|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori mama 09/22
31.8.2022 7:05:01   
IvanaSK RR


Drage mame, stigao nam je septembar user posted image

Pošto teme ovog tipa koristimo samo za ćaskanje,molim vas da konkretna pitanja o roditeljstvu postavljate u za to određenim temama.Ako se ta pravila budu kršila chat teme cemo zaključavati.

Tome u prilog predlažemo da pročitate:

Opšte uslove korišćenja foruma


Direktna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori mama 09/22
31.8.2022 7:40:53   
dddaca
Gde ste mame?Evo dodje nam i septembar. Mene glava boli, lose sam spavala nocas. Kako ste vi?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori mama 09/22
31.8.2022 8:21:05   
flamingos
Dobro jutro.Ako Didy,slobodno broj i kad prođe nagradna igra.Tu sam ja uvek-dežuram.🙄Pijem kafu,pa da odem do Poštanske štedionice.Ističe mi kartica,pa da produžim i pri povratku da pazarim.Kad dođem da završavam šta imam u kuhinji i da krenem sa sređivanjem stana.Detetu da peglam stvari za sutra,za školu.U 15 h obe imamo zakazano kod frizerke-mene da ofarba,ošiša i isfenira,a Anđeli malo da skrati kosu.Baš joj je porasla.Milena,kako je protekla noć?Ostale mame,kako ste?Pozdrav svima.❤

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori mama 09/22
31.8.2022 8:57:20   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.
Mene je cele noci namucio stomak. Neku dijereju sam imala. Bas me je to iscrpelo. Užas. Sad cekam mm da idemo do Bg-a, pa po decu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori mama 09/22
31.8.2022 9:46:14   
dddaca
Sanjice brzo da ozdravimo. Ja dobila temperaturu

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori mama 09/22
31.8.2022 10:39:04   
flamingos
Evo me,vratila sam se.Gužva ja bila u Poštanskoj štedionici,ali bitno je da završila.Uz put svratih po potrebne namirnice(a pored toga još štošta kupih što nije na spisku) i evo da krenem i nešto da radim.Daco,hajd da prođe temperatura.❤

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori mama 09/22
31.8.2022 14:56:32   
Didy
Ja spremam kuću. 4. mašina veša se pere. Decu sam poterala da i oni srede sve svoje. Poručila sam tortu za subotu, taman tad dolazi i Sofijino društvo, pa nek bude neka lepo ukrašena fondanom, a za petak ću sama da pravim. Poručićemo roštilj i pecivo, priloge i salate ćemo sami napraviti. Samo da bude lepo vreme da možemo u dvorištu. Prijatnije je nego u kući. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori mama 09/22
31.8.2022 15:40:43   
dddaca
Ipak si resila da porucis? Kazem ti da je tako mnnogo lakse

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori mama 09/22
31.8.2022 16:02:17   
Didy
Praviću 2 za petak, a tu jednu za subotu za decu ću poručiti. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori mama 09/22
31.8.2022 17:38:40   
flamingos
Ako si poručila tortu.Mada,glasam za ove 2 koje ćeš ti da praviš.Slavimo znači rođendan.Evo nas dve dođosmo od frizerke.Opet je padala kiša,ali kratko.I grmelo je,ali ugodi se sad.Toplo je.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori mama 09/22
31.8.2022 18:32:38   
dddaca

IZVORNA PORUKA: Didy

Praviću 2 za petak, a tu jednu za subotu za decu ću poručiti. 




I ja porucujem za dete. Ne znam ja to da ukrasim kao oni sto znaju

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori mama 09/22
31.8.2022 18:33:11   
Didy
Za svaki rođendan im tradicionalno pravim čokoladnu i ukrasim bombonama i onim milka sticks okolo. Jedne godine ne znam šta je bilo i nisam napravila - Drama! Ti mene ne voliš! Kako si mogla? Uvek praviš, sad meni nisi. Tako da mi je to bila škola - čokoladna torta sa bombonama i slatkišima je must have. 😀 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori mama 09/22
31.8.2022 19:04:33   
flamingos
Da Didy,to je uvek dobitna kombinacija.Praviš ono što mališani vole.A slušaj ovo.Poručim tortu Anđeli za rođendan pre 3 godine(samo tad sam i poručila i za njeno krštenje.Uvek pravim).I u igraonici se skupila deca i sad da se pohvalimo tortom,jelte,ukrašena fondanom i likom iz crtaća,a ja napravila još jednu pošto je bilo i nas odraslih,kad će deca za ovu moju tortu"Jao kako je ova lepa".Doduše,stvarno sam je i lepo ukrasila,ali šlagom u boji,ukrasima itd.(nije da se hvalim🙄).

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori mama 09/22
31.8.2022 23:53:53   
Didy
Ma, da. Najlepše je domaće. Ja baš volim da napravim za rođendan deci sama. Muž me je danas kritikovao zašto nisam sve 3 poručila. Ne razume on to. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori mama 09/22
1.9.2022 6:12:28   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,moji spavaju.Nešto ne mogu da spavam.Dete će u školu id 13 h.Ja da nastavim sa sređivanjem stana.Srećan polazak dečici u školu.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori mama 09/22
1.9.2022 6:50:57   
Didy
Dobro jutro!

Evo i meni nešto ne da da spavam. Dolateća septembarska žurka verovatno.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori mama 09/22
1.9.2022 8:21:28   
Sanjica26 RR
Dobro jutro svima. Srecan pocetak svima.
Ja sam u selu. Čekam da me uciteljice pozovu da upoznam decu.


< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 1.9.2022 8:28:41 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori mama 09/22
1.9.2022 8:23:24   
dddaca
Dobro jutro! Srecan popcetak skolske godine! I deci, a i nama. Nama krecu ocene ove godine, bice veselo. Jutros sam poranila da je odvedem u skolu, moja spavalica je odmah skocila iz kreveta, jedva docekala. Pitam se da li ce tako biti i sledece nedelje

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori mama 09/22
1.9.2022 8:24:40   
Tiziana

Nije tema, samo cu kratko. Moji ne vole fondane, ne vole slagove. Za rodjendan traze nesto kao Plazms torta(smesa) ali sa dodatim bafemom, lesnikom i cokoladom. Prrelijemo obicnom ili belom cokoladom i ukradimo Malteserima. Druga opcija je neka mus torta i to je to. 
IZVORNA PORUKA: Didy

Ma, da. Najlepše je domaće. Ja baš volim da napravim za rođendan deci sama. Muž me je danas kritikovao zašto nisam sve 3 poručila. Ne razume on to. 





Dobro jutro. Ja dovrdavam kafu pa na posao. Deca popodne u skolu. Veceras treninzi. Krece sve. Juce popodne kupili knjige. Oba deteta uzbudjena. Ona zbog 5.razreda,on jer ima sad skroz novo odeljenje. Svu on tu decu zna, sa nekima je bio i u vrticu, ači posle 6 god sad mora da se navikava na novo drustvo. Ne verujem da ce biti neki problem, al uzbudjenje je tu. 
Pozdravljam vas. 

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori mama 09/22
1.9.2022 9:37:12   
flamingos
Hvala Daco.Srećno i vama sa ocenama.Da ima sve petice,a na prvom mestu da bude zdrava.Ostalo će lako.Duša mila,zna da ima obaveze i ustalo dete bez problema.A i škola je u pitanju,drugari.Moje dete doručkuje,a ja poslujem.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori mama 09/22
1.9.2022 9:54:37   
QueenJ
Dobar dan svima! Srećan 1. septembar svima koji slave! Ja ispratila dete u školu jutros. Budim je, kaže-Majka, nije još 1. septembar, danas je 32. avgust. 🤣 Radi mašina, čekam moje da oteraju višak stvari, stiže ormar danas, mislim da sam i cipelarnik našla. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori mama 09/22
1.9.2022 9:59:51   
dddaca
Hahah 32. avgust. Dusa. Flam, moja se raduje skoli zbog drugara, nije ih vidjala tokom leta, a za ucenje, videcemo kako ce to da ide.

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori mama 09/22
1.9.2022 10:06:38   
flamingos
Joj kako su slatki sa svojim izjavama-32.avgust.Dušica mila.Daco,znam da se raduje drugarima,a biće i sa učenjem sve kako treba.Polako,radnu naviku je stekla.Sve to dođe na svoje.Tako i mi kad će Anđela u peti.Dosta predmeta,ali redivno je učila,sve obaveze završavala odmah i rezultati su vidljivi.Završila je i 5.razred sa svim peticama.Za dalje videćemo.Nadamo se da tako i nastavi.Opet kažem,samo da su zdravi.A i mi sa njima.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori mama 09/22
1.9.2022 10:10:17   
QueenJ
Baš tako, samo zdravlja, ostalo ćemo lako. Ona voli školu i drugare, samostalna je i odgovorna, ali bi joj mnogo lakše bilo da je startovala u drugoj smeni. 🤣

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori mama 09/22
1.9.2022 10:14:03   
flamingos


IZVORNA PORUKA: QueenJ

Baš tako, samo zdravlja, ostalo ćemo lako. Ona voli školu i drugare, samostalna je i odgovorna, ali bi joj mnogo lakše bilo da je startovala u drugoj smeni. 🤣
Kako ide?Jednu nedju pre podne,a drugu popodne ili?


(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here