|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/23
20.3.2023 10:25:00   
Ana RR
Dobro jutro,devojke. Nema me cele nedelje, rastavljala sam se od života. Jbm ti virus, ne sećam se kada sam bila ovako loše. Danas sam počela da radim mada mi je jako teško da gledam u monitor, stvara mi vrtoglavicu.

Nadam se da ste svi dobro user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori mama 03/23
20.3.2023 11:46:51   
dddaca
Ana bas sam mislila sto te nema. Jesi li isla da se testiras? Kako su sin i suprug?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori mama 03/23
20.3.2023 11:51:20   
Ana RR
Na kovid misliš? Ne nisam, ne vidim poentu iskreno a i nema ovde više nigde kovid ambulanti, samo negde u Zemunu, čini mi se. Bila sam toliko loše da nisam mogla da ustanem iz kreveta, nisam uopšte išla kod dr.

Muški su dobro mada i oni još uvek pomalo bez snage, brzo se umaraju.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori mama 03/23
20.3.2023 12:15:30   
dddaca
Da, da, na covid sam mislila. Kod nas jos uvek nece ni da prime knjizicu ako imas temperaturu, odmah salju u covid.
Dobro je da je krenulo na bolje. Nadam se da cete se brzo svi oporaviti user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori mama 03/23
20.3.2023 14:44:07   
nata11
I kod nas isto. Odmah te salju u kovid.

Na svakih 6 meseci sam u izolaciji. Poslednja sada januara je bila 8 dana. Redovno zvali iz policije. Valjda nemaju drugogo posla.user posted image

_____________________________





(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori mama 03/23
20.3.2023 15:53:26   
Ivanka 75
Nas nisu zvali proslog avgusta. I njima dosadilo 😊Ode moje dete na generalnu probu hora pred priredbu. Sutra  je dan skole la nemaju nastavu. 

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori mama 03/23
20.3.2023 16:46:57   
Kata90
I kod nas isto tako odma salju,na testiranje.Ja sam zadnji put bila kada se mesec dana islo u izolaciju😁To mm se razboleo pa morala i ja snjim,mislim svi u kuci tada....Nisu nas ni jednom zvali,da provere.Nisam znala da su smanjili na 8 dana🙄 Cuvajte se...



_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori mama 03/23
21.3.2023 6:22:35   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa dete da se sprema za školu.Kad završim šta imam da odem do grada da joj podignem srebrno lanče.Kupismo joj u decembru,a sad joj se pokidala alka,pa smo odnele da zamene.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori mama 03/23
21.3.2023 8:19:36   
dddaca
Dobro jutro, kako ste Ana? Ostale mame?
Ni kod nas ne zovu da proveravaju. Mozda su samo na pocetku, prvih dana kad je pocelo vanredno stanje.
Kakav dan danas. Ni blizu onom od juce. Juce prolece, a danas sivo, sivo, bas ruzno

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori mama 03/23
21.3.2023 10:40:58   
Ana RR
Dobro jutro, meni opet nos procureo user posted image kašljem i dalje.

Jedinu osobu koju znam da su proveravali svakodnevno je moj tata, na početku epidemije. Mesec dana je bio u izolaciji kada je došao iz Nemačke i zvali su ga non stop, i na mobilni i na fiksni.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori mama 03/23
21.3.2023 11:43:00   
Kata90
Kod nas prelep suncan dan danas,miris proleća obozavam....tako lepo cvetaju drveća.🌸🌳Au Ana,tebi je bas krenulo.....moras izležati taj virus da ozdravis kako treba....cuvajte se 

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori mama 03/23
21.3.2023 11:51:36   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Dobro jutro, meni opet nos procureo user posted image kašljem i dalje.

Jedinu osobu koju znam da su proveravali svakodnevno je moj tata, na početku epidemije. Mesec dana je bio u izolaciji kada je došao iz Nemačke i zvali su ga non stop, i na mobilni i na fiksni.



Anci, kako ne znas. Secas se da su mm zvali ujutru i posle podne. Smucili su nam se. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori mama 03/23
21.3.2023 12:03:38   
Ana RR
Haha jeste Sanjči, u pravu si, zaboravila sam na vas. Mada, mislila sam više na ljude ovde kod mene u okolini.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori mama 03/23
21.3.2023 12:09:24   
dddaca
Kato tacno znam o cemu pises. Sinoc smo opet isle na neki rodjendan i kad sam izasla iz zgrade... mmm, taj miris rascvetalog drveca. Divan je. Nije mirisalo tako lepo preko dana kao sinoc.
Ana, bas dugo te to drzi. Dobro je da nemas temperaturu

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori mama 03/23
21.3.2023 12:18:18   
Ivanka 75
Prolece i alergije 😪 Da mogu da va prespavam 😴Ana, da nemas neku bakteriju u nosu? 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori mama 03/23
21.3.2023 12:21:45   
Ana RR
Ivanka, nemam pojma, nisam išla kod dr niti u lab. Neki virus nas je bio dokačio, Marko mi je 6 dana imao visoku temperaturu, niske leukocite, kašalj, proliv...Mm isto temperatura, mene je isto sastavilo kao i Marka, nedelju dana nisam bila funkcionalna. I još uvek smo kilavi svo troje :/

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori mama 03/23
21.3.2023 14:02:57   
Ivanka 75
Valjda ce brzo da vas prodje. Mi smo u januaru redom oboljevali, mm kuburio sa ušima nedeljama.. Malo malo pa smo slinavi.Mene za vikend oba uveta bolela pa mi mm dao njegove sprejove za nos i mnogo mi bolje. Bila sam prehladjena prosle nedelje (tj svo troje) a onda u petak uvece ne mogu da disem na nos a nista mena kad dunem. I otuda bolne uši. A i ovo vreme varljivo. Juce leto danas rana jesen. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori mama 03/23
21.3.2023 16:06:06   
Sanjica26 RR
Kako je sve procvetalo, tako je meni krenula alergija. 😥

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori mama 03/23
21.3.2023 21:01:23   
Milena18
Dobro veče, mame!
Uh, Ana, vi ste baš nagrabusili. Nadam se da ćete se uskoro oporaviti skroz. 
Ja juče zatvorila bolovanje, a V popodne opet dobio neku temperaturu. Danas nema, ali nećemo ga slati u vrtić ove nedelje, nekako ćemo se snalaziti. 
Ja uopšte nemam utisak da je stiglo proleće iako ima puno rasvetalog drveća ovde kod nas. Nekako mi je još hladno, još sam skoro svakodnevno u zimskoj jakni. 
Ivanka, kako ide vožnja, još koliko imaš do polaganja? I mene je tako instruktor vodio u najveću gužvu, zato sad nikakav problem nemam da vozim po gradu u vremene kad se svi vraćaju sa posla. Upadnem u neki zen mod i baš mi lepo. 😁

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori mama 03/23
21.3.2023 23:13:49   
Ivanka 75
Milena, na pola sam sa voznjom, jos 20 casova pa da se osmelim na polaganje. Imala sam i čukanje prosle srede na raskrsnici u sred pljuska. Lik nije na vreme zakocio i tup, poljub8 nas odpozadi 😊 Nema stete, ni ulubljeni branici.
Baca me u guzve, ali sam smotana kad ima vise automobila da mi dolazi, ovaj vata volan a ja pritiskam gas i kocim naglo 😂😂😂Sutra pocinjem poligonske radnje, videcemo kako ide parkiranje. 😊 

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori mama 03/23
22.3.2023 6:17:07   
flamingos
Dobro jutro.Prvo kafa,pa sve ostalo.Milena,kako je dete?Ostale mame?Ivanka,srećno danas na poligonu,pa javi kako je bilo.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori mama 03/23
22.3.2023 7:45:11   
dddaca
Ivanka, nadam se da te nije obeshrabrilo to cukanje. Samo napred, oprezno i bez straha. Nego mi je cudno da je poligon tek sad. Cini mi se da je pre, citaj pre 100 godina kad sam ja polagala user posted image , prvo bio poligon, pa kad naucis napred, nazad, parkiranje i sl. tek onda na ulicu.
Ana, kako su Marku leukociti sad? Da li ste uspeli da ih podignete?
Milena, kako ste vi? nadam se da nije imao temperaturu.
Kod nas pravi prolecni dan. Dete se budi i kaze kasnimo u skolu, vidi kako sija sunce user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori mama 03/23
22.3.2023 9:40:25   
Ana RR
Dobro jutro user posted image

Daco, podigli su mu se leukociti čim mu je bilo bolje. I ja ga kljukam vitaminima.

Ja sam imala mučninu i dijareju posle uzimanja orthomola, ne znam da li je od njega ali sad se ne usuđujem da popijem opet :/

U pravu si daco, uvek je prvo bio poligon pa tek onda gradska vožnja. Dobro se sećam peugeot 205-ice i vožnje po Vidikovcu pre tačno 20 godina user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori mama 03/23
22.3.2023 9:59:18   
Ivanka 75
Bila sam na poligonu na pocetku, 6 casova. Pa grad pa sad opet poligon. Napred nazad, uz liniju, pod rucnom, to bilo na poligonu prvo. Pa sam prvi dan van vozila do Čegra 😊 jedno 20km sam taj dan presla.Nisam se uplasila od čukanja uopšte. Gledam  da vozim pazljivo i kako treba, mada je u ovim godinama to malo mnogo tesko 😂 Skroz opusteno sam usla u ovu vozacku  avanturu. I totalno spremna na to! 
20 godina ja cekam ovu priliku i konacno imam vremena da i to sebi udovoljim. Mm mi daje odlicne savete. Sad kapiram sve sto radi dok vozi i to minogo pomaze. On je besprekoran vozac. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori mama 03/23
22.3.2023 10:07:22   
dddaca
O, pa ti si na modernom automobilu polagala. Ja na Y45 user posted image
Super za Marka. Bice i tebi bolje, neki nezgodan virus ste zakacili

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here