|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04/22
7.4.2022 18:08:25   
nata11
Od Kako su krenuli u vrtic nismo imali roditeljski.
Korona 🤷

_____________________________





(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori mama 04/22
7.4.2022 18:23:15   
Sanjica26 RR
Von, o divne vesti. Bas se radujem zbog tebe. Bravo.Ja cekam šesti čas i posle kuci. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori mama 04/22
7.4.2022 20:14:06   
vonavoj
Nato,isto sef racunovodstva..samo firma koja se bavi proizvodnjom.

Inace,na nagovor kolega,direktor me pozvao,i lepo smo razgovarali,skroz je pogresno shvatio razlog odlaska...popricali smo,shvatio je tezinu moje odluke,u miru smo se rastali. Rekao je imam samo lepe reci za tebe,vrata su ti uvek otvorena. Pao mi je kamen sa srca,jos me je to mucilo,trudila sam se posteno da radim,posteno dala otkaz,sve obaveze zavrsila i on ide okolo i lupeta.Plus,odmah se razmatra povecanje plate za sve zaposlene..jos jedna korist od mog odlaska.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori mama 04/22
8.4.2022 7:33:47   
flamingos
Dobro jutro.Von,divno.Baš se radujem zbog tebe.Ostale mame,kako ste?Biće prelep dan.Pijem kafu,pa odoh na terapije.Mm danas ide u selo.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori mama 04/22
8.4.2022 8:00:44   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Flamingos, jel ti bolje od terapija?
Von, super, bitno je i da se sve završilo lepo. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori mama 04/22
8.4.2022 9:10:25   
dddaca
Dobar dan.
Von, srecno na novom poslu. Dobro je sto ste se lepo rastali, ali opet je zalosno sto u vecini slucajeva poslodavac shvati koliko mu radnik vredi tek kad napusti posao, sto ne zna da ceni trud i zalaganje.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori mama 04/22
8.4.2022 10:15:07   
flamingos
Ivana,hvala na pitanju.Bolje mi je od terapija.Baš mi prijaju.Kako si ti?


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori mama 04/22
8.4.2022 12:14:44   
Bambino1
Zdravo mame. Kako ste? Dan je bas lep, nadam de da ce tako biti i za vikend. 🙂

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori mama 04/22
8.4.2022 12:35:27   
QueenJ
Zdravo svima! Drago mi je da ste se ipak lepo razišli, Von, a i što će drugi dobiti potencijalo povećane plate. Drago mi je i da je svima ostalima dobro/bolje. Ja sam jutros išla na uz, vidi sa pasuljčić u 7+2, veličine 1,17cm i glasnih otkucaja srca. Rasplakala sam se. Prvu trudnoću nisam doživljavala ovako emotivno. Nekako je sve išlo normalno i tako se podrazumevalo. Ema otišla ranije u školu, imaju neke pripreme za neko takmičenje, ali ranije se i vraća, taman da iskoristimo dan, od sutra javljaju kišu...

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori mama 04/22
8.4.2022 17:08:26   
Sanjica26 RR
Dobar dan cure. Dan je prelep. Ja sam ustala u 6.  Vratila se oko 1 i set_im se da imam nastavnicko u drugoj školi. Ostavim Sofi i mm kuci i jurnem pesice u školu. Dosla kuci i smutila oblande. Rucala i sredila kuhinju. I dosla kod frizera. Ostavila mm da ususiva. Posle jos nesto da spremim. Imamo goste.
I konacno petak. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori mama 04/22
8.4.2022 20:35:12   
Tiziana
Ćao devojke. Baš sam u nekoj fazi kad ne stignem ni da čitam, kamoli da pišemVon, divne vesti. Prijaće ti promena sigurno.Queen nek je sa srećom, da protrčis kroz trudnoću.Sanjice ti si uvek u akciji nekoj,ne odmaraš! 🙂Flam, super da ti pomažu terapije.Ja nemam ništa pametno da napišem. Tek sam pre 5min sela i opustila se. Mnogo sam umorna. Ćerka pravi mafine, to nam je neka tradicija petkom. 🙂Sin na treningu. Sutra i prekosutra polaže neki ispit iz francuskog.Mi, jedva dočekali vikend koji će da protrči kao da ga nije ni bilo! 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori mama 04/22
8.4.2022 22:04:59   
flamingos
Tizi,hvala.Klasika i kod nas.Bravo za tvoju ćeru i mafine.Srećno tvom sinu na polaganju.Držim fige.Odmarajte i uživajte u vikendu.❤


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori mama 04/22
8.4.2022 22:26:39   
vonavoj
Hvala devojke!

Queenj,uzivaj!Petaaakkk!! Mnogo turbulentna nedelja🤣

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori mama 04/22
9.4.2022 0:28:46   
QueenJ
Hvala svima! Laku noć želim...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori mama 04/22
9.4.2022 7:03:00   
IvanaSK RR
Queen, ja sam i inace emotivna, a trudnoce su me ubile dodatno 😁. Tizi, srecno sinu. Mi smo sad u dogovaranju oko maturske veceri, poklonu za razrednu... Ja jedva čekam kraj juna da se sve to završi. Toliko stvari mi je u glavi da ne znam gde sam.
Konačno vikend, ali toliko brzo prodje :(

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori mama 04/22
9.4.2022 7:25:52   
flamingos
Dobro jutro.Nadam se da ćete uspeti danas da se odmorite.Nešto sam loše spavala i skuvah kafu da popijem,pa da siđem do pijace i redom-oko ručka itd.Planiramo u šetnju danas kad dete zavrśi svoje obaveze.Nešto ću i slatko da spremam.Lep je dan.Želim vam prijatan vikend.❤


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori mama 04/22
9.4.2022 7:37:04   
Milena18
Dobro jutro!
Von, čestitam na novom poslu, baš lepe vesti 🙂
Queenj, drago mi je da je sve ok, želim ti lepu, laku trudnoću. 
Mi dobili prvi zub 😊
Mm danas radi, pa ćemo nas troje na pijacu i kod bake. M planira da spava kod nje večeras. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori mama 04/22
9.4.2022 7:50:21   
QueenJ
Dobro jutro svima! Hvala na lepim rečima. I kod nas je trenutno lepo vreme. Ja baš loše spavala. Ema sinoć otišla kod mojih na vikend. Kako su svi? 

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori mama 04/22
9.4.2022 8:24:23   
Sanjica26 RR
Dobro jutro, radni narode.Mislila sam duže da spavam, ali koliko vidim kroz roletne suncano je. Tako da cu da ustanem da malko ucim dok deca spavaju. Ali prvo da doruckujem. 😁 T mora da pravi neko jelo na engleskom i da se snima. To im je dala nastavnica za domaci. Tako da mi je kuhinja posle podne zauzeta. 😁
Tizi, kad bolje razmislim ni ne odmaram. Samo neka jurnjava. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori mama 04/22
9.4.2022 20:44:05   
IvanaSK RR
Gde ste svi? Sta se radi? 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori mama 04/22
9.4.2022 21:03:06   
Milena18
Evo mene. Odvela veliku kod bake, malog uspavala i sad ću da grickam kikiriki 😁
Jesi li uspela malo da odmoriš, Ivana? 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori mama 04/22
9.4.2022 22:23:24   
flamingos
Evo i mene.Odmaram,gledam tv.Kako si ti Ivana?Ostale mame?


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori mama 04/22
10.4.2022 8:39:56   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa odoh da spremam doručak,ručak,da usisavam,peglam utd.Nadam se da ste lepo provele vikend.Želim vam prijatnu nedelju.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori mama 04/22
10.4.2022 8:49:11   
Duškić
Dobro jutro . Evo i ja pijem kafu i odmaram. Pa akcija , imamo i rodjendan neki.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori mama 04/22
10.4.2022 9:05:48   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Milence, juce pomagala drugarici da sredi stan sto je kupila 🤣. Nije bilo planirano. Danas cu malo odmarati, malo 😁. Evo gledam elektronski dnevnik i razmišljam kako je sin pokvario ocenu i to kod razredne. Nema veze, bice on vrlo dobar, ali i njemu se smucila skola vise. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here