|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/22
22.12.2022 9:38:33   
dddaca
Sanjice nadam se da ce biti bolje nakon anribiotika.
Ajdete u kafanu da castim user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Razgovori mama 12/22
22.12.2022 13:42:51   
Sanjica26 RR
Dobar dan svima. Sreca nisam otisla u Bg. Džabe bih isla na predavanje. Držali su sednicu. Molila sam Boga da tako bude, jer ne znam kako bih izložila vežbu. Cini mi se da mi je bolje od inhalacije od pulmicorta. Posto sam časove odradila u ponedeljak i utorak celo pre podne sam preležala i gledala filmove. Sad cekam mm da dođe kuci sa S. Ceka ih da zavrse generalnu probu u muzickoj. T je Sofijin gost na koncertu. Posle T nastavlja u svoju školu. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Razgovori mama 12/22
22.12.2022 15:15:15   
dddaca
Super ako ti pomaze Pulmicort. Bitno je da si nasla sta ti odgovara

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Razgovori mama 12/22
22.12.2022 17:06:46   
IvanaSK RR
Dobar dan. Ja sam ovih dana bas u nekom haosu. Jos mi bankomat nije isplatio pare a skinuo sa računa pa sam se nervirala i resavala i to. Maca me bas danas iznervirala, pa je dobila po dupencetu i tako 🙄

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Razgovori mama 12/22
22.12.2022 17:23:30   
dddaca
Joj bre pa sto Macu da sljepnes? Za bankomat verujem da si resila, desavaju se takve stvari, ali rese se

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Razgovori mama 12/22
22.12.2022 17:31:38   
flamingos
Ivana,dešava se.Duša mila.Mala je još.Proćiće i ta faza.Kad odrastu stižu drugi problemi.Znaš i sama.Neka su živa i zdrava naša dečica.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Razgovori mama 12/22
23.12.2022 6:51:57   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu i odoh na terapije.Završavam danas.Da sređujem stan kad dođem,spremam ručak.l i završavam šta imam.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Razgovori mama 12/22
23.12.2022 7:20:29   
Bambino1
Dobro jutro. Kako ste? Evo me, tu sam. 🙂 Isla na slave, obaveze na poslu, pripremanje Nove godine i ostalo, znatw vec kako je to u vrticima. 🙂 I mene je uhvatilo grlo, vlada neki virus kod nas pa ni mene nije zaobisao. 🙂

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Razgovori mama 12/22
23.12.2022 7:39:10   
flamingos
Bambino,uvek mi je drago kada se javiš.Mislim na vas.❤Hajd da budeš dobro.Uživajte u pripremama za praznike.

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Razgovori mama 12/22
23.12.2022 8:47:24   
IvanaSK RR
Dobila je po guzi zasluzeno. I toliko sam se drala na nju da je rekla da sam preterala sa vikanjem i da se uplasila 🤣.  Definitivno je preterala, a odavno joj pricam za te situacije. Sad je zapamtila.
Inace, vrat me uzasno boli, leva strana mi se ukocila, a sad krece i desna. Odjednom juce popodne krenulo da boli 🙄

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Razgovori mama 12/22
23.12.2022 9:30:51   
flamingos
Joj Ivana.Nju više zabolelo što si vikala.Hajd da budeš dobro.Završih sa terapijama i evo da krenem u kuhinju uz još jednu kafu.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Razgovori mama 12/22
23.12.2022 9:36:22   
dddaca
Haha, pa ona ista kao i moja. Kad pocnem da vicem rasplace se i kaze kako je plasim. I onda mi bude zao, a ne smem da joj pokazem, jer onda sam je dzabe grdila. Opasne su,
Nek ti brzo prodje taj bol u vratu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Razgovori mama 12/22
23.12.2022 10:01:59   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Zavrsila sam jedan čas i cekam sad T da zavrsi cello. Idemo do kuce, ja da ispecem rucak. Pa da posle opet begam u školu. Mnogo mi je bolje stanje.
Moje se ne boje mog vikanja. Mada, retko i vicem. Vise se boje mm-ovog vikanja. Kad on vikne to znaci da su bas bas preterale.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Razgovori mama 12/22
23.12.2022 10:44:44   
dddaca
Ma zna moja da se raspravlja sa mnom samo tako. Ali kad vidi da je bas preterala, onda pribegava ovom triku. Ukapirala je da ce da upali.
A to za tatu je tacno. On ne vice cesto, ali kad podvikne i meni bude zao.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Razgovori mama 12/22
23.12.2022 14:55:33   
Ivanka 75
Dobar dan. Meni se srce cepa kad grdim dete ali moram da istrajem 😔 Skoro je napravila pogresnu procenu u svom ponasanju i ja pukla kad sam saznala. Nije nista opasno ali mora da nauci da razmislja unapred o svemu sto radi i prica. Sve ima svoju tezinu pa i cenu. I tako ja puknem na nju, ona cuti a ja na kraju odem u kupatilo da se smirim 😂
Petak je, jupiiiiii, jos malo pa pocinie vikend. Jos uvek slavim rodjendan i primam poklone. Smucilo mi se 😳

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Razgovori mama 12/22
23.12.2022 15:07:47   
flamingos
Apsolutno se slažem sa svime što si napisala Ivanka.Što ti se smučilo od rođendana?Mislim,na to što si napidala da još uvek primaš poklone.Lepo,neka se slavi i da se lepe stvari dešavaju.Prilegoh malo,pa da nastavim gde sam stala.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Razgovori mama 12/22
23.12.2022 15:08:46   
dddaca
Hahah, pa gde da ti se smuci da primas poklone?

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Razgovori mama 12/22
23.12.2022 15:16:07   
Ivanka 75
Pa smucilo mi se sto svaki dan neko dolazi i svaki dan moram sve iznova.Nek osyave poklon i nek idu. Tortu cu spakovati i isporuciti. Nisu mogli u nedelju da dodju, idu na povecerje, ponedeljak slava, utorak proslava, sreda neko moze i bio, neki nisu mogli jer boze mili nemam pojma sta, cetvrtak isto jedni bili drugi nisu mogli jer nisu planirali u cetvrtak.... E zato mi se smucilo. 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Razgovori mama 12/22
23.12.2022 15:19:21   
dddaca
E pa to si u pravu. Sledeće godine im najaviš da si tu samo jedan dan, koji tebi odgovara, a ostalim danima imaš obaveze i ko je došao - došao.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Razgovori mama 12/22
23.12.2022 15:30:30   
Ivanka 75
I to sam probavala pa bilo "pa nije ti jos rodjendan, kud zuris". A svi bi da dodju a meni to svaki dan po malo toliko opterecenje a oni ne kapiraju nikako

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Razgovori mama 12/22
23.12.2022 15:38:30   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

I to sam probavala pa bilo "pa nije ti jos rodjendan, kud zuris". A svi bi da dodju a meni to svaki dan po malo toliko opterecenje a oni ne kapiraju nikako
Opušteno Ivanka.Nemoj da se nerviraš.Obećala sam sebi da se tokom protekle godine neću nervirati i opterećivati nebitnim stvarima,kao ni ljudima koji nisu vredni mojih živaca i zamisli-uspela sam.Ne dotiče me ni ljudska pakost,zloba,jer znam ko sam,šta sam,a može neko da me voli ili ne-to je već njegov(njen)problem.Tako i ti-opušteno.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Razgovori mama 12/22
24.12.2022 8:05:24   
Dragica Draga
Dobar dan mame, kako ste kako cete provesti vikend?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Razgovori mama 12/22
24.12.2022 8:29:25   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa da završavam šta imam u kuhinji.Da pustim mašinu da pere.Za danas smo planirale odlazak u Stop šop da obnovimo gardetlrobu,ali videćemo.Ako ne padne kiša.Mislile smo da nakupujemo i slatkiše(samo to nam ostalo da kupimo za novogodišnje poklone).Mm planira da ode do sela.Nadam se da ste dobro.Želim vam prijatan vikend.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Razgovori mama 12/22
24.12.2022 8:44:48   
dddaca
Ja jos nisam pokupovala poklone. Moje dete ima samo jednu zelju za Deda Mraza, a to izgleda da nece stici do Nove godine. Tako da cu morati da joj kupim neke gluposti kojima verovatno nece ni biti odusevljena, ali sta cu. Kupila sam samo poklon za materice

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Razgovori mama 12/22
24.12.2022 9:08:27   
Dragica Draga
Mi smo poceli kupovinu poklona, imamo jos nesto da dokupimo. Hajde kao da ne preskacemo tradiciju, a realno nista od toga im bas ne treba, a sve je skupo kao djavo 😏

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here