|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/22
24.10.2022 21:47:15   
flamingos
Hvala vam dRRugarke moje.Stigla je.Dočekasmo je i mm i ja u školskom dvorištu.Odatle su kretali,tu ih i dovezlu.Evo večera.Posle terapije koju joj je dala doktorka odspavala.Pa joj malo bilo bolje.Posle opet loše i nekako prođe put.Jedno novo iskustvo.Pamtićemo...Milena,bravo za mališana i prve reči.Duša mila.Budite dobro.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Razgovori mama 10/22
24.10.2022 22:46:13   
Sanjica26 RR
Milena, povecala joj se dioptrija. ☹️Upozorila nas je dr da se tokom puberteta kod neke dece to desava. A jos kad ju je videla koliko je porasla tacno je znala. Sta je tu je. 
Bravo za prve reci. I želim drugarici brzo ozdravljenje. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Razgovori mama 10/22
24.10.2022 23:07:02   
Bambino1
Dobro vece mame. Milenice ne znam odakle si, ali kod nas isto bas vlada neki virus, puno dece je sa blagom temperaturom i povrate jednom i sutradan kao da nista nije bilo. Zelim vam brz oporavak. Bravo za prve reci. Sad se set_ih kad je Petar prohodao, prvih mesec dana nije imalo sanse da stane na travu, bio nesiguran. 🙂Flam drago mi je da je sad bolje, verujem da ti je lakse kad je stigla. 😘Pozdrav i za ostale mame. 🙂

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Razgovori mama 10/22
24.10.2022 23:23:37   
flamingos
Hvala Bambino.Da,samo kad je stigla.Odahnuli smo i svima nam je lakše.Eno spava.Odmarajte i vi.Oprala mi mašina i odoh da raširim veš.

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Razgovori mama 10/22
25.10.2022 7:59:33   
dddaca
IZVORNA PORUKA: Milena18
Daco, baš vas je poteralo. Hoće li moći da se poprave? 



Da, to sam i ja pomislila kad je pocelo jedno po jedno da se kvari. Masina je popravljena, nije bio veliki kvar, eno je pere. Nakupilo se vesa za izvoz. Frizider sad radi, a dokle ce ne znam. Sledeceg puta mu nece biti spasa. A u tom slucaju bez cetrdeset_ak hiljada tesko da cemo proci za novi.
Sanjice, pa jel se puno povecala dioptrija? Moje dete bas priblizava glavu svesci dok pise. Ne znam da li to ima veze sa dioptrijom ili im je neka fora iz skole, ali moracemo da odemo na ocno.
Flam, dobro je da joj je sad bolje. Nadam se da je to nece obeshrabriti za naredne ekskurzije. Da li je mozda nesto uradila sto je isprovociralo nagon za povracanje? Mozda tezi dorucak, ne znam.
Milena kako ste danas?

< Poruku je uredio dddaca -- 25.10.2022 8:00:30 >

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Razgovori mama 10/22
25.10.2022 8:31:19   
flamingos
Dobro jutro.Daco,kod nje je to problem oduvek.Nije ni mogla da doručkuje,jer joj je još od ranog jutra bilo loše.Problem je što ni ne može da povraća.Ali dobro,prošlo je.Još spava,pa popodne u školu.A vas baš poteralo to sa kućnim aparatima.Hajd da sve filunkcioniše kako treba.Milena,kako ste vo?Ostale mame?Pozdrav svima.❤

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Razgovori mama 10/22
25.10.2022 9:29:21   
Sanjica26 RR
Daco, bas nije moralo da se sad kvare aparati.
U sustini dosta se povecala. Ne vredi se sekirati. Ja sam u školi. Uskoro idem kuci, pa imam sedmi u gradu. 


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Razgovori mama 10/22
25.10.2022 10:39:51   
nata11
Dan mame. Kod mene 200/h.

To kada krenesa masinama ne yaustravi se. u poslednjih mesec dana promeni grejac na sporetu- sada gornji nece. Masinu za ves popravili centrifugu -vrata se ne otvaraju - otvaramo zicom. Masina za susenje susi svaki 10x .... ma ludnica.
Majstore ne zovem vise, dokle gura neka gura.

_____________________________





(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Razgovori mama 10/22
25.10.2022 11:05:03   
IvanaSK RR
Dobar dan. Nadam se da ste svi dobro. Mene zakacio stomacni. U petak vece krenulo. Unistio me, ne pamtim da mi je ovako bilo. Nadam se da ce mi decu zaobici.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Razgovori mama 10/22
25.10.2022 13:09:48   
Milena18
Dobar dan,
Joj Ivana, nadam se da će ti brzo proći, a da će decu zaobići. 
Mi smo dobro. V sam odvela u vrtić jutros. Od 12 do 4 noćas je bio budan, hteo da se igra čovek. Ja kao viknem da spava, a njemu smešno 🙄. M je ostala kod kuće još danas, pa od sutra i ona u vrtić, a ja na posao. Danas smo baš lepo provele vreme nas dve same. Pravile smo salon lepote, kad biste mi samo videle obrve 😂


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Razgovori mama 10/22
25.10.2022 13:51:11   
IvanaSK RR
Milence, bolje mi je ali je bas strasno bilo.
Tako sam i ja par puta hodala po kuci (srećom nisam nigde izlazila) sa jednim zelenim okom, drugim crvenim.... Vidim tek kad krenem u krevet 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Razgovori mama 10/22
26.10.2022 8:50:31   
flamingos
Dobro jutro.Kako si Ivana?Milena,kako je u vrtiću?Bravo za vas dve i salon lepote.Ostale mame?Baš sam loše spavala.Kičma me zafrkava.Odoh da završavam šta imam.Dete doručkuje,pa da uči,provežba još malo marematiku.Kamara kontrolnih,pismenih.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Razgovori mama 10/22
26.10.2022 13:52:01   
IvanaSK RR
Dobar dan. Dobro sam. Zeza stomak,ali sam ok. 😁. Slatko mi inace ne prija nesto posebno, a sad mi bas smeta. Ja danas da pozavrsavam po kuci nesto malo pa sutra nista.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Razgovori mama 10/22
26.10.2022 14:59:46   
flamingos
Super Ivana kad si dobro.Da,sutra je veliki praznik,pa sam danas usisavala i sredila stan.Dete otišlo u školu,a ja pečem čokoladni koh.Prelep je dan.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Razgovori mama 10/22
27.10.2022 8:33:10   
flamingos
Dobro jutro.Srećna slava svima koji danas slave.Probudih se sa jakom glavoboljom.Ubija me ovo vreme.Nadam se da sre dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Razgovori mama 10/22
27.10.2022 15:20:01   
Bambino1
Zdravo mame. Evo i mene potkacio stomacni opet, nikako da prezdravim, bas mi je muka ceo dan. 😕


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Razgovori mama 10/22
27.10.2022 16:53:05   
flamingos
Bambino,hajd da budeš dobro.❤

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Razgovori mama 10/22
27.10.2022 20:40:19   
Tiziana
Ćao devojke, kako ste?Mene ponese radna nedelja, na znam kako mi protrči radna nedelja. Flam, žao mi je da je A tako na kraju prošla na ekskurziji. Verujem da će vremenom proći. Ja zaista nisam čula da neko tako loše podnosi vožnju. Moj sin je oset_ljiv, ali njemu tabletice stvarno pomažu. Deca standardno, škola, treninzi. Idu popodne, sve mi žao što su u školi do pola 8,ali šta da se radi. Što reče Flam samo neki kontrolni, pismeni, odgovaranja, ne znam više ko, šta, kad ima.. Ne migu da pihvatam. Ali super su, fino guraju. Jedva čekam vikend, pomera se sat pa će nam vikend teajati 1h duže. Od ponedeljka ću već da kukam što je mrak kad izađem iz kanca🤣
Vlada neki stomačni virus, čujem sa raznih strana.. Nadam se da će da nas zaobiđe. 🥴 Svima ovde koji suu bolesni želim brz oporavak. 



(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Razgovori mama 10/22
27.10.2022 20:45:36   
Milena18
Dobro veče,
Bambino, brz oporavak ti želim! 
Ivana, nadam se da si ti do sada skroz ok.
Flam, pitala si za vrtić, super je ovih dana. Ne plače mnogo ujutru, lepo ručka, spava. 
Kod mene na poslu ovih dana neka gužva, dođem kući samlevena. Očekujem da će sledeća nedelja biti malo mirnija. A pre toga vikend, jeeeeee! 😁

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Razgovori mama 10/22
27.10.2022 23:45:31   
flamingos
Tizi,svako je jedinka za sebe.Kod nje je tako.Znaš da sam pisala od kada je beba bila da nikako nije podnosila vožnju.Tad je povraćala,a sad joj bude loše.Ali,u suštini srećna je što je išla.Jedno novo iskustvo.Njena izjava-mama,super je sve bilo,samo da nije ove dosadne mučnine.Proćiće jednom i to.I meni je loše tokom vožnje.Jedva čekam da izađem iz auta.Milena,drago mi je da je super u vrtiću.Bambino,jesi li dobro?

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Razgovori mama 10/22
28.10.2022 7:49:03   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ja ne stižem da se javim. Konstantna jurnjava. Sad idem na nastavu, pa se vracam kuci. Posle opet. Danas cu jedno tri puta do škole. Tako mi je svake druge nedelje. Možda odjurim u subotu sa T na sajam knjiga. Bas joj je želja da idemo.
Bambino, kako si? Milena, mah mah

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Razgovori mama 10/22
28.10.2022 8:15:44   
flamingos
Dobro jutro.Nadam se da ste dobro.Petak je,lepo vreme.Uživajte.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Razgovori mama 10/22
28.10.2022 13:24:46   
Milena18
Dobar dan, mame!
Mašem, Sanjice 😊
Ja ne mogu da dočekam kraj radnog dana. Dođoh u PIO fond da završim nešto i meditiram u čekaonici. 😂

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Razgovori mama 10/22
28.10.2022 14:04:22   
dddaca
Samo i ja da mahnem. Danas neki naopak dan. Nista mi ne polazi za rukom.
Bambino nadam se da ti je bolje
Ostale mame kako ste? Uzivajte u ovom lepom danu. Ja sunce ovih dana gledam samo kroz prozor, ne stizem da prosetam, a bas bi mi prijalo

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Razgovori mama 10/22
28.10.2022 19:43:19   
Bambino1
Zdravo mame. I kod nas je bio prelep dan, ja premorena, da stignu malac i tata i u krevet. Prethodnu noc sam provela u toaletu, nisam ni spavala. Sad je dosta bolje. Hvala na pitanju. 🙂

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here