|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/22
20.12.2022 10:19:05   
Ana RR
Joj bogami kod mene je potrajalo i pored antibiotika, više od nedelju dana sam bila bez glasa.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Razgovori mama 12/22
20.12.2022 10:35:40   
Dragica Draga
Dobar dan mame.
Au Sanjice, to je bas nezgodno, nadam se da ce ti pomoci ovo sto ddaca kaze.
Ivanka, kako je prosao rodjus?
Ostale mame, kako ste?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Razgovori mama 12/22
20.12.2022 11:34:17   
flamingos
Ans,i ja imam problem sa glasnim žicama koji ume da potraje.Ne boli me,samo izgubim glas.Do sad je bilo jednom godišnje,i to tokom leta kad smo na selu.Ove godine se tri puta ponovilo.Reče mi moja doktorka da odem kod nje kad ostanem bez tona🙄da vidi šta je.Inače,napolju je ledeno.Da završavam šta imam u kuhinji,pa pipodne moram da odem do grada nešto sestri da zavrśim.

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Razgovori mama 12/22
20.12.2022 15:19:07   
Ivanka 75
Dobar dan! Hvala svima na cestitkama 😘 Ljubim vas sve! ❤️❤️❤️Sanjice, Gelo Re-voice probaj, pastile su to. One odrzavaju vlaznost usne duplje i opusta glasne zice. Propol gola sprej, ne sme grlo da bude suvo, pa da se ne bi nalivala vodom bolje sprej prskati. ispiraj usta i grgori malo sodu bikarbonu i zalfiju. Ako imas bele naslage na jeziku, razblazi na vrh kasicice sodu u malo vode i cetkicom trljaj da skines te naslage. To je kao onaj sor kod beba, cilj je da se ne spusti dalje na grlo. Kasicicu meda polako otapaj u ustima, super je za glasne zice. I plus neki lek za alergiju, Esradin, Nixar, i to opusta glasne zice. Topli napici i to je to. Posto cutanje ne dolazi u obzir ovo ti je hitna udarnicka terapija 😊 Nadam se da ce pomoci. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Razgovori mama 12/22
20.12.2022 16:07:24   
dddaca
E da, i za taj gelo revoice sam čula da je dobar, ali pošto mi je bio ok i onaj Isla medic nisam ga probala. Možda je i bolji od ovoga što koristim, ne znam. Oba sadrže hijaluronsku kiselinu koja vlaži sluzokožu.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Razgovori mama 12/22
20.12.2022 16:17:22   
flamingos
Ivanka,ostade li torta za mene?Hajd u kafanicu da poslužuš,a ja sipam piće.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Razgovori mama 12/22
20.12.2022 16:18:21   
Ivanka 75
Meni isla ne pomaze uopste. Nema sta nisam probala, ovja gelo revoice ima i lidokain valjda u sebi pa ublazava i bol. Jer ja lad promuknem i kad me zaboli grlo, ja ne mogu ni da gutam tako da samo uz njega jedem. Hrana samo klizi 😊


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Razgovori mama 12/22
20.12.2022 16:20:35   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: flamingos

Ivanka,ostade li torta za mene?Hajd u kafanicu da poslužuš,a ja sipam piće.


Ima ima, veeeeelika je ova puslica 😊🍰🍰🍰🍰🍰🍰 Stizeeee🎂

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Razgovori mama 12/22
20.12.2022 16:31:50   
dddaca
Joj puslica, hocu i ja user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Razgovori mama 12/22
20.12.2022 17:04:12   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Dobar dan! Hvala svima na cestitkama 😘 Ljubim vas sve! ❤️❤️❤️Sanjice, Gelo Re-voice probaj, pastile su to. One odrzavaju vlaznost usne duplje i opusta glasne zice. Propol gola sprej, ne sme grlo da bude suvo, pa da se ne bi nalivala vodom bolje sprej prskati. ispiraj usta i grgori malo sodu bikarbonu i zalfiju. Ako imas bele naslage na jeziku, razblazi na vrh kasicice sodu u malo vode i cetkicom trljaj da skines te naslage. To je kao onaj sor kod beba, cilj je da se ne spusti dalje na grlo. Kasicicu meda polako otapaj u ustima, super je za glasne zice. I plus neki lek za alergiju, Esradin, Nixar, i to opusta glasne zice. Topli napici i to je to. Posto cutanje ne dolazi u obzir ovo ti je hitna udarnicka terapija 😊 Nadam se da ce pomoci. 




Imam te tabletice. Popila sam topao čaj. U pola spremanja za vežbu, za faks dremnula u fotelji 15 minuta. Moram da idem u četvrtak i da to odbranim pred ispit. Nastavljam dalje da pisem. A ulazim kod S da ne pretera sa crtanjem na tabletu, ona dusica spava sa sve upaljenim svetlom. Odoh da radim

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Razgovori mama 12/22
20.12.2022 17:06:59   
Dragica Draga
Sanjice svaka ti cast, pored svega jos i faks..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Razgovori mama 12/22
20.12.2022 17:40:59   
Sanjica26 RR
Što se mora nije teško. 😊

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Razgovori mama 12/22
20.12.2022 18:02:22   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75



IZVORNA PORUKA: flamingos

Ivanka,ostade li torta za mene?Hajd u kafanicu da poslužuš,a ja sipam piće.


Ima ima, veeeeelika je ova puslica 😊🍰🍰🍰🍰🍰🍰 Stizeeee🎂
Hvala Ivanka.Fantastična torta.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Razgovori mama 12/22
20.12.2022 21:36:25   
IvanaSK RR
Dobro veče i laku noc 😁 maca spava, a i ja cu sada. Nadam se da ste svi dobro. 😘

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Razgovori mama 12/22
20.12.2022 21:46:02   
Dragica Draga
Dobro vece i laku noc Ivana user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Razgovori mama 12/22
20.12.2022 21:59:19   
flamingos
Ivana,odmarajte.Laku noć.I mi se sredili za krevet,sad malo obnavljanje biologije,pa na spavanje.

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Razgovori mama 12/22
21.12.2022 6:52:01   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa odoh na terapije.U petak poslednji dan.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Razgovori mama 12/22
21.12.2022 7:29:59   
dddaca
Hello!
Sanjice kako ti je grlo? Flam, nadam se da deluju terapije. Bas dugo ides.
Nama je nocas dolazila Zubic Vila. Svakog jutra jedva ustane za skolu, a jutros je skocila iz kreveta i pocela da trazi ispod jastuka user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Razgovori mama 12/22
21.12.2022 7:40:42   
flamingos
Daco,deluje terapija.Ali,sve je to privremeno rešenje.Da mogu da funkcionišem.Odoh.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Razgovori mama 12/22
21.12.2022 9:46:29   
Sanjica26 RR
Cini mi se da sad iskasljavam, ali i dalje ne mogu da pricam. Užas. Možda cu kasnije privatno kod dr da mi nesto prepise. Hvala sto pitas. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Razgovori mama 12/22
21.12.2022 11:07:50   
dddaca
Da, to je baš grozno kad odu skroz glasne žice. Ne zanm da li sam vec pisala, meni u tom slučaju pomogne dexason. Već posle prvog se oseti blago poboljšanje, nekad mi daju jedan, nekad dva dana da primim. Ali posto je kortikosteroid onda to ipak mora dr da odluci

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Razgovori mama 12/22
21.12.2022 11:24:05   
flamingos
Daco,jeste nezgodno.U potpunosti izgubim glas.Da,doktor mora da odredi terapiju.Za sad je sve pod kontrolnom.Ali,zna da bude učestalo.Kod mene prođe samo od sebe-bez lekova.Reče mi moja doktorka da je verovatno izazvano nekom alergijim.Opet,kad mi se to desi da odem da vidi i znaću.Evo me u kuhinji,pa da usisavam.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Razgovori mama 12/22
21.12.2022 12:22:16   
Dragica Draga
Bas nezgodno stvarno, sanjice nadam se da ce brzo proci.

Kako ste ostale mame?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Razgovori mama 12/22
21.12.2022 14:35:31   
Sanjica26 RR
Uzela sam hemomicin i krenula da pijem.Ovo mi se prvi put ovako desilo. Bice bolje. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Razgovori mama 12/22
22.12.2022 7:06:36   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa odoh na terapije.Probudila sam se sa glavoboljom.Proćiće.Bambino,gde si nam ti?Milena,jeste li dobro?Ostale mame?Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here