|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/22
24.12.2022 12:41:34   
dddaca
Tako je, em skupo, em im ne treba. Ali mora nesto da se uzme. Prosle godine mi je bilo lakse, imala je celu listu želja, a sad zapela za ove igracke sto nikako da stignu

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Razgovori mama 12/22
24.12.2022 16:04:51   
flamingos
Evo nas.Vratismo se uz šopinga.Pišem u temi o tome šta smo kupili.Da sedne da odmorim.Našetasmo se.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Razgovori mama 12/22
24.12.2022 18:43:54   
Duškić
Kupovina i guzve na sve strane. Euforija pocela.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Razgovori mama 12/22
25.12.2022 7:43:16   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,moji spavaju.Danas nećemo nigde.Da popakujemo poklone i da peglam.Ali,danas se ne družim sa kuhinjom.Poručili smo picu,a i ostalo hrane od juće,plus pun frižider,tako da danas nema kuvanja.Nadam se da ste dobro.Uživajte u nedelji.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Razgovori mama 12/22
25.12.2022 10:13:58   
Sanjica26 RR
Dobro jutro svima. Srecan praznik svima. Meni su jutros devojcice vezale noge. Čujem Sofi kako se usunjala. Ladno je navila sat. Sad se zavrsila Liturgija, pa cekamo tatu da krenemo kuci. Moramo da svratimo do tržnog centra, da vidim T neku haljinu za dva nastupa. Videla sam neku, samo da vidim da li ce joj biti taman.Divan san želim svima

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Razgovori mama 12/22
25.12.2022 10:53:11   
Tiziana
Devojke dobro jutro. Nadam se da ste sve dobro.Ja sam radila i juce, dosla kuci sinoc kad tu majstori otpusavaju celu vertikalu u kuhinji. Do 23h su isli kroz zgradu i busili, a posle smo cistili bljuzgu koju su napravili. Toliko sam bila umorna da sam zaspala u sekundi kako sam legla. Mi cemo danas u nabavku, u samoposlugu. Bice sigurno guzva, ali ce u saobracaju biti manje ljudi pa biramo manje od dva zla🙂Poklone smo narucili online. Danas ni ja ne kuvam, narucicemo takose, deca vole, a volimo i mi. Popodne neka lagana serijs na Netflixu i dremka, da skupim dnagu jos za ovu nedelju da ne dozivim mozdani udar i onda na kratak odmor. 🙂Uzivajte u nedelji. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Razgovori mama 12/22
25.12.2022 13:36:17   
dunja RR
Srećan praznik mame user posted image

Tizi, gde naručuješ takose?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Razgovori mama 12/22
25.12.2022 15:52:33   
dddaca
Srecan praznik!
Moje dete jutros poranilo, prva se probudila i vezala mi noge. Da je bar htela da nastavi da spava posle, bilo bi super

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Razgovori mama 12/22
25.12.2022 16:39:24   
flamingos
Dunja,Daco-hvala,takođe.Srećan praznik i vama.Tek sad sedoh.Da malo odmorim,pa odoh da operem kosu.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Razgovori mama 12/22
25.12.2022 19:41:49   
Tiziana

Cypres tacos, super su. Pogledaj ih na instagramu. Jedino sto danas nisu radili🥴 Na kraju smo uzeli pizzu. Kako god, nisam kuvala🎉
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Srećan praznik mame user posted image

Tizi, gde naručuješ takose?





(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Razgovori mama 12/22
25.12.2022 21:09:45   
Dragica Draga
Dobrk vece, ja nikako da se javim, bas mi je nesto danima gist raspored

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Razgovori mama 12/22
26.12.2022 6:26:43   
flamingos
Dobro jutro.Započinjem dan bez kafe,pošto idem da dam krv na analizu.Posle idem u nabavku.Kad dođem da završavam šta imam.Popodne idem kod frizerke da me ofarba i sredi.Nadam se da ste dobro.Želim vam uspešnu radnu nedelju.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Razgovori mama 12/22
26.12.2022 8:01:28   
Dragica Draga
Pozdrav.
Flamingos, imas danas obaveza, hajd da pozavrsavas sve lepo. Kako ste ostale mame?
Ja danas sve redovno, pristavila rucak, svasta opet imam

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Razgovori mama 12/22
26.12.2022 15:18:43   
flamingos
Završih sve i sad se spremam da odem po rezultate i pravac u frizerski salon.Prelepo je vreme.Uživajte.

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Razgovori mama 12/22
27.12.2022 6:11:42   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa kad ispratim dete u školu da sređujem stan i završavam šta imam u kuhinji.Nadam se da ste dobro.Dečica još malo u školu i sledi raspust.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Razgovori mama 12/22
27.12.2022 8:52:21   
dddaca
Dobro jutro. Da, raspust se približio. Uopšte nemam osećaj da će Nova godina i da će raspust

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Razgovori mama 12/22
27.12.2022 9:00:25   
flamingos
Prolaze dani Daco.Ovde pada kiša,a trebala bih da odem čas do prodavnice.Sačekaću da stane.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Razgovori mama 12/22
27.12.2022 20:54:02   
IvanaSK RR
Dobro veče i laku noc. Danima neki haos, na sve strane sam razapeta. Jedvaa cekam petak. Četiri dana necu izlaziti iz pidzame 😁.Nadam se da ste svi dobro. Ljubim vas. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Razgovori mama 12/22
28.12.2022 6:09:29   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa će dete u školu,a ja ostajem sa svojim obavezama.Ivana,sad će petak.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Razgovori mama 12/22
28.12.2022 7:04:28   
Milena18
Ćao mame, samo da vam mahnem. 😊 Pozdravljam vas i nadam se da ste dobro. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Razgovori mama 12/22
28.12.2022 8:05:22   
dddaca
Milena, pa gde si ti? Kako je malisa?

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Razgovori mama 12/22
28.12.2022 8:28:50   
flamingos
Milena,drago mi je kada se javiš.Mi smo dobro,a vi?

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Razgovori mama 12/22
28.12.2022 8:46:44   
Milena18
Evo me, Daco, ne stižem ništa, pa ni da pišem ovde. 😁 
Flam, i mi smo dobro. Deca u vrtiću, ja na poslu. Danas idem sa M da primi nagradu koju je dobila na likovnom konkursu. Više smo se obradovali mm i ja nego ona. 😂
Kako su tvoja leđa, Flam, je l'' pomažu terapije? 
Jedva čekam petak. Jeste da ću imati samo 4 slobodna dana, ali makar ću malo odmoriti, nadam se. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Razgovori mama 12/22
28.12.2022 10:08:38   
flamingos
Milena,čestitam.Bravo za malenu umetnicu.Hvala na pitanju,pomažu mi terapije.Baš juče komentarišem kako me je ruka popustila od poslednjih 10 terapija.Videćemo za dalje.Javi kako je bilo na prijemu nagrade.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Razgovori mama 12/22
28.12.2022 13:13:42   
dddaca
Milena, bravo za M user posted image
Flam, super da pomazu terapije.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here