|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 01/23
3.1.2023 10:34:44   
dddaca
Evo i mene. Ne mogu da se pohvalim da sam dobro ovih dana. Dobila sam i Pancef, imala temperaturu, grlo proslo, ali se nos zapusio i tako. Ne bas sjajan pocetak nove godine.

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori mama 01/23
3.1.2023 11:17:14   
Dragica Draga
Daco ipak je morao i ab... Hajde da bude sto pre sto bolje.
Ivana komentar kao da sam ja pisala

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori mama 01/23
3.1.2023 12:17:27   
dddaca
Pa ne znam ni sama da li je morao, ali kad dr napise, onda uradim kako mi kaze. A od kako je krenuo covid, redovno ih propisuju, mada meni to nema veze s vezom. Ali da ga ne popijem, sto sam onda uopste isla kod lekara ako cu da postupam po svom nahodjenju

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori mama 01/23
3.1.2023 18:33:15   
Duškić
O, jos prehladjenih. Moja sestricina isto panklav pije, a taman smo trebali da skitamo zajedno.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori mama 01/23
3.1.2023 21:43:29   
Ivanka 75
Dobro vece.Evo da konacno prijavim dan bez temperature. 5 dana ravno - 2 dana preko 39 (ukljucujuci i novu godinu, bez brufen od 600 nismo mogli zaspati), i 3 dana do 38.5. Sinoc bila 38.1 i danas konacno bez temp. Nocas se, kaze, preznojila pa se presvukla. A onda je krenulo ludilo, cim popustilo malo krenule uobicajene kerefeke, maskiranja, dranja u mikrofon i ostale kućne performanse 😂Daco, nadam se da ce te proci uskoro. Ozdravi brzo. Odgledah Milevu, malo smeha nije na odmet. 

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori mama 01/23
4.1.2023 7:45:48   
flamingos
Dobro jutro.Ivanka,drago mi je da je Ivka dobro.Daco,kako si ti?Ostale mame?Mi ćemo danas u kupivinu.Bliži se Božić.Da prvo završim u kuhinji i sve ostalo.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori mama 01/23
4.1.2023 10:19:47   
Ivanka 75
Dobro jutro. Nadam se da ste dobro, Daco, prijavi stanje 😊Sanjice, kako ide ucenje? Flam, lep provod u kupovini ☺️

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori mama 01/23
4.1.2023 11:14:52   
dddaca
Hahah Ivanka, stanje je daleko od odlicnog, ali bolje nego juce. Kakva je situacija kod vas?
Dete spavalo do malopre, sad tek da odem u prodavnicu, pa da spremam rucak. Trebalo bi popodne da odem da kupim i neki rodjendanski poklon.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori mama 01/23
4.1.2023 12:12:08   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Dobro jutro. Nadam se da ste dobro, Daco, prijavi stanje 😊Sanjice, kako ide ucenje? Flam, lep provod u kupovini ☺️



Nije lose Ivanka. Može i bolje. Ali ajde necu da se žalim. 😊Moram danas da smislim temu za master rad. Ako sad smislim, jedan predmet mogu da položim na osnovu te teme. Treba kratko da je napisem, a za odbranu ipak se ocekuje vise. Bas sam u poslu. Gledam da koristim ovo vreme, jer idu u praznici i nismo kod kuce. 
I ja sam Dacco vec danima kilava. I stomak me je bas mucio, sad se osecam prehlađeno. Verovatno hoce mene ta prehlada pred ciklus. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori mama 01/23
4.1.2023 13:23:29   
Ivanka 75
Mom detetu dosla poset_a, najbolje drugarice dosle da razmene novogodisnje poklone.Sto znaci da je 80% zdrava 😊 Prekjuce prelezala ceo dan, od juce drugo dete. Ne  da im ulazim u sobu, a htela bih 😂
Procitah clanak o Mixa hijalutron serumu, nesto mi suva koza na delu desnog obraza. Mada, imam Eucerin hijaluron, nisam ga jos probala, mozda on pomogne. Trenutno mazem samo pantenol i malo meda, vidim maaaaalo poboljsanje. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori mama 01/23
5.1.2023 7:39:28   
flamingos
Dobro jutro.Nadam se da ste dobro.Kod mene standardno-pijem kafu,pa u kuhinji da završavam šta imam,sredim stan,pa da peglam.Planiram večeras i tortu da napravim za Božić da za sutra imam manje obaveza.Trebali bi i kumovi ovih dana da dođu kod nas.Stigli su iz Beča.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori mama 01/23
5.1.2023 10:02:56   
Ivanka 75
Dobro jutro. Evo mene na mojoj jutarnjoj tajnoj obavezi. 😂
Nama ostalo dosta slatjog od nove godine, nikome nije bilo do jela. Samo cu nesto malo posno da spremim, pola baklave, npr. I da cistim kad se vratim posle, sve sam zapustila ovih dana. Toplo danas. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori mama 01/23
5.1.2023 10:42:17   
dddaca

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Mom detetu dosla poset_a, najbolje drugarice dosle da razmene novogodisnje poklone.Sto znaci da je 80% zdrava 😊 Prekjuce prelezala ceo dan, od juce drugo dete. Ne  da im ulazim u sobu, a htela bih 😂
Procitah clanak o Mixa hijalutron serumu, nesto mi suva koza na delu desnog obraza. Mada, imam Eucerin hijaluron, nisam ga jos probala, mozda on pomogne. Trenutno mazem samo pantenol i malo meda, vidim maaaaalo poboljsanje. 


Ivanka, super da je dete bolje. Za lice, kad vec imas taj Eucerin koristi ga, nemoj da kupujes nove kreme dok ne vidis da li ti taj odgovara. Pantenol je ok, ali nije bas za neku duzu upotrebu na licu jer zatvara pore. nego, jel ti je koza suva suva ili suva kao ekcem da imas? Jer pretpostavljam da u tom slucaju treba razlicito da se tretira. Sto se mixe tice, kazu da je i ona odlicna za suvu kozu, ali opet, ne bacaj pare dok ne vidis da li ti odgovara ono sto vec imas.
Juce ne kupih nista za rodjendan, sad imam i tu obavezu, pa popodne da malo zavrnem rukave i sredim kucu. Bas sam je i ja zapustila. Da spremam za praznike ne planiram nista posebno. Samo jedemo, pretvoricemo se u lopte

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori mama 01/23
5.1.2023 11:36:45   
Duškić
Dobar dan. Ja vec dve kafe popila..Sad da se spremam za nabavku..

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori mama 01/23
5.1.2023 11:56:22   
flamingos
Samo da vam majnem i odosmo u šetnju i da dete još nešto kupi za Božić.Prelep je dan.Uživajte.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori mama 01/23
5.1.2023 14:44:27   
Ivanka 75
Daco, ima 7 dana kako mi je samo tqj deo suv. Pod rukom se oseca kao blaga smirgla. Od dna uveta duz donjovilicne kosti jedno 5cm. Nije velika povrsina. Golim okom se nista ne vidi.Rekla bih da mi ovo pomaze. Meksa je koza, nije onako gruba kao prvi dan kad sam oset_ila. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori mama 01/23
5.1.2023 16:00:02   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Vidim da je Iva ozdravila. Ja sam jutros u akciji. Sofi nesto gleda na tv-u. Možete misliti kako ucim 🤣

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori mama 01/23
5.1.2023 16:25:18   
Ivanka 75
Svi nesto uce, srecan nam rad 👍

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori mama 01/23
6.1.2023 7:45:43   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa odoh u kuhunju da pripremam posno za danas,a za sutra mrsno.Nadam se da ste svi zdravi.Srećan Badnji dan.U zdravlju i sreći pripremili i dočekali Božić sa svojim najdražima.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori mama 01/23
6.1.2023 8:15:53   
Dragica Draga
Dobro jutro, i ja se danas spremam za kuhinju.
Nadam se da ste svi zdravo i dobro.
Pozdrav svima

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori mama 01/23
6.1.2023 8:35:40   
Bambino1
Dobro jutro. Ja sam morala da poranim, sinoc su napravljene posne pite i mrsna baklava, jutros ispekla ribu, pa na posao. Posle posla da skuvam corbicu i da zapecem prebranac. Salate imamo razne i to je to. 

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori mama 01/23
6.1.2023 8:39:12   
flamingos
Bambino,ja sam sinoć napravila tortu za sutra,a danas pite,prebranac,riba,salata,hleb...Moji neće posnu čorbu.Za sutra ću supu.Pečenje poručeno.

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori mama 01/23
6.1.2023 8:58:52   
Sanjica26 RR
I ja cu da bacim na posao kad se vratim iz crkve. Samo mrsno spremam za sutra. Posno imamo od pocetka posta. 😁Srecan praznik svima. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori mama 01/23
6.1.2023 10:46:26   
Ana RR
Dobro jutro user posted image

Au ala vi spremate svašta, svaka čast. Meni do Božića već bude toliko muka od hrane da ne mogu ni da pomislim na nju.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori mama 01/23
6.1.2023 15:33:51   
Ivanka 75
Dobar dan. Svek i ja u akciji danas. Napravismo od pita po malo, dve-tri jufke od svake, ne preterujemo. Malo ribe, pasulja, salate i dosta. Rucasmo i malo d odmorimo. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here