|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/21
27.7.2022 21:16:09   
Milena18
Sanjice, kako ti je mama? Nadam se da će se oporaviti brzo. Beše štitnu treba da operiše?
Ana, Daco, imate pp. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Razgovori mama 07/21
27.7.2022 21:20:56   
Sanjica26 RR
Štitnu treba da operise. Mnogo kaslje. Krvna slika je ok. Mada, ja mislim da joj je isto kao i pre. Ona nije objektivna. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Razgovori mama 07/21
27.7.2022 22:41:44   
Ivanka 75
Sanjice, puno pozdrava za tvoju mamu i da se sto brze oporavi! 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Razgovori mama 07/21
28.7.2022 8:07:58   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa da spremam doručak.Na ručak idemo kod moje sestre bliznakinje.U subotu se vraćaju za Bač.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Razgovori mama 07/21
28.7.2022 9:54:33   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Mi smo sinoc odvezli sina na pripreme pravo sa Super raspusta. Trener im uvece uzima telefone, plus za trenera 😁. Imaju po ceo dan treninge i čovek da se obezbedi da nece noću buljiti u telefone.
Ovde je malo padala kisica, lakse se dise danas. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Razgovori mama 07/21
28.7.2022 22:48:47   
Duškić
Potpuno je covek u pravu, buljenje u tel posle tesko za ustajanje.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Razgovori mama 07/21
29.7.2022 7:53:19   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa da spremam doručak,ručak,sređujem kuću itd.Ivanka,kako si?Ostale mame?Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Razgovori mama 07/21
29.7.2022 8:46:27   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Ja krenula u Maxi po doručak i vratim se kuci sa japankama 😁 sad opet moram u prodavnicu. Ručak necu ni spremati, maca ruca u vrticu, sin i muz nisu kuci, jescu japanke 🤣. Salim se, bile su 600din pa kupih.
Ivanka, nadam se da je uho bolje. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Razgovori mama 07/21
29.7.2022 9:03:58   
Sanjica26 RR
Dobro jutro, radni narodi. Moje spavaju. Mm i ja uživamo na terasi.Jos uvek je prijatno. Uživajte danas. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Razgovori mama 07/21
29.7.2022 11:41:14   
dddaca
Dobar dan. Najyad sam nocas prespavala celu noc. Vec nocima se budim i ne mogu da yaspim posle.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Razgovori mama 07/21
29.7.2022 13:09:28   
flamingos


IZVORNA PORUKA: dddaca

Dobar dan. Najyad sam nocas prespavala celu noc. Vec nocima se budim i ne mogu da yaspim posle.
Super.Nadam se da se i ja jednom naspavam.Kičma me tafrkava,pa noću nikako položaj da nađem.Dade mi sestra juče neke lekove.Da probam i njih.


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Razgovori mama 07/21
30.7.2022 8:03:39   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu i da završavam šta imam,pa da odemo do manastira koji se nalazi u blizini našeg sela.Želim vam prijatan vikend.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Razgovori mama 07/21
30.7.2022 12:04:18   
IvanaSK RR
Dobar dan. Sta se radi? Maca i ja se razvlacimo po kuci celo jutro. Meni je nesto tezak dan, jedva se krecem. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Razgovori mama 07/21
30.7.2022 13:20:11   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Mi smo na sto strana. Dnevna soba i kuhinja su okrecene. Sad treba da vratimo na mesto, pa cemo decu da uposlimo, da briskaju policu sa knjigama i da vracaju. Čekam da mi zavrsi masina za zavesu, pa da je okacim. Kod nas je trenutno haos u stanu. Ko preživi pricace.🤣

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Razgovori mama 07/21
30.7.2022 16:51:43   
Duškić
I meni grozan san, kao da mi je pao pritisak, samo mi se spava .
Sta radite zenske?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Razgovori mama 07/21
30.7.2022 21:43:49   
dddaca
Malopre sam shvatila da mi vozacka dozvola istice za nedelju dana. A nisam podnela zahtev za novu.
Milena, ti si pisala o produzavanju vozacke ako se dobro secam. Da li se secas koliko se ceka na novu i da li moze da se vozi sa potvrdom?
Duskic i ja sam bila sva nikakva dok nije pljusnula kisa

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Razgovori mama 07/21
30.7.2022 22:16:36   
Milena18
Daco, meni su na šalt_eru rekli da sa potvrdom ne mogu da vozim. A čekala sam ako se dobro sećam oko 15 dana, mada je to bilo nešto oko nove godine, pa se nekoliko dana nije ni radilo. Ja sam do tada imala probnu, možda je sa standardnom drugačije. Najbolje je da što pre podneseš zahtev pa će ti reći smeš li da voziš.
Sanjice, kako napreduju radovi? I mm ide sutra kod majke da kreči, a trebalo bi posle i kod nas. 
Ovde pala dobra kiša i sad je baš prijatno napolju. 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Razgovori mama 07/21
30.7.2022 23:15:42   
dddaca
Milena, necu ni da ih pitam user posted image Odmah u ponedeljak idem da podnesem zahtev za novu. Bez auta ne mogu

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Razgovori mama 07/21
30.7.2022 23:51:06   
vonavoj
Dddaco,podneses zahtev i vozis sa starom dok ne istekne..kad istekne ne smes da vozis dok ne stigne nova..to su nova pravila. Ranije su izdavali potvrdu da je dozvola u izradi i mogli smo da vozimo,sada ne...To se meni desilo prosle godine..2 dana sam bila u raskoraku,ali sam vozila..kontam lokal je....

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Razgovori mama 07/21
31.7.2022 8:02:03   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa odoh da završavam šta imam.Danas imamo goste.Da spremam ručak,zamesim za štrudlu itd.Nadam se da ste dobro.Prijatna nedelja.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Razgovori mama 07/21
31.7.2022 8:44:01   
vonavoj
Jutro!Flam,bas si vredna!Ja pijem kafu na terasi,friško bogami .

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Razgovori mama 07/21
31.7.2022 9:44:17   
flamingos


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Jutro!Flam,bas si vredna!Ja pijem kafu na terasi,friško bogami .
Hvala.Prijatna kafa.Da,i ovde je sveže.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Razgovori mama 07/21
31.7.2022 9:44:40   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Ja sam se budila sto puta nocas 🙄. Sad pijem kafu pa da vidim sta cu i gde cu.Von, kako posao? 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Razgovori mama 07/21
31.7.2022 10:32:10   
dddaca

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Dddaco,podneses zahtev i vozis sa starom dok ne istekne..kad istekne ne smes da vozis dok ne stigne nova..to su nova pravila. Ranije su izdavali potvrdu da je dozvola u izradi i mogli smo da vozimo,sada ne...To se meni desilo prosle godine..2 dana sam bila u raskoraku,ali sam vozila..kontam lokal je....


Tako nenako razmisljam i ja. Valjda me nece zaustavljati. A i ako zaustave, valjda ce da me puste user posted image

Sveze i kod nas, prijatno. Sad da istrcim do prodavnice da kupim neko meso pa da spremam rucak. Pa popodne da opet idemo u bioskop. Bili prosle nedelje, sad opet, ali sta cu kad sam obecala.
Ivana kako je na pripremama, sta kaze sin kako izdrzavaju bez telefona? I sta si ti uradila za posao, sad mi pade na pamet?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Razgovori mama 07/21
31.7.2022 11:04:57   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Milena, danas ce biti biti gotova naša spavaca soba. Dnevnu sobu i kuhinju je mm okrecio. Sutra pauza za deciju sobu posto mm uglavnom nije tu zbog praznika. Taman ce malo da odmori od krecenja. A i treba da popakujemo neke decije stvari u kutije i pored kontejnera. Čuvam godinama, ali ne vredi. Gomila se.
Odoh sad da strcim i ja do prodavnice, pa da kuvam boraniju. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here