|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 01/23
14.1.2023 11:53:15   
Kata90
Inhalacija sa žalfijom,to ce vam otpusiti nos....😊Kada sam prehladjena ja uvek tako,i pomaze.Vodim sina na rodjendan danas,taman da se sretne sa celim razredom fali mu drustvo kaze....moram ici kupiti neki poklon.

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori mama 01/23
14.1.2023 12:44:42   
Sanjica26 RR
Dddaco, evo i Sofi je od juce proslinavila. I zrelo iskasljava, pa pije čaj od belog sleza. A mm joj plus daje čaj od žalfije.
Srecna Nova godina svima. Srecan praznik. Mm ode kod kolege na slavu. Ja cu veceras. Sad brzinski deci i sebi da spremim zapecene makarone. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori mama 01/23
14.1.2023 15:11:24   
dddaca

IZVORNA PORUKA: Kata90

Inhalacija sa žalfijom,to ce vam otpusiti nos....😊Kada sam prehladjena ja uvek tako,i pomaze.Vodim sina na rodjendan danas,taman da se sretne sa celim razredom fali mu drustvo kaze....moram ici kupiti neki poklon.

Jeste, zalfija je super. Koristili smo i to i slanu vodu uvece pred spavanje. Nezgodno je sto inhalacije ne mozemo preko dana, jer posle toga nema izlaska iz kuce. Ja sam dosta bolje, a njoj je i dalje pun nos, ali cini mi se da sad lakse sve to izbacuje.
Sanjice, za kasalj je dobra i zalfija sa mlekom. Karamelises secer, ali pazis da ne zagori (treba da bude braon), dodas mleko i kad provri malo zalfije. Procedis i pijete

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori mama 01/23
14.1.2023 16:02:59   
Sanjica26 RR
Da, da znam za to. Mama nam je često pravila. Ali moja deca to ne vole.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori mama 01/23
15.1.2023 8:33:11   
flamingos
Dobro jutro.Samo da vam se javim i odoh da završavam šta imam.Danas imamo goste.Lep je dan.Nadam se da ste dobro.Uživajte u nedelji.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori mama 01/23
15.1.2023 11:40:31   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Srecan praznik svima. Ja cekam da se odledi meso, pa da umesim mlince. Hoce deca mlince sa piletinom.Deca su usisavala svoju sobu, pa sam im malo pomogla. I sad ne mogu da disem. Na prasinu sam alergicna. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori mama 01/23
15.1.2023 11:41:07   
Sanjica26 RR
Daco, kako je? 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori mama 01/23
15.1.2023 11:48:16   
dddaca
Dobro smo Sanjice, njoj i dalje zapusen nos, ali manje nego juce. Verovatno antibiotik deluje. Kakva je situacija koda vas?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori mama 01/23
15.1.2023 12:21:15   
Sanjica26 RR
Није горе, а није ни боље. Само да ми оздрави до мамине славе. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori mama 01/23
16.1.2023 8:22:39   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu i da završavam šta imam,pa planiramo danas da odemo do Deichmanna da utrošimo našu nagradu i da pazarimo u Lidlu,a i dete da kupi još nešto od garderobe.Treba i nešto za školu u knjižari da kupi,ali to ostavljamo za sutra kad bude išla no kontrolu za protezu.Želim vam uspešnu radnu nedelju.Dečica još nedelju dana da odmaraju,pa kreće škola.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori mama 01/23
16.1.2023 11:27:32   
Bambino1
Zdravo i od mene. Nikako da stignem da se javim, gomilu obaveza. I mi smo svi kolektivno nesto nikakvi, neki umor nas proganja i glavobolje. Mislim da bi bas prijao sneg neki da padne. 🙂 Zelim brzcoporavak svima. 😘

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori mama 01/23
16.1.2023 15:21:35   
flamingos
Pozdravljam te Bambino.Evoi obavismo kupovinu.Kupismo nas dve po jedan par Fila patika,mm će ovih dana da ode da utroši ostatak na kartici.Sniženja su i super smo prošle.Dete kupilo i duksericu u Waikikiju.Sad smo ručali i dete uči istoriju,moramo da se vraćamo obavezama.Pesmicu još pre naučila i još koje od školskih obaveza završila i da budemo spremni za drugo polugodište.Zahladnelo je,plus se stuštilo,kiša će.Pustih mašinu da pere i malo da odmorim.

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori mama 01/23
16.1.2023 16:55:54   
Kata90
Veče mamike😊 i kod nas kisica sitna pada.Mojoj majci danas rodjendan,bila sestra sa klincem i tako.Prijatno vece vam zelim

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori mama 01/23
16.1.2023 20:55:46   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Kata90

Veče mamike😊 i kod nas kisica sitna pada.Mojoj majci danas rodjendan,bila sestra sa klincem i tako.Prijatno vece vam zelim
Srećan rođendan.


(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori mama 01/23
16.1.2023 21:12:32   
Kata90
Hvala Flam😘

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori mama 01/23
17.1.2023 7:47:18   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu i odoh da završavam šta imam.Popodne idemo na kontrolu za protezu.Vreme je užasno,pada kiša.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori mama 01/23
17.1.2023 8:35:46   
Kata90
Jutro mamike☕  kod nas suncano bez kise za sada....Odvela dete u skolu,bila na pijaci.....kasnije pravim klopu.Sada kafa😊

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori mama 01/23
17.1.2023 10:16:48   
dddaca
Dobar dan. I kod nas neko oblacno vreme. Nocas je padalo, a sad tek po neka kap. Sunce se nazire, ali tesko da ce da se probije kroz ove oblake.

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori mama 01/23
17.1.2023 13:40:34   
Bambino1
Kod nas celu noc padala kisa, sad se po malo probija sunce. Ja evo kuvam supicu, malisu boli stomak imao i temperaturu. Nadam se da je samo obican stomacni, spala mu je temp sama cim je obavio nuzdu. 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori mama 01/23
17.1.2023 13:43:49   
flamingos
Bambino,hajd da budete dobro.Završih sve i da se spremamo za odlazak na kontrolu za protezu.

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori mama 01/23
17.1.2023 17:26:03   
Sanjica26 RR
Dobro vece. Ja nisam stigla danas da se javim.  Pre podne sam isla na posao, stigla kasno pa ajde oko rucka. U međuvremenu sam malo hvatala beleske. Sad i dalje radim. Uskoro cu na trening.
Daco, kako je? 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori mama 01/23
18.1.2023 8:33:07   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa da završavam šta imam.Bambino,kako ste?Ostale mame?Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori mama 01/23
18.1.2023 8:41:30   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Kako ste? Sinu krenula skola, on bi jos da odmara 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori mama 01/23
18.1.2023 10:10:38   
Ana RR
Dobro jutro user posted image ja svako jutros sve kasnije ustajem, jutros skoro u 10 (a radim od 9 user posted image )

Joj Iv, ne mili mi se škola, baš je lepo ovako user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori mama 01/23
18.1.2023 10:29:55   
dddaca
Dobar dan, ja poranila, ali tek sad planiram da odem do prodavnice. Lepo je napolju, suncano.
Jos neki dan, pa skola. Prodje im ovaj raspust bez snega.
Ana, srecom pa ti posao nije daleko user posted image Zamisli da si jos morala i prevoz da juris

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here