|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korona virus 4.deo
9.2.2022 12:04:36   
vonavoj
O tome nisam ni razmisljala..pa dete najbolje zna kako se oseca..i ako su imali blage simptome,mislim da nema mesta panici..moju npr.bole misici samo,verovatno jer je naglo porasla,visoka je...nece ici ni sledece nedelje.pa neka proba.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Korona virus 4.deo
9.2.2022 12:13:27   
Ana RR
Iskreno, baš me nešto briga za njihov protokol, koji je napravljen samo da njima olakša posao.

Marko je samo jedan dan imao temp ali se zamarao brzo i dugo ga je to držalo. Ne bih ga pustila na trening bez pregleda. Svakako uvek idemo u privatnu kliniku i tu su mu uradili kompletan pregled kao i test opterećenja.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Korona virus 4.deo
9.2.2022 12:17:42   
Leptiric123
Slazem se sa Anom.Skandalozan je taj kardiolog.Ljudi koji nisu imali nikakve simptome imali su visok ddimer,mnogi sportisti su preminuli nakon korone na treningu.On je da izvinete kreten.

Ja bih dete privatno na pregled za svaki slucaj.

Sad dobih rezultat negativna je,ali cu je svakako proveriti sledece nedelje kodsportskog lekara...mirna mi glava.Nije ni to neki naporsn sport ali nece da skodi pregled.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Korona virus 4.deo
9.2.2022 12:48:23   
Ivanka 75
Ana, ako se nije razboleo posle 4 dana mislim da nema potrebe da brines.


A za kardiologa nemam reci... 😟

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Korona virus 4.deo
9.2.2022 13:01:30   
Didy
Pregledao je on njega i sve je bilo u redu, rekao je da može slobodno da nastavi da se bavi sportom. Sofiju sad nismo ni testirali, rekli su iz Dz da je ne dovodimo jer je gužva, a ona ima blage simptome. Posle nedelju dana je nastavila s treninzima. Ona se inače dobro osećala, nije se žalila tokom tih nedelju dana izolacije. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Korona virus 4.deo
9.2.2022 13:04:55   
Ivanka 75
Ni Iva nije imala neke simotome iako smo svi oko nje bili bolesni. Pa je poslasmo na treninge. 😏


U pon je pitah da li se zamara i kaze ne. Valjda zna sta prica, tupili smo o zdravlju nedeljama... 

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Korona virus 4.deo
9.2.2022 13:05:22   
Ivanka 75
A i odradili smo sistemataki prosle nedelje, uradise i EKG tada. 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Korona virus 4.deo
9.2.2022 15:30:04   
Leptiric123
Ja sad proverila kod nje u klubu 20.rade taj sportski lekarski taman...da mi bide mirna glava.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Korona virus 4.deo
9.2.2022 15:30:47   
daca77
Ivanka, ovde sam😀Juče zaključila bolovanje u covid ambulanti, a danas otvorila kod svog izabranog dr. No, iznervira me što me odmah šalje na pregled kod interniste, zbog povišenog pritiska. Ja sam novembra meseca poset_ila internistu zbog aritmije, ali dr želi da opet internista obavi pregled. Ne mogu više da idem u zdr.ustanove, nema ko dete da mi čuva i vodi u školu.☹️

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Korona virus 4.deo
9.2.2022 15:33:48   
Didy
Stefan je odmah posle izolacije imao sistemski pregled, radili su mu ekg isto. Tačno to jutro. U NS su mu radili uz srca i još neke preglede. Ne znam baš da li ima potrebe za tako detaljnim pretragama.



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Korona virus 4.deo
9.2.2022 15:38:05   
vonavoj
Daco,jel imas neku terapiju za pritisak? Sta ti je onda internista rekla?

Meni je npr.lekar opste prakse povecao nebilet za puls,posle korone..jer mi je skocio i pored terapije.Mozda ti samo treba pojacati dozu,privremeno.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Korona virus 4.deo
9.2.2022 16:37:02   
Ivanka 75
Daco, snadji se za dete i proveri sve to. Za sve ima resenje. 


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Korona virus 4.deo
9.2.2022 17:05:20   
Leptiric123
Daco proveri sve to obavezno,jer nije za zezanje te postkovid posledice su opasne...bolje da budes sigurna.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Korona virus 4.deo
9.2.2022 19:33:48   
daca77
Ićići sutra, ali ne nadam se nekom detaljnom pregledu. Prošli put sam više ja slušala žalopojke zato što ne može da smrša i pored korigovane ishrane. Još mi dala Concor cor koji nisam ni uzela, jer vidim da utiče na libido. A kako sam ušla u menopauzu, njega nema pa mi samo još lek fali i da muž pobegne.

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Korona virus 4.deo
9.2.2022 20:05:16   
vonavoj
Nemoj onda ni da ides,ako neces da pijes terapiju🤭

T je super,nema temp..prosla koronjas😂

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Korona virus 4.deo
9.2.2022 20:07:50   
daca77
Von, super...A ne znaš ti moje probleme...menopauza i hašimoto su me ubili u pojam, osećam se kao bakica od 100 ljeta...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Korona virus 4.deo
9.2.2022 20:27:59   
vonavoj
Joj,verujem ti..zato ti je muka i lekara..a i zato ti je korona napravila disbalans.


(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Korona virus 4.deo
9.2.2022 21:48:53   
Ivanka 75
Von, super za T, samo nek rucka dete 😊

Daco, mozda bude neki kasvetan lekar pa te posalje na detaljne pretrage i preglede. Moraces da ih odradis.


< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 9.2.2022 21:50:45 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Korona virus 4.deo
10.2.2022 7:56:32   
vonavoj
Mi smo.mozda za ovu temu,a mozda i za boginje..M od jutros 37.2..lose je spavao...juce je tacno 14 dana od kontakta u vrticu sa boginjama,i dvoje dece je juce dobilo..za sad nema ospe..pratim.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Korona virus 4.deo
10.2.2022 9:17:51   
flamingos
Daco,javi šta kaže doktor.Von,znači bićete tačkasti.I to mora jednom.Budite svi dobro.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Korona virus 4.deo
10.2.2022 16:33:51   
Leptiric123
Von bas veselo....javi sta se desava? Cula sam da je bas sa boginjama haos dosta ih ima.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Korona virus 4.deo
10.2.2022 18:02:28   
Ivanka 75
Von, ima li tačkica? 😟


Od sveg srca se nadam da ce ga zaobići

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Korona virus 4.deo
10.2.2022 18:39:42   
flamingos
Samo da vidim jeste li dobro.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Korona virus 4.deo
10.2.2022 18:43:34   
vonavoj
Nema boginjas,izgleda koronjas. Moram sutra da ga testiram,da znam ko moze da ga cuva,tj.opet ja...svakako da imam i papir ako budr neko iz grupe pozitivan,da ne ide u izolaciju.


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Korona virus 4.deo
10.2.2022 20:34:58   
lesli


IZVORNA PORUKA: flamingos

Von,znači bićete tačkasti.I to mora jednom.Budite svi dobro.





Ne mora. Ima vakcina ko hoce da mu dete ne lezi boginje.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here