|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 01/23
23.1.2023 6:21:55   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa dete dete da se sprema za školu.Ja ću kasnije do grada u nabavku.Mm da ode da poplaća račune i još koje šta da završava.Tizi,drago mi je da je dete uživalo na skijanju.Bambino,kako ste?Ostale mame?Svoj deci želim srećan povratak u školske klupe.Vama želim uspešnu radnu nedelju.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Razgovori mama 01/23
23.1.2023 8:46:42   
dddaca
IZVORNA PORUKA: Kata90

Daco ti si vredna.Ja jos nista nisam zapocela,tek cu lagano....Prijatan dan 💓


Kato, ma mene to uhvatilo juce pa ko zna kad ce opet user posted image user posted image user posted image

Bambino, padne njima hemoglobin kad imaju neki virus. Posle se to vrati kako je bilo i pre prehlade. Nadam se da ste bolje.

Tizi, slicna situacija je bila i kod nas tokom raspusta.Spavala je do kasno, isla u krevet kasno, lektiru procitala do pola, ali se bar dete odmorilo. Jednom su deca, nek uzivaju kad god im se ukaze prilika

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Razgovori mama 01/23
24.1.2023 6:16:30   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa dete da se sprema za školu,a ja ostajem sa svojim obavezama.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Razgovori mama 01/23
24.1.2023 8:17:52   
nata11
Jutro mame.

Vreme uzas, kisa i magla. Odveyla dete u vrtic pa na posao.


_____________________________





(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Razgovori mama 01/23
24.1.2023 9:08:13   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Ja na poslu. Suntava sam kao i ovo vreme 😁. Juce sam macu vodila u biblioteku. Knjiga koju je htela je zauzeta, ali je pronasla zamenu. Bas mi je bila slatka i smesna. A i nekako odrasla, leti vreme. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Razgovori mama 01/23
24.1.2023 11:05:05   
Bambino1
Zdravo mame. I kod nas neko bas bezveze vreme. Tmurno i kisa. 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Razgovori mama 01/23
24.1.2023 12:31:01   
dddaca
Ivana, supe da voli da cita i da ide u biblioteku.
Bambino, kako ste? Ostale mame?

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Razgovori mama 01/23
24.1.2023 15:15:15   
Kata90
Helloo mamike😊 konacno sam sela,ceo dan nesto raduckam....platila racune,prodavnica,usisala kucu znaci krsta mi otpala....nikako da se naviknem na sporiji tempo...Pomogla malom oko domaceg,jos kad me slusa poludim iovako nisam sva svoja danas😁😁😁I tako ludilo....sta mi vi radite? 

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Razgovori mama 01/23
24.1.2023 17:33:12   
IvanaSK RR
Dddaco, sin je mnogo vise voleo knjige dok nije krenuo u skolu 😁. Videcemo sta ce biti sa njom 🤣. Meni se mnogoo spava, skoro ceo dan sam kao pijana. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Razgovori mama 01/23
24.1.2023 17:37:59   
dunja RR
Tizi gde idete na klizanje?

IZVORNA PORUKA: Tiziana

Cao zenske. Nisam ove nedelje nisam uspela da vas citam. Nadam se da ste ok.Nama se sin vraca danas sa skijanja. Super je prosao, skijao je sve vreme, isao i na nocno skijanje, pun je utisaka. Cerka spavala i razvlacila se za medalju. Sutra ujutru u skolu. Ne znam kako ce se probuditi jer su za raspust spavali do podne. Knjigu nisu takli. 
Mi juce raskitili jelku, cistili, prali, kuvali. Sinoc bili na klizanju. Danas malo uzivamo. Malopre smo doruckovali, gledamo tenis. Skupljamo snagu za od sutra. 🙂




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Razgovori mama 01/23
24.1.2023 19:43:01   
Tiziana
Dunja, idemo na Tas. Nekad u terminu od podne, nekad u onom vecernjem od 18h. Sva deca iz skole tu dolaze. Nema onih sto jurcaju kao u Pioniru pa mogu deca da se klizaju opusteno. Ja udjem, obrnem koji krug..

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Razgovori mama 01/23
24.1.2023 19:45:23   
dunja RR
Hvala puno Tizi! A jel ima neka varijanta za početnike?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Razgovori mama 01/23
24.1.2023 20:15:12   
dddaca

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dddaco, sin je mnogo vise voleo knjige dok nije krenuo u skolu 😁. Videcemo sta ce biti sa njom 🤣. Meni se mnogoo spava, skoro ceo dan sam kao pijana. 


Haha Ivana, valjda nece da bude na brata user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Razgovori mama 01/23
24.1.2023 21:06:17   
Tiziana

E, to nisam sigurna, ako mislis na neke instruktore, casove itd.. Iverovatno ima na sajtu. Imaju one guralice da se iznajme. Ako znas da klizas, mozes ti da ih naucis. Ja sam tako sa mojom decom. 


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Hvala puno Tizi! A jel ima neka varijanta za početnike?



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Razgovori mama 01/23
24.1.2023 22:40:27   
dunja RR
Ja ne znam, jedino muž, on će ih učiti. Ali bih volela ja da naučim, meni bi trebali časovi user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Razgovori mama 01/23
25.1.2023 6:25:12   
flamingos
Dobro jutro.Ivana,bravo za macu.Ako,neka čita.Ne mora da znači da će biti kao brat.Razlikuju se deca.I moje dete voli da čita,samo što smo sad u fazi kupovine knjiga,a ranije je uzimala iz biblioteke.Neka su živi i zdravi.Spava,pa da se sprema za školu,a ja da odem da dam krv.Moram da ponovim neke analize.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Razgovori mama 01/23
25.1.2023 8:12:10   
Tiziana
Flam, tvoja devojcica je nekako bas dobra, radna, vredna. Kad pises o njoj ona nekako sve radi kako treba. Po knjizi. Znas kad bi moja deca sela petkom da urade domace zadatke? Nikada. Sto se tice citanja, i to je rat. Ona cita redovno ono sto trebs da se cita,ali skoro nista mimo toga, a sa njim je i to natezanje. Procita on na kraju jer mora da napise dnevnik citanja, ali bori se sa samim sobom🤣A nije bas da ne vide nas da citamo. Ali sta znam, sve im je drugo zanimljivije.On npr cita neke druge stvari i stvarno poseduje jedno veliko opste znanje, cesto se stariji iznenada kada ga cuju kako i sta prica. Pa valjda je i to onda ok. 

Dunja, sigurna sam da postoje instruktori, mogu i da ti se raspitam ako zelis. Mene je mama sa 3god naucila da klizam pa sam tako i ja moju decu. Oni vole i svi se drugari klizaju pa stvarno cesto tokom zime idu. Sad u subotu je padala kisa, ali se cerka klitala sa drugaricama, kaze nisu ni oset_ile kisu. 
Odoh put kacelarije.. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Razgovori mama 01/23
25.1.2023 9:41:59   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ja sam poranila. Samo nisam ispratila mm i T. 😄
Ukljucila masinu, stavila hleb, skuvala krompir za salatu. Dimljenu ribu imam. I sela da ucim. Sad cekam S da zavrsi dorucak, pa da je vodim na flautu. Imam kasnije časove. Sto ne volim posle podne časove. 
Moje obe puno čitaju. Posebno T. Do skoro smo je nalazili da i u mraku čita. Sad joj to ne dozvoljavam, nego lepo nek ide u dnevnu i čita. Knjige ne kupujemo toliko često, jer nemamo mesta. Imaju, dve pune polica knjiga. Ni kod nas nema mesta. 
Ajde doviđenja. Mi cemo za vikend na klizanje. T zna da kliza zbog rolera. Imamo i dodatak za klizanje. Slicno je. Verujem da ce i S da se snađe, jer i ona vozi rolere. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Razgovori mama 01/23
25.1.2023 12:06:28   
dunja RR
Tizi, ja sam sigurna da će mi deca lako savladati jer na snegu i ledu super hodaju (kada smo na planini), i snalaze se super, a ja imam fobiju, jer me kao malu neki dečak na skijicama sličajno "pokupio" na ledu, i pala sam na bradu, ušivali me na živo. Imam i danas taj krstasti ožiljak na bradi. I od tada kako stanem na led, noge mi se odseku. Baš fobija. Ali bih sada zbog dece probala, ne znam da li je realno s obzirom na moj strah, ali se razmišljam.



IZVORNA PORUKA: Tiziana

Dunja, sigurna sam da postoje instruktori, mogu i da ti se raspitam ako zelis. Mene je mama sa 3god naucila da klizam pa sam tako i ja moju decu. Oni vole i svi se drugari klizaju pa stvarno cesto tokom zime idu. Sad u subotu je padala kisa, ali se cerka klitala sa drugaricama, kaze nisu ni oset_ile kisu. 
Odoh put kacelarije.. 



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Razgovori mama 01/23
25.1.2023 13:00:52   
dunja RR
I zaboravih da kažem da je mm Sarajlija, oni su tamo u vreme kad je on rastao ispod Igmana i na Igmanu jer mu je kuća bial ispod planine(i tada je snega bilo ihahaj) kao bebe već znali da klizaju i skijaju, to je njima obavezna životna veština user posted image . Tako da nadam se da su deca na njega :D


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Tizi, ja sam sigurna da će mi deca lako savladati jer na snegu i ledu super hodaju (kada smo na planini), i snalaze se super, a ja imam fobiju, jer me kao malu neki dečak na skijicama sličajno "pokupio" na ledu, i pala sam na bradu, ušivali me na živo. Imam i danas taj krstasti ožiljak na bradi. I od tada kako stanem na led, noge mi se odseku. Baš fobija. Ali bih sada zbog dece probala, ne znam da li je realno s obzirom na moj strah, ali se razmišljam.



IZVORNA PORUKA: Tiziana

Dunja, sigurna sam da postoje instruktori, mogu i da ti se raspitam ako zelis. Mene je mama sa 3god naucila da klizam pa sam tako i ja moju decu. Oni vole i svi se drugari klizaju pa stvarno cesto tokom zime idu. Sad u subotu je padala kisa, ali se cerka klitala sa drugaricama, kaze nisu ni oset_ile kisu. 
Odoh put kacelarije.. 





_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Razgovori mama 01/23
25.1.2023 16:28:33   
flamingos
Hvala Tizi.Sva su deca zlatna.Eto,tvoj sin čita ono što ga zanima što je ok.Tako i moje dete-lepo ode u Lagunu,kupi ono što voli i čita.Imamo dosta i naših knjiga,tako da joj ne manjkaju knjige.A što se tiče rada i pisanja domaćeg to praktikujemo od prvog razreda.Kad dođe iz škole,ruča,odmori i odmah piše domaći.Uči redovno,vikendom rasporedi.Ima vremena i za učenje i za odmor,druženje i bude spremna za radnu nedelju.Naravno,dete kao i svako dete ima i svojih vrlina,a i mana.Ali,za sada plivamo super-još se nismo udavili🙄Nije mi bitno da ima sve petice.Važno je da uči,jer to radi zbog sebe,ne zbog mene.Najbitnije je da izraste u poštenu osobu.A srce mi je puno kada je pohvali razredni ili neko od nastavnika.❤

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Razgovori mama 01/23
26.1.2023 6:15:47   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa da odem kod svoje doktorke da vidimo kakve su rezultati analiza.U menopauzi sam,pa mi svašta nešto dala od analiza da uradim.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Razgovori mama 01/23
26.1.2023 8:13:13   
Tiziana

Ma deca ce sigurno brzo da savladaju.Jos ako ima ko da ih nauci, super. Imas i u hotelu Hilton malo slatko klizaliste. Prodji ako te pun nanese, da vidis. Mozda je za njih to sada najbolja varijanta. A sto se tebe tice, onda da ides kad nema nikoga, za pocetak🙂 pa polako. Sigurno ces savladati fobiju. 

IZVORNA PORUKA: dunja RR

I zaboravih da kažem da je mm Sarajlija, oni su tamo u vreme kad je on rastao ispod Igmana i na Igmanu jer mu je kuća bial ispod planine(i tada je snega bilo ihahaj) kao bebe već znali da klizaju i skijaju, to je njima obavezna životna veština user posted image . Tako da nadam se da su deca na njega :D


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Tizi, ja sam sigurna da će mi deca lako savladati jer na snegu i ledu super hodaju (kada smo na planini), i snalaze se super, a ja imam fobiju, jer me kao malu neki dečak na skijicama sličajno "pokupio" na ledu, i pala sam na bradu, ušivali me na živo. Imam i danas taj krstasti ožiljak na bradi. I od tada kako stanem na led, noge mi se odseku. Baš fobija. Ali bih sada zbog dece probala, ne znam da li je realno s obzirom na moj strah, ali se razmišljam.



IZVORNA PORUKA: Tiziana

Dunja, sigurna sam da postoje instruktori, mogu i da ti se raspitam ako zelis. Mene je mama sa 3god naucila da klizam pa sam tako i ja moju decu. Oni vole i svi se drugari klizaju pa stvarno cesto tokom zime idu. Sad u subotu je padala kisa, ali se cerka klitala sa drugaricama, kaze nisu ni oset__ile kisu. 
Odoh put kacelarije.. 







Flam, u pravu si, uce za sebe, mi smo svoje naucile. Ja im to cesto kazem. Ja sam svoje skole zavrsila i nemam nameru sa njima opet da ucim skole. Dosta mi je 🙂Mi se ne preslisavamo, ponekad sa cerkom. Sina ne mogu da ispratim. Treba imati mozga posle celog dana posla da procitas neke lekcije koje si davno ucio da bi mogao da ih propitas. On krene da me salta, prica nesto sto nema u knjizi, kad ga pitam sta prica, kaze to ima u svesci ili to je nastavnica pomenula na casu, bukvalno nema smislaa da ga preslisavam kad ne mogu da ispratim. 
Ali svakako, moji nemaju naviku da sami sednu bez da ih podset_is, tj nekako to odlazu dok ih ne poteras, sve su u fazonu ima vremrna. Odmarali bi se posle skole do uvece🤣 da ih ne pitamo da li imaju nesto da uce. 
Odoh da zavrsim kafu pa na posao. Jefina dobra stvar kad deca idu ujutru u skolu je to sto mi ostane vremena da na miru popijem kafu, malo nesto procitam itd.. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Razgovori mama 01/23
26.1.2023 8:43:17   
Kata90
Dobro jutro i dan mamike.....Pijem kafu pa polako da krenem sa obavezama.Ogi kasnije malo ide u skolu,pa se izlezava.Sutra opet kod nas skolska slava sveti sava,pa neidu skolu mislim ne ucestvuju na priredbi posto su mali kontam.Ma i kod nas,ako ne kazes domaci nece uraditi,a od citanja nas bole usta 😁😁😁 mislim haos ....A sto se tice klizanja odma bi vrat slomila,nikad me nesto to nije narocito privlacilo neznam....lepo je ko zna.

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Razgovori mama 01/23
26.1.2023 10:33:13   
Sanjica26 RR
Мах, мах. У журби сам. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Koje od ovih?
sduca



Dušan (23%)

Igor (16%)

Tadija (14%)

Stefan (23%)

Damjan (21%)

Arsenije (4%)


Ukupan broj glasova: 189

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here