|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/22
17.2.2022 8:46:38   
flamingos
Dobro jutto.Da Ivana,još malo i kraj raspusta.Sad će i juni.🙄.Imamo raapust za Uskrs-ala se tešim...Jedva čekam leto.Von,Mirko,jeste li dobro?Ostale mame?Da završavam šta imam,pa da odemo do biblioteke.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Razgovori mama 02/22
17.2.2022 8:47:51   
Ivanka 75
Dobro jutro 😊 Ivana, brojimo dane do Vaskrsa 😊


A ja danas ko da je ponedeljak 😟 
Sreca pa vikend od sutra 😊 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Razgovori mama 02/22
17.2.2022 9:15:23   
vonavoj
Jutro,pijem kafu. Ijaoj,masina zvana posao,centrifuga kad me sad uhvati,pa ko zna do kad..tj.do Uskrsa,u pravu si Ivka..a posle odmor nemam ni u planu,sto je retkost,uvek isplaniramo vec na pocetku godine. Korona nas je odvikla od putovanja i planiranja..Sanjice,sto si tako poranila?

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Razgovori mama 02/22
17.2.2022 9:35:44   
IvanaSK RR
Mi nećemo nigde 😂. Ja taj raspust ni ne računam. Meni ce raspust biti krajem juna kad sin završi sa prijemnim 🤣

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Razgovori mama 02/22
17.2.2022 9:37:45   
vonavoj
Ijaoj,prijemni..sa srecom! 

Nadam se da cu kod sestre u Hr za taj raspust😂

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Razgovori mama 02/22
17.2.2022 9:45:32   
Sanjica26 RR
Von, ja se stalno tako budim. Prvo u 2, pa onda u 6. Poremetile me je nacisto korona. Uopste ne spavam u cugu.Mi danas idemo kuci. Milion posla me čeka. Ali samo nek smo zdravi. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Razgovori mama 02/22
17.2.2022 9:58:13   
vonavoj
Bogami,ja se opustila,spavam do 9,sad kako nisam radila..a kasno i legnemo..


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Razgovori mama 02/22
17.2.2022 10:23:57   
Sanjica26 RR
I ja sam tako kad smo imali koronu. Do 10 smo spavali. Posle toga nista ne spavam.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Razgovori mama 02/22
17.2.2022 10:50:43   
Ivanka 75
Kukuuu nas prijemni ceka za smao 3 godine 😱


Ima da doleti i proleti.
Ja se nadam da cemo mi za Uskrs malo u neku banju malo na planinu. Red bi bio. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Razgovori mama 02/22
17.2.2022 13:45:18   
flamingos
Da Ivanka.Za tri godine nas čeka prijemni.Leti vreme.Samo da vam mahnem i odosmo u grad.Greje sunce.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Razgovori mama 02/22
18.2.2022 6:38:21   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Po deci i vidimo kako leti vreme. Sin ce sad u srednju, maca predskolac. Ne znam kako prodjose godine i gde. Sa jedne strane kao da sam ih juce rodila, a sa druge kao da je bilo mnogo davno.
Nego, kako ste mi jutros? 
Flamingos, sta kazu za baku? 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Razgovori mama 02/22
18.2.2022 8:43:21   
Tiziana
Dobro jutro devojke.Da preguramo danasnji dan pa opet vikend. Pokusavam da se ne nerviram mnogo na poslu jer sam se bas fino odmorila tokom praznika pa pokusavam da vezem do ponedeljka tu neku smirenost, ako je ikako moguce.
Sinoc sam izasla malo sa drugaricama. Dve drugarice imaju sinove koji sad polazu maturu pa smo bas pricale o tome Ivana, kud vreme prolete i kad pre.
Nas to ceka za 2 pa za 4 godine... 🙂
Vreme je predivno. Kao da je doslo prolece, ne znam sta je ovo, ali mi prija. 


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Razgovori mama 02/22
18.2.2022 10:47:58   
flamingos
Dobar dan.Hvala Ivana na pitanju za baku.Kažu sestre da je živnula,jede i ceka operaciju.Nadamo se da bude sve kako treba.Kako si ti?Von?Ostale mame?Evo ja u kuhunj i oko ručka.Ovde je tmurno.Noćas je padala kiša.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Razgovori mama 02/22
18.2.2022 13:32:02   
Sanjica26 RR
Ola chikite. Ja sam od jutros radno. Peri, kuvaj. Mm je dosta toga oprao, ali sada imam i decijeg vesa. Prala sam patike sve moguceuser posted image
Sad sedoh, jer imam u 2 nastavnicko.
Nadam se da ste dobro.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Razgovori mama 02/22
19.2.2022 9:13:02   
IvanaSK RR
Juhu, gde ste od jutros? Lepo vreme pa ste u skitnji 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Razgovori mama 02/22
19.2.2022 9:14:30   
nata11
U kancelariji.


Bogme lepo vreme za setnju.

user posted image

_____________________________





(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Razgovori mama 02/22
19.2.2022 10:27:53   
flamingos
Ivana,evo me.Stigoh sa pijace.Prelep je dan.Nato,može druga kafa i srećan rad.Ostale mame?Odoh da završavam šta imam u kuhini,pa da peglam.Želim vam prijatan vikend.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Razgovori mama 02/22
20.2.2022 8:55:56   
Milena18
Dobro jutro! Kako ste? 🙂


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Razgovori mama 02/22
20.2.2022 9:35:59   
flamingos
Dobro jutro.Hvala na pitanju Milena.Mi smo dobro,a vi?Pijem kafu i spremam doručak,pa redom-rućak,da sredim stan itd.Čizkejk ostao od juče,tako da neću danas ništa slatko da spremam.Ostale mame,kako ste?Prođe raspust.Prijatna nedelja.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Razgovori mama 02/22
20.2.2022 9:40:49   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Jao, od sutra opet tenzija i haos sa skolom 🤣. Sin dolazi danas sa priprema, a ove nedelje ima svašta za kontrolni. Bice veselo.
Inace, kod nas je neka kisica i jesen je opet ovde. Vreme je samo za krevet 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Razgovori mama 02/22
20.2.2022 11:42:35   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Mi se posle službe izležavam. Uskoro pravim rucak. Supica se kuva. Cekam da se odledi meso, da nastavim sa kuvanjem.Juce je mm posle set__nje napravio svima nama smuti. Posle ispijanje smutija, krenu da ga svrbe oci i za pet minuta oci su bile kao krofne. Brzo sam mu dala xzal. Izgleda je reagovao na kivi. Ko ce ga znati. Oci su samo malko bolje. Sutra krece akcija. 

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 20.2.2022 11:43:41 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Razgovori mama 02/22
20.2.2022 12:52:40   
Bambino1
Zdravo mame. Kod nas kisa neka pada, juce bilo bas lepo vreme pa smo ceo dan bili napolju, malo po dvoristu, malo basta i tako. Danas odmaramo. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Razgovori mama 02/22
20.2.2022 13:39:42   
Tiziana
Cao zenske.Mi smo jutros odvalili od spavanja. Imali smo sinoc goste do 2h.
Deca su danas turbo jer su za razliku od Flamingosove Andjele koja svaki dan uci i radi, krivinarili ceo raspust i danas su shvatili sta sve imaju, a sutra se ujutru ide u skolu. Namerno smo ih pustili pa sad da vidimo kako ce da plivaju.. 
Stavila sam rucak za danas, posle da napravim rucak i za sl ned.. 🥴
Vreme neko cudno. 


(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Razgovori mama 02/22
20.2.2022 13:50:03   
flamingos
Ivana,i kod nas kreću kontrolni kamara.Učilo je moje dete i sad obnovismo i spremna je za školu.Ručasno,pa kasnije odosmo svo troje sa prijateljima i njihovom decom na piće.Nije vreme za šetnju,kiša,ali da se malo družimo.Od sutra kreće akcija.Uživajte danas.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Razgovori mama 02/22
20.2.2022 14:18:14   
Milena18
I mi smo dobro, Flam. Kako je baka, zna li se kad će na operaciju?
Naš V se danas prvi put vozio kolima, a ima skoro pet meseci 😁 Ali nije ni bilo potrebe, blizu nam sve, a i volimo da pešačimo. Uglavnom, svidelo mu se. Sad bismo mogli i negde dalje. 
Sanjice, kako je tm sad, da li mu je prošlo to? 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here