|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/22
22.11.2022 11:52:08   
Bambino1
Milena bravo za oboje. Daco da brzo ozdravis. Ja evo na poslu. Danas nemamo goste tako da mi je svakako lakse kad su svi jedan dan. 🙂

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Razgovori mama 11/22
22.11.2022 12:26:36   
Sanjica26 RR
Bravo Milena za malisu. 🙂

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Razgovori mama 11/22
22.11.2022 18:04:03   
dddaca

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Jutros uključila tamni veš da se pere i sad vidim da nisam izvadila papirne maramice iz pantalona. Nije mi bilo dobro kad sam videla, ali sad šta je tu je.


Joooj ima li šta gore user posted image

Milena, bravo za dečicu user posted image


Ima... kad ti se to desi dva puta u poslednjih petnaestak dana user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Razgovori mama 11/22
22.11.2022 22:33:35   
Ana RR
Hahahaha e bre daco user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Razgovori mama 11/22
23.11.2022 6:16:04   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa odoh na terapije.Dete danas ne ide u školu.Dan škole je.Daco,jesi li dobro?Ostale mame?Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Razgovori mama 11/22
23.11.2022 8:18:00   
dddaca
E pa danas sam resila da ne ukljucujem masinu. Ne znam odakle vise iskacu te maramice. Pre neki dan napadoh muza sto nije ispraznio dzepove, ali juce sam definitivno ja napravila glupost.
Nocas sam malo bolje spavala. Kasljala, ali se samo nekoliko puta budila. Mislim da mi pomazu inhalacije.
Flam, kako deluju tvoje terapije? Osecas li se bolje?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Razgovori mama 11/22
23.11.2022 8:46:32   
flamingos
Daco,drago mi je da si bolje i da ti pomažu inhalacije.Pomažu mi terapije.Trebalo bi da odmaram...Moram ono osnovno da završim i popodne odmaram.A što se tiče veša,danas imam za dve mašine,ali nemam problema sa maramicama.Imam sa čarapama.🙄Obavezno jurim jednu po veš mašini-krenem da širim veš i-nedostaje jedna čarapa.Napolju je baš hladno.Duva jak vetar.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Razgovori mama 11/22
23.11.2022 8:48:19   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Moje spavaju. Nema danas škole zbog dana škole. Jedva cekam njihov raspust da nikud ne žurimo. I ja sam jutros duže spavala. Danas je meni isto turbo dan. Imam časove uskoro, kupovina T poklona za S rođendan. Odlazak T da preuzme nagradu za literarnu konkurs. Posle toga na čas svoj. I to nije gotovo, jer treba da odem na roditeljski kod S na folklor. To je samo delic mog dana. Ima jos u toku dana svasta sto nisam pomenula.Sve vas pozdravljam.
Daco, drago mi je da je bolje. 

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 23.11.2022 8:49:17 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Razgovori mama 11/22
23.11.2022 9:52:10   
dddaca
Sanjice, bravo za T user posted image
Nisam ispratila, Kakvu je to nagradu osvojila?

IZVORNA PORUKA: flamingos

A što se tiče veša,danas imam za dve mašine,ali nemam problema sa maramicama.Imam sa čarapama.🙄Obavezno jurim jednu po veš mašini-krenem da širim veš i-nedostaje jedna čarapa.Napolju je baš hladno.Duva jak vetar.


A, pa to sa carapama je redovno stanje, Uvek po neka fali user posted image
Kod nas je juce bas dosta duvalo. Danas je mirnije.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Razgovori mama 11/22
23.11.2022 10:38:26   
Ana RR
Dobro jutro! Mi pijemo kafu, svako za svojim laptopom, dete u školi.. mene od nedelje boli grlo a od sinoć sam potpuno izgubila glas. Jutros me zovu za neku pošiljku, ne znam kako smo se sporazumeli user posted image user posted image Ne ide mi se kod dr, nadam se da će proći uskoro mada grlo je i dalje baš crveno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Razgovori mama 11/22
23.11.2022 14:10:04   
Tiziana
Flam, Sanjice, jel vasa deca idu u istu skolu kad je svima dan skole? :-)
Ja sam usla ovde drage zene bukvalno da odmorim mozak od stresa,panike,jurnjave. Da napravim pauzu i da s eiskljucim na 10minuta. Gubim snagu majke mi,a nemam na vidiku ideju kad bi mogla na neki odmor.
I moje musko dete je poslalo neki rad na literarni konkurs,odnosno nastavnica je. Juce,prekjuce, kad smo prekucavali da posaljemo. Za nekoga ko ne cita pa skoro uopste, odnosno samo kad mora i koga zanima toliko nekih drugih stvari, pise neverovatno. Ima neke duboke filozofkse misli da ostavi i nas u cudu, odakle..

Vreme je uzas, kod nas duva,ne prestaje.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Razgovori mama 11/22
23.11.2022 18:10:04   
Sanjica26 RR
Tizi, a do raspusta ima jos. Mnogo sam umorna. Puno obaveza. Decije obaveze me ubijaju. Nemam kad svom ucenju da se posvetim. Vrlo malo tome posvećujem pažnju. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Razgovori mama 11/22
24.11.2022 6:16:46   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa odoh na terapije.Ana,kako si?Daco?Ostale mame?Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Razgovori mama 11/22
24.11.2022 7:04:58   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Daco, literarni konkurs povodom dana škole.Evo me vec u kolima. Cekam koleginicu da uđe u auto i da idemo na časove. Jos pada ova kisa.Pozdravljam vas sve. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Razgovori mama 11/22
24.11.2022 9:21:33   
dddaca
Super Sanjice, samo nek tako nastavi. Bravo i za tvoje musko dete Tizi.
Danas mi je bolje. Za dva dana cu biti k'o nova. Ana, kako je tvoje grlo? Meni se za promuklost dobro pokazala Isla medic, bas ovaj

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Razgovori mama 11/22
24.11.2022 12:35:11   
Ana RR
Ćao ženske! Hvala što mislite na mene user posted image

Grlo boli, glasa nema, počela sam da kašljem (sinoć nisam satima mogla da se smirim, čim sam legla počelo je), jutros počela da kijam i slinim, i od pre sat vremena me boli desno uho, tako da sam sad i nagluva user posted image Idem u 5 kod dr, naša stara dr iz doma zdravlja ima privatnu ordinaciju pa mi je to najbrža opcija.

Odlepiću više, tačno neću ozdraviti do vikenda a imamo dva rođ u subotu i žurku u nedelju.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Razgovori mama 11/22
24.11.2022 15:35:14   
dddaca
Uh Ana, bas te je steglo. Ja nocima nisam spavala od kaslja, nadam se da ces ti proci bolje

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Razgovori mama 11/22
24.11.2022 15:56:20   
Ana RR
Daco, stvarno nisam očekivala ovakav razvoj situacije. Grlo je počelo da me boli još za vikend ali mislila sam da će brzo proći. Kad ono međutim...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Razgovori mama 11/22
24.11.2022 17:50:26   
flamingos
Ana,hajd da budeš dobro i da se lepo provedeš na rođendanima u subotu i nedeljna žurka da prođe kako treba.Daco,Mucoplant sirup je Anđeli brzo umirio kašalj.On je i za odrasle.Pada kiša.Dosadila je više.Moje dete voli zelenu salatu(a i njen tata),pa da im napravim i poručismo roštilj za večeru(po Anđelinoj želji) kad dođe iz škole.Do 19:20 h ima nastavu.Tizi,sve pomislim da čestitam tvom detetu i ode mi misao-bravo,svaka čast.❤

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Razgovori mama 11/22
24.11.2022 20:35:18   
Tiziana
Flam, hvala, ali nije on nista osvojio, samo je poslao rad na konkurs. Ko zna da li ce nesto biti..Veceras nema zive duse napolju. Utakmica. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Razgovori mama 11/22
24.11.2022 20:37:55   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Tiziana

Flam, hvala, ali nije on nista osvojio, samo je poslao rad na konkurs. Ko zna da li ce nesto biti..Veceras nema zive duse napolju. Utakmica. 


Nikad se ne zna.Kad je poslao može i da se nada da osvoji neku nagradu.Držim fige.Evo i nas troje gledamo utakmicu.


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Razgovori mama 11/22
24.11.2022 21:40:58   
Sanjica26 RR
I mi smo zaribali, tj. Sofi. Moram sutra da je odvedem kod dr. Kako je krenula ova kisa, pocela je intenzivno da kaslje. Kaže da se nada da ce da ide u školu. Ne želi da propusti kontrolnu. 😄

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Razgovori mama 11/22
24.11.2022 22:09:24   
Ana RR
Dobila sam antibiotik, otečene su mi glasne žice. I dobila sam neki sirup Omnitus za kašalj, samo uveče da pijem.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Razgovori mama 11/22
25.11.2022 6:16:52   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa odoh na terapije.Još danas,pa dva dana pauza i od ponedeljka nastavljam.Ana,kako si?Ostale mame?Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Razgovori mama 11/22
25.11.2022 11:09:38   
Ana RR
Dobro jutro user posted image

Ubio me kašalja noćas, nisam ni tri sata odspavala. Ako večeras ne bude bolje upucaću se... Još uvek šapućem ali rekla mi je dr da će trebati nekoliko dana da se sredi.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here