|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korona virus 4.deo
27.12.2021 18:41:46   
dddaca
Mirko tako i ja zalepim stiker na frizider kad imamo puno lekova

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Korona virus 4.deo
28.12.2021 0:18:15   
Mirko Svirko
Lepim i spisak sta treba da uradim i lekove...Jedan period i vreme treninga 😂.


Sutra idem po rezultate d dimera i kks.
Nadam se da je ok. I dalje pijem cardiopirin. Ne znam koliko cu dugo da pijem..

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Korona virus 4.deo
28.12.2021 7:38:56   
flamingos
Mirko,javi kakvi su rezultati.


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Korona virus 4.deo
29.12.2021 6:43:22   
IvanaSK RR
Mirko, jesu stigli rezultati? 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Korona virus 4.deo
29.12.2021 7:11:53   
Mirko Svirko
Dobro jutro, jesu. 

D dimer mi je sa 940 sada 354. Baba negativna.Hvala sto pitate.❤❤❤

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Korona virus 4.deo
29.12.2021 7:13:22   
dddaca
Super Mirko. Kako je tata?

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Korona virus 4.deo
29.12.2021 8:34:42   
Sanjica26 RR
Odlicno. Sada je vec proslo dugo vremena, tako da je normalno sto je negativna. Nego, jel su joj slusali pluca?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Korona virus 4.deo
29.12.2021 8:57:07   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

Dobro jutro, jesu. 

D dimer mi je sa 940 sada 354. Baba negativna.Hvala sto pitate.❤❤❤
Super.Drago mi je da je sve prošlo kako treba.❤


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Korona virus 4.deo
29.12.2021 12:29:01   
IvanaSK RR
Drago mi je! 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Korona virus 4.deo
30.12.2021 13:25:39   
nata11
Jedno laicko pitanje - jel moguća upala pluća bez kaslja i T?

_____________________________





(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Korona virus 4.deo
30.12.2021 13:44:36   
dunja RR
Nato, S je imao upalu pluća, ali ranije pre korone, malo kašljucao, ništa posebno, mi trebali na more tada, pa ga za svaki slučaj odveli kod dr, kad ono upala pluča,
T nije imao.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Korona virus 4.deo
30.12.2021 15:06:28   
Mirko Svirko
Kako ste svi? 


Nema bolesnih? Sanjice, da li ste vi dobro?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Korona virus 4.deo
13.1.2022 1:32:48   
Mirko Svirko
Samo da pitam,  da li se raspust produzava zbog povecanog broja obolelih korona virusa ili ne? Komsika mi rece nesto ali nije sigurna tako je cula. A ja ne pratim bas to. Mm je radio,  nije u toku. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Korona virus 4.deo
13.1.2022 7:50:30   
dddaca
Samo nam jos to treba. Pa da posle produzavaju deci skolsku godinu

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Korona virus 4.deo
13.1.2022 8:24:37   
nata11
Ja juce cuh na vestima da se ne produzava.

_____________________________





(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Korona virus 4.deo
13.1.2022 9:40:31   
IvanaSK RR
Sledeće nedelje ce se znati. Trenutno se i skupljaju podacu o broju zarazene dece.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Korona virus 4.deo
13.1.2022 10:04:31   
flamingos


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Sledeće nedelje ce se znati. Trenutno se i skupljaju podacu o broju zarazene dece.
Da,tako javiše sinoć.


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Korona virus 4.deo
13.1.2022 13:20:44   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: nata11

Ja juce cuh na vestima da se ne produzava.


Sutra zaseda krizni stab, pa ce odluciti na osnovu situacije koji im svake nedelje skole podnose izvestaj. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Korona virus 4.deo
14.1.2022 17:00:10   
IvanaSK RR
Danas odlucuju o školama u Vojvodini,koliko sam razumela. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Korona virus 4.deo
14.1.2022 18:02:04   
Sanjica26 RR
Da, da za Vojvodinu odlucuju. 


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Korona virus 4.deo
14.1.2022 18:11:38   
Mirko Svirko
Mozda na nivou opstine i koliko ima zarazenih...

Pa onda odluce.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Korona virus 4.deo
15.1.2022 16:10:26   
Ivanka 75
Dobar dan, da, se upisemo i ovde, porodicno.
Sve je pocelo na Bozic... Rucak kod nas, nas troje, dever sa porodicom i svekar i svekrva. 
Rezultat - meni to vece pocne da curi nos. U subotu bisam imala apetita i malo me bolele ruke, kontam nista znacajno jer sam pojacala vezbanje za praznike. 
Subota noc drhtavica, tresla sam se celu noc. Temp u 7 ujutru, 38,2. Ne mogu da pricam, jedva gledam na oci (s obzirom na to da 25 god nisam imala temperaturu, za mene je ovo bilo toootalno novo stanje). 
Kovid ambulanta, pozitivna na antigenskom. Nisam radila KS, dr mi dao Molnulpitavir i kontrola za 5-7 dana. Do uvece mi bilo mnogo bolje, temp pala ispod 38. Noc nedelja na ponedeljak sam se mnogo znojila ali sam se ujutru probudila prilicno okrepljena i mobilna. Ponedeljak - svekar dobija temp, pozitivan je. Temp mu traje jedan dan. On pije Favipiravir i vitamine. 
Utorak - dever pozitivan, nema temp, samo je malaksao.Tada mi mm kaze da se i on preznojavao u nedelju, znaci i njega potkacilo. 
Sreda - mm pozitivan. Dobija istu terapiju kao svekar plus Hemomicin. Svekrva nece da ide kod lekara iako je mm, na moj nagovor pitao da podje sa njim, kaze ona dobro joj je, nema nikakve simptome. Isti dan pozitivan i deverov sin. 2 dana imao temperaturu, isla i preko 39. Deca su bez terapije jer ovaj soj ne napada pluca kao Delta. 
Cetvrtak, sveki odlazi na testiranje, antigenski joj negativan i u petak PCR pozitivan. Malaksala je i malo joj curi nos. 
Ja sam juce isla na kontrolu, KS mi je dobra, CRP mi je 2. Ja se od utorka odlicno osecam i vec u sredu sam mrdnula dooope iz kreveta da pomognem mm koji nas je opsluzivao 2 dana. 
Svekar jutros bio na kontroli, dobro je ali da dodje za 7 dana opet, ipak ima 78 godina. 
Jetrva jutros isla da se testira, negativna je ali je i ona garant bila pozitivna pre 5,6 dana samo nije imala simptome, isto kao moja Iva. Ivka dan-dva  duvala nos i toliko. 
Strah, zebnja, neizvesnost ali pregmesmo. Verujem da je vakcina pomogla da, prvo, ja ne prenesem veliku kolicinu virusa svima njima, a drugo, da svekijevci dobro podnesu i to malo sto sam im prenela. U jednom trenutku u ponedeljak sam plakala kad mi rekose da je svekar dobio temperaturu, svasta mi je prolazilo kroz glavu. Kad mi je u utorak bilo bolje bilo je i njemu bolje. Jer sam ja imala simptome 48 sati a oni svi mnogo manje nego ja. Ja sam 3x pila lekove za skidanje temperature a svekar samo dva puta. Meni je danas 9. dan od pojave prvih simptoma, i juce i danas sam spremala rucak, danas sam cak i usisala kucu 😊
Ipak, necu da preterujem 😂
Gde sam se zarazila - ne znam. Prodavnica, pijac, trzni centar 4. januara? U Deltu smo Iva i ja usle na 15 min ali bukvalno, usle u knjizaru, kupile sta treba i izasle. Ocigledno mnogo virusa kruzi vazduhom. 


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Korona virus 4.deo
15.1.2022 16:35:01   
Mirko Svirko
Ivanka, dobro je da ste svi dobro. I da prodjete to sa sto blazim simptomima.

Dobro je da si zivnula. Bice i svekijevci dobro. Otisli su na vreme kod dr.Imate terapju svi. Jacajte se sada vitaminima..
A da je porodicno to da. I mi smo se svi tako porodicno  zarazili.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Korona virus 4.deo
15.1.2022 16:35:38   
IvanaSK RR
Ivanka, drago mi je da ste dobro.
Ja nisam vakcinisana, super podnela, a ni muzu ni sinu nisam prenela. Oni nisu vakcinisani. Tako da priča o tome kako je  vakcina spasi sve stvarno vise ne pije vodu. Sta bi bilo da sam vakcinisana, ne znam. Sta bi bilo da si ti nevakcinisana, ne znas. 
Vakcina je stvar izbora, i stvarno vise ne mogu da slusam i citam svakakve price. Inace, ja sam za vakcine. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Korona virus 4.deo
15.1.2022 16:49:26   
Sanjica26 RR
Ivanka, dobro je sto sve je proslo ok.Mm i ja nismo vakcinisani. Dva puta smo dobili koronu i oba puta smo dobro podneli. Bilo je oba puta laganica.Nema tu pravila. Mislim da mnogo zavisi od covekovog imuniteta.
S druge strane sigurna sam da i vakcina cini da se bolest  ne zakomplikuje.




< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 15.1.2022 17:03:36 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here