radovali, ali jedna devojcica je prokomentarisala kako je namesteno. Ista ta devojcica ju je zvala da sa njima rade projekat. Ajde, T sa nama. Ipak si ti vise kreativna od nas.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Razgovori mama 12/21
23.12.2021 13:33:52   
Marinkela
U pravu ste. Ali obicno iz usta dece se cuju rdci roditelja.
Jedva cekamo i mi petak Ivanka.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Razgovori mama 12/21
23.12.2021 13:35:15   
Ivanka 75
Sanioce, ruzno, mnogo ruzno. Ispade da ne moze ni da prodje kroz odeljenje a da je ne ogovaraju i komentarisu nesto drugima na uvo. I to samo to dvoje dece.


Ni tvoja deca nisu povodljiva, sigurna sam. A cini mi se da deca koja vredjaju zele da su nasa deca drugacija, poslusnici. Sto nasi, naravno, nisu. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Razgovori mama 12/21
23.12.2021 13:37:02   
Sanjica26 RR
Inace ludim kad sam u ucionici i vidim kako se pojedina deca ponasaju prema svojim drugarima. Nista me toliko ne iznervira kao to.
Jedne nedelje je jedna devojcica koja moze drugu da nosi u zubima, udarila jako rancem. I to samo zbog toga sto je uzela njen mobilni. Poludela sam. Odmah sam prijavila. Sitne nestasluke ne prijavljujem, ali nasilje i to na mom casu ne dozvoljavam. Pritom mobilni su zabranjeni na casovima da se koriste.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Marinkela)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Ko daje ime?
anyushka

Detetu će ime dati:

mama (17%)

tata (5%)

oba roditelja po dogovoru (74%)

kum ili kuma (3%)

baba i deda (1%)

neko drugi (0%)


Ukupan broj glasova: 168

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here