|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/21
23.12.2021 13:38:41   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Sanioce, ruzno, mnogo ruzno. Ispade da ne moze ni da prodje kroz odeljenje a da je ne ogovaraju i komentarisu nesto drugima na uvo. I to samo to dvoje dece.


Ni tvoja deca nisu povodljiva, sigurna sam. A cini mi se da deca koja vredjaju zele da su nasa deca drugacija, poslusnici. Sto nasi, naravno, nisu. 


Ma, moja jeste naivna. Ali isto tako zna da druge ne vredja i raduje se svacijem uspehu. Izgleda se to danas ne ceni.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Razgovori mama 12/21
23.12.2021 13:43:54   
Ivanka 75
Ne ceni se ali to neko takmicenje medju decom im unistava odnos i pravo druzenje.


Sto se naivnosti tice kod nas jevtoga bilo na tone 😂 Zato i kazem da je postala diplomata. Naucila se, evoluirala u borbi protiv bezobraznica. 😂

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Razgovori mama 12/21
23.12.2021 15:24:59   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Ne ceni se ali to neko takmicenje medju decom im unistava odnos i pravo druzenje.


Sto se naivnosti tice kod nas jevtoga bilo na tone 😂 Zato i kazem da je postala diplomata. Naucila se, evoluirala u borbi protiv bezobraznica. 😂
Ako,tako i treba.Na bezobrazluk-bezobrazlukom se i odgovara.Što god mi decu učimo drugarstvu,lepom ponašanju i ostalom,to drugi zloupotrebljavaju.Isto i ja mom deteru kažem-ne daj na sebe.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Razgovori mama 12/21
23.12.2021 16:02:59   
Ivanka 75
I kako ja da budem ljubazna orema nekome... Sad mi I. ispricala da su je baba i deda maloprei psitivali zasto se ne druzi vise sa onom devojcucom od preko puta.
Reko odakle to da te pitaju, kaze bili baba i deda te male kod njih. 
Znaci garant dosli da se žale. I posle ja ovakva i onakva. 
Ama ima pravo da se druzi sa onom decom koja joj prijaju i koje vole i koji nju vole. Koji je ne ponizavaju i ne rugaju joj se na svakom koraku i u svakoj prilici. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Razgovori mama 12/21
23.12.2021 16:09:03   
Sanjica26 RR
Ivanka, nemoj da zezas da su dosli baba i deda da pitaju to. O Boze. To je Ivina stvar. Kako da se druzi sa nekim ko je vredja.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 23.12.2021 16:17:33 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Razgovori mama 12/21
23.12.2021 17:16:30   
Ivanka 75
Pa dosli da pitaju... Brinu ljudi za svoju unuku a moje dete ocigledno ne valja. Samo da nam suptilno istaknu i naglase da mi ne valjamo i da smo krivi za sve 😂


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Razgovori mama 12/21
23.12.2021 17:41:35   
dddaca
Baba i deda dosli? E svasta, kakvog sveta ima.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Razgovori mama 12/21
23.12.2021 17:47:07   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: dddaca
Baba i deda dosli? E svasta, kakvog sveta ima.

Kod njih je sve tako. Dodju odmah sa stavom vi nama (ili nekome iz njihove kuce) ne dozvoljavate to i to. Otuda nasi baba i deda pitali dete zasto se ne druzi vise. Najgore od svega je sto se kroz to provlaci ona bezobrazna nit da moras da radis kako oni (komsije) zele. Zato se oni i bune stalno i imaju promedbe na nase ponasanje. Ta baba je meni pre neku godinu rekla da mm nikad nije hteo da se druzi sa njenim sinovima. Eto, istorija se ponavlja. 
Daco, ima svakakvih ljudi. I svi su negde u mojoj blizini 😂

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Razgovori mama 12/21
23.12.2021 17:50:38   
dddaca
Ma oterala bih ja to sve lepo od sebe, da ne kazem gde. I ne bi mi bilo zao.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Razgovori mama 12/21
23.12.2021 18:03:59   
flamingos
Pa srrašno Ivanka.Lepo kažem-poludeo svet.


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Razgovori mama 12/21
23.12.2021 18:41:29   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: dddaca

Ma oterala bih ja to sve lepo od sebe, da ne kazem gde. I ne bi mi bilo zao.



Teram ja al nece da odu 😂 Zato me i ne vole, ne ostajem im duzna. 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Razgovori mama 12/21
23.12.2021 22:14:11   
Sanjica26 RR
Dobro vece zene, gde ste? Ja sam danas u nekom poslu, a i opet sam nesto sredjivala oko elektronskom. Nesto su mi zabrljali, pa sam zivkala da mi se izbrise.
Moje legose. Ja iscitivam za ispit. Glava me zeza.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Razgovori mama 12/21
23.12.2021 22:22:50   
Mirko Svirko
Boze Ivanka.. kakvih sve ljudi ima ja ne mogu da verujem. Bas tuzno i ruzno.

Baba i deda 🤔🤔🤔 ccccc....

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Razgovori mama 12/21
24.12.2021 6:00:57   
Marinkela
Dobro jutro. Ima svakakvih. Sanjice moras da odmoris po malo, nekad.
Ja imam obaveze pa sam poranila, a mrak jos.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Razgovori mama 12/21
24.12.2021 6:08:33   
IvanaSK RR
Dobro jutro, drage devojke. Petaak 😁 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Marinkela)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Razgovori mama 12/21
24.12.2021 6:20:30   
flamingos
Dobro jutro.Da Ivana,stigao je petak.Pijem kafu,pa spremanje za školu.Bambino,Mirko,ostale mame,kako ste?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Razgovori mama 12/21
24.12.2021 7:51:44   
dddaca
Dobro jutro! U stvari odavno mi je vec dan. Dosadilo mi je ovo ustajanje pre svitanja. Jedva cekam lepo vreme i duze dana. Bar da ustajem po danu

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Razgovori mama 12/21
24.12.2021 10:40:46   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Marinkela

Dobro jutro. Ima svakakvih. Sanjice moras da odmoris po malo, nekad.
Ja imam obaveze pa sam poranila, a mrak jos.



Marinkela, ma kad bih imala vremena, rado bih odmarala. Rokovi, rokovi.
Dobro jutro. Smisljam sta deci za rucak, pa da prionem. Slabo sam spavala. Razmisljam se da li cu sve da odradim pre ispitnog roka. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Marinkela)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Razgovori mama 12/21
24.12.2021 17:06:37   
Ivanka 75
Dobro vece, jos petak nije gotov 🥴


Da popijem kafu pa jos malo posla i tek onda the end 😊
Moje dete se opet prepiralo u skoli. Tata joj savetuje da otera doticnu u PM a ona kaze "ne mogu, to je ruzno". 
Uglavnom, prijavila je nastavniku fizickog sta se desilo ali je u dilemi da li opet da se zali razrednoj. Ne znam dal da se smejem ili placem. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Razgovori mama 12/21
24.12.2021 17:43:07   
flamingos
Dobro veče.Odmaraj Ivanka.Neka prijavi razrednoj.Sedoh da kuckam neke recepte.Dete napisalo domaći.Sutra nam je radna subota.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Razgovori mama 12/21
24.12.2021 17:44:15   
Ivanka 75
Nama otkazali radne subote do drugog polugodista. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Razgovori mama 12/21
24.12.2021 17:52:05   
Sanjica26 RR
Radnu subotu nemam. Ni u jednoj skoli u kojoj radim. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Razgovori mama 12/21
24.12.2021 19:13:46   
Sanjica26 RR
Iv, nikako da te pitam. Jel mama ove zime kod tebe? user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Razgovori mama 12/21
24.12.2021 19:20:37   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Iv, nikako da te pitam. Jel mama ove zime kod tebe? user posted image


Jok, samuje kod svoje kuce. Nece da dolazi ove zime. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Razgovori mama 12/21
24.12.2021 21:42:44   
Tiziana
Peeetak.Iako ce da proleti kao dlanom o dlan, radujem se vikendu. Kod nas nema radne subote. Vidim da su vec neki nastavnici zakljucili ocene. Sl nedelje ce im biti opustenzija.Ja mozda, ali samo mozda, uspem da spojim od 31.12 do 10.01.Toliko bi mi znacilo.. Odoh da si sipam neki alkohol. 🤣

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here